Jump to content

Το πιο όμορφο κινητό


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε μπορώ να καταλάβω τι ωραίο βρήκες στα 7650 :blink: , 6600 :wacko: πόσο δηλαδή στο 9300 :X

 

To 7650 μου αρεσει παρα πολυ γιατι ειναι slide up. Ειναι το πρωτο slide up που επιασα στα χερια μου (και το πρωτο symbian)Τωρα θα μου πεις οτι υπαρχουν και αλλα slide up αλλα αυτο ρε παιδι μου εχει το κατι αλλο. Ειναι ισως το ομαλο ανοιγμα του? (οχι οπως το d500 που ανοιγει μολις το σπρωξεις λιγο αυτοματα) Κυριολεκτικα δεν ξερω αλλα αυτο το κινητο το θεωρω απο τα ποιο ομορφα που εχω δει. :love:

 

Το 6600 ειναι και αυτο ενα πολυ ομορφο κινητο και αυτο που μου αρεσει πανω του ειναι το σχημα της διχρωμιας του (που ανοιγει το μαυρο κοντα στην οθονη και το αντικαθηστα το ασπρο) και ο τροπος που ειναι τοποθετημενα τα πληκτρα του αναλογα με το χρωμα (τα soft και τα αριθμητικα στο ασπρο και ολα τα υπολοιπα στο μαυρο - menu, μολυβακι, c) Επισης γιατι ειναι παχουλο κινητο και οταν το κραταω μου δινει την αισθηση του στιβαρου και του συμπαγους κινητου. Σε αντιθεση με το 3230 π.χ. που ειναι μονοκομματο.

 

Οσο για το 9300... Το μικρο μεγεθος του (για communicator) και το πολυ ομορφο εμπρος μερος του με μαγεψε οταν το πρωτοκρατησα στα χερια μου :w00t: :happy: .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλά τι να πω δύσκολο..

 

- - - - - - - - - - V3 - - - - - - - - - - MOTO

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer BDP-320 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

καλά τι να πω δύσκολο..

 

- - - - - - - - - - V3 - - - - - - - - - - MOTO

 

:up: :up:

Hello Moto!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

8800 απλά κόσμημα!

 

ξέρω ξέρω πολύ ακριβό γιά τηλέφωνο.

 

Πολύ ακριβό γενικώς. Αλλά ωραίο το άτιμο...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω το κινητό του avatar μου! Panasonic VS7 :up:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

re paidia to VERTU ti kinhto einai??

Απο τα πιο σπάνια και ακριβότερα μοντέλα στον κόσμο!

Είναι θυγατρική της νοκια(ετσι διάβασα σε σχετικό περιοδικό) και διακοσμεί τα κινητά της με διαμάντια,ζαφυριά κ.α.

Επίσης μπορείς να τα αγοράσεις μόνο με τηλεφωνική παραγγελία και υπάρχουν ελάχιστα στον κόσμο.

 

Παρεπιπτόντως, το κινητό που μου αρέσει αυτή τη στιγμή είναι το Νοκια 8800 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θυγατρική της ΝΟΚΙΑ είναι ξεχωριστή εταιρεία η οποία χρησιμοποιεί την τεχνολογία της ΝΟΚΙΑ στα δικά της κινητά τηλέφωνα, τα οποία επενδύονται με δερμάτινα καλύμματα, χρυσό - ασήμι - πλατίνα και όπως προαναφέρθηκε, πολύτιμους λίθους. Φυσικά μην περιμένεις τίποτα 2mp και τρίτη γενιά και τρελλή μνήμη. Τα κινητά αυτά είναι εντελώς απλά (στο εσωτερικό βέβαια). Τα κινητά δεν είναι σπάνια, απλά δεν υπάρχουν στα καταστήματα, λόγω αξίας. Αν δεν κάνω λάθος το πιο φτηνό της μοντέλο είναι γύρω στα 800 ευρώ (το πιο απλό), ενώ το ακριβότερο είναι όσο θες! Το είδα για πρώτη φορά σε μια προθήκη σε ένα κατάστημα στη Ζυρίχη. Για ρίξε ένα βλέφαρο στην ιστοσελίδα...VERTU

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

nomizw oti einai thugatriki tis nokia.to diavasa kai egw kapou.mallon ston idio periodiko me ton mitsos :) exw tin entupwsi oti to pio ftino arxizei apo 8000 kai to pio akrivo gurw sta 25-30000.milaw gia kinita paragwgis oxi gia eidiki paraggelia(logika tha dexontai kai eidikes paraggelies) opou vazeis oti thes panw kai mporei na paei kai 1000000 i kai parapanw :P
Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

nomizw oti einai thugatriki tis nokia.to diavasa kai egw kapou.mallon ston idio periodiko me ton mitsos :) exw tin entupwsi oti to pio ftino arxizei apo 8000 kai to pio akrivo gurw sta 25-30000.milaw gia kinita paragwgis oxi gia eidiki paraggelia(logika tha dexontai kai eidikes paraggelies) opou vazeis oti thes panw kai mporei na paei kai 1000000 i kai parapanw :P

 

Αν και πουθενά στην ιστοσελίδα δεν αναφέρει τίποτα σχετικό, εντούτοις όλα δείχνουν πως τελικά είναι θυγατρική της ΝΟΚΙΑ. Υπάρχουν τρεις κατηγορίες, η Signature, η Ascent και η κατηγορία των ειδικών εκδόσεων. Και για να χάσετε εντελώς την μπάλα, υπάρχει εξουσιοδοτημένος εισαγωγέας - αντιπρόσωπος των κινητών τηλεφώνων Vertu, στην Κύπρο, στην Λευκωσία. Οι τιμές των κινητών (στο εξωτερικό), ξεκινάνε από τις 6.000 ευρώ και μπορούν να φτάσουν (για τα κινητά παραγωγής) στις 22.000 ευρώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Sony Ericsson T28s Sony ericsson T610....

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

s65 SIEMENS

 

Τέτοια κομψότητα δεν υπάρχει σε κανένα άλλο κινητό...

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...