Jump to content

[Επίσημο] HTC Hero


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παλι post στο δικο σου φορουμ????:cry::cry:

ελααα... κανε copy paste εδωωωω:D

 

nope!!!!!!!!!

μπαινεις και το βλεπεις απλο ειναι.

δεν χρειαζεσαι εγγραφη,δεν χρειαζεται τιποτα.

οστοσο αν καποιο παιδι απο την παρεα θελει ας το κανει paste εδω

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

nope!!!!!!!!!

μπαινεις και το βλεπεις απλο ειναι.

δεν χρειαζεσαι εγγραφη,δεν χρειαζεται τιποτα.

οστοσο αν καποιο παιδι απο την παρεα θελει ας το κανει paste εδω

 

:)

 

χρειάζεσαι εγγραφή...:(

Link to comment
Share on other sites

χρειάζεσαι εγγραφή...:(

 

οχι ρεσυ το φορουμ ειναι ανοιχτο,ενα φεγγαρι ηταν αυτο.....

 

 

 

*zaharaki ανοιξε το κινητο ρε που σε θελω κατι της!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι ρεσυ το φορουμ ειναι ανοιχτο,ενα φεγγαρι ηταν αυτο.....

 

 

 

*zaharaki ανοιξε το κινητο ρε που σε θελω κατι της!!!!!!!

 

geovass, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει για έναν από τους παρακάτω λόγους:

 

1. Ο λογαριασμός σας ίσως δε διαθέτει τα προνόμια που απαιτούνται για να έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως προσπαθείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη, να αποκτήσετε πρόσβαση σε χαρακτηριστικά των διαχειριστών ή ενός άλλου συστήματος προνομίων;

2. Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα, ίσως οι διαχειριστές έχουν απενεργοποιήσει το λογαριασμό σας ή απλά αυτός ακόμη δεν έχει ενεργοποιηθεί.

 

EDIT: με εβαλε τωρα, αλλα εκανα registration

Link to comment
Share on other sites

παιδια παντως μιας και τα εχω δοκιμασει και τα 2 (Ελληνικο htc και αυτο του Market) μπορω να πω 2 πραγματα...

της htc δεν εχει 160 χαρακτηρες και ειναι πιο αργο απο την εφαρμογη που υπαρχει στο market...:cry:

 

Το Greek Input Method σου στέλνει 160; Εγώ έστειλα ένα sms με τα ελληνικά και μου έβγαλε 2/.. Όταν το έστειλα βέβαια δέν μου είπε οτι θα πάνε σαν 2. Σημαίνει οτι το έστειλε σαν 1 ή 2; :)

Γιώργος

Ericsson: GA 628 | Nokia: 3210, 6210, 6600 | Sony Ericcson: P990i | HTC: Touch Cruise, Hero, HD7 | Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S9+, Galaxy Tab S2, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Tab S8+ | Acer: Iconia A500 | ASUS: Nexus 7 (2013) | LG: G2 (32GB)

Link to comment
Share on other sites

geovass, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει για έναν από τους παρακάτω λόγους:

 

1. Ο λογαριασμός σας ίσως δε διαθέτει τα προνόμια που απαιτούνται για να έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως προσπαθείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη, να αποκτήσετε πρόσβαση σε χαρακτηριστικά των διαχειριστών ή ενός άλλου συστήματος προνομίων;

2. Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα, ίσως οι διαχειριστές έχουν απενεργοποιήσει το λογαριασμό σας ή απλά αυτός ακόμη δεν έχει ενεργοποιηθεί.

 

EDIT: με εβαλε τωρα, αλλα εκανα registration

 

 

χαχαχαχα τι κακος που εισαι........σε εκανα να γραφτεις αυτο ηθελα απο σενα και μονο!!!!!!!!!!!!!

