Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5530 XpressMusic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή έχω έως τις 22/11 επιδότηση από την Cosmote, θέλω να πάρω αυτό το τηλέφωνο, αλλά μου λένε ότι δεν έχουν καμία πληροφόρηση για το αν και πότε θα έρθει, ενώ τα περισσότερα μαγαζιά πλέον το έχουν. Τα ίδια και η Vodafone. Ξέρει κανείς μήοως πότε θα το φέρει η Cosmote;

 

Επειδή ούτε καισ την ίδια την cosmote ξέρουν πότε θα το φέρουν, πάρε στην εξυπηρετήση πελατών και ζήτα να σου μεταφέρουν την επιδότηση στο Πλαίσιο, μετά πήγαινε σε ένα κατάστημα ή τηλεφωνικά και πάρε το κινητό.

:spider:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σημερα το παρηγγειλα απο την wind και θα το φερουν σε 10 μερες ειπανε γιατι υπαρχει ελειψη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω μια ερωτηση γιατι ενδιαφερομαι να το αγορασω.. Θελω να μου πει καποιος που το κατεχει για την πλοηγηση στο ιντερνετ μεσω του κινητου με wifi. εννοω ειναι καλος ο browser? κ γενικα αξιζει τα λεφτα του?? ευχαριστω
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά είμαι ικανοποιημένος απο τον browser της συσκευής, αλλα σε περίπτωση που εσένα δεν σου πολυαρέσει, του βάζεις τον opera mini και είσαι άρχοντας.
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

σημερα το παρηγγειλα απο την wind και θα το φερουν σε 10 μερες ειπανε γιατι υπαρχει ελειψη.

 

Σου είπανε αν έχει έλλειψη η ίδια η Wind ή γενικώς?

 

παιδια εχω μια ερωτηση γιατι ενδιαφερομαι να το αγορασω.. Θελω να μου πει καποιος που το κατεχει για την πλοηγηση στο ιντερνετ μεσω του κινητου με wifi. εννοω ειναι καλος ο browser? κ γενικα αξιζει τα λεφτα του?? ευχαριστω

 

Ο browser είναι πάρα πολύ καλός και γενικά είμαι ευχαριστημένος αρκετά.. μέσω wifi η πλοήγηση είναι πολύ γρήγορη.

Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι η διαχείρηση των RSS channels..

Για ίντερνετ πάντως είναι πολύ καλός!!!

 

Προσωπικά είμαι ικανοποιημένος απο τον browser της συσκευής, αλλα σε περίπτωση που εσένα δεν σου πολυαρέσει, του βάζεις τον opera mini και είσαι άρχοντας.

 

δεν μου έχει χρειαστεί ακόμα τόσο πολύ ώστε να βάλω opera αλλά όντως είναι η καλύτερη επιλογή πέραν του NOKIA Browser..

Link to comment
Share on other sites

Σου είπανε αν έχει έλλειψη η ίδια η Wind ή γενικώς?

 

 

δεν το ξεκαθαρισα, μου ειπαν υπαρχει ελλειψη και ειναι πολυ πιθανο να το εχουμε σε 10 μερες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@Nippon, @gegounaris

Αυτό ακριβώς πήγα να κάνω, αλλά από την Cosmote μου είπαν ότι δικαίωμα επιδότησης έχω μόνο από κατάστημα της Cosmote!!! Δεν μπορώ βέβαια να καταλάβω το γιατί...

Link to comment
Share on other sites

Η δονηση του γιατι ειναι τοσο χαλια? Φταει το καπακι και η μπαταρα που κουνιουνται Η' κατι αλλο συμβαινει ?

 

Ισως να είναι θέμα της συσκευής σου. Δεν έχω κανένα παράπονο απο την δόνηση μέχρι στιγμής.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Η δονηση του γιατι ειναι τοσο χαλια? Φταει το καπακι και η μπαταρα που κουνιουνται Η' κατι αλλο συμβαινει ?

