Jump to content

Device OS 4.7/5.0.0.xx (95xx)


hellsangel81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 423
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω αυτη εχω, πολυ σταθερη και καλη μπαταρια! Για Ελληνικα οπως σε ολες που δεν εχουν Ελληνικα!
Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτη εχω, πολυ σταθερη και καλη μπαταρια! Για Ελληνικα οπως σε ολες που δεν εχουν Ελληνικα!

 

Νομιζω οτι αυτη εχει ελληνικα, τωρα που εβαλα τον loader μου δειχνει οτι αναβαθμιζει και τα ελληνικα :)

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αυτη εχει ελληνικα, τωρα που εβαλα τον loader μου δειχνει οτι αναβαθμιζει και τα ελληνικα :)

 

 

Σίγουρα έχει Ελληνικά? Μόλις την δουλέψεις γράψε εάν θες εντυπώσεις...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία με ενδιαφέρει και αν τρέχουν οι κλασικές εφαρμογές.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Μολισ κατεβασα αυτη την εκδοση ποθ αναφερεται πιο πανω, απο Taiwan, ειναι ενα .exe αρχειο. Σωστα? τωρα τι κανω για να την εγκαταστησω στο ΒΒ μου?

Τρεχω το exe και καπου κανει εγκατασταση.Μετα τι κανω ?

Για βοηθηστε λιγακι αν μπορει καποιος

Link to comment
Share on other sites

Δε σε κατάλαβα...

Τρέχεις το αρχείο και μετά στον φάκελο προορισμού σβήνεις το vendor.xml.

Βάζεις το κινητό στον υπολογιστή και τρέχεις το loader.exe

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

λοιπον καποιες εντυπωσεις απο την .167

- εχει αλλα3ει λιγο το call log( πιο βολικο προσωπικα)

- εχει ενα effect κατα την μεγιστοποιηση ελαχιστοποιηση των εφαρμογων(το οποιο κολλαει λιγακι)

-πλεον τα εικονιδια με την κεραια κ το ρολοι ειναι clickable και σε στελνουν στο αντιστοιχο( manage connections & clock)

-media playr & photos στην δικη μου συσκευη βελτιωμενα(εχει ε3αφανιστει κ η "διαβαθμιση" του μπλε οταν μπαινεις στο media)

-μπαταρια παλι στην δικη μου συσκευη καλυτερη

-memory leak: 28.7μβ με αρχικα 42μβ μετα απο 15ωρες

- πολυ αργο στην επιλογη ηχου για ringtones/alerts

-εξακολουθει να στελνει με κινεζικα τα εμαιλ στα ελληνικα

 

δεν εχω καποιο theme ουτε 3rd party apps

Σε γενικες γραμμες ειναι καλη, θα την κρατησω, αν και προσωπικα αυτο το effect μου δινει την εντυπωση "ασταθειας"

Link to comment
Share on other sites

Email? Greeklish?

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

@ giannis_lo

 

Και εγω τιν 167 εχω αλλα δεν αντιμετωπιζω προβλημα με memory leak, και ουτε στην επιλογη ηχου για ringtones/alerts βρηκα κατι, λες να ειμαι τοσο χαζος και να μην το καταλαβα?

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το εγραψα λαθος, ξερω που ειναι, αλλα δεν βλεπω καποια καθυστερηση οπως αναφερεται ποιο πανω!
Link to comment
Share on other sites

Λογικα τοτε θα ειναι προβλημα με το δικο μου ΒΒ, θα το κανω ενα wipe και παλι εγκατασταση.

Επισης εχω παρατηρησει οτι σχεδον ποτε μετα απο backup-->upgrade-->full restore δεν δουλευει ομαλα. Εχετε παρατηρησει κατι αναλογο?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον καποιες εντυπωσεις απο την .167

- εχει αλλα3ει λιγο το call log( πιο βολικο προσωπικα)

- εχει ενα effect κατα την μεγιστοποιηση ελαχιστοποιηση των εφαρμογων(το οποιο κολλαει λιγακι)

-πλεον τα εικονιδια με την κεραια κ το ρολοι ειναι clickable και σε στελνουν στο αντιστοιχο( manage connections & clock)

-media playr & photos στην δικη μου συσκευη βελτιωμενα(εχει ε3αφανιστει κ η "διαβαθμιση" του μπλε οταν μπαινεις στο media)

-μπαταρια παλι στην δικη μου συσκευη καλυτερη

-memory leak: 28.7μβ με αρχικα 42μβ μετα απο 15ωρες

- πολυ αργο στην επιλογη ηχου για ringtones/alerts

-εξακολουθει να στελνει με κινεζικα τα εμαιλ στα ελληνικα

 

Επίσης άλλο ένα πολύ βασικό για μένα είναι οτι πλέον όταν σου στείλει κάποιος μήνυμα ή mail και πατήσεις πάνω στο όνομα του βγάζει (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!) μενού.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασα κατι φωτογραφιες στο στορμ απο το λαπτοπ με bluetooth για να τις περασω στο pc. προσπαθω να τις μεταφερω τωρα, αλλα βλεπω οτι τις εχει αποθηκευσει σαν eikona.jpg.rem

Γνωριζει κανεις τιποτα? αν τις περασω στο pc και σβησω το .rem απλα δεν τις διαβαζει καθολου. Το ιδιο συνεβη και με ενα αρχειο zip..

 

(:up: @ hellsangel81, δεν το ειχα παρατηρησει :D )

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος να μου πει αν υπάρχει ελληνική γλώσσα για το blackberry 9500 και που μπορώ να την βρω?ευχαριστώ εκ των προτέρων....
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος να μου πει αν υπάρχει ελληνική γλώσσα για το blackberry 9500 και που μπορώ να την βρω?ευχαριστώ εκ των προτέρων....

 

Απλά κατέβασε από κάποιο site μια έκδοση λογισμικού miltulanguage και όχι East Asian ή Dutch και ακολούθησε τις οδηγίες στο blackberry FAQ για να την περάσεις στην συσκευή σου.

 

Διάβασε το FAQ θα σε βοηθήσει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος να μου πει αν υπάρχει ελληνική γλώσσα για το blackberry 9500 και που μπορώ να την βρω?ευχαριστώ εκ των προτέρων....

 

Γενικά για ος με ελληνικά κατεβάζεις από κάποιο site μια έκδοση λογισμικού miltulanguage και όχι East Asian ή Dutch και σκολουθείς τις οδηγίες στο blackberry FAQ για να την περάσεις στην συσκευή σου. Σημειωτέων τα ΒΒ δεν έχουν ελληνικό μενού, μπορείς μόνο να γράφεις ελληνικά.

 

Διάβασε το FAQ και troubleshooting θα σε βοηθήσουν πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Η εκδοση αυτη οντως δεν εχει ελληνικα. Στο θεμα για τα υβριδικα θα βρεις τον τροπο να βαλεις ελληνικα.

 

ΥΓ: Απεφευγε τα greeklish γιατι απο 01/09 θα διαγραφονται τα μηνυματα τετοιου τυπου.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...