 

:):)

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως κανω export σε .csv απο το outlouk δεν μου δινει τετοια επιλογη ! η δεν την βλεπω εγω ! καποιος να μου πει τα βηματα ? και συγχρονισμο με google contacts, γιατι με sync τρεχα γυρευε ,σε 2 pc καπουθενα δεν παιζει !
Link to comment
Share on other sites

File -> Import and Export -> Export to a file -> Comma Seperated Values (windows)

Διάλεξε μετά τα contacts σου και θα τα σώσει σε csv

 

Πήγανε μετά στο gmail, επιλογή Contacts απo αριστερά, πάνω δεξιά έχει επιλογή import. διάλεξε το csv σου και μετά upload :)

Γιώργος

Ericsson: GA 628 | Nokia: 3210, 6210, 6600 | Sony Ericcson: P990i | HTC: Touch Cruise, Hero, HD7 | Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S9+, Galaxy Tab S2, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Tab S8+ | Acer: Iconia A500 | ASUS: Nexus 7 (2013) | LG: G2 (32GB)

Link to comment
Share on other sites

οχι ρεσυ το φορουμ ειναι ανοιχτο,ενα φεγγαρι ηταν αυτο.....

 

 

 

*zaharaki ανοιξε το κινητο ρε που σε θελω κατι της!!!!!!!

 

Τελικα φιλε θες να προσφερεις η να ταλαιπωρησεις...πες μας ...για να ξερουμε

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

σας ομιλω απο ενα rooted hero πλεον :D:D:D:D

 

με εσκασε το ρημαδι!!!

 

Ακη ξεκινησα οπως μου ειπες αλλα ηθελε και αλλους drivers τελικα...ειχα δοκιμασει ενα σκασμο αλλα ηθελε να τους βαλω την ωρα που ηταν σε fastboot το τηλ τελικα:wacko:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αποκτάς πρόσβαση στα αρχεία του συστήματος, κάτι σαν Jailbreak του iPhone αν ξανα άκουσες
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Τελικα φιλε θες να προσφερεις η να ταλαιπωρησεις...πες μας ...για να ξερουμε

 

να σε ταλαιπωρησω

 

σας ομιλω απο ενα rooted hero πλεον :D:D:D:D

 

με εσκασε το ρημαδι!!!

 

Ακη ξεκινησα οπως μου ειπες αλλα ηθελε και αλλους drivers τελικα...ειχα δοκιμασει ενα σκασμο αλλα ηθελε να τους βαλω την ωρα που ηταν σε fastboot το τηλ τελικα:wacko:

 

 

αντε γλειτωσες τον καφε!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αποκτάς πρόσβαση στα αρχεία του συστήματος, κάτι σαν Jailbreak του iPhone αν ξανα άκουσες

 

RESCO REGISTRY? KATI TETOIO?:what:

Link to comment
Share on other sites

RESCO REGISTRY? KATI TETOIO?:what:

 

οχι,οταν κανεις root εχεις πλεον προσβαση στα αρχεια του συστηματος και μπορεις να τα κανεις οτι θες.

Link to comment
Share on other sites

κάτι σαν administrator στα windows σε σχέση με έναν απλό χρήστη.

Γιώργος

Ericsson: GA 628 | Nokia: 3210, 6210, 6600 | Sony Ericcson: P990i | HTC: Touch Cruise, Hero, HD7 | Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S9+, Galaxy Tab S2, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Tab S8+ | Acer: Iconia A500 | ASUS: Nexus 7 (2013) | LG: G2 (32GB)

Link to comment
Share on other sites

οχι,οταν κανεις root εχεις πλεον προσβαση στα αρχεια του συστηματος και μπορεις να τα κανεις οτι θες.

:thanks::thanks::thanks:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

αντε γλειτωσες τον καφε!!!!!!!!!

 

Τον καφέ τον χρωστάω κ δέν το συζητάμε!

Αν δέν ξεκίναγα όπως μου είπες δέν θα το πετυχαίνα ποτέ!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ επιτέλους ΕΛΛΗΝΙΚΑ :D:D

Μόλις τελείωσε το boot και ενώ είχα ελληνικά, μου βγάζει ένα notification "Sim card have changed. Tap here to change your settings" Και έλεγε οτι θα αλλάξει bookmarks, shortcuts, wallpaper... language selection and input settings

Όταν πάτησα ναι, το τηλέφονο επανήλθε εκεί που ήταν απο την αρχη. δηλαδη language english και χαμένα τα ελληνικά.

