Jump to content

[Επίσημο] Samsung M8910 Pixon 12


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oι εφαρμογες ΣΟΥ, για να κατεβουν στο κινητο, πρεπει να ανεβουν καπου απο τον υπολογιστη σου. ΠΟΥ βρισκονται αυτη τη στιγμη οι εφαρμογες που δεν μπορεις να τις εγκαταστησεις μεσω της καρτας μνημης;;; Το προβλημα σου ειναι πως να εγκαταστησεις εφαρμογες που εχεις ηδη βρει, ή πως να βρεις εφαρμογες;;;

 

Αχαα, μαλιστα αυτο δεν το ηξερα που ειπες οτι πρεπει να ανεβουν απο τον υπολογιστη μ καπου. Οχι Δεν τις εχω βρει αυτες τις εφαρμογες, δεν γνωριζω σάιτς, Ουτε σάιτ που τις ανεβαζω μετα.. Ειμαι στο επιπεδο Μηδεν - αρχαριος, αμα μπορείτε να εξηγήσετε τι πρεπει να κανω κ απο που κ τα παντα.. . . .;;;

Phones: Samsung GT-M8910 Pixon - iPhone 3gs - HTC Desire - ZTE P752D - Jiayu G4 - Honor 3c - Honor 4x

Tablets: Lenovo A100L

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 899
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Yπαρχουν εφαρμογες java για ραδιοφωνο μεσω streaming και λογικα πρεπει να λειτουργουν και με αυτην την συσκευη. Στο http://www.getjar.com κατι θα βρεθει.

 

Το ΙΔΙΟ site εχει πολλες εφαρμογες γενικα κυριε sokos1!;)

 

Haki έχεις pm.......:):)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχουν εφαρμογες java για ραδιοφωνο μεσω streaming και λογικα πρεπει να λειτουργουν και με αυτην την συσκευη. Στο http://www.getjar.com κατι θα βρεθει.

 

Το ΙΔΙΟ site εχει πολλες εφαρμογες γενικα κυριε sokos1!;)

 

Φιλαρακο ωραια ευχαριστω για την πληροφορια, μπορεις να μου εξηγησεις τωρα και το τελευταιο κομματι για να ολοκληρωσουμε. Π.χ. ειναι το Windows Live http://www.getjar.com/mobile/19292/windows-live/ οπου πιστευω αυτο ειναι το μσν, τωρα τι κανω για να το εγκαταστησω στο κινητο; πιστευω αυτη ειναι η τελευταια ερωτηση και ειμαστε κομπλε..

Phones: Samsung GT-M8910 Pixon - iPhone 3gs - HTC Desire - ZTE P752D - Jiayu G4 - Honor 3c - Honor 4x

Tablets: Lenovo A100L

Link to comment
Share on other sites

Tο λεει μονο του αφου σου ζητησει τον τυπο του κινητου σου, Μ8910:

 

To Download to Your Phone:

 

1)

 

Go to m.getjar.com on your phone

 

2)

 

Select Quick Download code on the bottom of the page.

 

3)

 

Enter Code: 19292 to begin download

 

 

 

 

Να υποθέσω ότι αν το κατεβάσω μέσω wifi από το m.getjar.com δεν θα χρεωθώ τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Περιττη υποθεση! :p

 

 

thanks haki!!!

 

μόλις το δοκίμασα!

...κατέβασα ένα παιχνίδι σκάκι (κωδικός 17716)

Πολύ καλό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι bug είναι αυτό με το mp3 player? Μόνο εγώ το έχω? Δεν γίνεται να αλλάξω το equaliser στις ρυμίσεις του ήχου! Κάθε φορά που επιλέγω μια άλλη ρύθμιση και πατάω αποθήκευση με γυρνάει στο default που ο ήχος είναι μες στη βαβούρα και τα μπάσα! Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό το πράγμα? Μπορώ να ακούσω καθαρή μουσική μόνο μέσω του απλού Media player όπου δεν είναι και τόσο βολικός. Καμιά βοήθεια?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω για την βοηθεια, δεν το προσπαθησα διότι δεν εχω απο που να συνδεθω μεσο wi-fi, με την πρωτη ευκαιρια θα το κανω και πιστευω θα γινει. Ευχαριστω πολυ!

Phones: Samsung GT-M8910 Pixon - iPhone 3gs - HTC Desire - ZTE P752D - Jiayu G4 - Honor 3c - Honor 4x

Tablets: Lenovo A100L

Link to comment
Share on other sites

pixon12 στα saturn Θεσσαλονικης τελος..περασα μια βολτα το απογευμα και ειχε εξαντληθει.Αγνωστο αν ξαναρθει στην ιδια τιμη..οποιος προλαβε προλαβε..
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι:

 

Μου κάνει εντύπωση που όταν κάνω αναζήτηση ασύρματων δικτύων wifi το κινητό μου θα βρει τα μισά δίκτυα από ότι το OMNIA II συναδέλφου μου.

 

Επίσης πάντα τα δίκτυα που εντοπίζει έχουν 1 μπάρα από τις 4 της έντασης του σήματος.

