Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρε οποιος θελει και οσα θελει...Σημασια εχει να μαθουμε τι "παιζει" με το κινητο :)

 

Φιλικα παντα :) :)

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ δεν ξέρω και πολλά πάνω σε αυτό. Πρώτη φορά έχω στα χέρια μου LG και δε μπορώ να σας πω και πολλές λεπτομέρειες σχετικά με το λειτουργικό. Εγώ είμαι fun του Symbian οπότε δε μπορώ να πω ότι με εντυπωσιάζει κι όλας. Πάντως το N82 δε θα το αλλάξω γιατί το έχω κάνει τούμπανο οπότε αυτό θα το δώσω στον αδερφό μου.
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία κρατάει 2 το πολύ 3 μέρες!

Το GPS δεν σε χρεώνει για ογκοχρέωση αν το επιλέξεις από τις ρυθμίσεις.Απλά θα είναι πιο αργό.

Link to comment
Share on other sites

Σβήστηκαν πάρα πολλά ανούσια posts,που δεν είχαν κανένα λόγο ύπαρξης.Ούτε η ταινία "Νονός" μας αφορά εδώ ούτε και το mac.

isidore θα σε παρακαλέσω θερμά τα posts σου να είναι επί της ουσίας και όχι spam/ανούσια posts.Επίσης σχόλια τύπου "μα καλά δεν υπάρχουν διαχειριστές εδώ μέσα;" καλό θα είναι να μην ξαναδούμε, γιατί ακριβώς υπάρχουν διαχειριστές.

Σας ευχαριστώ, καλορίζικο το κινητό σε όσους το πήραν και συνεχίζουμε στο θέμα μας.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

με όλο το συμπάθιο αλλά κάπως αστυνομοκρατούμενο το βλέπω το θέμα.

Σε μια συζήτηση μπορούν να ειπωθούν και κάποια δευτερεύουσας σημασίας πράγματα, θα μπορούσαν να σβηστούν χωρίς να χρειάζεται να γίνουν τέτοιες παρατηρήσεις.

Άποψη μου οι κανόνες δεν είναι δικοί μου αλλά θεώρησα καλό να την πω.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη και για αυτό το spam post.:O

Εν μέρη συμφωνώ με αυτό που λες αλλά αυτό είναι forum, όχι Chat και για αυτό πρέπει να υπάρξουν κάποιοι που πρέπει να το προσέχουν από αυτά τα μυνήματα.πχ ο Spidey.

Link to comment
Share on other sites

απο φωτογραφικη 5mp πως ειναι?? γτ εχω δει κινητα με 3.2 mp και βγαζουν σαν 2 και κινητα με 1,3mp να βγαζουν σαν 3mp....(αναφερω τετοια παραδειγματα γτ πανω απο 5 mp camera σε κινητο δεν ειχα ποτε μου)
Link to comment
Share on other sites

με όλο το συμπάθιο αλλά κάπως αστυνομοκρατούμενο το βλέπω το θέμα.

Σε μια συζήτηση μπορούν να ειπωθούν και κάποια δευτερεύουσας σημασίας πράγματα, θα μπορούσαν να σβηστούν χωρίς να χρειάζεται να γίνουν τέτοιες παρατηρήσεις.

Άποψη μου οι κανόνες δεν είναι δικοί μου αλλά θεώρησα καλό να την πω.

Η πλειονότητα των χρηστών δεν ενδιαφέρεται για άσχετα πράγματα, την ενδιαφέρει συγκεκριμένα το εν λόγω κινητό.Οι παρατηρήσεις γίνονται για να συνετιζόμαστε.

Συγνώμη και για αυτό το spam post.:O

Εν μέρη συμφωνώ με αυτό που λες αλλά αυτό είναι forum, όχι Chat και για αυτό πρέπει να υπάρξουν κάποιοι που πρέπει να το προσέχουν από αυτά τα μυνήματα.πχ ο Spidey.

 

Το γνωρίζω το όνομα Ισίδωρος. :)

Τέρμα τα spams σε παρακαλώ πολύ.

 

Τελειώνουμε εδώ, δε θα απαντήσω ξανά στο εν λόγω θέμα, πιστεύω έγινα κατανοητός.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Αντε να μας διαφωτισετε εσεις μπας και αγορασουμε και μεις κανα κινητο αλλιως με βλεπω για cookie/viewty

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ωραία!:)

Το W995 δεν έχεις Δάσκαλε;:p

Όλο και αυξάνονται οι αγοραστές του!Θα βγάλει καλά λεφτά και από αυτό!

 

Το W995 το έδωσα προ πολλού. Ψιλοπατάτα και πανάκριβη μάλιστα.

Το δικό μας τώρα εκ πρώτης όψεως φαίνεται άριστο. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι αργεί στην ανάγνωση των αρχείων και στο browsing. Με την μπαταρία έχω ενδοιασμό, αλλά είναι νωρίς να κρίνω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...