Jump to content

[Επίσημο] Nokia E52


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ φιλε stamatis3133, ευχαριστώ. Τις φωτό με το ευτυχές αποτέλεσμα τις ανεβάζεις όποτε μπορείς...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οκ φιλε stamatis3133, ευχαριστώ. Τις φωτό με το ευτυχές αποτέλεσμα τις ανεβάζεις όποτε μπορείς...

Ειναι απο Ν82 οι φωτος¨

http://img412.imageshack.us/img412/773/06012010342.th.jpg

 

http://img31.imageshack.us/img31/4023/06012010343.th.jpg

 

http://img412.imageshack.us/img412/3726/06012010344.th.jpg

 

http://img191.imageshack.us/img191/7344/06012010346.th.jpg

 

http://img696.imageshack.us/img696/3449/06012010347.th.jpg

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, πήρετε χαμπάρι ένα νέο firmware update που κυκοφορεί για το Ε52; Είναι η έκδοση 0.33κάτι και σύμφωνα με τη νοκια αφορά την δωρεάν παραχώρηση των οδηγών lonely planet, τη βελτίωση των χαρτών κλπ. Μετά και από την τελευταία αναβάθμιση που έκανα, (που είχε σαν αποτέλεσμα την πιο αργή αναζήτηση επαφών από την οθόνη αναμονής) φοβάμαι να βάλω την καινούργια! Κάποιος στο forum της νοκια είπε ότι στο συγκεκριμένο τομέα τα πράγματα χειροτέρεψαν κι άλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, πήρετε χαμπάρι ένα νέο firmware update που κυκοφορεί για το Ε52; Είναι η έκδοση 0.33κάτι και σύμφωνα με τη νοκια αφορά την δωρεάν παραχώρηση των οδηγών lonely planet, τη βελτίωση των χαρτών κλπ. Μετά και από την τελευταία αναβάθμιση που έκανα, (που είχε σαν αποτέλεσμα την πιο αργή αναζήτηση επαφών από την οθόνη αναμονής) φοβάμαι να βάλω την καινούργια! Κάποιος στο forum της νοκια είπε ότι στο συγκεκριμένο τομέα τα πράγματα χειροτέρεψαν κι άλλο!!!

 

Η έκδοση αυτή έχει κυκλοφορήσει εδώ και περίπου ένα μήνα και πολλοί από εμάς την έχουμε βάλει, αν δεις τις προηγούμενες σελίδες.

 

Προσωπικά δεν έχω δει κάποιο πρόβλημα, στην συστήνω.

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση αυτή έχει κυκλοφορήσει εδώ και περίπου ένα μήνα και πολλοί από εμάς την έχουμε βάλει, αν δεις τις προηγούμενες σελίδες.

 

Προσωπικά δεν έχω δει κάποιο πρόβλημα, στην συστήνω.

 

Έχεις δίκιο φίλε μου, μπέρδεψα τις εντυπώσεις της προηγούμενης αναβάθμισης με αυτές της προπροηγούμενης!

Link to comment
Share on other sites

περασε τις επαφες στο outlook μεσυγχρονισμο απο το ερικσον κ μετα κανε συγχρονισμο το ε52 με το outlook.

 

Σ'ευχαριστώ πολύ, δούλεψε!!

Αν και μερικές επαφές μου τις εμφανίζει διπλές σε μορφή

 

+Παπανικ

+Παπανικολάου

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνει αυτό! :wacko:

 

 

Επίσης, γνωρίζει κανείς αν υποστηρίζει emoticons στα μηνύματα το Ε52;

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι ενεργοποιημένη η προβολή ταυτόχρονα και των επαφών της κάρτας sim;

Για τσέκαρέ το από τις ρυθμίσεις των επαφών.

 

Όχι, δεν υποστηρίζει emoticons στα μηνύματα. Τουλάχιστον χωρίς εφαρμογή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

θελω να παρω καρτα μνημης . μαλλον για 2 GB λεω.

ακουσα οτι μερικες εχουν προβλημα με το τηλεφωνο ?

ποια μαρκα μου προτεινεται ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

θελω να παρω καρτα μνημης . μαλλον για 2 GB λεω.

