Jump to content

Sony Ericsson W395


johnthegreek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι, δεν εννοουσα αυτο. εννοω οτι εισερχομενα-σταλμενα δεν πρεπει να υπερβαινουν τα ..70 μηνυματα!!

 

Εκτος αυτου, το κινητο δεν δεχεται themes???

 

Ειναι και αυτο δυνατον??? :cry:

Pixel 4a (5g) < Nexus 4 < HTC HD2 AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 101
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οχι, δεν εννοουσα αυτο. εννοω οτι εισερχομενα-σταλμενα δεν πρεπει να υπερβαινουν τα ..70 μηνυματα!!

 

Εκτος αυτου, το κινητο δεν δεχεται themes???

 

Ειναι και αυτο δυνατον??? :cry:

Στην πλατφορμα που ειναι αυτο το κινητο δεν μπορεις να κανεις τιποτα.ουτε θεματα..ουτε συγχρονισμο..ουτε τιποτα.(βλεπεις συνεργασια με sagem) :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αντικατεστησα μονος μου τη σπασμενη οθονη και παρατηρησα τα εξης.Οταν εβγαλα την προσοψη ειδα οτι ηταν κολλημενη με κολλα και απο τη μεσα μερια ειχε κατι ωρες γραμμενες με μαρκαδορο.Ειναι φυσιολογικο αυτο;Πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο σε κινητο...:wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πώς μπορώ να το συνδέσω με το PC??Έχω κατεβάσει αυτό αλλά δεν έγινε κάτι!!

Το Pc Suite το κατέβασα και το εγκατέστησα αλλά δεν μου αναγνωρίζει την συσκευή!!Καμιά ιδέα κανείς??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια χαρα

παιδια με τις αναβαθμισεις αλλαξε τιποτα οσον αφορα το phone explorer και την μεταφορα επαφων???????

ευχαριστω

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Σήμερα στο Getitnow έχουν το συγκεκριμένο τηλέφωνο προσφορά στα 99 ευρώ μαζί με bluetooth i-tech clip V

και με τετοια τιμη δεν αξιζει το κινητο.(προσπαθουν να το ξεφορτωθουν).:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά μου έχει σπάσει τα νεύρα. Όταν πάω σε κάποια επαφή για να δω τον αριθμό τηλεφώνου, αν το αφήσεις αρκετή ώρα στην αναμονή, επανέρχεται μόνο του στην αρχική "σελίδα"......κι άντε πάλι να ψάχνεις την συγκεκριμένη επαφή!!! Όταν καλεί κάποιον αριθμό, εκτός του οτι δεν γράφει "σύνδεση" οταν πιάσει γραμμή, μαυρίζει η οθόνη ενώ καλεί και δεν μπορείς να δεις τι γίνεται..θέλω να το βάψω μπλέ και να το πετάξω στην θάλασσα ειλικρινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
When I die I'm going to haunt the f*** out of you people
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μα είναι δυνατόν το Κ330 να αποθηκεύει 500 SMS και το W395 μόνο 70.

 

Γνωρίζετε κάποιο φθηνό κινητό εκτός από το Κ330 που να έχει χώρο για πολλά SMS;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest bourbou9
γεια σας και απο εμενα παιδια... θα ηθελα να σας κανω μερικες ερωτησεις... πρωτα απο ολα αν υπαρχει κανενα προγραμα για να μεταφερο επαφεσ και μυνηματα στο pc και δευτερων αν υπαρχει τροπος να ωγαλο το μενου τησ cosmote...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα παιδια... θα ηθελα να σας κανω μερικες ερωτησεις... πρωτα απο ολα αν υπαρχει κανενα προγραμα για να μεταφερο επαφεσ και μυνηματα στο pc και δευτερων αν υπαρχει τροπος να ωγαλο το μενου τησ cosmote...

μπορεις να κανεις μπακαπ με το myphonexplorer.βεβαια στο δικο σου κινητο δεν ξερω αμα δουλευει.

