Jump to content

Ποια μέλη του myphone συμπαθείτε περισσότερο;


VIDEOMIX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σαν θεμα δεν εχει κατι λαθος απλα πιστευω πως κατα καποιον τροπο θιγει οσα μελη δεν αναφερθηκαν. Ειπα πως ειναι δικαιωμα μας να συμπαθουμε καποιον περισσοτερο αλλα μην βαζουμε πινακιδες.

Kάποτε ήμουν πρώτος στην λίστα αυτού του thread σε συμπάθειες, ως videomix, τώρα δεν με θέλει κανένας. Διοτι έχω αλλάξει στάση όσον αφορά την συμπεριφορά μου εδω στο myphone + κάποιος λόγος που δεν θέλω να επεκταθώ. Καλά κάνανε τότε, καλά και τώρα. Ειναι κακό δηλαδή αυτοί που προσφέρουν να ανταμοίβωνται;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 766
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή βαριέμαι να διαβάσω 23 σελίδες μπορεί κάποιος αν με είδε πουθενά να με συμπαθεί κανείς ? χαχαχαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαριέμαι να διαβάσω 23 σελίδες μπορεί κάποιος αν με είδε πουθενά να με συμπαθεί κανείς ? χαχαχαχαχαχα

 

Για να μη παιδευεσαι και ψαχνεις σε συμπαθω εγω.........:)

Αν και δεν εχουμε μιλησει ποτε μαζι σε διαβαζω και σου δεινω 10 points!!!!:lol:

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαριέμαι να διαβάσω 23 σελίδες μπορεί κάποιος αν με είδε πουθενά να με συμπαθεί κανείς ? χαχαχαχαχαχα

 

Welcome back woudoulis... :lol: :lol: :rolleyes:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαριέμαι να διαβάσω 23 σελίδες μπορεί κάποιος αν με είδε πουθενά να με συμπαθεί κανείς ? χαχαχαχαχαχα

Εγώ συμπαθώ τον Αγάπιο:D :D

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν έχουμε μιλήσει ποτέ με τα άτομα αυτά προσωπικά,μ'αρέσουν οι απόψεις τους:mario_fit,freak_of_nature,ταξιδιώτης22,bayern7,garfield και αρκετοί άλλοι θα έλεγα..:happy: :D
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pantos exo proseksei pos opoioi anaferoun ton mario fit kolane apo piso kai mena....

marieeeeeee lepteeeeee tyxaio??? :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Να συμπληρώσω κάποια ονόματα arisifakis, bill_viper, eLeKtriK EyE, manos the greek minovg και θα μου έρθουν στο μυαλό και άλλοι!!
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι πάλι με τον `trapped, γιατί μου αρέσει πααρα πολυ αυτό το χαλαρό που έχει (και το ζηλεύω απίστευτα) και γιατί μου αρέσουν οι απαντήσεις που δίνει. :)

Εψαξα και το βρήκα. Φθινοπωρινό το ποστ μου :)

Οχι για να μη λένε, πως όταν απαντάμε "κι εγώ σε συμπαθω" είναι στημένο και ψεύτικο :D

Link to comment
Share on other sites

τους τελευταιους μηνες(2-3) αρχισα να ασχολουμαι περισσοτερο με το myphone οποτε δεν μπορω να πω καποιον..

μονο την GreekCharmed(η αλλιως santa..:) )μπορω να πω μεχρι τωρα...

1 ψηφος στην GreekCharmed απο εμενα λοιπον:happy:

 

edit:και ο denior

εχω διαβασει πολλα post του και μου αρεσει ο τροπος που εκφραζεται,οι αποψεις του κτλ.

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

4 μήνες εδώ μέσα πρώτη φορά προσέχω το thread (ένας Θεός ξέρει γιατί...)

 

Λοιπόν, συμπαθώ τον billakossssssss, ξέρει αυτός γιατί :p

Συμπαθώ την garfield και τη φρικούλα γιατί έχουμε κουτσομπολέψει πολλάκις στο msn (εντάξει όχι μόνο γι'αυτό, είναι και καλά παιδιά)

Συμπαθώ τον Bayern και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί (οκ είχα δύσκολα παιδικά χρόνια)

συμπαθώ τον Aisopos και τον ΟveLix αλλά προτιμώ να μην το ξέρουν, χεχεχεχε:shifty:

Είναι δώδεκα η ώρα είναι η ώρα των σκιών

Κάπου θα σε συναντήσω, κάπου θα σε βρω

Λύκε λύκε είσαι εδώ;

Link to comment
Share on other sites

4 μήνες εδώ μέσα πρώτη φορά προσέχω το thread (ένας Θεός ξέρει γιατί...)

 

Λοιπόν, συμπαθώ τον billakossssssss, ξέρει αυτός γιατί :p

και εγω το ιδιο και το ξερεις!:D

στην υπογραφη σου εμενα ψαχνεις??:p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

epeidh gia allh mia fora to post mou xa8hke 8a to ksanagrapso gia na mh me poune gaidoura

kuria me to poulaki se pao! :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τους τελευταιους μηνες(2-3) αρχισα να ασχολουμαι περισσοτερο με το myphone οποτε δεν μπορω να πω καποιον..

μονο την GreekCharmed(η αλλιως santa..:) )μπορω να πω μεχρι τωρα...

1 ψηφος στην GreekCharmed απο εμενα λοιπον:happy:

 

edit:και ο denior

εχω διαβασει πολλα post του και μου αρεσει ο τροπος που εκφραζεται,οι αποψεις του κτλ.

Aisthanomai thn anagkh na se eyxaristhso gia ta kala soy logia :) .

Link to comment
Share on other sites

Egw sumpathw olous tous Moderators...idiaiteri adunamia stous Super Moderators!!:p

:lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...