Jump to content

[Επίσημο] HTC Hero


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το παρήγγειλα το πρωί από expansys.co.uk και μου έστειλαν mail “order shipped”. Έχω πολλά χρόνια να νιώσω τόση ανυπομονησία για gadget. Στα σχόλια της παραγγελίας έγραψα να μου βάλουν και EU power adaptor, εν αναμονή λοιπόν.:happy:
Link to comment
Share on other sites

Όταν και άμα έρθει Ελλάδα ποτέ το κινητό αυτό το πληκτρολόγιο θα αναγράφει μαζί με του λατινικούς χαρακτήρες και τους ελληνικούς? (βλέπε NOKIA N95 8G)
Link to comment
Share on other sites

Όταν και άμα έρθει Ελλάδα ποτέ το κινητό αυτό το πληκτρολόγιο θα αναγράφει μαζί με του λατινικούς χαρακτήρες και τους ελληνικούς? (βλέπε NOKIA N95 8G)

 

και τωρα το κανει αυτο που λες!:)

Link to comment
Share on other sites

μόλις παρέλαβα τον ήρωά μου σε λευκό. Έβαλα μέσα τη sim απο cosmote και μου ζητάει pin, το βάζω και το δέχεται αλλά μετά δεν κάνει register στο δίκτυο? Στα notifications μου λέει ότι δεν υπάρχει sim αλλά σίγουρα πατάει μια χαρά αφού και το pin δεχτηκε αλλα βλέπει και το μενου της cosmote στο sim toolkit.

ΗΕΕΕΕΕΕΕΕLP

τελικά έκανα μια αντικατάσταση sim στο γερμανο, την πήρα επιτόπου, και όλα έπαιξαν μια χαρά..:) :)

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μετά απο εμαιλ της ace το κινητό αναμένεται να κυκλοφορήσει τέλος της εβδομάδας

 

Μεχρι να το φερουν αυτοι,το πηραμε και το δωσαμε 2 φορες!:)

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να το φερουν αυτοι,το πηραμε και το δωσαμε 2 φορες!:)

Ποιος ο λογος που το εδωσες 2 φορες ;

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος που το εδωσες 2 φορες ;

 

Κανενας συγκεκριμενος,απλα η αρρωστια που ολοι μας,λιγο πολυ εχουμε.

Το κινητο ειναι τελειο απο ολες της αποψεις.Τα μοναδικα αρνητικα για εμενα,τα οποια θα διορθωθουν σιγουρα απο την ace,ηταν η αναζητηση στις επαφες,και οι 160 χαρακτηρες στα μηνυματα.Με το "μαμα" πληκτρολογιο.Κατα τα αλλα ειναι απο τις καλυτερες συσκευες που εχω δουλεψει ως τωρα,και απο τις ελαχιστες που κρατησα πανω απο 3 μηνες.Αυτο και το hd με καλυψαν για το μεγαλυτερο διαστημα.

Αξιζει φιλε Γιαννη και με το παραπανω.Το android εχει να δωσει πολλα σαν λειτουργικο.

Link to comment
Share on other sites

Ένα ενδιαφέρον άρθρο για όσους θέλουν να μάθουν περισσότερα για την αποθήκευση Applications στην SD Card χωρίς hacks:

 

http://phandroid.com/2009/11/03/google-iso-developers-for-app2sd/

Link to comment
Share on other sites

αν βγαινει τοσο γρηγορα γιατι ουτε στο site της vodafone ουτε της cosmote δεν υπαρχει στις μελλοντικες συσκευες?

 

θελω να το παρω και εγω με την επιδοτηση που δε θελω να παει χαμενη αλλα δεν υπαρχει καν αναφορα σε αυτο στα online shops voda και cosmote

Link to comment
Share on other sites

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

 

ετσι γραφει... γιατι ομως να το παρεις ? πεταμενα χρηματα...

