Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Σάββατο αναγκάστηκα να κάνω hard reset γιατί "έπαιζα" με το HelloOX 2.04 και... έφαγα τα μούτρα μου!! :dash: :lol:

 

Πέρασα τους νέους Χάρτες και 2-3 εφαρμογές που χρειάζομαι απόλυτα (Handy Taskman, RemindMe, MyKeylock, Language Switcher) στο C:\ και κάποιες δευτερεύουσες στο Ε:\ (SuperScreenshot, Google Maps, Gravity, Nimbuzz, NDrive, Resco Photo Viewer, Y-Browser). Αυτά με άφησαν με 44,3 ΜΒ ελεύθερα στο C:\

και το τηλέφωνο, μετά το startup, και μετά από Close All στον Handy Taskman, είχε περίπου 44-48 ΜΒ ελεύθερη RAM.

 

Σήμερα πέρασα και την περιβόητη αναβάθμιση!

Με εξέπληξε το πόσα ΜΒ ήταν (134!!) και φαντάστηκα ότι οι αλλαγές θα ήταν μεγάλες.

Κι όμως δεν ήταν (μάλλον)... :rolleyes:

Έχω πλέον 43,3 ΜΒ στον C:\ (δηλαδή μόνο 1 ΜΒ λιγότερο από πριν, πάλι καλά!)

αλλά εκεί που είδα διαφορά ήταν στη RAM! Μετά το startup, και μετά από Close All στον Handy Taskman, φτάνει τώρα αισίως στα 60,5 ΜΒ! Δεν το είχε ξαναδεί αυτό το νούμερο ομολογώ! :lol:

Από ταχύτητα, μου φαίνεται σαφώς πιο γρήγορο, και μπορώ να πω ότι επειδή βρίσκομαι σε... demi-κατάσταση, δηλαδή ούτε με εντελώς καθαρό τηλέφωνο από format, αλλά ούτε και με πολυχρησιμοποιημένο καθώς το format έγινε 1 μέρα πριν, μάλλον είναι αξιόπιστη η παρατήρηση.

Είχα ένα περιστατικό με μια εισερχόμενη κλήση ενώ ήμουν ήδη σε κλήση: μετά τον τερματισμό της πρώτης, δε μπορούσα να απαντήσω στη δεύτερη, η οθόνη έδειχνε κανονικές ενδείξειες αλλά δεν ανταποκρινόταν. Αυτό θα μπορούσε να είναι και τυχαίο, δε μου είχε συμβεί ποτέ ξανά και δεν μπορεί να καταχωρηθεί ως bug (μάλλον) :rolleyes:

Δε μπορώ πάντως να μην απορήσω, τι στο καλό ήταν αυτά τα 134 ΜΒ;;

Ελπίζω μόνο ότι οι αλλαγές έγκεινται στη σταθερότητα και μπορεί να μην είναι άμεσα ορατές, αλλά θα κάνουν τη ζωή μας λίγο πιο εύκολη! :D

 

Όχι πάλι για προβληματα και κολλήματα φτάνει.Δηλαδή έλεος.Νεο firwmare έβαλες και σου έτυχε κάτι που πρίν δεν σου ξανα έγινε.Υπομονή Άλβα.Μη χειρότερα ελπίζω :D Εγώ θα σου πώ εντυπώσεις με το καλό το Πάσχα :D

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μηπως χρειαζεται να αναβαθμισεις το ovi suite?

 

ειναι αναβαθμισμενο το όβι στην 2.0.2.42

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να βάλω τωρα την νεα αναβάθμιση 21 πρεπει να κάνω κατι πχ. Format η να το κάνω κατευθειαν ? (το κινητο μου ειναι αδειο δεν έχω βάλει κανένα προγραμμα τιποτα απολύτως..)

 

 

Αν πρέπει δωστε μου ένα Link να δω τι πέπει να κάνω... αν όχι να προχωρήσω στην αναβάθμηση :cool:

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι με τη νέα έκδοση όταν έχεις το προφίλ στη σίγαση δεν ακούγεται κ ο ήχος της κάμερας, αλλά και της εστίασης.. Το χε κ παλιά ή είναι καινούριο?

