Jump to content

[Προ κυκλοφορίας] Sony Ericsson Satio


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απολυτα ΛΟΓΙΚΟ ειναι οπως λες.... Αν δεις ρωτησα για προγραμμα με φορτωμενους χαρτες αν υπαρχει... Χωρις να χρησιμοποιεις ιντερνετ, wi-fi...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 959
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απολυτα ΛΟΓΙΚΟ ειναι οπως λες.... Αν δεις ρωτησα για προγραμμα με φορτωμενους χαρτες αν υπαρχει... Χωρις να χρησιμοποιεις ιντερνετ, wi-fi...

 

 

ααα,με συγχωρείς,νόμιζα κανονικά το gps που μπαίνει γουγλι και έτσι.

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Oχι ρε παιδια χαλαρωστε. Αφου ειναι symbian μπορεις να του περασεις αρκετα προγραμματα πλοηγησης (garmin sygic ndriveκτλ) που δεν χρειαζονται ιντερνετ.

Και ολα αυτα αν ξερεις τα βρησκεις "δωρεαν".:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Λες;;;

Όχι καλε!Ποιά δυσκολία,μια χαρά είναι..Πατάς την οθόνη φεύγουν τα εικονίδια..Πατάς στα εικονίδια,έχεις πρόσβαση στις ρυθμίσεις..

 

Το gps εμένα πάντως συνδέεται και από wifi..

 

Τελικά τώρα που έχουν περάσει και μερικές μέρες πως το βλέπεις το κινητό είσαι

ευχαριστημένος? Είναι όλα όπως τα περίμενες από τα διάφορα reviews που

έχουμε όλοι διαβάσει, κάτι που να είναι καλύτερο ή χειρότερο? Θα με ενδιέφερε

η άποψη σου γιατί και εγώ υποψήφιος αγοραστής είμαι :cry:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Aυτη την καμπουρα να μην ειχε θα ταν τελειο απο αποψη διαστασεων.

 

Αυτο το θηριο στη μεση το HD2 δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Aυτη την καμπουρα να μην ειχε θα ταν τελειο απο αποψη διαστασεων.

 

Αυτο το θηριο στη μεση το HD2 δεν ειναι?

 

Δεν ξέρω ποιό είναι αλλά μπροστά στα υπόλοιπα μοιάζει με tablet pc :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιό είναι αλλά μπροστά στα υπόλοιπα μοιάζει με tablet pc :lol:

 

E οταν εχει 4,3 ιντσες οθονη τι περιμενεις?:happy:

Παντως το satio δεν ειναι πολυ μεγαλο. Θα λεγα οι διαστασεις του ειναι αρκετα καλες.

Link to comment
Share on other sites

μολις τηλεφωνησα στο πλαισιο , εκανα κρατηση ετσι ωστε να με ειδοποιησουν οταν το παραλαβουν....μου ειπε η κοπελα οτι μεχρι την τεταρτη το περιμενουν

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Sony-Ericsson-Satio-Black-1230-1442.htm βλεπω καλα? λεει αμεσα διαθεσιμο!

Link to comment
Share on other sites

 

Τότε γιατί σου είπαν στο τηλέφωνο από τετάρτη?

Ισως να μην έχουν αρκετά κομμάτια ή μπορεί απλά να θέλουν να προλάβουν

τον ανταγωνισμό. Για να δούμε :confused:

Link to comment
Share on other sites

Τότε γιατί σου είπαν στο τηλέφωνο από τετάρτη?

Ισως να μην έχουν αρκετά κομμάτια ή μπορεί απλά να θέλουν να προλάβουν

τον ανταγωνισμό. Για να δούμε :confused:

τι να πω? εγω παντως θα παω τωρα απο εκει

 

διευκρινιση δεν μου ειπαν απο τεταρτη....αλλα μεχρι την τεταρτη το περιμενουν...δεν αποκλειεται να πηγε και σημερα

 

 

Διευκρίνηση: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Link to comment
Share on other sites

τι να πω? εγω παντως θα παω τωρα απο εκει

 

διευκρινιση δεν μου ειπαν απο τεταρτη....αλλα μεχρι την τεταρτη το περιμενουν...δεν αποκλειεται να πηγε και σημερα

 

 

Διευκρίνηση: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

 

Περιμένουμε νέα. :up:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το πηρα!!!!! ωραιο τηλεφωνο ..... ειχα το HD omnia οποτε η αφη για εμενα δεν ειναι τοσο αμεση.... πολυ καλη καμερα ισως οχι τοσο λεπτομερης οσο του piχον 12 αλλα παρα πολυ καλη....ακομα και το βραδυ σκοτωνει.... το βιντεο για vga ειναι καλο..... ακομα και σε νυχτερινη ληψη τραβαει καλα.... αλλα ο ηχος που τραβαει στο βιντεο ενω ειναι καλης ποιοτητας ειναι παρα παρα πολυ χαμηλος...... εχει 1 ηχειο μονο!! τα mp3 ακουγονται ικανοποιητικα τα ετοιμα βιντεο που εχει μεσα το τηλεφωνο ακουγονται καλα αλλα ο ηχος στα βιντεο που τραβαει ειναι για κλαματα.... στο ιντερνετ o browser παιζει κανονικα τα flash!!!! επισης ειναι απαραδεκτο να εχει kinetic στις φωτο και οχι στις επαφες!!!! το Ν97 παντως εχει μακραν καλυτερη αφη... με το ομνια παλι δεν υπαρχει συγκριση...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το πηρα!!!!! ωραιο τηλεφωνο ..... ειχα το HD omnia οποτε η αφη για εμενα δεν ειναι τοσο αμεση.... πολυ καλη καμερα ισως οχι τοσο λεπτομερης οσο του piχον 12 αλλα παρα πολυ καλη....ακομα και το βραδυ σκοτωνει.... το βιντεο για vga ειναι καλο..... ακομα και σε νυχτερινη ληψη τραβαει καλα.... αλλα ο ηχος που τραβαει στο βιντεο ενω ειναι καλης ποιοτητας ειναι παρα παρα πολυ χαμηλος...... εχει 1 ηχειο μονο!! τα mp3 ακουγονται ικανοποιητικα τα ετοιμα βιντεο που εχει μεσα το τηλεφωνο ακουγονται καλα αλλα ο ηχος στα βιντεο που τραβαει ειναι για κλαματα.... στο ιντερνετ o browser παιζει κανονικα τα flash!!!! επισης ειναι απαραδεκτο να εχει kinetic στις φωτο και οχι στις επαφες!!!! το Ν97 παντως εχει μακραν καλυτερη αφη... με το ομνια παλι δεν υπαρχει συγκριση...