Το ξαναέφτιαξα και αυτη την φορά διάλεξα όχι, οπότε όλα καλά :D

 

Από περιέργεια Άκη, τη διαφορά έχουν τα δικά σου images από τα αρχικά?

 

Χίλια ευχαριστώ και πάλι :):)

 

Update:

Τελικά μου βγήκε ένα πρόβλημα :(

Όταν πάω να ανοίξω το market "Attention a server error has occured..." Μετά πο 2-3 retry βγάζει force close... :cry: :cry:

Γιώργος

Ericsson: GA 628 | Nokia: 3210, 6210, 6600 | Sony Ericcson: P990i | HTC: Touch Cruise, Hero, HD7 | Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S9+, Galaxy Tab S2, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Tab S8+ | Acer: Iconia A500 | ASUS: Nexus 7 (2013) | LG: G2 (32GB)

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ επιτέλους ΕΛΛΗΝΙΚΑ :D:D

Μόλις τελείωσε το boot και ενώ είχα ελληνικά, μου βγάζει ένα notification "Sim card have changed. Tap here to change your settings" Και έλεγε οτι θα αλλάξει bookmarks, shortcuts, wallpaper... language selection and input settings

Όταν πάτησα ναι, το τηλέφονο επανήλθε εκεί που ήταν απο την αρχη. δηλαδη language english και χαμένα τα ελληνικά.

Το ξαναέφτιαξα και αυτη την φορά διάλεξα όχι, οπότε όλα καλά :D

 

Από περιέργεια Άκη, τη διαφορά έχουν τα δικά σου images από τα αρχικά?

 

Χίλια ευχαριστώ και πάλι :):)

 

Update:

Τελικά μου βγήκε ένα πρόβλημα :(

Όταν πάω να ανοίξω το market "Attention a server error has occured..." Μετά πο 2-3 retry βγάζει force close... :cry: :cry:

 

 

τα δικα μου αρχεια ειναι ακριβως ιδια με τα δικα σου,πηρα backup με το nandroid και σας το εδωσα,απλα οταν πηρα backup ειχα ελληνικο πληκτρολογιο.

για το μαρκετ φανταζομαι πρεπει πρωτα να κανεις setup το gmail!!!!!!!

 

επισης δες και αυτο

http://www.google.gr/search?hl=el&client=firefox-a&rls=org.mozilla:el:official&hs=Yvs&ei=d6l8Sp3aAYqV_QaDoIXoBw&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=market+%22Attention+a+server+error+has+occurred&spell=1

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει setup το gmail κανονικά. Περίεργο.

Θα δοκιμάσω αύριο να κάνω ένα hard reset χωρίς να έχω την sim μέσα να δω αν θα μου βγάλει ελληνικά. Και θα δοκιμάσω να τραβήξω τα xml αρχεία που έχουν τις ρυθμίσεις από το δικό σου, και να τα περάσω στο αρχικό nandroid backup πού είχα

 

Πάντως thanks again για την προσπάθεια. Που θα πάει, θα το καταφέρουμε :)

Γιώργος

Ericsson: GA 628 | Nokia: 3210, 6210, 6600 | Sony Ericcson: P990i | HTC: Touch Cruise, Hero, HD7 | Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S9+, Galaxy Tab S2, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Tab S8+ | Acer: Iconia A500 | ASUS: Nexus 7 (2013) | LG: G2 (32GB)

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobilefun.co.uk/flexishield-skin-for-the-htc-hero-clear-p21210.htm

 

μια θηκη καπως της προκοπης για αρχη.;)

 

μην τα αφηνουμε απροστατευτα τα μωρα μας :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Από το expansy έρχεται με ακουστικά?

:D

Box Contents:

2GB microSD card, Standard battery, Travel charger, Mini-USB data cable, Wired stereo headset with 3.5 mm connector, Accessory leaflet, Screen protector, Quick start guide

:D

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Από το expansy έρχεται με ακουστικά?

:D

Box Contents:

2GB microSD card, Standard battery, Travel charger, Mini-USB data cable, Wired stereo headset with 3.5 mm connector, Accessory leaflet, Screen protector, Quick start guide

:D

 

φυσικα και εχει ακουστικα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...