 

Το είχε και παλαιότερα μhν ανησυχείς

Edited by gaster

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δε βρίσκω τις ρυθμίσεις εφαρμογών που επιλέγεις τα σημεία πρόσβασης κτλ κτλ.. Που είναι?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Πριν 3-4 μέρες πέρασα τους νέους χάρτες. Η μνήμη C από 40 ΜΒ που ήταν πήγε στα 25,5 ΜΒ. Σήμερα πέρασα και την νέα αναβάθμιση. Φυσικά χωρίς να έχει αυτό καμιά σχέση η ελεύθερη μνήμη είναι και πάλι 25,5 ΜΒ. Τι μπορώ να κάνω ώστε να ελευθερώσω μνήμη? μπορώ να απεγκαταστήσω τους χάρτες και να τους βάλω εκ νέου στην άλλη μνήμη του? Κάποια άλλη ενέργεια που θα βοηθούσε να απελευθερωθεί μνήμη???

Ευχαριστώ.-

Link to comment
Share on other sites

κάποιος αναλυτικός οδηγός με τις αλλάγές ή προσθήκες του νέου firmware?

 

Τσέκαρε εδώ http://dailymobile.se/2010/01/31/nokia-n97-firmware-update-2-1-will-be-released-on-monday-changelog-included/ αλλά να ξέρεις πως πέρα απο αυτά που αναφέρει στο what's new για το νέο firmware.Το update μπορεί να διορθώνει και πολλά άλλα bugs τα οποία δεν αναφέρονται

 

Λοιπόν για να βάλω τωρα την νεα αναβάθμιση 21 πρεπει να κάνω κατι πχ. Format η να το κάνω κατευθειαν ? (το κινητο μου ειναι αδειο δεν έχω βάλει κανένα προγραμμα τιποτα απολύτως..)

 

 

Αν πρέπει δωστε μου ένα Link να δω τι πέπει να κάνω... αν όχι να προχωρήσω στην αναβάθμηση :cool:

 

Αφού δεν έχεις εγκατεσημένες εφαρμογές για να σου πώ ότι θα χρειαστείς να τις ξανα εγακταστήσεις μετά το format,τότε καλό είναι να κάνεις ενα format την μνήμη μαζικής αποθήκευσης Ε: έπειτα την κάρτα μνήμης SD αν διαθέτεις και τέλος ένα hard format το κινητό όπου θα σου διαγράψει τα πάντα όσο αφορά στοιχεία αποθηκευμένα στο τηλέφωνο όπως π.χ επαφές στην μνήμη τηλεφώνου και όχι στην κάρτα SIM.Απο 'κει και πέρα εγκατέστησε την νέα έκδοση και πιστεύω είσαι κομπλέ.Πες μας και εντυπώσεις

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν έχεις εγκατεσημένες εφαρμογές για να σου πώ ότι θα χρειαστείς να τις ξανα εγακταστήσεις μετά το format,τότε καλό είναι να κάνεις ενα format την μνήμη μαζικής αποθήκευσης Ε: έπειτα την κάρτα μνήμης SD αν διαθέτεις και τέλος ένα hard format το κινητό όπου θα σου διαγράψει τα πάντα όσο αφορά στοιχεία αποθηκευμένα στο τηλέφωνο όπως π.χ επαφές στην μνήμη τηλεφώνου και όχι στην κάρτα SIM.Απο 'κει και πέρα εγκατέστησε την νέα έκδοση και πιστεύω είσαι κομπλέ.Πες μας και εντυπώσεις

 

 

SD δεν έχω, έχετε καποιο Link για να δω πως κανουν Hard Format και format στην Ε ? :O

Link to comment
Share on other sites

SD δεν έχω, έχετε καποιο Link για να δω πως κανουν Hard Format και format στην Ε ? :O

Διάβασε Πως κάνω format στο κινητό, στην μαζική μνήμη και στη κάρτα μνήμης;

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

SD δεν έχω, έχετε καποιο Link για να δω πως κανουν Hard Format και format στην Ε ? :O

Σύνδεσε το κινητό στον υπολογιστή ως «Μαζική αποθήκευση» και θα δεις το E: ως USB drive. Από εκεί μπορείς να σβήσεις τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

SD δεν έχω, έχετε καποιο Link για να δω πως κανουν Hard Format και format στην Ε ? :O

 

Για να κάνεις format την μνήμη E: πηγαίνεις στο μενού-εφαρμογές-γραφείο-διαχείριση αρχείων μπαίνεις μέσα στην μνήμη Ε: και έπειτα πατάς επιλογές και τελός μορφοποιήση μαζικής αποθήκευσης Ε:

 

Για να κάνεις hard format το κινητό.Το έχεις σβησμένο.Έπειτα κρατάς πατημένα τα πλήκτρα απο το πληκτρολόγιο Shift-Space και Backspace και ανοίγεις το κινητό κρατώντας ακόμα τα 3 αυτά πλήκτρα μέχρι να ανοίξει το κινητό.Είσαι έτοιμος

