Jump to content

[Επίσημο] Samsung M8910 Pixon 12


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το GPS φιλος πληρωνεις συμβαση για φωνιτικη πλοηγηση το χρονο 60 EURΟ για το Route66.Οι χαρτες τις Ελλαδας ειναι τις Navteq 2009 q2..

 

Για Free πλοηγηση εχει το We travel αλλα ειναι χαλια απο γραφικα και απο χαρτη....

 

Ειναι απαραδεκτο για την εταιρια που βγαζει το Route66 ενω υποστηριζει ελληνικο Menu στην αναζητηζη δεν μπορεις να γραψεις Ελληνικα τις οδους και τις πολεις πρεπει να βαλεις τον ελληνικο χαρτη με αγγλικους χαρακτιρες για να κανεις αναζητιση και πλοηγηση...Απαραδεκτο..

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 899
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για το GPS φιλος πληρωνεις συμβαση για φωνιτικη πλοηγηση το χρονο 60 EURΟ για το Route66.Οι χαρτες τις Ελλαδας ειναι τις Navteq 2009 q2..

 

Για Free πλοηγηση εχει το We travel αλλα ειναι χαλια απο γραφικα και απο χαρτη....

 

Ειναι απαραδεκτο για την εταιρια που βγαζει το Route66 ενω υποστηριζει ελληνικο Menu στην αναζητηζη δεν μπορεις να γραψεις Ελληνικα τις οδους και τις πολεις πρεπει να βαλεις τον ελληνικο χαρτη με αγγλικους χαρακτιρες για να κανεις αναζητιση και πλοηγηση...Απαραδεκτο..

 

εεε οχι και 60 ευρω το χρονο και σιγα το προγραμμα δηλαδη,απο την μια θελουν να αγοραζει ο κοσμος τα προγραμματα τους και να μην βαζει σπασμενα και απο την αλλη σου ζητανε να το πληρωνεις χρυσο!!

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις να κανεις πλοηγηση δεν περνεις το Pixon12 περνεις ενα PND πχ ενα ΜIO S305 με τους κοριφαιους χαρτες Ελλαδας με 90 ευρο και κανεις την δουλεια σου...

 

Το Pixon12 ειναι μονο για φωτογραφιες..Δεν ειναι smartphone να βαζεις οτι θελεις..Υπαρχει περιορισμος.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις να κανεις πλοηγηση δεν περνεις το Pixon12 περνεις ενα PND πχ ενα ΜIO S305 με τους κοριφαιους χαρτες Ελλαδας με 90 ευρο και κανεις την δουλεια σου...

 

Το Pixon12 ειναι μονο για φωτογραφιες..Δεν ειναι smartphone να βαζεις οτι θελεις..Υπαρχει περιορισμος.

 

Σωστος!!σου ζητανε τοσα γιατι δεν μπορεις να βαλεις κατι αλλο,αν εχεις ομως smartphone βαζεις μεσα τα παντα ;)

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ με επιλογή του παραλήπτη από τον ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΕΠΑΦΩΝ με scroll down: παρότι όταν επιλέγω τον παραλήπτη το πεδίο με το όνομά του γίνεται ΜΠΛΕ (που σημαίνει ότι δουλεύει η οθόνη), εν τούτοις θέλει πολλά πατήματα για να γίνει ΤΙΚ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ δίπλα στο όνομά του... αφού πάρει μπροστά μετά δουλεύει κανονικά...

 

Είναι σίγουρα πρόβλημα λογισμικού...

 

Αντιμετωπίζει κανείς τέτοιο θέμα?

Πόσο καιρό θέλουν στο service στο Χαϊδάρι αν τους το πας ο ίδιος?

Edited by SoKoFLiKo
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ με επιλογή του παραλήπτη από τον ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΕΠΑΦΩΝ: παρότι όταν επιλέγω τον παραλήπτη το πεδίο με το όνομά του γίνεται ΜΠΛΕ (που σημαίνει ότι δουλεύει η οθόνη), εν τούτοις θέλει πολλά πατήματα για να γίνει ΤΙΚ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ δίπλα στο όνομά του... αφού πάρει μπροστά μετά δουλεύει κανονικά...