 

Kαι σε εμενα μια χαρα ειναι η δόνηση...

Link to comment
Share on other sites

Ισως να είναι θέμα της συσκευής σου. Δεν έχω κανένα παράπονο απο την δόνηση μέχρι στιγμής.

ειναι φανταστικο κινητο. το μονο αρνητικο ειναι οτι το κουμπι του κλειδωματος παιζει λιγο κ δεν ειναι εντελως σταθερο. κατα τα αλλα ειναι φοβερο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι καινουριος στο forum κ θα ηθελα να σας αναφερω ενα προβλημα που εχω βρει στο κινητο μου!!!ολα καλα...πολυ καλο το κινητο κανενα προβλημα μεχρι στιγμης εκτος του οτι μολις παω καθε φορα να κανω μια κληση μου βγαζει το μηνυμα μονο επιγουσες κλησεις!!κ για να πραγματοποιησω μια κληση καθε φορα παω (ρυθμισεις-συνδετημοτητα-δικτυο-εμφαν.πληροφοριων.κυψελης) κ το αλλαζω ειτε ενεργοποιημενη ειτε απενεργοποιημενη για να καταφερω να παρω τηλεφωνο...αυτο κανω καθε φορα για να κανω μια κληση...υπαρχει καποιο προβλημα???ξερει καποιος αν χρειαζετατι καποια ρυθμιση για να παιρνω κανονικα τηλεφωνο χωρις να κανω ολη αυτη την διαδικασια?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι καινουριος στο forum κ θα ηθελα να σας αναφερω ενα προβλημα που εχω βρει στο κινητο μου!!!ολα καλα...πολυ καλο το κινητο κανενα προβλημα μεχρι στιγμης εκτος του οτι μολις παω καθε φορα να κανω μια κληση μου βγαζει το μηνυμα μονο επιγουσες κλησεις!!κ για να πραγματοποιησω μια κληση καθε φορα παω (ρυθμισεις-συνδετημοτητα-δικτυο-εμφαν.πληροφοριων.κυψελης) κ το αλλαζω ειτε ενεργοποιημενη ειτε απενεργοποιημενη για να καταφερω να παρω τηλεφωνο...αυτο κανω καθε φορα για να κανω μια κληση...υπαρχει καποιο προβλημα???ξερει καποιος αν χρειαζετατι καποια ρυθμιση για να παιρνω κανονικα τηλεφωνο χωρις να κανω ολη αυτη την διαδικασια?

 

Να φανταστω εχεις cosmote?

Link to comment
Share on other sites

ειναι παλια η καρτα sim μου...δεν ειναι cosmote!!δεν ξερω τι να κανω...δεν μου εχει παρουσιασει αλλο προβλημα...το εχω εδω κ 2 μηνες κ ολα μια χαρα εκτος απο αυτο!θα δοκιμασω κ αλλη sim και θα σας πω!ευχαριστω:)
Link to comment
Share on other sites

ειναι παλια η καρτα sim μου...δεν ειναι cosmote!!δεν ξερω τι να κανω...δεν μοθ εχει παρουσιασει αλλο προβλημα...το εχω εδω κ 2 μηνες κ ολα μια χαρα εκτος απο αυτο!θα δοκιμασω κ αλλη sim και θα σας πω!ευχαριστω:)

 

Κάνε αντικατάσταση της κάρτα sim με μια καινούργια ,αφού πρώτα

δοκιμάσεις με άλλη όπως λες .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν μπορω σημερα γιατι δεν εχω την αλλη καρτα sim μαζι μου θα αλλαξω αυριο την καρτα κ θα σας ενημερωσω...την καρτα sim που εχω τωρα στο κινητο ειναι αυτη που μου συμβαινει αυτο το προβλημα!την εχω περιπου 3-4 χρονια!!θα βαλω την αλλη μου καρτα αυριο κ θα σας ενημερωσω για το αποτελεσμα!!
Link to comment
Share on other sites

@Nippon, @gegounaris

Αυτό ακριβώς πήγα να κάνω, αλλά από την Cosmote μου είπαν ότι δικαίωμα επιδότησης έχω μόνο από κατάστημα της Cosmote!!! Δεν μπορώ βέβαια να καταλάβω το γιατί...

