Jump to content

Πάμε Στοίχημα


caveman21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει πιθανότητες ο Ολυμπιακός να είναι του χρόνου στους ομίλους στου ch. league στο δεύτερο γκρουπ δυναμικότητας;

 

Θα πρέπει να περιμένουμε να τελειώσουν τα πρωταθλήματα φίλε μου. Θεωρώ πως έχει πιθανότητες αλλά όχι και πολλές.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μπορεί καποιος να μου πει τι ειναι το ασιατικο χαντικαπ?

 

 

Μαντσεστερ +0.5. @1.8

Τσελσι -0.5 @1.9

 

Πλεονεκτημα η μαντσεστερ μισο γκολ.αν ερθει ισοπαλια ή κερδισει η μαντσεστερ κερδιζεις το μπετ.αν χασει η μαντσεστερ χανεις.

Μειονεκτημα μισο γκολ η τσελσι.αν πονταρεις σε αυτη πρεπει να κερδισει - με 1-0 και πανω- για να κερδισεις το μπετ.

 

Αντιστοιχα βγαινουν και για παραπανω γκολ πχ +1.5 , +2.5.

Το ασιατικο ειναι με δυο ενδεχομενα παντα.δεν εχει επιστροφη το μπετ δηλαδη.ή κερδιζεις ή χανεις.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Μαντσεστερ +0.5. @1.8

Τσελσι -0.5 @1.9

 

Πλεονεκτημα η μαντσεστερ μισο γκολ.αν ερθει ισοπαλια ή κερδισει η μαντσεστερ κερδιζεις το μπετ.αν χασει η μαντσεστερ χανεις.

Μειονεκτημα μισο γκολ η τσελσι.αν πονταρεις σε αυτη πρεπει να κερδισει - με 1-0 και πανω- για να κερδισεις το μπετ.

 

Αντιστοιχα βγαινουν και για παραπανω γκολ πχ +1.5 , +2.5.

Το ασιατικο ειναι με δυο ενδεχομενα παντα.δεν εχει επιστροφη το μπετ δηλαδη.ή κερδιζεις ή χανεις.

Λαθος το ασιατικο χαντικαπ εχει επιστροφη χρηματων στα ακεραια χαντικαπ π.χ αν εχεις πονταρει στο συν 1 κ η ομαδα σου ηττηθει με 1 γκολ διαφορα παιρνεις πισω το πονταρισμα επισης υπαρχουν τα level half που μπορει να κερδισεις η να χασεις το μισο σου πονταρισμα γνωστο κ ως push

Υπαρχει περιπτωση να πονταρεις 10 να σου επιστραφουν τα 5 κ να παρεις κερδος για τα αλλα 5(παραδειγμα χοντρικα)

Να πονταρεις 10 να παρεις πισω τα 5 κ να χασεις τα αλλα 5

Γενικα το ασιατικο εχει μικροτερη γκανιωτα κ ειναι το μονο ισως στο οποιο μπορεις να παρεις πολλα λεφτα κ γι αυτο ειναι το στοιχημα που φοβουνται πιο πολυ οι εταιρειες

Αν το μαθεις κ πονταρεις προσεκτικα μπορει σε βαθος χρονου να εισαι κερδισμενος.Αυτο κ το live που βλεπεις ΕΣΥ κ πονταρεις

Link to comment
Share on other sites

Λαθος το ασιατικο χαντικαπ εχει επιστροφη χρηματων στα ακεραια χαντικαπ π.χ αν εχεις πονταρει στο συν 1 κ η ομαδα σου ηττηθει με 1 γκολ διαφορα παιρνεις πισω το πονταρισμα επισης υπαρχουν τα level half που μπορει να κερδισεις η να χασεις το μισο σου πονταρισμα γνωστο κ ως push

 

Υπαρχει περιπτωση να πονταρεις 10 να σου επιστραφουν τα 5 κ να παρεις κερδος για τα αλλα 5(παραδειγμα χοντρικα)

 

Να πονταρεις 10 να παρεις πισω τα 5 κ να χασεις τα αλλα 5

 

 

 

Τα ακεραια χαντικαπ ειναι στο ευρωπαικο χαντικαπ , αν δεν απατωμαι....

Ολα τα υπολοιπα που ειπες ισχυουν για τα ακεραια χαντικαπ.

 

Εντιτ:για αυτο εφερα σαν παραδειγμα το +0.5 , -0,5.ο δεκαδικος κανει τη διαφορα...

Edited by venoos

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Τα ακεραια χαντικαπ ειναι στο ευρωπαικο χαντικαπ , αν δεν απατωμαι....

Ολα τα υπολοιπα που ειπες ισχυουν για τα ακεραια χαντικαπ.