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνεις format την μνήμη E: πηγαίνεις στο μενού-εφαρμογές-γραφείο-διαχείριση αρχείων μπαίνεις μέσα στην μνήμη Ε: και έπειτα πατάς επιλογές και τελός μορφοποιήση μαζικής αποθήκευσης Ε:

 

Για να κάνεις hard format το κινητό.Το έχεις σβησμένο.Έπειτα κρατάς πατημένα τα πλήκτρα απο το πληκτρολόγιο Shift-Space και Backspace και ανοίγεις το κινητό κρατώντας ακόμα τα 3 αυτά πλήκτρα μέχρι να ανοίξει το κινητό.Είσαι έτοιμος

Ή μπορείς απλά να πληκτρολογήσεις *#7370#.

Link to comment
Share on other sites

Ή μπορείς απλά να πληκτρολογήσεις *#7370#.

 

Το είχα ρωτήσει εδώ αυτό φίλε και μου προτέινανε να κάνω hard format καλύτερα με τον συνδυασμό πλήκτρων.Είναι ακριβώς το ίδιο;

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ρωτήσει εδώ αυτό φίλε και μου προτέινανε να κάνω hard format καλύτερα με τον συνδυασμό πλήκτρων.Είναι ακριβώς το ίδιο;

 

Έχω μείνει με την εντύπωση ότι είναι ακριβώς το ίδιο.

Απλά ο συνδυασμός πλήκτρων χρησιμεύει στην περίπτωση που το κινητό για κάποιο λόγο δεν ανοίγει καν.

Ωστόσο, εγώ πάντα με τον συνδυασμό πλήκτρων το κάνω και δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση; Όσο πιο λίγος χώρος στο C τόσο πιο αργό το τηλέφωνο; Ή απλά μένει λίγος χώρος για παραπάνω εφαρμογές;
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση; Όσο πιο λίγος χώρος στο C τόσο πιο αργό το τηλέφωνο; Ή απλά μένει λίγος χώρος για παραπάνω εφαρμογές;

 

Ναι, έχει αναφερθεί ότι η έλλειψη χώρου στο C:/ δημιουργεί προβλήματα σταθερότητας.

Σκέψου, ας πούμε, το εξής παράδειγμα: -ανοήτως- το cache του browser αποθηκεύεται στο C:/.

Αν λοιπόν έχεις 5-10 ΜΒ ελεύθερα μόνο και ανοίξεις κάποιες "βαριές" σε περιεχόμενο σελίδες, θα μηδενιστεί ο χώρος και θα αρχίσουν σοβαρά κολλήματα!

(Γι αυτό και πάντα μετά από κάποια ώρα browsing πρέπει να κάνουμε εκκαθάριση προσωρινής μνήμης! :()

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/Nokia_N97N97_mini_part_1-The_Hardware.php

Μάλλον γι αυτό το λόγο στο mini έδωσαν παραπάνω C.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ρωτήσει εδώ αυτό φίλε και μου προτέινανε να κάνω hard format καλύτερα με τον συνδυασμό πλήκτρων.Είναι ακριβώς το ίδιο;

Ακριβώς το ίδιο πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μείνει με την εντύπωση ότι είναι ακριβώς το ίδιο.

Απλά ο συνδυασμός πλήκτρων χρησιμεύει στην περίπτωση που το κινητό για κάποιο λόγο δεν ανοίγει καν.

Ωστόσο, εγώ πάντα με τον συνδυασμό πλήκτρων το κάνω και δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα.

 

Ναι κι εγώ με αυτόν τον τρόπο μόνο το έκανα και θα το ξανα κάνω όοοταν το πάρω :)

 

Ναι, έχει αναφερθεί ότι η έλλειψη χώρου στο C:/ δημιουργεί προβλήματα σταθερότητας.

Σκέψου, ας πούμε, το εξής παράδειγμα: -ανοήτως- το cache του browser αποθηκεύεται στο C:/.

Αν λοιπόν έχεις 5-10 ΜΒ ελεύθερα μόνο και ανοίξεις κάποιες "βαριές" σε περιεχόμενο σελίδες, θα μηδενιστεί ο χώρος και θα αρχίσουν σοβαρά κολλήματα!