 

Πρέπει να ρυθμίσω κάτι στο wifi ή το PIXON δεν είναι για πολλά πολλά?

 

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

To google maps αποθηκεύει τους χάρτες ή κάθε φορά που συνδέεσαι τους ξαναφορτώνει απο την αρχή?? γιατί εμένα μου κάνει το 2ο!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολους επειδή έχω μια επιδότηση pixon 12 ή sony vivaz?

καμιά βοήθεια?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι:

 

Μου κάνει εντύπωση που όταν κάνω αναζήτηση ασύρματων δικτύων wifi το κινητό μου θα βρει τα μισά δίκτυα από ότι το OMNIA II συναδέλφου μου.

 

Επίσης πάντα τα δίκτυα που εντοπίζει έχουν 1 μπάρα από τις 4 της έντασης του σήματος.

 

Πρέπει να ρυθμίσω κάτι στο wifi ή το PIXON δεν είναι για πολλά πολλά?

 

 

Thanks

 

Σοβαρά τώρα το wi-fi βρίσκει κανένα δίκτυο για να συνδεθεί ή είναι για εφέ?

Link to comment
Share on other sites

Απλά μου τη σπάει που στο σπίτι μου έχω τσάμπα ίντερνετ και από το κινητό τίποτα!

Τέσπα, βρήκα τη λύση για το βαβουριάρικο ήχο που είχα ρωτήσει πιο πάνω, καμιά μεγαλύτερη μπαταρία θα παίξει για το κινητό? Έγκλημα να το αφήσουν με 1000 mah!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους σας.Εχει καταφερει κνεις σας να το κανει να δουλεψουν τα εισερχομενα video mms και να ειναι συνδρομητης wind? εγω παντως απο σεπτεμβρη που το πηρα δεν τα εχω καταφερει παρ ολες τις προσπαθειες που εχω κανει. αν καποιος το εχει καταφερει παρακαλω ας βοηθησει. ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Έχω κανει upload καποιες java εφαρμογες σε mediafire ωστε να μπορω να τις κατεβασω απο το κινητο για να τις εγκαταστησω.το προβλημα ειναι οτι ο browser του pixon οταν μπαινω στο link με το αρχειο δεν μου δειχνει το κουτακι με το download για να το κατεβασω!!!καποιοι φιλοι που εχουν κανει αυτην την διαδικασια για να δωσουν τα φωτα τους??

 

Οσο για το wιfi που αναφερε καποιος χρηστης πιο πριν..πεταει!!!πολυ γρηγορο σκαναρισμα,βρισκει τα περισοτερα απο τα δικτυα που βρισκει το λαπτοπ και συδεεται ταχυτατα!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.davidpye.com/index.php?page=freewap ανεβαζεις το jar απο pc σου και μετα κατεβαζεις στο τηλ. με το link που σου δινει.

 

popi1 σε ευχαριστω,δεν εχω ασχοληθει καθολου με το συγκεκριμενο κινητο και με βοηθησες αφανταστα.

Link to comment
Share on other sites

Το pixon12 στον κωτσοβολο έχει 200€.Τελικά ήταν τυπογραφικο λάθος και έγινε pixon 8 mega pixel. Edited by Dim2
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Ναι το pixon 8 είναι. Και με τρόμαξες ότι πέταξα 50 γιούρια!

 

Κι εγώ χαρικα, και είπα 200€ μόνο.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει,200 ευρωπουλα για 8mp και παλι μια χαρα τιμουλα ειναι..απ τις φθηνοτερες στα 8αρια πιστευω..
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει,200 ευρωπουλα για 8mp και παλι μια χαρα τιμουλα ειναι..απ τις φθηνοτερες στα 8αρια πιστευω..

 

Η Cosmote το είχε 149... το Σεπτέμβρη και 179 το Innov8...

Και δεν είχα πάρει...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !!! Ξερει καποιος αν γινετε να περασω εφαρφογες ?

Εστω παιχνιδια....καποιο site? και πως γινετε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !!! Ξερει καποιος αν γινετε να περασω εφαρφογες ?

Εστω παιχνιδια....καποιο site? και πως γινετε αυτο?

Μόνο μέσω κατεβάσματος απευθείας στο κινητό σου.

Αν ψάξεις λίγο πιο πάνω θα βρεις και τα site που μπορείς να βρεις διάφορα.

Link to comment
Share on other sites

εγω να ρωτησω κατι αλλο.. οσο κι αν εψαξα δεν μπορεσα να βαλω caller id ωστε να βλεπω την φωτο αυτου που με καλει. ειναι δυνατον σε φωτ. κινητο να μην υποστηριζεται αυτη η λειτουργια??????
Link to comment
Share on other sites

εγω να ρωτησω κατι αλλο.. οσο κι αν εψαξα δεν μπορεσα να βαλω caller id ωστε να βλεπω την φωτο αυτου που με καλει. ειναι δυνατον σε φωτ. κινητο να μην υποστηριζεται αυτη η λειτουργια??????

 

ακυροοοοοοοοοοοοοο....

το βρηκα... και προς στιγμην αγχωθηκα........:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...