Jump to content

Samsung S8000 Jet


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού δεν είναι τπτ η φούσκα γιατί στο service μου άλλαξαν οθόνη και το δέχτηκαν ως βλάβη?

 

Οεο ; και γιατι εισαι η μονη που το κανε αναμεσα στους πολλους εδω μεσα ; ασε δε θα απαντησω... :X

 

Guys σας υπενθυμιζω,οποιος βρισκει κατι καλο σε applications και games ας μας πει !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οεο ; και γιατι εισαι η μονη που το κανε αναμεσα στους πολλους εδω μεσα ; ασε δε θα απαντησω... :X

 

Guys σας υπενθυμιζω,οποιος βρισκει κατι καλο σε applications και games ας μας πει !

Εγω θα απαντήσω διότι ρώτησα άτομα από εδώ μεσα και μου είπαν ότι είτε δεν είχαν χρόνο είτε περίμεναν κάποιον άλλο να κάνει την αρχή επειδή ντρεπόντουσαν να το πάνε στο service.:D

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να πιάσω μια μια επαφή και να βάζω στη θέση του ονόματος το επίθετο, άστο καλύτερα.. Μια χαρά είναι και έτσι.. :)

εγω σου εδωσα την μονη λυση που υπαρχει,αν υπηρχε κατι καλητερο θα σου το ελεγα αλλα δυστυχως.παμε τωρα στα 2 νεα που εχω, για οσους εχουν οπερα μινι μπητε στη σελιδα downloads που εχει ο οπερα και θα βρειτε 48 νεα παιχνιδια για το ς8000:happy:το κακο ειναι οτι κανουν 3eyro to ενα με καρτα παρακαλω:cry:.το δευτερο ειναι οτι εχει και 3571 Apps FREE :w00t:για το ς8000.μπητε και δειτε!!

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

εγω σου εδωσα την μονη λυση που υπαρχει,αν υπηρχε κατι καλητερο θα σου το ελεγα αλλα δυστυχως.παμε τωρα στα 2 νεα που εχω, για οσους εχουν οπερα μινι μπητε στη σελιδα downloads που εχει ο οπερα και θα βρειτε 48 νεα παιχνιδια για το ς8000:happy:το κακο ειναι οτι κανουν 3eyro to ενα με καρτα παρακαλω:cry:.το δευτερο ειναι οτι εχει και 3571 Apps FREE :w00t:για το ς8000.μπητε και δειτε!!

 

Τα downloads που ακριβώς είναι στον opera και σε ποια έκδοση του opera?

Link to comment
Share on other sites

Τα downloads που ακριβώς είναι στον opera και σε ποια έκδοση του opera?

εκδοση 4.2.0, με το που μπαινεις στην πρωτη σελιδα,εχει και ενα πρασινο βελακι που δειχνει προς τα κατω.

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

φιλε makois, σε ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες σου,σχετικά με το route 66. Βρήκα το στίγμα μου στο χάρτη, ομως δεν έχει καμία χρησιμότητα..αφενός γιατι δεν μπορώ να επιλέξω προορισμό, δεν βρίσκει με τίποτα.Μήπως φταίει το γεγονός ότι ο χάρτης είναι στα ελληνικά, ενώ το πληκτρολόγιο του royte 66 έχει μόνο αγγλικους χαρακτηρες? Επίσης δεν υπάρχει ομιλία που να με καθοδηγεί, σωστά?
Link to comment
Share on other sites

φιλε makois, σε ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες σου,σχετικά με το route 66. Βρήκα το στίγμα μου στο χάρτη, ομως δεν έχει καμία χρησιμότητα..αφενός γιατι δεν μπορώ να επιλέξω προορισμό, δεν βρίσκει με τίποτα.Μήπως φταίει το γεγονός ότι ο χάρτης είναι στα ελληνικά, ενώ το πληκτρολόγιο του royte 66 έχει μόνο αγγλικους χαρακτηρες? Επίσης δεν υπάρχει ομιλία που να με καθοδηγεί, σωστά?

 

Άμα γράψεις στην αναζήτηση στο ελεύθερο κείμενο τους δρόμους με αγγλικούς χαρακτήρες θα βρείς αρκετούς δρόμους. Ναί ομιλία θα έχεις μόνο άμα πληρώσεις 60 ε συνδρομή στην route 66

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενεργοποιήσ τις ειδοποιήσεις να χτυπάει καθε μερα στις 11.Ενω χτυπαει ομως,και παταω το κουμπι να σταματησει να χτυπαει,μετα απενεργοποιείται η ειδοποίηση και πρέπει να την ξανα-ενεργοποιήσω.Ξέρετε τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

φιλε makois, σε ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες σου,σχετικά με το route 66. Βρήκα το στίγμα μου στο χάρτη, ομως δεν έχει καμία χρησιμότητα..αφενός γιατι δεν μπορώ να επιλέξω προορισμό, δεν βρίσκει με τίποτα.Μήπως φταίει το γεγονός ότι ο χάρτης είναι στα ελληνικά, ενώ το πληκτρολόγιο του royte 66 έχει μόνο αγγλικους χαρακτηρες? Επίσης δεν υπάρχει ομιλία που να με καθοδηγεί, σωστά?

