Jump to content

Microsoft Office 2010


johnthegreek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που μπορω να βρω τα αρχεια office(word,exel,powerpoind) για να τα περασω στο λαπτοπ μου που εχει windows 8? Θελω να ρωτησω επισης επιση ο υπολογιστης ειναι προσφατο μοντελο, μπορει να παρει και τα office του 2003??

 

Για να μην παρεξηγηθω ξανα οσον αφορα παρανομα sites κτλ, που μπορω να βρω τα office πιο φτηνα σε CD-DVD για να τα αγοράσω!..??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που μπορω να βρω τα αρχεια office(word,exel,powerpoind) για να τα περασω στο λαπτοπ μου που εχει windows 8? Θελω να ρωτησω επισης επιση ο υπολογιστης ειναι προσφατο μοντελο, μπορει να παρει και τα office του 2003??

 

Για να μην παρεξηγηθω ξανα οσον αφορα παρανομα sites κτλ, που μπορω να βρω τα office πιο φτηνα σε CD-DVD για να τα αγοράσω!..??

 

 

Και βεβαια μπαινει το 2003 σε windows 8. Το Office Home 2010 (μια αδεια χρησης) εχουν γυρω στα 75€ περιπου το πιο φθηνο στην αγορα.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

παιδια καλημέρα,

να ρωτήσω και εγω για κατι περιέργο που μου συμβαινει με το outlook 2010. Σε πολλα email που λαμβάνω αν πατησω reply για να απαντησω το email το στελνει με ιερογλυφικα. Αναφέρομαι φυσικα σε email με Ελληνικούς χαρακτηρες. To περίεργο ειναι ότι δεν το κάνει σε όλα τα email με αποτελεσμα να μην μπορω να καταλαβω γιατι το κανει. Αν στον ιδιο παραληπτη παω με new messages να στειλω email το στελνει κανονικα.

Μηπως μπορει να βοηθησει κανεις?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις παιδια.

α)πως μπορω στο excel να μην φανεται το πλεγμα? (το περιγραμμα ολων των κελιων που χρησιμοποιω)

β) μπορω στο word να έχω πχ 9 σελιδες με καθετο προσανατολισμο και μια με οριζόντιο?

α) πας στην καρτέλα View και ξετσεκάρεις την επιλογή Gridlines

β) απο την καρτέλα Page Layout πάτα το σύμβολο που είναι δεξιά από το Page Setup. Στο τέλος του παραθύρου που θα ανοίξει έχει ενα πλαίσιο Apply to και επέλεξε Selected sections. Από εδώ και πέρα οπότε πατάς το Orientation από την καρτέλα Page Layout θα γυρνάει μόνο η επιλεγμένη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Μήπως ξέρει κάποιος πώς βάζουμε υποσημειώσεις; Προσπαθώ σε μια εργασία να δώσω περισσότερες πληροφορίες για ένα όνομα, αλλά αντί για αρίθμηση, μου εμφανίζει ένα σημάδι σαν άνω τελεία και επίσης, η υποσημείωση δεν μπαίνει στη σελίδα που είναι το όνομα, αλλά στην τελευταία που γράφω.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με τα margins (το έχω στα αγγλικά).

 

Έβαλα 3.17cm αριστερά και άλλα τόσα δεξιά.

 

Δείτε στην εικόνα εδώ.

 

http://img69.imageshack.us/img69/9691/qjcu.png

 

Εκεί που έχω τονίσει με κόκκινο (δηλαδή η γκρίζα περιοχή του χάρακα), είναι το default?

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω ακριβως την ερωτηση σου.

 

Τα default settings στα περιθωρια ειναι η επιλογη Normal που σου εχει ακριβως απο κατω απο αυτη που εχεις κανει custom εσυ.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

2,54 πάνω κάτω, 3,17 αριστερά δεξιά. Αυτά που δείχνεις είναι οι ριθμύσεις που έχεις, αυτά που σου γράφω είναι τα default

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ! Έχω μια άλλη ερώτηση. Έχω σκαλώσει σε ένα σημείο. Δεν με αφήνει να κάνω "Add space between paragraphs" ενώ δείχνει πως έχω το σύμβολο της παραγραφου, τι μπορεί να παίζει;

 

Επίσης ψάχνω αυτό το κουμπί http://office.microsoft.com/en-us/word-help/center-text-on-a-page-HA102518258.aspx#BM1

Ψάχνω και στο customize αλλά δεν το βλέπω, κάνω κάτι λάθος; Έχω το Word 2010

Edited by sp3cial
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...