Jump to content

[Επίσημο] Nokia N86


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια μια απαντηση δεν μπορειτε....???

εσας δειχνη το ονομα η των αριθμο?

 

Εγώ δεν έχω τους αριθμούς με πρόθεμα #.. . Αλλά αν έχω δύο ονόματα ίδια ή διαφορετικά με τον ίδιο αριθμό, τότε δεν εμφανίζει όνομα αλλά μόνο αριθμό. Είναι λογικό, γιατί δεν ξέρει ποιο από τα δύο ονόματα να εμφανίσει. Εσύ τους έχεις στην ίδια επαφή αλλά είναι σαν δεύτερη καταχώριση ή άλλο τηλέφωνο με ίδιο νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ δεν έχω τους αριθμούς με πρόθεμα #.. . Αλλά αν έχω δύο ονόματα ίδια ή διαφορετικά με τον ίδιο αριθμό, τότε δεν εμφανίζει όνομα αλλά μόνο αριθμό. Είναι λογικό, γιατί δεν ξέρει ποιο από τα δύο ονόματα να εμφανίσει. Εσύ τους έχεις στην ίδια επαφή αλλά είναι σαν δεύτερη καταχώριση ή άλλο τηλέφωνο με ίδιο νούμερο.

 

αυτό το ξέρω μπορείς σε παρακαλώ να κανείς μια δοκιμή;να γράψεις μια νέα καταχώρηση με πρόθεμα ώστε να το κάνουμε ένα τεστ να δούμε αν είναι μπαγκ;θα μου έκανες μεγάλη χάρη.ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γειας παιδιά είχα το Ν96 και το άλλαξα και πήρα και γω το Ν86 σήμερα απο Wind (made in china) όλα πολυ καλυτερα απ οτι στο Ν96 αλλα διάβασα στην αρχή για λίγο τζογο που είχει το slide up οταν είναι κλειστό αλλα ξεκινάει να το κάνει και οταν είναι ανοιχτό.Το εχει και μενα αυτο το "προβληματάκι".Αν είναι.

Μάθατε κάτι γι αυτο ή να παω πίσω?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γειας παιδιά είχα το Ν96 και το άλλαξα και πήρα και γω το Ν86 σήμερα απο Wind (made in china) όλα πολυ καλυτερα απ οτι στο Ν96 αλλα διάβασα στην αρχή για λίγο τζογο που είχει το slide up οταν είναι κλειστό αλλα ξεκινάει να το κάνει και οταν είναι ανοιχτό.Το εχει και μενα αυτο το "προβληματάκι".Αν είναι.

Μάθατε κάτι γι αυτο ή να παω πίσω?

Ευχαριστώ!

Δεν είναι πρόβλημα,όλα τα Ν86 τελικά έχουν λίγο τζόγο απ΄την αρχή,όσο για το να το πας πίσω στην Wind για αντικατάσταση σε βρίσκω πολύ αισιόδοξο γιατί η Wind ούτε που θα στο βρει ως πρόβλημα αλλά και να στο έβρισκε θα έστελνε το κινητό πρώτα στην ΝΟΚΙΑ και μετά από βδομάδα και βάλε και αν είχε εγκριθεί θα στο αντικαθιστούσε(δηλαδή ταλαιπωρία),εκτός και αν έχεις ειδικές σχέσεις με κάποιον σε κατάστημα και είσαι ειδικός πελάτης και....τότε μπορεί να γινόταν άμεση αντικατάσταση.

Ολα αυτά τα είδα σε μια περίπτωση φίλης που ήθελε να επιστρέψει ένα Ν79 που ήταν DOA μετα από 2 μέρες χρήσης,8 μέρες την παίδεψαν για το αυτονόητο της αντικατάστασης.

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχο κινητο , μεχρι χθες ειχα πανω την μαμα ζελετινα στην οθονη, με ετρωγε ο κ...λος μου και την εβγαλα ...

Ποιο ομορφο ειναι ετσι αλλα δεν την βλεπω πολλες μερες την οθονη χωρις γρατζουνιες ...

 

Που στο καλο να βρω screen protectors;:(

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα στο eshop, ebay, netimes.com κτλ. Για πιο πολλά ρίξε μια ματιά στο θέμα Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα).

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχο κινητο , μεχρι χθες ειχα πανω την μαμα ζελετινα στην οθονη, με ετρωγε ο κ...λος μου και την εβγαλα ...

Ποιο ομορφο ειναι ετσι αλλα δεν την βλεπω πολλες μερες την οθονη χωρις γρατζουνιες ...