 

Εντιτ:για αυτο εφερα σαν παραδειγμα το +0.5 , -0,5.ο δεκαδικος κανει τη διαφορα...

Οχι βλεπω γνωριζεις αλλα μαλλον μπερδευεσαι το ασιατικο ειναι κανονικα απο 0 (level 0 η πιο απλη μορφη)κ σε ακεραιους ακομα κ στα under over εχει ασιατικο over 2 η over 2.25 κτλ που φυσικα ειναι καλυτερο απο το απλο

παιδια θα ριξω ενα ψιλο στο next goal dortmund οπως το βλεπω κ προκριση τσελσι οτι κατσει

Link to comment
Share on other sites

Οχι βλεπω γνωριζεις αλλα μαλλον μπερδευεσαι το ασιατικο ειναι κανονικα απο 0 (level 0 η πιο απλη μορφη)κ σε ακεραιους ακομα κ στα under over εχει ασιατικο over 2 η over 2.25 κτλ που φυσικα ειναι καλυτερο απο το απλο

 

παιδια θα ριξω ενα ψιλο στο next goal dortmund οπως το βλεπω κ προκριση τσελσι οτι κατσει

 

 

Μπορει...

Πιστευα πως το ασιατικο εχει μονο δεκαδικους.το ευρωπαικο εχει ακεραιους.και ειναι τριπλης επιλογης...

Παντα δεκαδικους παιζω...

;)

Η εστω οβερ 2.0 2.5 οπου μοιραζεται το πονταρισμα και στα 2 γκολ εχω επιστροφη...

Αλλα πιστευα πως ειναι ευρωπαικο αυτο το τελευταιο...

Αλλα δεν επιμενω...

Ελπιζω να το δει ο φιλος που ρωτησε...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Οχι βλεπω γνωριζεις αλλα μαλλον μπερδευεσαι το ασιατικο ειναι κανονικα απο 0 (level 0 η πιο απλη μορφη)κ σε ακεραιους ακομα κ στα under over εχει ασιατικο over 2 η over 2.25 κτλ που φυσικα ειναι καλυτερο απο το απλο

παιδια θα ριξω ενα ψιλο στο next goal dortmund οπως το βλεπω κ προκριση τσελσι οτι κατσει

Πηρα κατι ψιλα απο την προκριση της τσελσι δεν μας εκανε το χατιρι η dortmund :p

 

πηρα απλως πισω τα λεφτα συν το 1/4 του πονταρισματος τα οποια θα παιξω αυριο στο γκολ στην bayern απο 1 ως 20 με μεγαλυτερο bet στο 11 ως 20

αν κ φανατικος united δεν βλεπω πως θα γλυτωσουμε:worry::worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αξίζει να ασχοληθεί κανείς πια στην ελλαδα με το arbitrage betting ?

το προβλημα ειναι πως δεν υπαρχουν στην ελλαδα πολλά στοιχηματικα σιτε ώστε να ξεκινήσει κανείς:(

ασχολείται κανείς με το άθλημα ?

Edited by raze900
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς όταν λες arbitrage betting? Ξέρω την έννοια του arbitrage investing στα χρηματοοικονομικά αλλά όχι στο στοίχημα! Δώσε μας τα φώτα σου φίλε raze900
Link to comment
Share on other sites

Το είχα ακούσει και εγώ και το έψαξα αρκετά μέσω ιντερνετ και κάπου υπάρχει και ένα αντιστοιχο θέμα μου εδώ μέσα.

 

Τελικά κατέληξα ότι μετά το κλείσιμο όλων των εταιρειών που ήταν ανοιχτές στην ελλάδα έχει περιοριστεί πολύ το περιθώριο κέρδους,αν αυτό υπάρχει.

Επίσης άκουσα για τρελές συνδρομές σε site που σου παρέχουν την πληροφορία των παιχνιδιών και το θεώρησα πολύ επίφοβο για να ασχοληθώ και σε πρακτικό επίπεδο.

 

Έχεις μήπως κάποιες πληροφορίες να μας δώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετο ψαξιμο πριν λιγο καιρο για το τί υπαρχει και δεν υπαρχει στην Ελλαδα (επαιζα ονλαιν πριν αρκετα χρονια και ειπα να ξαναρχισω) βγηκα στο συμπερασμα οτι ο ΟΠΑΠ (δυστυχώς) είναι η μόνη ασφαλής λυση για Ελλαδα. Οσοι συνεχιζετε να παιζετε, φιλική συμβουλη, μην αφηνετε πολλα χρηματα στον ονλαιν λογαριασμο.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετο ψαξιμο πριν λιγο καιρο για το τί υπαρχει και δεν υπαρχει στην Ελλαδα (επαιζα ονλαιν πριν αρκετα χρονια και ειπα να ξαναρχισω) βγηκα στο συμπερασμα οτι ο ΟΠΑΠ (δυστυχώς) είναι η μόνη ασφαλής λυση για Ελλαδα. Οσοι συνεχιζετε να παιζετε, φιλική συμβουλη, μην αφηνετε πολλα χρηματα στον ονλαιν λογαριασμο.

