Jump to content

[Επίσημο] Nokia Χ6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τις ρυθμίσεις μπορείς να τις βρεις στο Ρυθμίσεις σημείων πρόσβασης για λήψη/αποστολή MMS και πρόσβαση στο Διαδίκτυο. Δες αν είναι σωστά περασμένες και δοκίμασε ξανά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει δοκιμασει καποιος το GPS της συσκευης με google maps η αλλο χαρτη; Σκεφτομαι να ειναι το επομενο μου.

 

Γιατι να βαλεις google maps?

Πολυ καλυτερο το ovi.

 

Κοιτα, εδω ειχα google maps στο Ν93 μου, οποτε ειμαι βεβαιος πως θα εχει βγει και για Symbian ^1

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.

πψς εξαφανιζεται το εικονιδιο πανω στην μεση, των επαφων μου βγαζει πως ειναι οπου και αν πηγα δεν βρηκα τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.

πψς εξαφανιζεται το εικονιδιο πανω στην μεση, των επαφων μου βγαζει πως ειναι οπου και αν πηγα δεν βρηκα τιποτα..

 

Αυτό εννοείς;:)

http://lh3.ggpht.com/_eyeVJnxysuM/TKx6rKly9wI/AAAAAAAAAM0/hTYqceZwZi4/Black%20stripes%20-%20Grey.jpg

Αν ναι, πήγαινε Μενού -> Ρυθμίσεις -> Προσωπικό -> Αρχική Οθόνη -> Θέμα Αρχικής Οθόνης -> και μετά επέλεξε

- Γραμμή Συντομεύσεων

ή

- Βασικό

:)

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος;

Πλοηγηση turn-by-turn με voice navigation σιγουρα δεν εχει για την Ελλαδα. Να σου εμφανισει απλα τις οδηγιες ναι, αλλα να σε παει realtime με φωνη οπως το ovi οχι. Στο android υπαρχει το brut mod που δινει πλοηγηση με φωνη για χωρες που δεν υποστηριζεται επισημα, καλη ωρα η Ελλαδα ας πουμε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το βιντεο που παραθετεις ειναι απο το desire (android δηλαδη) και ειναι εγκατεστημενη η mod που αναφερω παραπανω. Σε default καταστασεις official unmodded η google δεν επιτρεπει turn-by-turn navigation στην Ελλαδα και σε πολλες αλλες χωρες. Στο λεω εκ πειρας (nokia x6 μεχρι προσφατα και htc desire τωρα.)
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια ποσο περιπου σας κραταει παιδια?:)

 

Μιάμιση μέρα πέριπου,ανάλογα και την χρήση φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει αντίστοιχη εφαρμογή για το Χ6 (δηλ. για τα Symbian) όπως η 3G Watchdog που υπάρχει για Android που καταμετρά πόσα ΜΒytes κατεβάζεις/ανεβάζεις και αν ξεπεράσει το όριο που έχεις θέσει να 'κόβει' την πρόσβαση στο Mobile Internet?

 

Ευχαριστώ.

Φιλικά,

Βασίλης

______________________

android 4ever

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει αντίστοιχη εφαρμογή για το Χ6 (δηλ. για τα Symbian) όπως η 3G Watchdog που υπάρχει για Android που καταμετρά πόσα ΜΒytes κατεβάζεις/ανεβάζεις και αν ξεπεράσει το όριο που έχεις θέσει να 'κόβει' την πρόσβαση στο Mobile Internet?

 

Ευχαριστώ.

 

Φίλε Βασίλη δεν έχω βρεί τέτοια εφαρμογή για S60...:( (και το θέμα είναι ότι και σε μένα χρειάζεται...)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει αντίστοιχη εφαρμογή για το Χ6 (δηλ. για τα Symbian) όπως η 3G Watchdog που υπάρχει για Android που καταμετρά πόσα ΜΒytes κατεβάζεις/ανεβάζεις και αν ξεπεράσει το όριο που έχεις θέσει να 'κόβει' την πρόσβαση στο Mobile Internet?

 

Ευχαριστώ.

 

Φίλε Βασίλη δεν έχω βρεί τέτοια εφαρμογή για S60...:( (και το θέμα είναι ότι και σε μένα χρειάζεται...)

 

ειχα μια για 3rd edition αλλα παλιοτερα... θα ψαξω να την βρω αν και δεν το νομιζω, παντως υπαρχει :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος οταν υπαρχει διαθεσιμο Wi-Fi και κανεις να μπεις στο ιντερνετ να συνδεεται μεσω αυτου και οταν μονο δεν υπαρχει να συνδεεται με 3G;
Link to comment
Share on other sites

Παιδία μου εμφάνισε στην ενημέρωση λογισμικού την έκδοση 32.0.002! Την έχει εγκαταστήσει κανείς να δει διαφορές;
Link to comment
Share on other sites

Το Ovi την βγαζει σαν αναβαθμιση ενω μεσω ΟΤΑ λεει οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμες ενημερωσεις.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πια έκδοση λογισμικού έχετε εσείς;Εγώ από πέρυσι που το είχα πάρει δεν έχω κάνει ενημέρωση και όπως βλέπω έχω την έκδοση 20.0.005

Από χθες δοκίμασα αρκετές φορές να κάνω ενημέρωση λογισμικού στην 21.0.004(αυτή μου εμφανίζει) αλλά όταν πατάω αποδοχή κάνει κανονικά επανεκκίνηση αλλά όταν ανοίξει πάλι δεν γίνεται η εγκατάσταση.Μου βγάζει πως το πακέτο ενημέρωσης δεν είναι συμβατό με το τηλέφωνο.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Την ενημέρωση την κάνεις μέσω pc suite; :)

 

Όχι προσπάθησα να την κάνω απευθείας στο κινητό μου συνδεδεμένος σε wifi.

Στο pc suite που πρέπει να πάω για την ενημέρωση λογισμικού;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...