ακουσα οτι μερικες εχουν προβλημα με το τηλεφωνο ?

ποια μαρκα μου προτεινεται ?

Καλησπέρα.

Στις συσκευές Nokia που έχω χρησιμοποιώ πάντα Sandisk και ποτές δεν είχα κάποιο πρόβλημα.

Για το συγκεκριμένο κινητό δεν έχω διαβάσει ότι υπάρχει κάποιο θέμα ασυμβατότητας με κάποιες κάρτες μνήμης. Όσο για την χωρητικότητα μπορείς να κοιτάξεις και κάρτες με 4GB ή 8GB. Για πιο πολλές πληροφορίες μπορείς να διαβάσεις να ρωτήσεις στο αντίστοιχο θέμα [ΕΠΙΣΗΜΟ] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αν και μερικές επαφές μου τις εμφανίζει διπλές σε μορφή

 

+Παπανικ

+Παπανικολάου

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνει αυτό! :wacko:

 

 

Ευχαριστώ πολύ!

Και εμένα το έκανε αυτό.

 

Του έκανα ένα restart και όλα είναι πάλι οκ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

θελω να παρω καρτα μνημης . μαλλον για 2 GB λεω.

ακουσα οτι μερικες εχουν προβλημα με το τηλεφωνο ?

ποια μαρκα μου προτεινεται ?

 

Εμένα μου "έκαψε" μια 16αρα sandisc και νόμιζα ότι έφταιγε το κινητό, αλλά μάλλον επρόκειτο για προβληματική παρτίδα καρτών. Μέχρι όμως να την χαλάσει, δούελευε μια χαρά. Τώρα έχω μια 8αρα kingston και δουλεύει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το συγκεκριμένο κινητό και ήθελα να μου πείτε τις εντυπώσεις σας από τη χρήση του για SIP (voip) κλήσεις μέσω WiFi. Επίσης, στα λεφτά του προτείνετε αυτό ή έχει βγει κανένα "αντίστοιχο" νεότερο μοντέλο της εταιρίας;

 

ΥΓ: βλέπω ότι κάποια καταστήματα το έχουν σε μια "φιξαρισμένη" τιμή στα 298 και κάτι ψιλά, αλλά αλλού (για παράδειγμα στο eshop.gr) το έχει φθηνότερα (267 ευρώ)! Πώς και έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο του Συντάγματος το είχε 265 ευρώ πριν λίγες μέρες.

 

Σκέφτομαι να το πάρω αλλά δεν είχα ποτέ Nokia (κυρίως SE) και δεν ξέρω εάν στα λεφτά αυτά (+ - κάτι) έχει κάνα καλύτερο μοντέλο (της σειράς Ε).

Link to comment
Share on other sites

εχει wifi?

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και έχει...

Τα σύνδεσμος με τα τεχνικά χαρακτηριστικά υπάρχουν στη πρώτη σελίδα στο πρώτο post!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.

πριν λιγο καιρο εκανα update στο software του κινητου.

σημερα που προσπαθησα να δω τα e mailαπο το κινητο διαπιστωσα οτι εχουν χαθει οι ρυθμισεις...

ξαναεφτιαξα τις ρυθμισεις αλλα τιποτα

αν ξερετε οι ρυμισεις ειναι οι εξης???

και εξηγω....

email......το e mail mou.....onoma@yahoo.gr

γραμματοκιβωτιο mail for exch.

ονομα χρηστη..... το ονομα μου

κωδικος προσβασης....ο κωδικος μου

ονομα διακομιστη.....pop.mail.yahoo.com

τομεας...κανενα

χρηση υπογραφγης....οχι

προχωριμενες ρυθμισεις...

σημειο προσβασης ...διαδυκτιο

ασφαλης συνδεση ...οχι

αριθμοσ θυρας...443

 

ειναι σωστα??

 

2ο προβλημα

 

μιλαγα μεσω voip στο yahoo messenger μεσω του προγραμματοσ nimbuz

πλεων δεν μπορω να ξαναμιλησω,αλλα μονο να γραψω...

εχουν χαλασει και οι ρυθμισεις για voip??

 

υπαρχει καποια λυση για αυτα τα προβληματα??