 

Aυτό το θεματάκι με την έλλειψη ελληνικών στο πληκτρολόγιο του route 66 με έχει ξενερώσει και εμένα.....!!!!

 

Αυτό που έχω διαπιστώσει να δουλεύει πάντα και να βρίσκει το δρόμο είναι το εξής:

 

- Έχω μία test επαφή και περνάω εκεί την οδό που θελω...εννοείται στα ελληνικά

- στη συνέχει από το route επιλέγω την επαφή

- και....το βρίσκει πάντα...!!!

 

Με τα greeklish μου σπάει τα νεύρα....!!!

 

Ελπίζω να σε βολέψει..

:)
Link to comment
Share on other sites

εγω σου εδωσα την μονη λυση που υπαρχει,αν υπηρχε κατι καλητερο θα σου το ελεγα αλλα δυστυχως.παμε τωρα στα 2 νεα που εχω, για οσους εχουν οπερα μινι μπητε στη σελιδα downloads που εχει ο οπερα και θα βρειτε 48 νεα παιχνιδια για το ς8000:happy:το κακο ειναι οτι κανουν 3eyro to ενα με καρτα παρακαλω:cry:.το δευτερο ειναι οτι εχει και 3571 Apps FREE :w00t:για το ς8000.μπητε και δειτε!!

παιδια υπαρχει και εφαρμογη που την κατευαζεις απο τον οπερα μινι και εχει μεσα οτι θελεις για το jet free!!

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει και εφαρμογη που την κατευαζεις απο τον οπερα μινι και εχει μεσα οτι θελεις για το jet free!!

 

το θεμα ειναι πως μπαινει το mini opera στο κινητο.εγω προσπαθησα πολλες φορες,αλλα δεν μου το ανοιγει.εσυ πως το εβαλες?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια..το εχω 2 βδομαδες τωρα κ ξαφνικα αρχισε να κολλαει το κουμπι κλειδωματος.το εκλεισα μηπως ξεκολλησει αλλα δεν ανοιξε ποτε.κολλαει στην εικονα που λεει samsung s8000. βγαινει η μπαρα φορτωματος κ ειναι σαν να κανει διαρκως restart.

εχει καποιος να προτεινει καμμια λυση??

ευχαριστω ..

Link to comment
Share on other sites

ατυχία.....!!!! Έτσι ξεκίνησε και το δικό μου πρόβλημα.....Αρχικά φαινόταν θέμα ξεκλειδώματος αλλά τελικά δεν ενεργοποιούταν η οθόνη....πρεπει οπωσδήποτε να το πας για service....Να είσαι προετοιμασμένος να στο κρατήσουν τουλάχιστον 10 μερούλες.....

 

Το κεντρικό εξουσιοδοτημένο είναι στην Πανεπιστημίου 56, στη στοά, και το τηλ. 2103301166. Έχει σε διάφορα σημεία της Αθήνας....αν δεν σε βολεύει αυτό.

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας. Κι εγω μολις το πηρα.....ειναι στην φορτιση....τα νεοτερα αυριο με το καλο....Σας ευχαριστω ολους που με τις γνωμες-αποψεις-οδηγιες σας διευκολυνατε την αποφαση μου... Ιδιαιτερα την France που με την ταχυτατη κινηση της να το παει για service, τωρα ξερουμε οτι δεν χρειαζεται να ανησυχουμε. Thanks again.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως καταφερνετε και σας βρισκει το route 66? εμενα στο αμαξι δεν μπα να το αφηνω.....Μια φορά μόνο με λόκαρε.

 

Για τον opera για πειτε μερικες οδηγίες όσοι το έχετε κάνει. Μόνο μέσω opera γίνεται? από πού τον κατεβάζουμε? ποιά έκδοση?

 

thanx

Link to comment
Share on other sites

Aυτό το θεματάκι με την έλλειψη ελληνικών στο πληκτρολόγιο του route 66 με έχει ξενερώσει και εμένα.....!!!!

 

Αυτό που έχω διαπιστώσει να δουλεύει πάντα και να βρίσκει το δρόμο είναι το εξής:

 

- Έχω μία test επαφή και περνάω εκεί την οδό που θελω...εννοείται στα ελληνικά

- στη συνέχει από το route επιλέγω την επαφή

- και....το βρίσκει πάντα...!!!