(Γι αυτό και πάντα μετά από κάποια ώρα browsing πρέπει να κάνουμε εκκαθάριση προσωρινής μνήμης! :()

 

Εγώ όποτε έμπαινα με τον browser έκανα διαγραφή όλων στην μνήμη και όχι μόνο στην προσωρινή για να είμαι σίγουρος!

 

Ακριβώς το ίδιο πράγμα.

 

Ok θα το έχω υπόψην

 

 

***********************************

 

Τροποποίηση από την ομάδα διαχείρισης :

 

συνεχόμενα μηνύματα ,να χρησιμοποιείς την ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ !

Σου είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβεις? :confused:

Edited by nervous

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω λοιπόν τις εντυπώσεις μου μετά από μία μέρα χρήσης του v21. Καταρχήν, συμβουλεύω όσους κάνουν αναβάθμιση να προχωρήσουν αμέσως μετά (και όχι πριν) σε backup, hard reset και restore. Προσοχή, πρέπει να επαναφέρετε μόνο επαφές, μηνύματα, σημειώσεις και καταχωρήσεις ημερολογίου. Όχι ρυθμίσεις και αρχεία τηλεφώνου (ή κάρτας μνήμης). Αν έχετε λίγες εφαρμογές στο E: και στο F:, μπορείτε να τα κάνετε κι αυτά format (πριν το hard reset), διαφορετικά περιμένετε να επαναγκατασταθούν μόνες τους αμέσως μετά το hard reset (μη χρησιμοποιήσετε το τηλέφωνο μέχρι να φύγει το μήνυμα «Εγκατάσταση» - καλό είναι να το θέσετε εκτός σύνδεσης - σε μένα που έχω πάρα πολλές εφαρμογές στο F: έκανε μερικές ώρες). Πάμε στις εντυπώσεις τώρα:

 

1) Ταχύτερη εκκίνηση του τηλεφώνου.

2) Περισσότερος χώρος στο C: (61MB αμέσως μετά το hard reset και πριν την εγκατάσταση των εφαρμογών).

3) Καλύτερη διαχείριση της μνήμης. Μετά την εκκίνηση, και με αρκετές startup εφαρμογές, έχω 55MB ελεύθερα. Επίσης, όταν κλείνω μια εφαρμογή φαίνεται να απελευθερώνεται όλη η μνήμη που κατελάμβανε, πράγμα που δε συνέβαινε πριν.

4) Γρηγορότερη πλοήγηση στα μενού. Ανοίγουν πλέον ακαριαία και όχι όπως πριν που ψιλοαργούσαν.

5) Καλύτερο και ομαλότερο scrolling, τόσο με dragging όσο και με τη scrollbar (που πριν είχε μειωμένη ευαισθησία).

6) Ομαλότερο scrolling στον browser, σε βαριές σελίδες.

7) Oι φωτογραφίες και τα thumbnails τους εμφανίζονται καθαρές και αμέσως, τόσο στην default εφαρμογή όσο και στον Photo Browser της Nokia.

8) Καλύτερη αναπαραγωγή βίντεο, χωρίς σπασίματα. Επίσης, η αναπαραγωγή ξεκινάει γρηγορότερα.

 

 

Και όλα αυτά με πάνω από 200 εφαρμογές εγκατεστημένες. Παραμένουν βέβαια κάποια bugs, όπως αυτό με τα τονισμένα κεφαλαία (πάω στοίχημα πως οι περισσότεροι από σας δε θα το συναντήσουν ποτέ, καθώς πρέπει να είμαι ο μοναδικός που γράφω παντού ελληνικά και με τόνους :p), όμως η γενική εικόνα είναι πάρα πολύ καλή. Έχουν άδικο όσοι γκρινιάζουν για την απουσία νέων features, τα firmware updates δεν είναι για να προσθέτουν δυνατότητες, αλλά για να διορθώνουν λάθη. Και το N97 είχε πάρα πολλά, όπως όλοι ξέρουμε.

 

Μπορεί κάποιοι να μην αντιλαμβάνονται με την πρώτη ματιά τις πολλές και μεγάλες αλλαγές, όμως είναι προφανές πως έχει γίνει πολλή δουλειά από κάτω, προς όφελος της καλύτερης, ταχύτερης και σταθερότερης λειτουργίας. Αν μη τι άλλο, αυτό φαίνεται και από το μέγεθος του update. Επίσης κάτι σημαντικό, σε 5-6 επανεκκινήσεις που έχω κάνει μέχρι τώρα δεν κόλλησε ποτέ στο λογότυπο της Nokia. Ας ελπίσουμε πως λύθηκε το πρόβλημα (αν και δεν αποκλείεται να οφειλόταν τελικά στο Jbak TaskMan, το οποίο αντικατέστησα με το Best Taskman).