 

ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Στις συσκευές Nokia που έχω χρησιμοποιώ πάντα Sandisk και ποτές δεν είχα κάποιο πρόβλημα.

Για το συγκεκριμένο κινητό δεν έχω διαβάσει ότι υπάρχει κάποιο θέμα ασυμβατότητας με κάποιες κάρτες μνήμης. Όσο για την χωρητικότητα μπορείς να κοιτάξεις και κάρτες με 4GB ή 8GB. Για πιο πολλές πληροφορίες μπορείς να διαβάσεις να ρωτήσεις στο αντίστοιχο θέμα [ΕΠΙΣΗΜΟ] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)

 

μολις την πηρα την sandisk αλλα οταν την βαζω δεν την βλεπει .

τι τρεχει ?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

 

ειμαι και εγω κατοχος του Ε52 . εχω διαβασει ολες τις σελιδες και προσπαθω να ρυθμισω το gps αλλα τπτ! μπορει καποιος με αναλυτικα βηματα να μου πως θα το ρυθμισω.....

 

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Δεν υπάρχει κάτι να ρυθμίσεις.

Απλά τρέχεις το πρόγραμμα πλοήγησης και περιμένεις να κλειδώσει ώστε να πάρεις το στίγμα σου.

Διάβασε αυτό: S60 3rd Edition Platform FAQ -> GPS, A-GPS, Nokia Maps και η πρώτη χρήση

 

------------------------------------------------------------

 

μολις την πηρα την sandisk αλλα οταν την βαζω δεν την βλεπει .

τι τρεχει ?

Βάλε τη σε κάποιο card reader και μορφοποίησέ τη.

Έπειτα τοποθέτησέ τη στο κινητό (λογικά θα την αναγνωρίζει) και μέσω της Διαχείρισης αρχείων μορφοποίησέ τη εκ νέου.

Αν και πάλι δεν την αναγνωρίζει τότε, είτε έχει πρόβλημα η κάρτα είτε το κινητό.

Edited by Itchrist86

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια "χαζή" 'ισως ερώτηση αλλά θα την κάνω. Όταν συνδέετε το κινητό στον υπολογιστή και θέλετε μετά να το ξεσυνδέσετε απλώς βγάζετε το βύσμα από το κινητό ή ακολουθείτε μια διαδικασία όπως όταν βγάζετε ένα usb stick (δηλ. κατάργηση από κάτω δεξιά?) και πως μπορώ να την κάνω αυτή την διαδικασία?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια "χαζή" 'ισως ερώτηση αλλά θα την κάνω. Όταν συνδέετε το κινητό στον υπολογιστή και θέλετε μετά να το ξεσυνδέσετε απλώς βγάζετε το βύσμα από το κινητό ή ακολουθείτε μια διαδικασία όπως όταν βγάζετε ένα usb stick (δηλ. κατάργηση από κάτω δεξιά?) και πως μπορώ να την κάνω αυτή την διαδικασία?

Όταν συνδέσεις το κινητό σε κατάσταση μαζικής αποθήκευσης, θα πρέπει πρώτα να επιλέξεις ασφαλή κατάργηση και μετά να αφαιρέσεις το usb. Αν το συνδέσεις σε κατάσταση PC Suite τότε δεν χρειάζεται να κάνεις την διαδικασία της ασφαλής κατάργησης και απλά αφαιρείς το USB.

 

Y.Γ. Αυτά αναφέρονται αναλυτικά στο S60 FAQ. Ανατρέξτε λίγο σε αυτό, θα βρείτε απαντήσεις στις περισσότερες από τις ερωτήσεις σας!

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ....έχω σπάσει την πρόσοψη του Ε52 μου εδώ και 1 μήνα ..... την έχω παραγγείλει σε 1 νοκια κλαμπ .... άλλα μου λένε διάφορες δικαιολογίες και δεν μου την έχουν φέρει ακόμα ......

 

Ξέρει κανένας από σας κανα site να την παραγγείλω εγώ ....???? :):)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις σε όλα τα νοκια σοπ τηλέφωνο και να ρωτας ποιο έχει διαθέσιμη, γιατί αυτό το καιρό με την απαγόρευση πτήσεων θα αργήσουν να φτάσουν.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...