 

Που στο καλο να βρω screen protectors;:(

Δεν χρειάζεται screen protector γιατί είναι protector από μόνο(αντιχαρακτική επιφάνεια);)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο protector να είναι?

Αν θυμάμαι καλά,κάποιος πριν από μέρες ανέφερε οτι του χαράχθηκε η οθόνη.

Τώρα πως τα κατάφερε δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται screen protector γιατί είναι protector από μόνο(αντιχαρακτική επιφάνεια);)

 

Εννοείται ότι χρειάζεται screen protector.......:!:

Εγώ έχω βάλει ήδη έναν αγοραζοντάς τον από τον νετ και μου έκανε σχεδόν δύο εβδομάδες να έρθει. Το θέμα είναι αν ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε Ελλάδα και όχι από εξωτερικό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Μην ανησυχείς για το τι σκέφτονται οι άλλοι για εσένα. Είναι απασχολημένοι με το να ανησυχούν τι σκέφτεσαι εσύ για αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Οκ για τον τζόγο.Τώρα μετα απο 2 μερες χρήσης μόνο μόλισ πατάω το πλήκτρο # δηλαδή στη κάτω δεξιά γωνία τρίζει! Ενώ δεν έχει πέσει κάτω.Δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα αλλα μήπως μετά απο λίγες μέρες χειροτερέψει η κατάσταση?

Τhanks!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη ακουγονται διαφορα τρελλα...για το τηλ

 

το εχω σχεδον ενα μηνα,φουλ ξεκλειδωμενο και με ελαχιστες εφαρμογες μεσα,μιας και δεν λεει να το παραφορτωσεις...:p

 

1.η μπαταρια του τεiνει να στρωσει οποτε (εμενα ) μου βγαζει με πολυ χρηση,περιπου μιαμιση μερα....μονο με λειτουργια σαν τηλεφωνου, χωρις ομως καθολου gps,μουσικη ακροαση μεσω bluetooth και browsing,

 

2.το τηλ αυτο ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ για

α.browsing (μικρη οθονη,πολυ βαρυς explorer )

β.gps (μικρη οθονη)

3.μουσικη ακροαση/ομιλια μεσω bluetooth.... (απλα απαραδεκτη η συνδεσιμοτητα του)

αν βαλεις το χερι πανω απο το τηλ ...αρχιζει να χανει το σημα του bl :lol:ποσο γελοιο.....:mad:ακομη και μετα απο ενα-δυο μετρα αποσταση απο το τηλ αν δεν κοιτας το τηλ και αν δεν εχεις κανενα εμποδιο αναμεσα τους ....χανεται η ευκρινεια της ομιλιας!!! :wacko:

3.καλη καμερα με καλο φλας και ακομη καλυτερη ληψη βιντεο ειδικα με το φως του!με εξεπληξε :confused:

4.κομψο με καλη ποιοτητα κατασκευης χωρις κανεναν τζογο στο slide και με καλη αισθηση open/close slide

5.πολυ καλη οθονη,με ζωηρα χρωματα και καλη ευκρινεια ακομη και σε εντονο φως κατω απο τον ηλιο!

 

6.ειναι και αλλα αλλα δεν ακουσα κανεναν να ασχολειται με καποιο με αυτα η τουλαχιστον με κατι ουσιωδες....:O

 

μπορει καποιος απο τους ηδη κατοχους του να μου εξηγησει,πως θα ενημερωθουν αυτοι που εδιαφερονται και μπαινουν να μαθουν αν αξιζει να παρουν το κινητο η οχι????

 

φιλικα παντα Δημητρης

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες πως μπορω να κατεβασω το live messenger για το νοκια ν86 μπηκα στο site της νοκια αλλα δεν εβγαλα ακρη ευχαρηστω.

 

γεια σας παιδες πως μπορω να κατεβασω το live messenger για το νοκια ν86 μπηκα στο site της νοκια αλλα δεν εβγαλα ακρη ευχαρηστω.
Βασικα απ οτι καταλαβα πρεπει να υπαρχει ηδη μεσα στο menu κ απλα να το κανεις εγκατασταση αλλα εμενα στο menu δεν υπαρχει!
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο OVI Store και κατέβασέ το!