 

Είναι σίγουρα πρόβλημα λογισμικού...

 

Αντιμετωπίζει κανείς τέτοιο θέμα?

Πόσο καιρό θέλουν στο service στο Χαϊδάρι αν τους το πας ο ίδιος?

 

εμένα μου το είχαν κρατήσει 3 ή 4 μέρες αν θυμάμαι καλά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου το είχαν κρατήσει 3 ή 4 μέρες αν θυμάμαι καλά

 

Για τον ίδιο λόγο? Τουλάχιστον λύθηκε το ζήτημα?

:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Για τον ίδιο λόγο? Τουλάχιστον λύθηκε το ζήτημα?

όχι για λαλακία που έκανα εγώ ( έβαλα στην θεση sim την κάρτα μνήμης:cry:) και σου αναφέρω τον χρόνο με την λογική ότι τόσο μου είπαν και τόσο έκαναν, λογικά και σε εσένα που αν είναι θέμα αναβάθμισης δεν πρέπει να κάνουν περισσότερες ημέρες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι θέμα αναβάθμισης γιατί κατά πως φαίνεται δεν υπάρχει άλλη έκδοση λογισμικού εκτός από αυτή που ήδη έχει... Αλλά και τί άλλο να γίνει... Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου φίλε...
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι θέμα αναβάθμισης γιατί κατά πως φαίνεται δεν υπάρχει άλλη έκδοση λογισμικού εκτός από αυτή που ήδη έχει... Αλλά και τί άλλο να γίνει... Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου φίλε...

Πάντως αν πας από εκεί θα σου πέσει το σαγόνι με τα 2 κορίτσια στην υποδοχή,:p όταν συνέλθεις κάνε τον κόπο να τις ρωτήσεις όλα όσα εχουμε για απορίες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ρε μπας και έχω άλλο τηλ εγώ τελικά ?:lol::lol:με κλειστό τα βράδυα μου κρατάει 4 ημέρες και με χρήση (τηλ και sms ):!:

 

εμενα μου κραταει 4 μερες και χωρις να το κλεισω το βραδυ. μεχρι και 5 μερες μου εχει φτασει.

Link to comment
Share on other sites

τραβα ενα videaki για 1μισι λεπτο στο ιδιο συμειο και βαλτο στο internet na δουμε πως εστυαζει ο φακος του για να σε πιστεψουμε:lol:

 

ουτε εμενα θολωνει. και ουτε εχω προβλημα με την μπαταρια. και εχω:

sw ver M8910XXIH2

CSC M8910XCIK1

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα οταν σας λεω να τραβιξετε ενα videaki 1μισι λεπτο να δουμε αν θολωνει και να το κανετε upload κανεις δεν τραβαει σε πυσα σκοταδι μεσα σε δωματιο...Γιατι δεν το κανετε εγω δεν πιστευω αν δεν δω video:lol::lol:

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα οταν σας λεω να τραβιξετε ενα videaki 1μισι λεπτο να δουμε αν θολωνει και να το κανετε upload κανεις δεν τραβαει σε πυσα σκοταδι μεσα σε δωματιο...Γιατι δεν το κανετε εγω δεν πιστευω αν δεν δω video:lol::lol:

Εγω το παραδεχτηκα θολωνει συνεχεια,οπως και 2 φιλων μου που το χουν..αλλοι ειναι μονο λογια και απο πραξεις μηδεν!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα οταν σας λεω να τραβιξετε ενα videaki 1μισι λεπτο να δουμε αν θολωνει και να το κανετε upload κανεις δεν τραβαει σε πυσα σκοταδι μεσα σε δωματιο...Γιατι δεν το κανετε εγω δεν πιστευω αν δεν δω video:lol::lol:

 