τωρα για να βγαλεις το μενου..δεν στο συνιστω γιατι θα χασεις την 2ετη εγγυηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι quand band η δεν είναι το κινητό αυτό;

 

Ο Γερμανός αναφέρει ότι είναι dual band.

 

Το site της Sony Ericsson αναφέρει ότι είναι quand band.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Για σε ολους σας. Ειμαι νεο μελος στην κοινοτητα σας και θα ηθελα μια βοηθεια.

Εχω ενα sony erricson w395, εχω ψαξει αρκετα και δεν μπορω να βρω να κανω update. Μηπως μπορει κανεις να βοηθησει;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημερα,

 

εχω και γω ενα 395 και εχει βγαλει την WSOD ( white screen of death) απ οτι νομιζω θα στρωσει με ενα firmware update...γινεται ομως? απ οτι διαβασα σε αυτες τις 5 σελιδες δεν υπαρχει..υπαρχει τροπος να φλασαρω το υπαρχων firmware? το κινητο απλα εκλεισε για το βραδυ και το πρωι ανοξε με την λευκη οθονη...

 

καλημερα,

 

εχω και γω ενα 395 και εχει βγαλει την WSOD ( white screen of death) απ οτι νομιζω θα στρωσει με ενα firmware update...γινεται ομως? απ οτι διαβασα σε αυτες τις 5 σελιδες δεν υπαρχει..υπαρχει τροπος να φλασαρω το υπαρχων firmware? το κινητο απλα εκλεισε για το βραδυ και το πρωι ανοξε με την λευκη οθονη...

 

μετα απο καλο ψαξιμο βρηκα τροπο να το φλασαρω και να μπορεσω να το επαναφερω....ολα οκ then οποιος θελει να μαθει για το συγκεκριμενο με ρωταει.

Edited by multiPetros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
καλησπέρα.ξέρει κανείς αν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε ένα κινητό χωρίς να έχουμε μέσα κάρτα sim; Έχω ένα w395 και θέλω να το χρησιμοποιήσω σαν music player γιατί δεν θέλω να αγοράσω άλλο mp3 player
Link to comment
Share on other sites

πολλα κινητα υποστιριζουν λειτουργια εκτος συνδεσης, δηλαδη χωρης sim.

Ανοιξε το κινητο σου χωρης Sim , αν σου ζηταει αναγκαστικα "βαλε την sim" τοτε οχι δεν μπορεις να μπεις χωρης sim. πρεπει κατα το ανοιγμα να σου βγαλει μια επιγολη αν θες λειτουργια εκτος συνδεσης.

Αλλο που μπορεις να κανεις ειναι να βρεις καμια παλια καρτα sim ,εστω και απενεργοποιημενη απο το δικτυο , αρκει να ξερεις το pin και μπηκες, απλα δεν θαχεις συνδεση.

 

βεβαια υπαρχει και αλλη επιλογη:lol::lol::lol::lol: πουλας το κινητο και περνεις mp3 player :lol::lol::lol::lol:

Edited by jimmis1974
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μεγαλη απογοητευση το κινητο παιδια.. και ο χαζος δεν μπηκα πρωτα να διαβασω,, τα τι και πως.. τσαμπα τα χρηματα...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ξερει κανεις να με βοηθησει

πώς να ξεκλειδωσω τη συσκευη μου SONY ERICSSON W 395 ;;;

 

ΠΡΟΣΟΧΗ

μιλαω για ξεκλειδωμα συσκευης και οχι sim card

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις να με βοηθησει

πώς να ξεκλειδωσω τη συσκευη μου SONY ERICSSON W 395 ;;;

 

ΠΡΟΣΟΧΗ

μιλαω για ξεκλειδωμα συσκευης και οχι sim card

Kαλως ηλθες.

Εχεις βαλει κωδικο δικο σου και τον εχεις ξεχασει?

Αχ οχι πατα 0000 να δεις.

Αν ναι πηγαινε με αποδειξη και το κινητο σου σε ενα service point Sony Ericsson η γερμανο για φλασαρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από μένα! Καλή παραμονή εύχομαι!

 

Ρίξε μια ματιά στο SE FAQ στις ερωτήσεις 7 και 8. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W395

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...