 

Με τα greeklish μου σπάει τα νεύρα....!!!

 

Ελπίζω να σε βολέψει..

 

Δυστυχως κι εγω δεν μπορω να βγάλω άκρη με το route 66 με τιποτα ομως...heeelllpppp:O

Link to comment
Share on other sites

εκδοση 4.2.0, με το που μπαινεις στην πρωτη σελιδα,εχει και ενα πρασινο βελακι που δειχνει προς τα κατω.

 

φιλε δεν το βλεπω το ....βελακι...που ειναι??? μπορεις να βαλεις μια φωτο απο printscreen?

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν πηγαινω να δω τις εικονες μου δηλαδη οταν βρισκομαι σε αυτες αργει και οταν τις βλεπω το ιδιο..εχω μνημη 2gb αυτη που ειχε το n82...τι μπορω να κανω?
Link to comment
Share on other sites

ατυχία.....!!!! Έτσι ξεκίνησε και το δικό μου πρόβλημα.....Αρχικά φαινόταν θέμα ξεκλειδώματος αλλά τελικά δεν ενεργοποιούταν η οθόνη....πρεπει οπωσδήποτε να το πας για service....Να είσαι προετοιμασμένος να στο κρατήσουν τουλάχιστον 10 μερούλες.....

 

Το κεντρικό εξουσιοδοτημένο είναι στην Πανεπιστημίου 56, στη στοά, και το τηλ. 2103301166. Έχει σε διάφορα σημεία της Αθήνας....αν δεν σε βολεύει αυτό.

Κ μένα μια δυο φορές ενώ ήταν κλειδωμένο δεν ενεργοποιούνταν η οθόνη...Αλλά δεν θυμάμαι αν το παρουσίαζε πριν το πάω για service...

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν πηγαινω να δω τις εικονες μου δηλαδη οταν βρισκομαι σε αυτες αργει και οταν τις βλεπω το ιδιο..εχω μνημη 2gb αυτη που ειχε το n82...τι μπορω να κανω?

Αυτή η 2GB που υπήρχε στο πακέτο αγοράς του Ν82 είναι κάκιστης ποιότητας και πάρα πολλοί έχουν αντιμετωπίσει διάφορα προβλήματα (απώλεια δεδομένων, καθυστέρηση εμφάνισης αρχείων κτλ). Για αρχή κάνε της φορμάτ και προχώρα σε αγορά νέας κάρτας. Σoυ προτείνω Sandisk. Δες εδώ.

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω θα παω να αγορασω αυριο!!ελπιζω να δω διαφορα γιατι και στο n82 μου εκανε βλακειες...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους (τι καλημερα δλδ μεσημερι κοντευει).Τεσπα απο χθες ειμαι και εγω κατοχος του samsung jet. Με το που αφαιρεσα την ζελατινα της οθονης παρατηρησα και εγω τη περιφημη φουσκα ( που περισσοτερο με νερα στο κεντρο της οθονης φιανονται). Αυριο το πρωι θα παω στα κεντρικα της samsung στην κηφησιας κ θα απαιτησω αλαγη τηλεφωνου. Παρουσιαστηκε σε κανενα αλλο το ιδιο προβλημα? Να επισημανω οτι δεν επηρεαζει τη λειτουργια της οθονης αλλα απλα φιανεται ασχημο. Ειχε καποιος απο εσας παρομοια εμπειρια η απλα ετυχε το δικο μ τηλεφωνο να ειναι ελατωματικο?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους (τι καλημερα δλδ μεσημερι κοντευει).Τεσπα απο χθες ειμαι και εγω κατοχος του samsung jet. Με το που αφαιρεσα την ζελατινα της οθονης παρατηρησα και εγω τη περιφημη φουσκα ( που περισσοτερο με νερα στο κεντρο της οθονης φιανονται). Αυριο το πρωι θα παω στα κεντρικα της samsung στην κηφησιας κ θα απαιτησω αλαγη τηλεφωνου. Παρουσιαστηκε σε κανενα αλλο το ιδιο προβλημα? Να επισημανω οτι δεν επηρεαζει τη λειτουργια της οθονης αλλα απλα φιανεται ασχημο. Ειχε καποιος απο εσας παρομοια εμπειρια η απλα ετυχε το δικο μ τηλεφωνο να ειναι ελατωματικο?

 

Καλημερα φιλε....μην ανησυχεις....εχει ξανασυμβει... πηγαινε το στο service και σου αντικατσατουν την οθονη....απλα θα παρει αρκετες μερες...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S8000 Jet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...