Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξαφνικα σημερα το πληκτρο 4 πατιεται μονο οταν το παταω στην μυτερη πλευρα οταν το παταω αλλου τιποτε .....ξερει κανεις τιποτε η ειμαι για την ΝΟΚΙΑ ? :(
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον xagios

 

Ξαφνικα σημερα το πληκτρο 4 πατιεται μονο οταν το παταω στην μυτερη πλευρα οταν το παταω αλλου τιποτε .....ξερει κανεις τιποτε η ειμαι για την ΝΟΚΙΑ ? :(

 

:)ναι.το επαθα και εγω με το 3.το πηγα συγγρου και σε 1 ωρα το πηρα.μου αλλαξαν πληκτρολογιο δωρεαν και ολα οκ ;)αλλα Βολο δεν ξερω τι παιζει με την νοκια :!:
Link to comment
Share on other sites

Καινουριο προβλημα.. Πριν απο 1 μηνα περιπου εκανα μια αλλαγη στα καλυματα του 7650 μου.. Πριν απο μια βδομαδα πηγα να αλλαξω sim και ειδα οτι το προστατευτικο της καμερας ηταν ξεκολλημενο.. Δεν εδωσα σημασια αλλα σημερα ετυχε να περασω απο τα κεντρικα της nokia οπου και το εδειξα. Αφου η κοπελα μπηκε μεσα για να το δειξει στον τεχνικο βγαινει εξω και με ενημερωνει με πολυ επισημο υφος λεγοντας μου "το προστατευτικο εχει χαλασει, πιθανον το ιδιο και η καμερα γι'αυτο θα πρεπει να το παραλαβουμε και να επικοινωνησετε μαζι μας για να σας ενημερωσουμε για την χρεωση.". Εννοειται πως δεν τους το αφησα διοτι το κινητο μου ηταν μια χαρα μεχρι την αλλαγη και η καμερα λειτουργει μια χαρα.. Ο νοων νοειτω.. :eek:
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον symplektis

 

Καινουριο προβλημα.. Πριν απο 1 μηνα περιπου εκανα μια αλλαγη στα καλυματα του 7650 μου.. Πριν απο μια βδομαδα πηγα να αλλαξω sim και ειδα οτι το προστατευτικο της καμερας ηταν ξεκολλημενο.. Δεν εδωσα σημασια αλλα σημερα ετυχε να περασω απο τα κεντρικα της nokia οπου και το εδειξα. Αφου η κοπελα μπηκε μεσα για να το δειξει στον τεχνικο βγαινει εξω και με ενημερωνει με πολυ επισημο υφος λεγοντας μου "το προστατευτικο εχει χαλασει, πιθανον το ιδιο και η καμερα γι'αυτο θα πρεπει να το παραλαβουμε και να επικοινωνησετε μαζι μας για να σας ενημερωσουμε για την χρεωση.". Εννοειται πως δεν τους το αφησα διοτι το κινητο μου ηταν μια χαρα μεχρι την αλλαγη και η καμερα λειτουργει μια χαρα.. Ο νοων νοειτω.. :eek:

 

στα κεντρικα της νοκια τα ειχες αλλαξει?αν ναι ειναι υποχρεωμενοι να στο φτιαξουν δωρεαν!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

στα κεντρικα της νοκια τα ειχες αλλαξει?αν ναι ειναι υποχρεωμενοι να στο φτιαξουν δωρεαν!!!!

 

 

Σαφεστατα!! Που αλλου να τα αλλαζα μεσα σε μια ωρα? Και οι ιδιοι μου ειπαν πως εχει χρεωση και πως μπορει να ειναι χαλασμενη ...η καμερα!! Τι αλλο θα ακουσουμε..

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

:)ναι.το επαθα και εγω με το 3.το πηγα συγγρου και σε 1 ωρα το πηρα.μου αλλαξαν πληκτρολογιο δωρεαν και ολα οκ ;)αλλα Βολο δεν ξερω τι παιζει με την νοκια :!:

 

 

To είχα πάθει κι εγώ με το 6 και μου έδωσαν καινούριο τηλέφωνο από τα κεντρικά στη Συγγρού 220 μέσα σε 2 ώρες

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

πολλά ακούγονται με προβλήματα της τελευταίας αναβάθμισης. τελικά αξίζει να περάσω σε αυτήν από την 3.16 στην τελευταία?

δεν με νοιάζει να χάσω ότι έχω μέσα... τώρα πια.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

πολλά ακούγονται με προβλήματα της τελευταίας αναβάθμισης. τελικά αξίζει να περάσω σε αυτήν από την 3.16 στην τελευταία?

δεν με νοιάζει να χάσω ότι έχω μέσα... τώρα πια.

 

την εχω εδω και 10 μερες. μεχρι στιγμης ειναι μια χαρα...τουλαχιστον σε μενα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

την εχω εδω και 10 μερες. μεχρι στιγμης ειναι μια χαρα...τουλαχιστον σε μενα.

 

 

Εγώ έβαλα την τελευταία έκδοση του λογισμικού του 7650 πριν από 3 μήνες και είναι όλα ΟΚ.

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον Sergios

 

Εγώ έβαλα την τελευταία έκδοση του λογισμικού του 7650 πριν από 3 μήνες και είναι όλα ΟΚ.

