Jump to content

The Big Bang Theory (CBS)


SagoniasSlutRose
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στις 22 Σεπτεμβριου 2011 θα κανει πρεμιερα η 5η σεζον της σειρας στο cbs.Θα συνεχισει να προβαλλεται στο ιδιο timeslot Με περσι δηλ. καθε Πεμπτη στις 8pm.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 337
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η σειρα ειναι πολυ καλη αναμενω των νεο κυκλο πως και πως.ελπιζω να εχει περισσοτερο πεννυ....
Link to comment
Share on other sites

Θα το δω και φετος μονο και μονο για τον Σελντον.Εχει αρχισει γενικα ομως να επαναλαμβανεται και να γινετε κουραστικο
Link to comment
Share on other sites

22 σεπτεμβρίου διπλό επεισόδιο για 5 κύκλο :D

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πολυ καλο το χθεσινο διπλο επεισοδιο,ειχε αρκετο γελιο!

Ελπιζω να συνεχισει ετσι η σεζον,αρχισε πολυ καλα!

 

29 κατασκευαστές Android συνιστούν Tapatalk, αυτοί ξέρουν...

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Το 1ο επεισοδιο ηταν ουσιαστικα συνδετικος κρικος μεταξυ της 4ης και της 5ης σαιζον.Το 2ο ειχε πολυ γελιο.Κορυφαιες σκηνες εκει που ο Raj και ο Howard δοκιμαζουν την συσκευη απομακρυσμενου φιλιου,και η αντιδραση του Sheldon οταν εμαθε οτι η πολυθρονα της Penny οπου καθοταν ηταν απ'τα σκουπιδια.Ελπιζω στο επομενο επεισοδιο να δειξουν την αντιδραση του Sheldon οταν ο Howard και ο Raj μεταφερουν την πολυθρονα στο σπιτι του.:lol: Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

βγήκε και το 3 επεισόδιο:cool:

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
H σειρά πλέον βλέπεται μετά βίας....είναι τόσο άθλια αρκετά από τα φετινά επεισόδια που αντι να γελάς παγώνεις με αυτά που γίνονται. Εχει πέσει πολύ ανακύκλωση και καλά θα κάνουν μαζί με το How να τις σουτάρουν...
Link to comment
Share on other sites

H σειρά πλέον βλέπεται μετά βίας....είναι τόσο άθλια αρκετά από τα φετινά επεισόδια που αντι να γελάς παγώνεις με αυτά που γίνονται. Εχει πέσει πολύ ανακύκλωση και καλά θα κάνουν μαζί με το How να τις σουτάρουν...

 

Και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος...Συμφωνώ απολύτως και για τις 2 σειρές.

Θα έβαζα και το Two And A Half Men μέσα στον σωρό.

 

Το προηγούμενο ειδικά TBBT σε άφηνε εντελώς παγωμένο.

Ο Σέλντον να προσπαθεί να διώξει το πουλί...περισσότερο ντρεπόσουν για τον ηθοποιό

και τι τον βάζουν να κάνει παρά το θεωρούσες αστείο το όλο θέαμα.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι εξακουλουθει να εχει γελιο η σειρα,απλως καποιες φορες σε καποια επεισοδια το παρατραβανε το σεναριο.Δεν ειναι ομως λογος για να κοπει η σειρα.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είστε λίγο υπερβολικοί. Ναι οκ κάποια πραγματα είναι υπερβολικά ή επαναλαμβανόμενα (και λογικό είναι μέσα σε κάποια όρια), αλλά έχουν μπει κι άλλα νέα χαρακτηριστικά. Για παράδειγμα η Amy φέτος βγάζει τρελλό γέλιο. :lol:

 

Για το HIMYM θα συμφωνήσω ότι έχει τραβήξει πολύ δυστυχώς. Και ήμουν από τους μεγαλύτερους fan της σειράς..

Two and a half men δεν παρακολουθώ.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

 

Για το HIMYM θα συμφωνήσω ότι έχει τραβήξει πολύ δυστυχώς. Και ήμουν από τους μεγαλύτερους fan της σειράς..

Γιατί λέτε έτσι ρε παιδιά? Εγώ φέτος βαριέμαι να κατεβάσω ΤBBT αλλά το HIMYM δεν το χάνω...ειδικά τα πιο πρόσφατα (της Δευτέρας δεν το χω δει ακόμα) τα βρήκα πολύ καλά. Βέβαια μπορεί να οφείλεται στο ότι είμαι φρέσκια φαν (είδα τις 6 σεζόν μες στο καλοκαίρι) και δεν έχω την αίσθηση ότι έχει τραβήξει πολλά χρόνια... [/off topic]

 

Για το Τbbt δεν εχω να προσθέσω κάτι...τη φετινη σεζόν τη σταμάτησα γύρω στο 4ο επεισόδιο, όταν ξεκίνησα να βλέπω Arrested Development και η σύγκριση δεν ήταν καθόλου ευνοϊκή...

Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα της 5ης έχουν πολύ γέλιο, από το 6-7 και μετά γίνονται λίγο βαρετά, ελπίζω να μη χαλάσει η σειρά.. Επίσης, το "γέλιο" του Sheldon απλά τα σπάει!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Danioula καλώς ήλθες στο φόρουμ. Συζητήσεις για παράνομο υλικό απαγορεύονται ρητά από τους όρους πρόσβασης και χρήσης, που αποδέχτηκες με την εγγραφή σου.

NetSurfer_g7, αυτό εσύ θα έπρεπε ήδη να το ξέρεις, ως παλαιότερο μέλος, και να μην δίνεις λινκ για τέτοιο υλικό!

συνεχίζουμε..:)

Link to comment
Share on other sites

Danioula καλώς ήλθες στο φόρουμ. Συζητήσεις για παράνομο υλικό απαγορεύονται ρητά από τους όρους πρόσβασης και χρήσης, που αποδέχτηκες με την εγγραφή σου.

NetSurfer_g7, αυτό εσύ θα έπρεπε ήδη να το ξέρεις, ως παλαιότερο μέλος, και να μην δίνεις λινκ για τέτοιο υλικό!

συνεχίζουμε..:)

Σε ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!:)

Όμως δε ζήτησα παράνομο υλικό όπως ας πούμε τα βίντεο της σειράς αλλά που θα μπορούσα να βρω υπότιτλους για τα επεισόδια.Εκτός αν αυτό είναι παράνομο οπότε ζητάω και συγγνώμη.:ninja:

 

 

*******

 

 

 

καλό θα ήταν να μη διαγράφετε τόσο εύκολα μηνύματα...ειδικά το πρώτο μου μήνυμα....

Link to comment
Share on other sites

*******

 

Λοιπον, εγκατεστησε στον υπολογιστη σου το bs player (ειναι δωρεαν και νομιμο)

οταν θα βλεπεις καποια ταινια/σειρα , θα σου κατεβαζει τους υποτιτλους αυτοματα

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!:)

Όμως δε ζήτησα παράνομο υλικό όπως ας πούμε τα βίντεο της σειράς αλλά που θα μπορούσα να βρω υπότιτλους για τα επεισόδια.Εκτός αν αυτό είναι παράνομο οπότε ζητάω και συγγνώμη.:ninja:

 

:rolleyes:

θα ήθελα να ρωτήσω που μπορώ να βρώ τους κύκλους του BIG BANG THEORY με ελληνικούς υπότιτλους
:rolleyes:

κάνε έναν κόπο και ξαναδιάβασε σε παρακαλώ τους όρους πρόσβασης και χρήσης και για τα υπόλοιπα άσε τους mods/super mods να ανησυχούν..

σε ευχαριστώ και καλη διαμονή. Συνεχίζουμε επί του θέματος.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Χτες βγηκε το 11ο επεισοδιο της 5ης σεζον.Το επομενο επεισοδιο(φανταζομαι θα ειναι το τελευταιο πριν τα Χριστουγεννα)θα βγει στις 15 ή στις 22 του μηνα?
Link to comment
Share on other sites

Καπου διαβασα οτι θα βγει Γεναρη το επομενο, οποτε καλες γιορτες :p

 

Δεν νομιζω να σταματησαν τοσο νωρις για Χριστουγεννα.Καθε χρονο σταματουσαν γυρω στις 15 του μηνα,οπου δειχνανε το Χριστουγεννιατικο επεισοδιο.Φετος μεχρι τωρα εχει πεχτει μονο 1 επεισοδιο τον Δεκεμβριο,ενω προηγουμενες σεζον παιζοταν 2-3.Επιπλεον δεν εχει πεχτει ακομα Χριστουγεννιατικο επεισοδιο.Αρα λογικα θα υπαρξει νεο επεισοδιο στις 22 ή 29 του μηνα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0898266/board/thread/191458663

Το διαβασα εδω και καπου αλλου, τωρα τι να σου πω, θα δειξει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ο Leonard τα χαλασε με την αδελφη του Raj? Το αφησαν λιγο φλου (μιλουσαν στο skype και του ειπε οτι τον απατησε).
ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕ ΜΑΕΤΖΙΜΑ!
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ο Leonard τα χαλασε με την αδελφη του Raj? Το αφησαν λιγο φλου (μιλουσαν στο skype και του ειπε οτι τον απατησε).

Εχει καιρο να εμφανιστει η αδερφη του Ραζ.Μαλλον την εκαναν πιο ελευθερη την σχεση τους.

Link to comment
Share on other sites

Τα επεισόδια που παρακολουθώ εγώ στο star φαντάζομαι είναι παλιότερα ...

Ναι.Το star τωρα δειχνει επεισοδια της 3ης σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...