Link to comment
Share on other sites

Μου το εφερε DHL πρωι πρωι, και εχω λιωσει.....Κριμα που η μπαταρια του κραταει τοσο λιγο...και τελικα δεν μου εβαλαν ευρωπαικο adaptor. Σκεφτομαι να παρω μια δευτερη μπαταρια και car charger. γνωριζει κανεις αν ειναι συμβατα με αλλα μοντελα htc να μην τα παραγγειλο απο εξω?
Link to comment
Share on other sites

ετσι γραφει... γιατι ομως να το παρεις ? πεταμενα χρηματα...

τι εννοεις? καμια φορα που κουραζεται το δακτυλο και δεν θελω να το λερωνω

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, παίδες η μπαταρία κρατάει μια χαρά.

 

Εμένα κρατάει 2-3 μέρες, ανάλογα την χρήση του. Επιπλέον αυτή η φάση με την usb φόρτωση με έχει βολέψει (πριν είχα Nokia) αφού απλά βγάζω το καλώδιο του external hd και το βάζω στο hero αν είμαι στα κίτρινα, και όλα οκ.

 

Έχει δει κανείς σας αυτό: http://phones.verizonwireless.com/motorola/droid/

 

Αυτά όλα, θα γίνονται με το 2.0 ή μόνο σε Motorola παίζουν (εννοώ πάντα τα του λειτουργικού, όχι της συσκευής);

 

Τέλος, έχει βρει κανείς τρόπο να κλειδώνω τις σκηνές, ώστε αν μένει το χέρι πάνω, να μην μετακινεί τπτ;

 

Zenor ty για το λίνκ, καλή φάση επιτέλους !!

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Ναι

 

123456

 

Έβαλα το ρομ αλλά μου μετάτρεψε όλο το λειτουργικό στα ελληνικά και δεν με βολεύει. προσπάθησα να ρυθμίσω σε english αλλά έχασα το Greek keyboard. Έκανα hard reset και έχω πάλι φουλ ελληνικά....μπερδεύομαι όμως γιατί πάνα τα κινητά μου τα είχα με αγγλικό μενού:(

Το κινητό ένιαι κορυφαίο.

Νομίζω οτι σιγά σιγά θα έχουμε φοβερές συσκευές ειδικά αν αποφασίσει και η microsoft να ακολουθήσει τον ανταγωνισμό android / apple.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το ρομ αλλά μου μετάτρεψε όλο το λειτουργικό στα ελληνικά και δεν με βολεύει. προσπάθησα να ρυθμίσω σε english αλλά έχασα το Greek keyboard. Έκανα hard reset και έχω πάλι φουλ ελληνικά....μπερδεύομαι όμως γιατί πάνα τα κινητά μου τα είχα με αγγλικό μενού:(

Το κινητό ένιαι κορυφαίο.

Νομίζω οτι σιγά σιγά θα έχουμε φοβερές συσκευές ειδικά αν αποφασίσει και η microsoft να ακολουθήσει τον ανταγωνισμό android / apple.

 

κατεβασε το Morelocales και επελεξε English (Greek) και θα εισαι οκ!

Link to comment
Share on other sites

όντως η μπαταρία είναι ένα θέμα, φαντάζομαι τι θα γίνει με τα νεότερα μοντέλα των 1 Gz :shifty: Το φορτίζω κάθε μέρα γιατί η μπαταρία λιθίου δεν πρέπει να αδειάζει τελείως, σωστά; :cool:
Link to comment
Share on other sites

όντως η μπαταρία είναι ένα θέμα, φαντάζομαι τι θα γίνει με τα νεότερα μοντέλα των 1 Gz :shifty: Το φορτίζω κάθε μέρα γιατί η μπαταρία λιθίου δεν πρέπει να αδειάζει τελείως, σωστά; :cool:

 

http://www.batteryuniversity.com/parttwo-34.htm

 

@geovass

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...