Είναι δωρεάν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη ακουγονται διαφορα τρελλα...για το τηλ

 

το εχω σχεδον ενα μηνα,φουλ ξεκλειδωμενο και με ελαχιστες εφαρμογες μεσα,μιας και δεν λεει να το παραφορτωσεις...:p

 

1.η μπαταρια του τεiνει να στρωσει οποτε (εμενα ) μου βγαζει με πολυ χρηση,περιπου μιαμιση μερα....μονο με λειτουργια σαν τηλεφωνου, χωρις ομως καθολου gps,μουσικη ακροαση μεσω bluetooth και browsing,

 

2.το τηλ αυτο ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ για

α.browsing (μικρη οθονη,πολυ βαρυς explorer )

β.gps (μικρη οθονη)

3.μουσικη ακροαση/ομιλια μεσω bluetooth.... (απλα απαραδεκτη η συνδεσιμοτητα του)

αν βαλεις το χερι πανω απο το τηλ ...αρχιζει να χανει το σημα του bl :lol:ποσο γελοιο.....:mad:ακομη και μετα απο ενα-δυο μετρα αποσταση απο το τηλ αν δεν κοιτας το τηλ και αν δεν εχεις κανενα εμποδιο αναμεσα τους ....χανεται η ευκρινεια της ομιλιας!!! :wacko:

3.καλη καμερα με καλο φλας και ακομη καλυτερη ληψη βιντεο ειδικα με το φως του!με εξεπληξε :confused:

4.κομψο με καλη ποιοτητα κατασκευης χωρις κανεναν τζογο στο slide και με καλη αισθηση open/close slide

5.πολυ καλη οθονη,με ζωηρα χρωματα και καλη ευκρινεια ακομη και σε εντονο φως κατω απο τον ηλιο!

 

6.ειναι και αλλα αλλα δεν ακουσα κανεναν να ασχολειται με καποιο με αυτα η τουλαχιστον με κατι ουσιωδες....:O

 

μπορει καποιος απο τους ηδη κατοχους του να μου εξηγησει,πως θα ενημερωθουν αυτοι που εδιαφερονται και μπαινουν να μαθουν αν αξιζει να παρουν το κινητο η οχι????

 

φιλικα παντα Δημητρης

 

Φίλε μάλλον θα σε στεναχωρήσω αλλα το πρόβλημα που αναφέρεις με το bluetooth εμενα τουλάχιστον δεν μου συμβαίνει τεσταρισμένο με car kit της SE και είχα πάνω από 20 μέτρα εμβέλεια.

Τώρα αν θέτεις σαν πρόβλημα την "μικρή" οθόνη που έχει τι να πώ εμένα πάλι με βολεύει συν του ότι διαθέτει ένα πολύ καλό πρόγραμμα για τα email.

Στα συν βέβαια είναι και οι πολύ καλές φωτογραφίες του όπως αναφέρεις και ότι είναι αρκετά γρήγορο σε σχέση με άλλα κινητά της σειράς Ν.

 

Φιλικά

Νίκος

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Μην ανησυχείς για το τι σκέφτονται οι άλλοι για εσένα. Είναι απασχολημένοι με το να ανησυχούν τι σκέφτεσαι εσύ για αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μάλλον θα σε στεναχωρήσω αλλα το πρόβλημα που αναφέρεις με το bluetooth εμενα τουλάχιστον δεν μου συμβαίνει τεσταρισμένο με car kit της SE και είχα πάνω από 20 μέτρα εμβέλεια.

Τώρα αν θέτεις σαν πρόβλημα την "μικρή" οθόνη που έχει τι να πώ εμένα πάλι με βολεύει συν του ότι διαθέτει ένα πολύ καλό πρόγραμμα για τα email.

Στα συν βέβαια είναι και οι πολύ καλές φωτογραφίες του όπως αναφέρεις και ότι είναι αρκετά γρήγορο σε σχέση με άλλα κινητά της σειράς Ν.

 

Φιλικά

Νίκος

 

φιλε Νικο δεν εχω κανενα λογο να σε αμφισβητησω...

 

αλλα με 3 bl hands freee(itech radio-jabra και ενα se) εχει την ιδια συμπεριφορα ακριβως...

δεν μπορω να αγορασω κι αλλα hands free για να το δοκιμασω...:O

 

την στιγμη που με οσα τηλ τα εχω δοκιμασει δουλευουν αψογα :)

 

η μονη μου ενσταση ειναι τα 20 μετρα...επετρεψε μου να μην σε πιστεψω ....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@zaharakis Η οθόνη για browsing είναι ικανοποιητική. Μπορείς να κάνεις σχεδόν τα πάντα. Τί εννοείς ότι είναι βαρύς ο explorer? Επιβαρύνει την απόδοση του κινητού όταν τον χρησιμοποιείς?