χα-χα ! Εκεί δηλαδή έχει θέμα, σε πίσα σκοτάδι??? Ε τότε βρε παιδιά δεν ψάχνουμε κινητό με καλή κάμερα αλλά για τηλεσκόπιο της nasa:lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το ολο θεμα ειναι οτι δεν παραδεχεστε οτι το τηλ εχει εργοστασιακο προβλημα στην εστιαση στο σκοταδι εκει ειναι το ολο θεμα τελος παντον αφου λετε δεν θωλονει οκ τοτε ειστε 2 στα 500 ατομα που θολωνει:lol::lol: Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Το ολο θεμα ειναι οτι δεν παραδεχεστε οτι το τηλ εχει εργοστασιακο προβλημα στην εστιαση στο σκοταδι εκει ειναι το ολο θεμα τελος παντον αφου λετε δεν θωλονει οκ τοτε ειστε 2 στα 500 ατομα που θολωνει:lol::lol:

 

συγνώμη αλλά εγώ σε σκοτάδι δεν έχω τραβήξει και τι να τραβήξω δηλαδή??? Βράδυ μιλάω και τα φωτα στο σπίτι είναι ανοιχτά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αλλά εγώ σε σκοτάδι δεν έχω τραβήξει και τι να τραβήξω δηλαδή??? Βράδυ μιλάω και τα φωτα στο σπίτι είναι ανοιχτά

 

Mα γι αυτο εχει το λεντακι φιλε μου για την νυχτερινη βιντεοσκοπηση..τελος παντων για να τελειωνει το θεμα,ΟΛΑ θολωνουν γιατι ΟΛΑ βγηκαν ετσι απ το εργοστασιο..

Link to comment
Share on other sites

Mα γι αυτο εχει το λεντακι φιλε μου για την νυχτερινη βιντεοσκοπηση..τελος παντων για να τελειωνει το θεμα,ΟΛΑ θολωνουν γιατι ΟΛΑ βγηκαν ετσι απ το εργοστασιο..

ε τι να πω τότε, υπό αυτές τις συνθήκες δεν έχω τραβήξει και να πω την αλήθεια δεν με νοιάζει κιόλας και αν θολώνει, συζητάμε για συνθήκες ΄΄ανώμαλες΄΄ θα έλεγα ή αν τελικά το τηλ είναι για νυχτόβιους που τους ενδιαφέρει να τραβάνε βίντεο στα μπουζούκια κάθε βράδυ:)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ε τι να πω τότε, υπό αυτές τις συνθήκες δεν έχω τραβήξει και να πω την αλήθεια δεν με νοιάζει κιόλας και αν θολώνει, συζητάμε για συνθήκες ΄΄ανώμαλες΄΄ θα έλεγα ή αν τελικά το τηλ είναι για νυχτόβιους που τους ενδιαφέρει να τραβάνε βίντεο στα μπουζούκια κάθε βράδυ:)

Ξερεις ποσες φορες εχω βαλει φιλαρακια μου να χορευουν πανω στα τραπεζια διπλα σε κοπελες με φουστα για να τραβαω εγω απο κατω δηθεν αυτους..??:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις ποσες φορες εχω βαλει φιλαρακια μου να χορευουν πανω στα τραπεζια διπλα σε κοπελες με φουστα για να τραβαω εγω απο κατω δηθεν αυτους..??:lol:

Εισαι μεγάλος......

Link to comment
Share on other sites

παιδια SOS....!!!!ανοιξα το καινουργιο μου pixon και απο την βιασυνη μου μαλλον δεν εκανα καλη βαθμονομηση οθονης και τωρα δεν ''ακουει'' η οθονη αφης παρα μονο στο συρσιμο του δαχτυλου και οχι στο αγγιγμα......τι να κανω?????δεν μπορω να μπω στο μενου,στο πληκτρολογιο ,που8ενα...............βοηθειαααααααααααααααααα:cry::cry::cry::cry:
Link to comment
Share on other sites

Κανε format /s

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Πιαδια σχετικα με την εγκατασταση των java εφαρμογων βρεθηκε καμια ακρη για να μπορεσουμε να περασουμε καποιο προγραμματακι?
Link to comment
Share on other sites

Κανε format /s

 

πως να κανω φορματ, αφου δεν μπορς να μπω στο πληκτρολογιο...δεν με 'άκουει η οθονη''....εχω εκνευριστει:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...