Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Posted with iPAQ 5450 and gsm/gprs wireless pack, Powered by Vodafone Gprs, Location: Χανιά

 

sto kinito den ine diskolo na ftiaxti, sto sinxronismo omos tha ginun patates. den ine i MS toso treli na min to vali apla den thelumenavexume patates tipu nokia... kena pedia... dipla eponima klp klp ;)

 

filika Alexis :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μα πως προεξοφλείς κάτι τέτοιο; Γιατί να γίνουν πατάτες αν φτιαχτεί σωστά; Δεν είναι δα και το πιο δύσκολο πρόβλημα! Αν σκεφτόμασταν έτσι, θα είμασταν ακόμη μ' έναν amstrad 6128! :D

Εγώ πάντως στο outlook μετά από συγχρονισμό είχα και κενά πεδία κι ό,τι άλλο θέλεις. Όσο για το πόσο γνωστική είναι η Microsoft, επέτρεψέ μου ν'αμφιβάλλω! :P Απλά, ό,τι φτιάχνει (σωστό ή λάθος) θέλει να το επιβάλλει.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον petran

 

Μα πως προεξοφλείς κάτι τέτοιο; Γιατί να γίνουν πατάτες αν φτιαχτεί σωστά; Δεν είναι δα και το πιο δύσκολο πρόβλημα! Αν σκεφτόμασταν έτσι, θα είμασταν ακόμη μ' έναν amstrad 6128! :D

Εγώ πάντως στο outlook μετά από συγχρονισμό είχα και κενά πεδία κι ό,τι άλλο θέλεις. Όσο για το πόσο γνωστική είναι η Microsoft, επέτρεψέ μου ν'αμφιβάλλω! :P Απλά, ό,τι φτιάχνει (σωστό ή λάθος) θέλει να το επιβάλλει.

 

 

Παιδια, ο φιλος Petran εχει δικιο, αυτα που διαβασα περι relational databases δεν ειναι σοβαρα πραγματα...

Ειναι η δουλεια μου εδω και 15 χρονια και το παραδειγμα του Petran στν προηγ. σελιδα ειναι πολυ σωστο.

Ειναι απιστευτα εύκολο να φτιαχτει κατι τετοιο, απλα οι εταιρειες μας τα δινουν με το σταγονομετρο, ως συνηθως, για να δικαιολογουν upgrades και νεες versions.

 

Οσο για τη Microsoft, εγω ειμαι Microsoftακιας απο την αρχη της καριερας μου αλλα τις μαλ...ες της δεν μπορω να τις παραβλεπω.

Εχει κανει σε μερικους τομεις πολυ καλη δουλεια αλλα σε αλλους οχι και τοσο...

Link to comment
Share on other sites

paides giati sta minimata -> reports, den exei anagnorisi onomatos apta noumera pou stelnoume mms? dld otan stelnw mms kai leei pending h delivered, den anagnorizei to onoma tou atomou aptin agenta kai vgazei apla to noumero...
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι σε όλες τις εκδόσεις (τουλάχιστον έως 4.39). Μάλλον κάποιο bug που δε φτιάχτηκε ποτέ..

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα αν εχω περασμενο το ονομα στις επαφες μου βγαζει κανονικα οτι "παραδοθηκε σε......." και στις ... το ονομα του παραληπτη.Δεν ξερω τι εκδοση εχω....Πως την βλεπουμε????? :( :( :(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Γιάννης

Εμενα αν εχω περασμενο το ονομα στις επαφες μου βγαζει κανονικα οτι "παραδοθηκε σε......." και στις ... το ονομα του παραληπτη.Δεν ξερω τι εκδοση εχω....Πως την βλεπουμε????? :( :( :(

 

Patas *#0000# kai tin vlepeis!