Edited by terrestial
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε να παραμίνουν τα πράγματα όπως τα λές μπας και δούμε άσπρη μέρα.Απο gps είδες καμιά διαφορά;Στο πόσο γρήγορα ανοίγουν οι χάρτες,το κλείδωμα δορυφόρου κ.τ.λ. ή γενικά κάτι θετικό,αρνητικό ή στάσιμο;Αν δεν δοκίμασες κάνε αν μπορείς τον κόπο και πές μας φίλε Edited by Itchrist86

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε να παραμίνουν τα πράγματα όπως τα λές μπας και δούμε άσπρη μέρα.Απο gps είδες καμιά διαφορά;Στο πόσο γρήγορα ανοίγουν οι χάρτες,το κλείδωμα δορυφόρου κ.τ.λ. ή γενικά κάτι θετικό,αρνητικό ή στάσιμο;Αν δεν δοκίμασες κάνε αν μπορείς τον κόπο και πές μας φίλε

 

Με το γνωστό πια "συρματάκι", την v2.1 και το Ovi Maps 3.03...

επιτέλους το GPS δίνει σωστά και σταθερά δεδομένα!

Επίσης, όπως είχε αναφέρει και ο terrestial κάπου παραπάνω, το triangulation βάσει δικτύου που υποστηρίζει πλέον το Ovi Maps βοηθάει πάρα πολύ στον υπολογισμό θέσης.

Ακόμα και με το Ndrive έκανα την πρώτη μου διαδρομή με άψογη φωνητική καθοδήγηση και χωρίς διακοπές και επανασυνδέσεις. :yahoo:

 

Τελικά η v2.1 έκανε πράγματι θαύματα με το θέμα RAM management! Στο startup και μετά από καθάρισμα με το Handy Taskman έχω 60ΜΒ! Και, όπως επίσης ανέφερε ο terrestial, όταν κλείνω πλέον μια εφαρμογή ελευθερώνεται πάρα πολλή RAM, δηλαδή έχουν μειωθεί κατά πολύ τα "ίχνη" που αφήνουν οι εφαρμογές.

Τρέχοντας Κάμερα και Ιστό, που συνήθως γονάτιζαν το κινητό, μετά το κλείσιμο είμαι πάλι στα 55 ΜΒ.

 

Είμαι πολύ αισιόδοξη για το μέλλον της συσκεύης μετά από αυτό το update. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

μηπως χρειαζεται να αναβαθμισεις το ovi suite?

 

Αναβαθμισμένο είναι το ovi suite.

Τελικά βρήκα άλλη άκρη εγκαθιστώντας το NSU αλλά επειδή έχω WIN7 και δεν είναι συμβατό στην αρχή δεν έμπαινε. Τελικά σε compatibility mode εγκαταστάθηκε στο pc και μετά η αναβάθμιση έγινε κανονικά!

Τώρα γιατί μέσω ovi suite δε θέλει δε γνωρίζω...

 

Αλλαγές εκτός τις εμφανείς (2-3 μβ στο c: παραπάνω, παραπάνω ελεύθερη ram, διάφανα τα widgets) δεν είδα κάτι συναρπαστικό.

Α! η κάμερα σα να μου φαίνεται λιγάκι καθαρότερη στις λήψεις και το gps δεν πρόλαβα να το δοκιμασω...

 

Ερώτηση ασχετο-σχετική.

Δηλαδή αν δεν κάνεις Hard Reset κτλ μετά την όποια αναβάθμιση firmware, τι το κακό μπορεί να συμβεί;

Δε θα φανούν οι αλλαγές του νεώτερου firmware?

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα ,να χρησιμοποιείς την Τροποποίηση Μηνύματος!

Device: Samsung Galaxy S III 32GB

Device: Motorola XOOM 3G

Device: HTC Desire

Device: iPhone 4 16GB

Device: iPad Mini 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγές εκτός τις εμφανείς (2-3 μβ στο c: παραπάνω, παραπάνω ελεύθερη ram, διάφανα τα widgets) δεν είδα κάτι συναρπαστικό.

Α! η κάμερα σα να μου φαίνεται λιγάκι καθαρότερη στις λήψεις και το gps δεν πρόλαβα να το δοκιμασω...

 

Ποια widgets έγιναν διάφανα ενώ δεν ήταν πριν; :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...