Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κοίτα δεν θα βιντεοσκοπήσεις γάμο αλλά κάποιες στιγμές που θα είσαι με την παρέα σου και δεν θα ήθελες να τις ξεχάσεις!

Η μνήμη είναι οριακά ικανοποιητική!

Πάντως αν θέλεις μνήμη μπορείς να πάρεις το 3650 και σε καλύτερη τιμή!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον powerulez

 

poly liga skeftomoun na to parw na to exw gia extra kinito otan den thelw na xrisimopiw to t610 alla me 4 mb einai poly liga gia video etsi den einai? kai gia tis photos pou pernei...640x480

 

 

Κοιτα, εγω π.χ. εχω applications που πραγματικα χρειαζομαι, καμμια 20 Photos, και εχω free 1.9MB.

Αλλα δεν εχω ουτε video player εγκατεστημενο και ουτε μ'ενδιαφερει να τραβαω video απο το κινητο.

Σε περιπτωση ομως που σ'ενδιαφερει αυτο, ισως καποιο αλλο smartphone με υποστηριξη mmc, να σε βολεψει καλυτερα (3650/p800 κτλ).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον powerulez

 

pio einai to:

1o))pio mikro

2o)to pio lepto

3o)kai to pio ftino?

apo ta 7650/3650?

 

Δεν υπάρχει άλλο κινητό στην αγορά πιο μικρό,πιο λεπτό και πιο φτηνό από τα 3650/7650 και να έχει τις ίδιες δυνατότητες.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα κι εγώ στα χέρια μου και τώρα το φορτίζω :D

 

Έχω μόνο δύο ερωτήσεις:

1) Πού μπορώ να βρω το Ringtone Studio? (ξέρετε, επειδή χτυπάει σιγά)

2) Ποιά είναι η τελευταία software version? Το δικό μου έχει την v3.16 15-8-02 NHL-2NA και μου φαίνεται κάπως παλιά. Υπάρχει πιο πρόσφατη? Και αν ναι τι διαφορές έχει?

 

Ξέρω, ξέρω! Δύο ερωτήσεις είπα ότι έχω και τελικά βγήκαν τέσσερις :rolleyes:

 

Καλά μπάνια σε όλους και καλή αρχή με το νέο forum.

Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες δωσε e-mail να στο στειλω 2. η πιο καινουρια ειναι ηV4.46 Εγω μολις το πηρα εκανα αναβαθμιση οποτε δεν ξερω ,,,,για εμενα κανε την τι θα χασεις αφου ειναι και καινουριο
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

4.46? :eek:

Δευτέρα με βλέπω στο κοντινότερο Nokia Club για αναβάθμιση.

 

Σας ευχαριστώ και τους δύο για τις απαντήσεις σας.

Alex
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ως παλιός χρήστης του 7650 (από οκτώβρη) αποφάσισα να το βγάλω από το συρτάρι, να του αλλάξω μπαταρία (όπως και έκανα) και να το ξανασυγχρονίσω, όλα πήγαν τέλεια. άλλαξα και άβαταρ και έστειλα το τ610 στην γωνία. μονολογώ ότι το gprs και το σήμα του 7650 είναι απείρως καλύτερα από αυτά του τ610 (τα είχα ξεχάσει) και μπαίνω νετ από το ipaq μέσω bt με πολύ καλες ταχύτητες. μια απορεία έχω, επειδή πάρα πολλά εχουν αλλάξει από το νοέμβριο που παράτησα το κινητό. υπάρχει κανένα must πρόγραμμα? ο opera που έχει στα downloads του myphone παίζει? αυτά και χαίρομαι πολύ που είμαι και πάλι κοντά σας. :)

 

όσο για αναβάθμιση έχω την 3.16 αλλά δεν μπορώ να την αλλάξω. έχω 650 περίπου σμσ και δεν γίνονται backup (δεν ξέρω πως επειδή είναι ελληνικά) και δεν θέλω να τα χάσω. αλλά εκτός από το help τι άλλο πολύ καλό έχει η 4.46 σε σχέση με την δική μου? :)