Αν εννοείς ότι αργεί λίγο να ανοίξει τις σελίδες.. αυτό το κάνει γιατί ο προεγκατεστημένος browser ανοίγει σχεδόν τα πάντα σε μία σελίδα κινούμενες εικόνες, flash κλπ.. Αν θέλεις για απλό browsing υπάρχει ο opera mini που φορτώνει πολύ γρήγορα τις σελίδες χωρίς όμως να ανοίγει flash κλπ. Επίσης υπάρχει και ο skyfire που είναι εξίσου καλός και ανοίγει κι αυτός σχεδόν τα πάντα!

Link to comment
Share on other sites

@zaharakis Η οθόνη για browsing είναι ικανοποιητική. Μπορείς να κάνεις σχεδόν τα πάντα. Τί εννοείς ότι είναι βαρύς ο explorer? Επιβαρύνει την απόδοση του κινητού όταν τον χρησιμοποιείς?

Αν εννοείς ότι αργεί λίγο να ανοίξει τις σελίδες.. αυτό το κάνει γιατί ο προεγκατεστημένος browser ανοίγει σχεδόν τα πάντα σε μία σελίδα κινούμενες εικόνες, flash κλπ.. Αν θέλεις για απλό browsing υπάρχει ο opera mini που φορτώνει πολύ γρήγορα τις σελίδες χωρίς όμως να ανοίγει flash κλπ. Επίσης υπάρχει και ο skyfire που είναι εξίσου καλός και ανοίγει κι αυτός σχεδόν τα πάντα!

 

ανοιξε μια σελιδα με flash(πχ Νοκια) και τρεξε κανα δυο σελιδες...

εμενα μεχρι και 40mb:blink: μου χρησιμοποιουσε καποια στιγμη :confused:

 

πιστευω οτι βλεπεις το αβαταρ μου..δεν νομιζω οτι θα περιμενει κανεις με τετοια συσκευη να κανει browsing με καποια σαν του Ν86 και να πει οτι ειναι καλο :)

 

οσο για τον οπερα μινι ειναι απλα ενα (ελλειπες ) υποκαταστατο για οσες συσκευες ΔΕΝ εχουν ικανοποιητικο browsing με τους default browsers ;)

 

απλα οταν εχω Hd για browsing με αυτην την οθονη,καταλαβε με ....δεν ειναι δυνατον να θεωρησω ικανοποιητικο το browsing του Ν86.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Και εγώ το είχα το κινητό και σε σύνδεση με bluetooth σε kit αυτοκινήτου ανοιχτής ακρόασης,έχανε την σύνδεση συχνά..πράγμα που δεν συμβαίνει ποτέ με το παλιό πλέον nokia n95 8gb.Επίσης έχω να παραθέσω την μέτρια ποιότητα ήχου απο τα ηχεία του(τενεκεδένιος ήχος).Η οθόνη του πολλύ καλή,αλλά θα έπρεπε να έβαζαν μια τουλάχιστον 2.8 ιντσών!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ξεκλειδωνει το Ν86 (hack εννοω) με το HELLOX?

 

απο βαρος δεν εχετε προβλημα? καμερα ΟΚ?

 

μνημη 8 GB OK? ηχεια? σημα?

 

καλα browsing και GPS το ξεχναμε ....2.6 οθονη ...επρεπε οπωσδηποτε να ειναι 2.8

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ξεκλειδωνει το Ν86 (hack εννοω) με το HELLOX?

 

απο βαρος δεν εχετε προβλημα? καμερα ΟΚ?

 

μνημη 8 GB OK? ηχεια? σημα?

 

καλα browsing και GPS το ξεχναμε ....2.6 οθονη ...επρεπε οπωσδηποτε να ειναι 2.8

 

γιατι δεν ρωτας εμενα Γιωργο??:D

 

μνημη 8g και υποδοχη γαι msd

 

βαρος- κανει για τουβλακι σε περιπτωση επιθεσης :lol:,

μεγεθος -μικρο εως ιδανικο,θα ελεγα

σημα εδω εχουμε ενα θεμα....με cosmote και σε συγκρση με το hd μου (φουλ ξεκλειδωτο με ραδιο Kovsky) εχει προβλημα...στα δυσκολα σημεια,εκει δλδ που παιζει 1 με καμμια γραμμη, το Ν86 απλα δεν βρισκει σημα....

 

ηχεια ?δεν θα ελεγα οτι θα σε τρομαξει την ωρα που χτυπαει οπως το Hd...

η δονηση του ειναι πολυ χαμηλης εντασης με αποτελεσμα οταν το εχεις σε θηκη ζωνης και χτυπησει μηνυμα η κληση και δεν ακουσεις τον ηχο...απλα την εχασες :happy:

 

ακομη και η μουσικη απο τα ηχεια ειναι αστεια...για τηλ με στερεοφωνικο ηχο....

