Jump to content

Call of Duty : Modern Warfare 2


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καλό το game !!! Δυστηχώς δεν βλέπω να έχω ώρα να το απολαύσω τους δύο πρώτους μήνες κυκλοφορίας, λόγω lower και zertifikat... Ξέρετε :(

Αυτό το αεροπλάνο που δίχνει σαν να είσαι μέσα και να βλέπεις το στόχο, το είχε στο CoD4 στο Single. Τώρα στο multiplayer γιατί το βάλανε ?? Θα είναι ο άλλος εκεί πάνω και θα τους τρώει όλους... Ψιλοβλακεία αυτό...

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 54
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ανυπομονώ να βγεί! Επίσημη κυκλοφορία Ελλάδα 10/11... ΑΡΓΕΙ!

 

@Stavros11: Πρέπει να εἰναι κάτι σαν το airstrike του πρώτου. Λογικά εσυ θα το χειρίζεσαι όταν κάνεις το κατάλληλο streak

Link to comment
Share on other sites

Tωρα ανακαλυψα αυτο το thread!

Tι μου κανατε τωρα? Παω να βαλω ξανα στο pc το 4 μεχρι να ερθει το καινουριο.

Θα εχω τελειωσει και απο εξεταστηκες τοτε και θα λιωσω!:dance:

Link to comment
Share on other sites

@Stavros11: Πρέπει να εἰναι κάτι σαν το airstrike του πρώτου. Λογικά εσυ θα το χειρίζεσαι όταν κάνεις το κατάλληλο streak

Ναι εννοείτε αυτό... Αυτό έλειπε να το έχει και στα perk, να το βάζουν όλοι και αντί πόλεμος κάτω να γίνετε αερομαχία :p:p

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πολύ καλό το game !!! Δυστηχώς δεν βλέπω να έχω ώρα να το απολαύσω τους δύο πρώτους μήνες κυκλοφορίας, λόγω lower και zertifikat... Ξέρετε :(

Αυτό το αεροπλάνο που δίχνει σαν να είσαι μέσα και να βλέπεις το στόχο, το είχε στο CoD4 στο Single. Τώρα στο multiplayer γιατί το βάλανε ?? Θα είναι ο άλλος εκεί πάνω και θα τους τρώει όλους... Ψιλοβλακεία αυτό...

φιλε μπορεις να μας βοηθησεις?βαζουμε το joystic αναλογικο για pc και δεν δουλευει στο παιχνιδι ενω στο τεστ στον υπολογιστη στον πινακα ελεγχου δουλευει κανονικα...ξερεις τι πρπει να κανουμε?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:dance::dance::dance::yahoo:

βγηκε...αντε το επαιξε κανεις; ακομα εγκατασταση κανει, πολυ αργει..:p

Link to comment
Share on other sites

:dance::dance::dance::yahoo:

βγηκε...αντε το επαιξε κανεις; ακομα εγκατασταση κανει, πολυ αργει..:p

 

Eγω Νικο ειμαι ακομη στο download..:shifty:

Να ναι καλα το rapidshare που κατεβαζει σφαιρα!!:up:

Περιμενω πως και πως να το παιξω!!!:dance:

Link to comment
Share on other sites

Eγω Νικο ειμαι ακομη στο download..:shifty:

Να ναι καλα το rapidshare που κατεβαζει σφαιρα!!:up:

Περιμενω πως και πως να το παιξω!!!:dance:

 

Σ αυτό το game το Online είναι αυτό που μετράει!

Link to comment
Share on other sites

Και τα System Requirements για να δείτε αν πρέπει να αλλάξετε PC :p

 

Operating System: Microsoft Windows XP, Windows Vista and Windows 7 (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)

Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better supported

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better

DirectX®: Microsoft DirectX® 9.0c

Hard Drive: 12GB of free hard drive space

Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

Internet: Broadband connection required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection required for activation

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

εγω το αγορασα χθες. πολυ καλο game. το μονο που δεν μαρεσε στο multiplayer ειναι οτι δεν μπορεις να διαλεξεις σερβερ. σε βαζει αυτο απο μονο του.
Link to comment
Share on other sites

Το προηγουμενο νομιζω οτι ηταν πολυ πιο γαματο ως προς την πρωτοτυπια...εκαναν καλη δουλεια αλλα θα μπορουσαν και καλυτερα! Ακομη προσπαθω να δικαιολογησω τα 10 Giga Install! Σιγα τα γραφικα... :S
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τρομερο game. Έχει τρομερά γραφικά αλλά μερικά πραγματα στο gameplay του δεν μου αρέσουν όπως όταν σε πετυχαίνουν σφαίρες δεν πεθαίνεις εύκολα και γεμίζει η οθόνη με σταγόνες αίματος λες και τραβάς βιντεο με κάμερα, με αποτέλεσμα να μην βλέπεις μπροστά σου!

Apple Iphone 4s

Apple Ipad 2

HTC HD2

Fujitsu Siemens loox n560

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
αυτα τα juggernauts ρε παιδι μου σου κοβουν τη χολη:p ...δοκιμαστε να τα σκοτωσετε με sniper.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση περί διόπτρων.

Άρχισα πριν λίγο καιρό το multiplayer, γιατί ήθελα πρώτα να τερματίσω το single player (πολύ καλό το story πάντως, ενδιαφέρον σαν του CoD4) και είμαι 20 level.

Παίρνω ή το SCAR-H ή ένα από την από κάτω κατηγορία (δεν θυμάμαι πως το λένε :p).

Στο SCAR είχα red-dot και την έβγαλα για να βάλω holographic. Θεωρητικά, η holographic είναι καλύτερη γιατί για να την ξεκλειδώσεις πρέπει να κάνεις κάποια kill με τη red-dot, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ποια είναι η ουσιαστική διαφορά τους...

Εσείς ποια προτιμάτε??

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest powerulez

Το καλύτερο FPS online που έπαιξα ποτε με διαφορα!! μόλις άρχισα το multiplayer μου πήρε 4 μέρες να βγω από το σπίτι μου :P

 

όσοι έχουν φάει μεγάλο κώλυμα με το multiplayer και θέλουν να κάνουμε κάνα nuke μαζί pm me για steam account :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παίζει κανείς από εδώ multi;

 

(αν και έχω καιρό να παίξω, το ψιλοβαρέθηκα, όπως και το singleplayer που ήταν μεν εντυπωσιακό, αλλά πολύ χολυγουντιανό, ψεύτικο και μικρό για τα γούστα μου -ειδικά εκεί που πολεμάς στις αυλές των Αμερικάνων μου ήρθε να το παρατήσω το παιχνίδι :Ρ)

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Παίζω εγώ multi... 'εχεις κάνει prestige?

Το single ήταν ελεηνό... Κλασσικά φιλοαμερικάνικο αλλά και πολύ μικρό... μου πήρε ένα πρωί να το τερματίσω και είχα και καιρό να παίξω gaame του στυλ αυτού...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ to Single.. Αλλά επειδή δεν το αγόρασα, δεν θα με δείτε Online στο 2, αλλά μόνο στο 1.. :)
Link to comment
Share on other sites

Παίζω εγώ multi... 'εχεις κάνει prestige?

Το single ήταν ελεηνό... Κλασσικά φιλοαμερικάνικο αλλά και πολύ μικρό... μου πήρε ένα πρωί να το τερματίσω και είχα και καιρό να παίξω gaame του στυλ αυτού...

 

Ναι μια φορά έκανα, δεν ξανακάνω άλλη.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...