Link to comment
Share on other sites

Στην κεντρική (stand-by) οθόνη, πληκτρολόγησε *#0000#

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον petran

 

Στην κεντρική (stand-by) οθόνη, πληκτρολόγησε *#00000#

 

 

kopse kati (0) re petran :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sallax

 

kopse kati (0) re petran :cool:

 

Εχμ, καλά ντε! :o Τσάμπα ήτανε, μου έπεσε λίγο παραπάνω κι είπα να τ'αφήσω! :p

 

Διορθώθηκε! ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Εχω την

4.39

30-10-02

NHL-2NA

 

:) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Γιάννης

 

Ευχαριστω.Εχω την

4.39

30-10-02

NHL-2NA

 

:) :) :)

 

Και σου δείχνει το όνομα στις αναφορές παράδοσης των MMS???? :confused: Μήπως εννοείς των SMS? Γιατί κι εγώ αυτήν έχω και μου δείχνει μόνο τον αριθμό στα MMS...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον petran

 

Και σου δείχνει το όνομα στις αναφορές παράδοσης των MMS???? :confused: Μήπως εννοείς των SMS? Γιατί κι εγώ αυτήν έχω και μου δείχνει μόνο τον αριθμό στα MMS...

 

 

Παιδια συγνωμη!!!!!!!Δικιο εχεις φιλε μου.Δεν το προσεξα...Για sms ενοουσα.Για mms δεν ξερω γιατι εχω Q που δεν υποστηριζει κατι τετοιο....Αρα χρειαζεται την αναβαθμησουλα αν αλλαξω συνδεση....Και παλι συγνωμη. :eek: :eek: :eek: :eek:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lsk1977

 

ego exo

V 5.06

02-06-03

NHL-2NA

 

KAI DEN EXO KANENA PROBLIMA! :D

 

 

όταν στο αναβάθμισαν έχασες ό,τι είχες μέσα??? :(

 

επειδή ενδιαφέρομαι σε ρωτώ :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

όταν στο αναβάθμισαν έχασες ό,τι είχες μέσα??? :(

 

επειδή ενδιαφέρομαι σε ρωτώ :)

 

 

Όχι Alex δεν χάνεις τίποτα! Το αναβάθμισα και εγώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Xerei kaneis pos mporoume na apothikeuoume ta minumata mas mesw tou msgsaver etsi wste na emfanizontai ta ellinika?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σημερα πηγα για αναβαθμιση στην V5.06 1.μολις τελειωσε δεν μου ανοιγε καποια εφαρμογη ....σφαλμα συστηματος....και τα εσβησε ολα..Ειχα φροντισει εγω βεβαια να κανω back up....2.τωρα ΜΠΟΡΕΙΣ να προσθεσεις λεξεις με το Τ9 το δοκιμασα 3φορες με κατασκευασμενες δικες μου λεξεις και τις ειχε κρατησει στην μνημη :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

όταν στο αναβάθμισαν έχασες ό,τι είχες μέσα???

 

επειδή ενδιαφέρομαι σε ρωτώ

 

 

file den to anabathisa! :)

mou kanane antikatastasi giati eixa problima me to bluetooth > system error ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xagios

 

Και εγω σημερα πηγα για αναβαθμιση στην V5.06 1.μολις τελειωσε δεν μου ανοιγε καποια εφαρμογη ....σφαλμα συστηματος....και τα εσβησε ολα..Ειχα φροντισει εγω βεβαια να κανω back up....2.τωρα ΜΠΟΡΕΙΣ να προσθεσεις λεξεις με το Τ9 το δοκιμασα 3φορες με κατασκευασμενες δικες μου λεξεις και τις ειχε κρατησει στην μνημη :)

 

 

Λογικά πήγαμε στο ίδιο Nokia Center! Εμένα μου ανοίγουν κανονικά οι εφαρμογές αλλά δεν μπορώ να αποθηκεύσω λέξεις... :o

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω δοκιμασα την λεξη Αραα [τωρα το εκανα] δεν βγηκε στην αρχη μετα πηγα ορθογραφια την εγραψα και δοκιμασα και την εβγαλε .....το πρωτο Α με κεφαλαιο.... :rolleyes:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αναβάθμισα σήμερα στην 5.06... Δεν κατάφεραν να κάνουν backup (ενώ κι εγώ έχω πρόβλημα στο σπίτι εδώ και καιρό και δε συνδέεται το κινητό με το PC Suite με κανένα τρόπο), οπότε έχασα ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!! :'(

 

BTW, με όσους από εδώ επικοινωνούσα, ας μου στείλουν πάλι τον αριθμό τους....

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...