 

Πήγες απο κατάστημα ή τηλεφωνικά?

Εγώ όλα τα έκανα τηλφωνικά.

Μήπως την αρχική σου σύνδεση την έχει κάνει σε ένα τρίτο κατάστημα που δεν ανήκει στους αποκλειστικούς αντιπροσώπους της cosmote?

:spider:
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μιας και θελω να τσιμπησω το κινητακι ξερετε αν το εχει πουθενά σε ασπρο-μπλε;

Γιατι παντου ρε παιδια κόκκινο το χουνε....:blink:

Link to comment
Share on other sites

Πήγες απο κατάστημα ή τηλεφωνικά?

Εγώ όλα τα έκανα τηλφωνικά.

Μήπως την αρχική σου σύνδεση την έχει κάνει σε ένα τρίτο κατάστημα που δεν ανήκει στους αποκλειστικούς αντιπροσώπους της cosmote?

 

Εγω πηγα σε ενα Πλαισιο και πηρα απο εκει την επιδοτηση μου χωρις να επικοινωνησω ο ιδιος με Cosmote. Και εγω τοσα χρονια την επιδοτηση την επαιρνα μονο απο την Cosmote. Περιεργα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μιας και θελω να τσιμπησω το κινητακι ξερετε αν το εχει πουθενά σε ασπρο-μπλε;

Γιατι παντου ρε παιδια κόκκινο το χουνε....:blink:

 

Από όσο ξέρω, στην Ελλάδα προς το παρόν μόνο σε κόκκινο υπάρχει...

Πάρε βέβαια και καμιά άλλη γνώμη! :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια δοκιμασα κ εβαλα μια αλλη καρτα που εχω που ηταν καινουρια(1 χρονο την εχω) αλλα το κινητο παλι τα ιδια(μονο επιγουσες κλησεις) που σημαινει οτι δεν ευθυνεται η καρτα sim αλλα κατι αλλο που πρεπει να εχει το κινητο...δεν ξερω καν τι μπορει να ειναι..υπαρχει καποιος τροπος που μπορει να σταματησει το προβλημα?? (η καρτα που δοκιμασα ειναι cosmote)..αυτο εχω συναντησει σαν το μοναδικο προβλημα στο κινητο μου μεχρι στιγμης...και να σημειωσω οτι το κινητο ειχε κανονικη ταινια ασφαλειας nokia sealed(δεν ειναι παραεισαγωγης)απο το πλαισιο το αγορασα!δεν ξερω τι μπορει να φταιει..
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια δοκιμασα κ εβαλα μια αλλη καρτα που εχω που ηταν καινουρια(1 χρονο την εχω) αλλα το κινητο παλι τα ιδια(μονο επιγουσες κλησεις) που σημαινει οτι δεν ευθυνεται η καρτα sim αλλα κατι αλλο που πρεπει να εχει το κινητο...δεν ξερω καν τι μπορει να ειναι..υπαρχει καποιος τροπος που μπορει να σταματησει το προβλημα?? (η καρτα που δοκιμασα ειναι cosmote)..αυτο εχω συναντησει σαν το μοναδικο προβλημα στο κινητο μου μεχρι στιγμης...και να σημειωσω οτι το κινητο ειχε κανονικη ταινια ασφαλειας nokia sealed(δεν ειναι παραεισαγωγης)απο το πλαισιο το αγορασα!δεν ξερω τι μπορει να φταιει..

 

η ρύθμιση "επιλογή Φορέα" είναι στο "αυτόματη"?:confused:

Link to comment
Share on other sites

η επιλογη φορεα ειναι αυτοματη!!!

 

πήγαινε :superman: στο κατάστημα που το αγόρασες και ζήτα :cry: να σου το αλλάξουν!!!:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...