Jump to content

Sony Ericsson Aino


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως γινεται η οθονη του να μην ειναι πληρους αφης και στον Opera 5 να ειναι??

 

Πού μπορώ να τον κατεβάσω??:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε spaul ευχαριστω για το λινκ αλλα νομιζω οτι αυτος ειναι τροπος για debranding το δικο μου ειναι ηδη debrand απλα δεν εχει ελληνικα,εχει μονο αγγλικα και γαλλικα,υπαρχει κατι αλλο να κανω ετσι ωστε να γλυτωσω τα 40 ευρω που μου ζητησε ο γερμανος σημερα?

 

ευχαριστω πολυ

 

ειμαι πολυ χαρουμενος μολις εβαλα ελληνικα και αλλες 10 γλωσσες μεσω του λινκ που εδωσε ο φιλος spaul! πολυ απλη διαδικασια και λειτουργει! ευτυχως γλυτωσα και τα 40 ευρουλακια που ηθελε ο γερμανος!

 

ευχαριστω παρα πολυ παιδια οποιος θελει βοηθεια για firmware language ειμαι διαθεσημος!

Edited by multiPetros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...ΜΕ ΤΟ PC SUITΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΝΑ Μ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΣΕ ΛΙΣΤΑ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ...ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΜΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ Μ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ...ΕΤΣΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ...ΓΤΙ ΕΧΩ 400 ΕΠΑΦΕΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΣΩ...

 

Υπενθύμιση από την Ο.Δ.: Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by zxr
Κεφαλαία
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...ΜΕ ΤΟ PC SUITΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΝΑ Μ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΣΕ ΛΙΣΤΑ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ...ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΜΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ Μ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ...ΕΤΣΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ...ΓΤΙ ΕΧΩ 400 ΕΠΑΦΕΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΣΩ...

 

1ον καντες backup στη καρτα μνημης!

2ον βαλε το myphoneexlorer να βρεις την υγεια σου

http://www.fjsoft.at/en/

 

3ον Μη γραφεις κεφαλαια γιατι ειναι σα να φωναζεις!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

1ον καντες backup στη καρτα μνημης!

2ον βαλε το myphoneexlorer να βρεις την υγεια σου

http://www.fjsoft.at/en/

 

3ον Μη γραφεις κεφαλαια γιατι ειναι σα να φωναζεις!:)

 

Καλησπέρα,

τι ακριβώς κάνει το myphoneexlorer?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

τι ακριβώς κάνει το myphoneexlorer?

 

Σου επιτρέπει να συνχρονίσεις πλήρως το κινητό με τον υπολογιστή σου, Να περάσεις τις επαφές σου, τα μηνύματα σου, Να Χρησιμοποιήσεις το κινητό μέσω του υπολογιστή(δλδ να στέλνεις μηνύματα κτλ.) να βλέπεις χαρακτηριστικά όπως οι θερμοκρασίες και άλλα στοιχεία.. Είναι καλο:D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καπου το service manual του aino? εχει καει το ηχειο κ θελω να προσπαθησω να το αλλαξω μονος μου..
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καπου το service manual του aino? εχει καει το ηχειο κ θελω να προσπαθησω να το αλλαξω μονος μου..

και γιατι δεν το στελνεις σε επισημο service point να στο αλλαξουν Δωρεαν!

κανενα μανουαλ δεν εχει λεπτομερεις για το wardware του κινητου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

το aino Μπορεί να λειτουργήσει σαν κανονικό GPS? πέρα απο google maps που δεν είναι GPS software. Ε? μπορεί?

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Απο φωτογραφια - βιντεο πως τα παει παιδια? Τη νυχτα φαινεται τιποτα ή σκοταδι? Την ημερα καλες φωτο? Παντως σ' ενα review στο gsmarena λενε οτι η ποιοτητα φωτογραφιας ειναι παρα πολυ καλη.

 

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_aino-review-413p7.php

 

αυτο το προβλημα με τη σιγαση των κλησεων το παρουσιαζουν ολες οι συσκευες?

Edited by sf-haris
Link to comment
Share on other sites

Παντως και ωραιες φωτο βγαζει αλλα και ενα Βιντεο που τραβηξα προχθες,διαρκεια 5 λεπτων,ειναι πολυ καθαρα.Το βιντεο ειναι σε μορφη MP4,μεγεθος 640*352,ηχος AAC & μεγεθος αρχειου[5λεπτου]57 MB.Εμενα μου αρεσε πολυ.Τωρα για τη νυχτα δεν ξερω.Δεν εχω τραβηξει τιποτα ακομα.

 

Να σας ρωτησω: Πως μπορω να βγαλω π.χ σε μια γιορτη[ ονομα Κωστας,ας πουμε]ολους που τα ονοματα τους ειναι Κωστας μονο?

Edited by multiPetros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Σε κεντρο διασκεδασης βγαζει τις πιο αθλιες φωτογραφιες. Σε σκοταδι αλα για κοντινη λιψη με φλασ πολυ καλες. Την ημερα απλα τελειες! αυτα εχω παρατηρισει!