 

Ποσα θεωρεις πολλα κ γιατι το λες αυτο; Σου τυχε κατι προσωπικα η σε καποιον γνωστο σου; Για να μαθαινουμε ρωταω!

Link to comment
Share on other sites

Ποσα θεωρεις πολλα κ γιατι το λες αυτο; Σου τυχε κατι προσωπικα η σε καποιον γνωστο σου; Για να μαθαινουμε ρωταω!

 

Προσωπικά ποτέ δε κερδισα πολλά λεφτα για να εχω προβλημα. Διαβασα αρκετες σελιδες απο Ελληνες που την πατησαν (πιστεψα μονο αυτους που παρουσιασαν και τη συνομιλια-καταγγελια με την εταιρια που ειτε αλλαζε ορους, ειτε αρνουταν να δωσουν μαζεμενα λεφτα λογω π.χ. οτι μετά απο 2 χρονια ειχε αλλαξει σταθ.τηλ). Εγω θεωρω 'πολλά' πανω απο 2,500. Για καποιους ειναι πολλά, για καποιους ειναι λιγα.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ακούσει και εγώ και το έψαξα αρκετά μέσω ιντερνετ και κάπου υπάρχει και ένα αντιστοιχο θέμα μου εδώ μέσα.

 

Τελικά κατέληξα ότι μετά το κλείσιμο όλων των εταιρειών που ήταν ανοιχτές στην ελλάδα έχει περιοριστεί πολύ το περιθώριο κέρδους,αν αυτό υπάρχει.

Επίσης άκουσα για τρελές συνδρομές σε site που σου παρέχουν την πληροφορία των παιχνιδιών και το θεώρησα πολύ επίφοβο για να ασχοληθώ και σε πρακτικό επίπεδο.

 

Έχεις μήπως κάποιες πληροφορίες να μας δώσεις?

 

μία από τα ίδια:( και εγώ όσο έψαξα στο ιντερνετ περίπου τις ίδιες πληροφορίες βρήκα

 

μία από τα ίδια:( και εγώ όσο έψαξα στο ιντερνετ περίπου τις ίδιες πληροφορίες βρήκα

 

έχω σε 3 site λογαριασμούς και είπα να συγκρίνω μόνος μου τις αποδώσεις...και βρήκα ενδιαφέρων το σύστημα ποντάροντας μία διπλή ευκαιρία και ένα σημείο π.χ βρήκα ένα σημείο 1ή2 με 1.5 και το σημειο χ με 3,5 ετσι μοιράζοντας 100ευρο στα σημεία έχεις 5ευρο κέρδος.

Αυτο που μου φάνηκε περίεργο ήταν πως το συγκεκριμένο ματς το βρήκα πολύ εύκολα ζήτημα 2 λεπτών.Τύχη ?(βέβαια θα το κάνω κανένα 10 φορές και αν μου κάτσει θα δοκιμάσω να ξεκινήσω με ενα μικρό ποσο σιγα σιγα)

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

149. ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ - ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ......Χ

151. ΧΙΟΥΣΤΟΝ - ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ.......Χ

060. Θέση Ελλάδας Eurovision.......11η - 15η

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Α ρε μπενφικα.....

Αυτο μονο.τιποτε αλλο.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Οσοι παιζουν εξω ας τσεκαρουν το σαβ/κο Λας Παλμας ,Μιραντες,Παοκ,κ Κριστιανο Ροναλντο any time αφου με ενα γκολ παιρνει το χρυσο παπουτσι
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ειναι το τελευταιο σαβ/κο κ στην β ισπανιας εχουμε

μια βολικη ισοπαλια στο λα κορουνια χαεν

ενα 2 στο μπαρτσα β αλκορκον(χωρις 7 διεθνεις η μπαρτσα)

κ εναν 1 παραμονης στο μαγιορκα λας παλμας

αναλογα που παιζεις σημερα η αποδοση δινει απο 25 ως 30

 

 

εχει ψαχτει κανενας για κανενα ειδικο στοιχημα στο μουντιαλ

βρισκω 100 αποδοση κατακτηση βραζιλια κ πρωτο σκορερ λουκακου

Edited by efmakis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...