 

κοιτα και καμια σελιδα πιο πισω να δεις και τα υπολοιπα που αναφερω...

 

κατα τα αλλα παντως ,ειναι ενα πολυ καλο τηλ που..... δεν θα σου προτεινα να αγορασεις :O

 

ps

 

ξεχασα !!!!ναι ξεκλειδωνει full με το Hellox2!!

 

ετσι το εχω εγω

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν ρωτας εμενα Γιωργο??:D

 

μνημη 8g και υποδοχη γαι msd

 

βαρος- κανει για τουβλακι σε περιπτωση επιθεσης :lol:,

μεγεθος -μικρο εως ιδανικο,θα ελεγα

σημα εδω εχουμε ενα θεμα....με cosmote και σε συγκρση με το hd μου (φουλ ξεκλειδωτο με ραδιο Kovsky) εχει προβλημα...στα δυσκολα σημεια,εκει δλδ που παιζει 1 με καμμια γραμμη, το Ν86 απλα δεν βρισκει σημα....

 

ηχεια ?δεν θα ελεγα οτι θα σε τρομαξει την ωρα που χτυπαει οπως το Hd...

η δονηση του ειναι πολυ χαμηλης εντασης με αποτελεσμα οταν το εχεις σε θηκη ζωνης και χτυπησει μηνυμα η κληση και δεν ακουσεις τον ηχο...απλα την εχασες :happy:

 

ακομη και η μουσικη απο τα ηχεια ειναι αστεια...για τηλ με στερεοφωνικο ηχο....

 

κοιτα και καμια σελιδα πιο πισω να δεις και τα υπολοιπα που αναφερω...

 

κατα τα αλλα παντως ,ειναι ενα πολυ καλο τηλ που..... δεν θα σου προτεινα να αγορασεις :O

 

ps

 

ξεχασα !!!!ναι ξεκλειδωνει full με το Hellox2!!

 

ετσι το εχω εγω

 

γεια σου φιλε Δημητρη :) ελα ντε αφου απαντας σε ολα και αμεσα :D

 

δηλαδη δεν κανει

 

1. για αντ/ση του Ν96?

2. για 2ο κινητο με αξιοπρεπη καμερα,ευχρηστια,ποιοτητα κατασκευης?

3. για στοιχειωδες browsing & GPS?

:( :rolleyes:

 

και αν οχι ποιο?

 

thanks φιλε

 

(μα καλα εσυ πως απο ...symbian? το ..android δεν..Δημητρη ετσι?)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε Δημητρη :) ελα ντε αφου απαντας σε ολα και αμεσα :D

 

δηλαδη δεν κανει

 

1. για αντ/ση του Ν96?

2. για 2ο κινητο με αξιοπρεπη καμερα,ευχρηστια,ποιοτητα κατασκευης?

3. για στοιχειωδες browsing & GPS?

:( :rolleyes:

 

και αν οχι ποιο?

 

thanks φιλε

 

(μα καλα εσυ πως απο ...symbian? το ..android δεν..Δημητρη ετσι?)

 

1 .δεν ειχα Ν96 ...Ν95 ναι..

2.μια σελιδα πισω

3.μια σελιδα πισω

 

και αν οχι ποιο? αν μαθεις πες μου και μενα....

 

οσο για το που ειμαι εγω και τι δουλεια εχω εδω...παντα εχω και 2ο και 3ο και 4ο τηλεφωνο μετα απο το κυριο μου WM :happy:

 

τωρα ετυχε ενα απο αυτα να ειναι Symbian,οπως και με το Ν95/Ν82 κλπ;)

 

φιλε Γιωργο εμενα μου αρεσει εμφανισιακα και γενικα σαν πακετο ετσι οπως το βλεπω....

 

απλα μου την δινει που οσο περναει ο καιρος ....βλεπω οτι ολο και λιγοτερα κανει σωστα...

δεν ειναι δλδ για 2ο τηλ...για 3ο 4ο ισως....:cool:

 

περιμενω τυχον αναβαθμιση...που ελπιζω να φτιαξει τουλαχιστον, το σημα του τηλ και την απαραδεκτη ποιοτητα ηχου/συνομιλιας στο bl...

 

ps

για του λογου το αληθες(γιατι σιγουρα καποιοι θα με θεωρησουν προκατειλημενο με αυτα τα αρνητικα που αναφερω για το τηλ..

 

στο λινκ που εδωσε ο φιλος stendor

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/10469_Nokia_N86_next_firmware_to_inc.php

 

and, hopefully, a mountain of stability fixes - the N86 8MP v11 firmware is reckoned by some to be not fit for heavy use.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...