 

ευχαριστώ πολύ ;)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

παιδιά ως παλιός χρήστης του 7650 (από οκτώβρη) αποφάσισα να το βγάλω από το συρτάρι, να του αλλάξω μπαταρία (όπως και έκανα) και να το ξανασυγχρονίσω, όλα πήγαν τέλεια. άλλαξα και άβαταρ και έστειλα το τ610 στην γωνία. μονολογώ ότι το gprs και το σήμα του 7650 είναι απείρως καλύτερα από αυτά του τ610 (τα είχα ξεχάσει) και μπαίνω νετ από το ipaq μέσω bt με πολύ καλες ταχύτητες. μια απορεία έχω, επειδή πάρα πολλά εχουν αλλάξει από το νοέμβριο που παράτησα το κινητό. υπάρχει κανένα must πρόγραμμα? ο opera που έχει στα downloads του myphone παίζει? αυτά και χαίρομαι πολύ που είμαι και πάλι κοντά σας. :)

 

όσο για αναβάθμιση έχω την 3.16 αλλά δεν μπορώ να την αλλάξω. έχω 650 περίπου σμσ και δεν γίνονται backup (δεν ξέρω πως επειδή είναι ελληνικά) και δεν θέλω να τα χάσω. αλλά εκτός από το help τι άλλο πολύ καλό έχει η 4.46 σε σχέση με την δική μου? :)

 

ευχαριστώ πολύ ;)

Δεν ξερω αν τα ειχες αυτα webviewer πολυ καλο ο FExplorer τελειος ....το ringtone stydio βοηθαει στο να ανεβασεις την ενταση των midi .....και το Opman για να βαζεις οτι εικονα θες για logo ....
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Alex με τον Opera θα έχεις πρόβλημα γιατι σου γεμίζει την μνήμη!

Όσο για την αναβάθμιση, το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι οτι όταν προσθέτεις μια λέξη στο λεξικό αυτή με το τέλος του μηνύματος δεν υπάρχει!

Link to comment
Share on other sites

για explorer έχω τον seleq. για midi δεν θελω. τον webviewer cracked που μπορώ να το βρω. ευχαριστώ πολύ. :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

για explorer έχω τον seleq. για midi δεν θελω. τον webviewer cracked που μπορώ να το βρω. ευχαριστώ πολύ. :)

 

 

Ο WebViewer cracked δεν υπαρχει. Αυτο που μπορεις να κανεις ομως, ειναι να κανεις rename το αρχειο rms.db. Ετσι θα δουλευει κανονικα.

Το κακο ομως ειναι οτι ετσι δεν εχεις bookmakrs πλεον )μιας και χρειαζεται αυτο το αρχειο για να τα σωσει και μιας και θα ειναι τωρα readonly...).

Θα σου προτεινα να δοκιμασεις τον Doris Browser 1.18 cracked που κυκλοφορει και ειναι φανταστικος και χωρις το προβλημα των bookmarks.

Επισης, ο webviewer "περναει" απο τον proxy της εταιρειας του πραγμα που σημαινει οτι οποτε θελουν το κοβουν...(ειδικα αν βγαλουν νεα εκδοση...)

Link to comment
Share on other sites

τον Doris Browser 1.18 cracked που μπορώ να τον βρω? ευχαριστώ και πάλι :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

τον Doris Browser 1.18 cracked που μπορώ να τον βρω? ευχαριστώ και πάλι :)

 

 

Ειμαι στο γραφειο τωρα και το site αυτο το εχω στο σπιτι :o ,

θες το βραδακι που θα παω να σου στειλω το url??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον akatsim

 

http://www.7650forever.com

 

Min ksanarotiseis gia s60 efarmoges.

 

 

χεχε...ναι...θα μου μεταφρασεις το

"Próximamente apertura del promotor" ?? :D :p :D :p :p :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον akatsim

 

http://www.7650forever.com

 

Min ksanarotiseis gia s60 efarmoges.

 

 

οκ αλλά μη μου πεις ότι θέλεις 2215... το V3 και καλό σου είναι :D

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...