Μεγιά σου.

Αν μπορείς ανέβασε καμία φωτογραφία από την κάμερα και το κινητό σου. Τέλειο ακούγεται.:) Και εγώ θέλω να το πάρω. :love: σε άσπρο.:p

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μας πεις καταστημα και σε ποια περιοχη?

Λογικά από Πλαίσιο όπως ανέφερα πριν. Δεν το έχω δει σε κάποιο άλλο μαγαζί. Στην σελίδα τους.

Link to comment
Share on other sites

ειχα το HD omnia οποτε η αφη για εμενα δεν ειναι τοσο αμεση.... το Ν97 παντως εχει μακραν καλυτερη αφη... με το ομνια παλι δεν υπαρχει συγκριση...

 

Μήπως πρέπει να κάνεις βαθμονόμηση για να δεις καλύτερα αποτελέσματα;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λογικά από Πλαίσιο όπως ανέφερα πριν. Δεν το έχω δει σε κάποιο άλλο μαγαζί.
σε ποιο ομως? επειδη περασα απο του περιστεριου και μου ειπαν αυριο!
Link to comment
Share on other sites

Και βαθμονομηση να κάνει, δεν θα βελτιωθεί η αφή τόσο ούτε που θα φενετε η αλλαγή . Αυτό που μου ερεσει στα se είναι το πως βγάζουν φωτογραφίες το βράδυ σε αντίθεση με κάποια αλλά που έχουν φλας xenon .
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

το βραδυ το βιντεο ειναι ισως το μονο κινητο που 'βλεπεις' βλεπεις οπως βλεπεις με τα ματια σου.... σε νυχτερινη παντα... χωρις να χαμηλωνει η ταχυτητα οπως στα νοκια.... ενταξει δεν τραβαει στα 30 fps αλλα η ταχυτητα δεν χανει σχεδον καθολου.... κατι αλλο που με χαλαει καπως ειναι οτι τα γραμματα που γραφουν sony ericsson στο πισω καπακι της καμερας ειναι 100% σιγουρο οτι θα φυγουν πολυ πολυ γρηγορα!!!! και κατι αλλο ειναι οτι δεν γινεται να υπαρχουν καποια widgets οπως πχ facebook η τον καιρο οπως συμβαινει στο ομνια η το Ν97... η ποιοτητα κατασκευης φαινεται πολυ καλη ... αλλα...... αυτο το γυαλιστερο πλαστικο θα κανει σημαδια πολυ πολυ γρηγορα ακομα και σε αυτους που το προσεχουν.... οι πρωτες γρατζουνιτσες θα φανουν γρηγορα...... το συνδεσα και στην Τν και ολα οκ.... εχει και το tv out καλωδιο μεσα στο κουτι.... αα το βιντεο δεν εχει καμια εστιαση οπως εχει το piχον 12...
Link to comment
Share on other sites

το βραδυ το βιντεο ειναι ισως το μονο κινητο που 'βλεπεις' βλεπεις οπως βλεπεις με τα ματια σου.... σε νυχτερινη παντα... χωρις να χαμηλωνει η ταχυτητα οπως στα νοκια.... ενταξει δεν τραβαει στα 30 fps αλλα η ταχυτητα δεν χανει σχεδον καθολου.... κατι αλλο που με χαλαει καπως ειναι οτι τα γραμματα που γραφουν sony ericsson στο πισω καπακι της καμερας ειναι 100% σιγουρο οτι θα φυγουν πολυ πολυ γρηγορα!!!! και κατι αλλο ειναι οτι δεν γινεται να υπαρχουν καποια widgets οπως πχ facebook η τον καιρο οπως συμβαινει στο ομνια η το Ν97... η ποιοτητα κατασκευης φαινεται πολυ καλη ... αλλα...... αυτο το γυαλιστερο πλαστικο θα κανει σημαδια πολυ πολυ γρηγορα ακομα και σε αυτους που το προσεχουν.... οι πρωτες γρατζουνιτσες θα φανουν γρηγορα...... το συνδεσα και στην Τν και ολα οκ.... εχει και το tv out καλωδιο μεσα στο κουτι.... αα το βιντεο δεν εχει καμια εστιαση οπως εχει το piχον 12...

 

μπορεις φιλε μου μεσα απο το βιβλιαρακι με τις οδηγιες χρησης να δεις τι sar εχει. σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σαν κινητό πιο λες ότι είναι καλύτερο το pixon 12 , η το se satio ?

 

Ρωτάω επειδή βλέπω ότι το συγκρίνεις με το pixon.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...