 

*ξερει καποιος τι ρυθμισεις πρεπει να εχω οστε σε κλαμπ μεσα με ολα αυτα τα φωτα-προβολικα να βγαζει σοβαρες φωτο? ρεζιλι εγινα :mad:

NOKIA: 3110--3330--5210--5100--7610--3220--n73 music edition--n95--n95 8gb--2680 slide--3120 classic--c6--lumua 800
Link to comment
Share on other sites

1ον καντες backup στη καρτα μνημης!

2ον βαλε το myphoneexlorer να βρεις την υγεια σου

http://www.fjsoft.at/en/

 

3ον Μη γραφεις κεφαλαια γιατι ειναι σα να φωναζεις!:)

 

ουπσ......συγνωμη...δεν το σκεφτηκα για τα κεφαλαια....ειναι ασφαλες αν βαλω το my phone explorer????

Link to comment
Share on other sites

ουπσ......συγνωμη...δεν το σκεφτηκα για τα κεφαλαια....ειναι ασφαλες αν βαλω το my phone explorer????

TO Kαλυτερο προγραμμα για μπακαπ ειναι το myphonexplorer ;) χρησιμοποιησε'το αφοβα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ουπσ......συγνωμη...δεν το σκεφτηκα για τα κεφαλαια....ειναι ασφαλες αν βαλω το my phone explorer????

 

Πολυ ωραιο προγραμμα το my phone explorer.Κανει πολλα πραγματα.Μου αρεσε.

 

Να ρωτησω:Στο τηλεφωνο μου,βλεπω οτι υπαρχουν Επαφες στη Μνημη τηλεφωνου[21 εγγραφες] & στη Καρτα SIM [220 εγγραφες].Δεν θα πρεπει να πανε ολες σε μια μνημη? Τελικα οταν περναμε μια επαφη,που αποθηκευεται? Εμενα πως μου βγηκαν ετσι? Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο προγραμμα το my phone explorer.Κανει πολλα πραγματα.Μου αρεσε.

 

Να ρωτησω:Στο τηλεφωνο μου,βλεπω οτι υπαρχουν Επαφες στη Μνημη τηλεφωνου[21 εγγραφες] & στη Καρτα SIM [220 εγγραφες].Δεν θα πρεπει να πανε ολες σε μια μνημη? Τελικα οταν περναμε μια επαφη,που αποθηκευεται? Εμενα πως μου βγηκαν ετσι? Ευχαριστω πολυ.

Υπαρχει επιλογη το που να αποθηκευεις μια "νεα επαφη" συνηθως στα καινουργια η επιλογη ειναι τσεκαρισμενη να πηγαινουν κατευθειαν στο κινητο και οχι στην Sim.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα aino που εχω στα χερια μου, εχει λογισμικο R7BA084 ειναι παλια?... εχει βγει πιο καινουργια?..
Link to comment
Share on other sites

Ναι, στη συσκευασια περιλαμβανεται το AINO μαζι την επιτραπεζια βαση φωρτησης, ενα καλωδιο USB και ενα bluetooth με τα ακουστικα που μπορεις να ακους τοσο τα τραγουδια που εχεισ αποθηκευμενα στο τηλεφωνο οσο και για την ακροαση μουσικης απ'το ραδιο (λειτουργει σαν κεραια)
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει επιλογη το που να αποθηκευεις μια "νεα επαφη" συνηθως στα καινουργια η επιλογη ειναι τσεκαρισμενη να πηγαινουν κατευθειαν στο κινητο και οχι στην Sim.:)

 

Σημερα ασχοληθηκα καμποσο με το μηχανημα.Οποτε βρηκα πολλα πραγματα.Αυτο που δεν βρηκα-και δεν ξερω αν υπαρχει η επιλογη στο AINO-οταν μαρκαρουμε στις επαφες & θελουμε να σβησουμε μερικες,οχι ολες,γινεται? Οσο και αν εψαξα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ασχοληθηκα καμποσο με το μηχανημα.Οποτε βρηκα πολλα πραγματα.Αυτο που δεν βρηκα-και δεν ξερω αν υπαρχει η επιλογη στο AINO-οταν μαρκαρουμε στις επαφες & θελουμε να σβησουμε μερικες,οχι ολες,γινεται? Οσο και αν εψαξα τιποτα.

σε οσα κινητα ειχα sony ericsson αυτη η επιλογη δεν υπηρχε.προφανως δεν θα υπαρχει και στο κινητο σου.αναγκαστικα θα τις σβηνεις ξεχωριστα.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε οσα κινητα ειχα sony ericsson αυτη η επιλογη δεν υπηρχε.προφανως δεν θα υπαρχει και στο κινητο σου.αναγκαστικα θα τις σβηνεις ξεχωριστα.:cool:

 

Να εισαι καλα.Σε ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Aino

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...