 

φιλε sergio Εχει τοσο καιρο η 5.06????και εγω κοιμωμουνα?? :blink: :blink: :blink:
Link to comment
Share on other sites

Εγω με 4.46 ειμαι μια χαρα.. Δεν εχω καμια διαθεση να δοκιμασω την 5.06. Αν την εχει καποιος ηδη εγκατεστημενη ας πει διαφορες απο την προηγουμενη και αν του παρουσιαζει προβληματα..
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον symplektis

 

Εγω με 4.46 ειμαι μια χαρα.. Δεν εχω καμια διαθεση να δοκιμασω την 5.06. Αν την εχει καποιος ηδη εγκατεστημενη ας πει διαφορες απο την προηγουμενη και αν του παρουσιαζει προβληματα..

 

Καμμια διαφορα και κανενα προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

:o Κι εγώ την 4.46 εννοούσα :o Δεν ήξερα ότι έχει βγει 5.06. Το έγραψα σε σχέση με την 3.16 που έγραψε ένας φίλος νωρίτερα. Πάντως ούτε εγώ βρίσκω κανένα λόγο να αλλάξω την έκδοση που έχω τώρα αφού δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον symplektis

 

Σαφεστατα!! Που αλλου να τα αλλαζα μεσα σε μια ωρα? Και οι ιδιοι μου ειπαν πως εχει χρεωση και πως μπορει να ειναι χαλασμενη ...η καμερα!! Τι αλλο θα ακουσουμε..

 

στο club nokia Ζωγραφου!κατα περιεργο τροπο αλλαζουν και εκει!αν και ολοι οι αλλοι μου ειπαν οτι μονο στα κεντρικα αλλαζουν. και ετσι ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον DriftMan

 

lagoudakis ki egw apo zografou eimai eixa paei sto nokia club etsi gia na xazwpw kai den mou fanikan toso gnostes ta atoma...ti na pw :worry: :rolleyes:

 

γιατι δεν λες οτι ειναι εντελως ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!Καμμια σχεση με το αντικειμενο!!!
Link to comment
Share on other sites

Re paidia o aistitiras fotos ti akribos kanei?Gia na rithmizei to fos pou lambanei i kamera analoga?

 

Ο αισθητηρας φωτος καθοριζει το ποτε θα αναψει και ποτε θα σβησει ο φωτισμος της οθονης.

Konstantinos

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kostas_kostas/21443/337474/0/GR-FLAG.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο οποιος παιζει ρολο και στην καταναλωση της μπαταριας αφου αν μενει ασκοπα ο φωτισμος της οθονης ενεγρος η μπαταρια καταναλωνεται πιο γρηγορα..
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον ksssk

 

Ο αισθητηρας φωτος καθοριζει το ποτε θα αναψει και ποτε θα σβησει ο φωτισμος της οθονης.

 

 

O αισθητήρας φωτός ρυθμίζει τη φωτεινότητα της οθόνης, όχι το πότε θα ανάψει και πότε θα σβήσει! :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

O αισθητήρας φωτός ρυθμίζει τη φωτεινότητα της οθόνης, όχι το πότε θα ανάψει και πότε θα σβήσει! :o

 

 

βρε συ, αν το βάλεις στο πολύ φως απλά θα πάρει η φωτεινότητα τιμή 0 και θα σβήσει το φώς της οθόνης άρα ρυμθίζει και αυτό :o

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

βρε συ, αν το βάλεις στο πολύ φως απλά θα πάρει η φωτεινότητα τιμή 0 και θα σβήσει το φώς της οθόνης άρα ρυμθίζει και αυτό :o

 

 

Μα η οθόνη δεν σβήνει εντελώς ποτέ! Τουλάχιστον σ'εμένα δεν έχει συμβεί! :whistle:

Όσο φως και να υπάρχει, αλλωστε, είναι καλό η ιθόνη να φωτίζεται!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Μα η οθόνη δεν σβήνει εντελώς ποτέ! Τουλάχιστον σ'εμένα δεν έχει συμβεί! :whistle:

Όσο φως και να υπάρχει, αλλωστε, είναι καλό η ιθόνη να φωτίζεται!

 

 

εμένα πάλι σβήνει όταν έχει ντάλα ήλιο :o

 

για δες το πιο προσεκτικά :cool:

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Alexkass

 

εμένα πάλι σβήνει όταν έχει ντάλα ήλιο :o

 

για δες το πιο προσεκτικά :cool:

 

Τα είπαμε και στο SX1! Έχω πρόβλημα με τα μάτια!!! :lol: :p :lol:

 

Τώρα έχω τον αισθητήρα στο απενεργοποιημένο! Δεν μου αρέσει να τα βλέπω σκοτεινά!

Πάντως για να το λες εσύ, κάτι θα ξέρεις! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Τα είπαμε και στο SX1! Έχω πρόβλημα με τα μάτια!!! :lol: :p :lol:

 

 

και εγώ από την σερβητόρα στην καφετέρια πριν λίγες ώρες...

 

Τώρα έχω τον αισθητήρα στο απενεργοποιημένο! Δεν μου αρέσει να τα βλέπω σκοτεινά!

:o

 

Πάντως για να το λες εσύ, κάτι θα ξέρεις! :cool:

 

δεν ξέρω, απλά έχω φάει το 7650 από τον οκτώβρη στη μούρη... :p

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...