Jump to content

Samsung S8000 Jet


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θελω να παραγγειλω 3 συσκευες (ας ειναι καλα η επιδοτηση) αλλα κολλαω με το...προβλημα της 2ης κλησης, μιας και θελω να εχω dual sim, 2 αριθμους σε μια καρτα, και δεν ξερω μην εχει προβλημα τελικα με αυτο ....

 

Είναι συμβατή συσκευή μην ανησυχείς. Με διαβεβαίωσαν απο την Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το...κριμα στο λαιμο σας ;)

Εκλεισα σημερα 3 συσκευες. Οταν με το καλο τις παρω θα αρχισω κι εγω τις κριτικες μου ή τα...παραπονα μου :)

Link to comment
Share on other sites

άλλες 2 παρατηρήσεις:

 

1. στην πραγματοποίηση κλήσης έχετε παρατηρήσει ότι όταν φέρνετε το κιν. στο πρόσωπο κλείνει η οθόνη? εγώ βάζω το δάκτυλο στον δείκτη φωτεινότητας και κλείνει. Απενεργοποιείται αυτό?

2. το έκλεισα χθες σε σκοτεινό χώρο και δεξιά διαγώνια παρέμενε φως. όπως τελείωνε το θέμα κλεισίματος φαινόταν διαγώνια και κάτω (1/3 της οθόνης) σαν να έχει φως ακόμα. Φυσιολογικό?

3. Κάποια βοήθεια για την περιήγηση? μου βγάζει σφάλμα να κάνω ξανά εγκατάσταση από το cd.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! και απο μενα,ειμαι νεος εδω και κατοχος του jετ.το πηρα αφου πρωτα διαβασα στο φορουμ το θεμα του.και αφου διαβασα εσας απεφυγα (1) το αρενα.(2)της φουσκαλες της οθονης:lol:(παω και λεω ενα jετ χωρις φουσκαλες παρακαλω):p.παντως το κινητο εχει καπια μικροπροβληματα,κανα δυο φορες το ανοιξα και δεν δουλευε το πληκτρο που κληνουμε την οθονη και μια φορα δεν ακουγα τον ηχο κλησης και μυνηματος.αυτα που με εντυπωσιασαν ειναι(1) η οθοναρα του(2)η ταχυτητα του(3)η ψευδη του κληση(μου χρειαστηκε 4 φορες :X)(4)η μπαταρια του(5)το γεγονος οτι μπορουμε να αποθηκευσουμε τους σελιδοδεικτες στην αρχικη οθονη στην μπαρα με της εφαρμογες.(6)το ραδιοφωνο του και η ποιοτητα εγραφης τραγουδιων(7)η καμερα και το βιντεο του.πολυ καλα.αυτα τα ολιγα:whistle:
:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου ψιλοκολλάει μερικές φορές αλλά είναι φοβερό κινητό.

Θέλω να περάσω το μσν στο κινητό. Γίνεται ή υπάρχει άλλο πρόγραμμα συμβατό?

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου ψιλοκολλάει μερικές φορές αλλά είναι φοβερό κινητό.

Θέλω να περάσω το μσν στο κινητό. Γίνεται ή υπάρχει άλλο πρόγραμμα συμβατό?

 

Msn για το κινητό μας δεν υπάρχει ακόμα. Μπορείς όμως να μπείς απο το e-buddy.

 

Μπές από το κινητό στο get.ebuddy.com κατέβασε το στο κινητό μπές μια και http://www.ebuddy.com και φτιάξε και ένα account και θα μπορείς να μπείς MSN, Yahoo!, AIM, ICQ, Google Talk και Facebook μέσα από το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου ψιλοκολλάει μερικές φορές αλλά είναι φοβερό κινητό.

Θέλω να περάσω το μσν στο κινητό. Γίνεται ή υπάρχει άλλο πρόγραμμα συμβατό?

 

εγω εχω μεσανηχτα απο εφαρμογες του κινητου μονο τον οπερα εχω βαλει που τον πηρε απλα και αβασανιστα.και νεο μικροπροβλημα μου εκλησε το ραδιο 3 φορες σημερα:blink:.συμβαινει?

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

mms φιλε μου δεν έχω δοκιμάσει να στείλω,αλλα αμα εισαι με wifi σινδεμενος δεν θα σε χρεώσει τίποτα.να ρωτίσω τωρα msn και skype σε java μπορούμε να περάσουμε?

 

Και εγω την ιδια απορια εχω.

Link to comment
Share on other sites

δεν στελνει ΜΜΣ με wifi.αν καταλαβα καλα την ερωτιση.

 

Ευχαριστω φιλε μου, πιο πολυ αν δεχεται skype με ενδιαφερει, εχεις δοκιμασει?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου, πιο πολυ αν δεχεται skype με ενδιαφερει, εχεις δοκιμασει?
οχι δεν εχω δοκιμασει skype φιλε.
:whistle:
Link to comment
Share on other sites

http://www.skype.com/intl/en/download/skype/skypelite/

 

για java skype

 

και http://gigaom.com/2008/06/03/mobile-voip/

 

για ολα τα υπολοιπα

να και την λυση σου στην σελιδα 28 φιλε.

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Msn για το κινητό μας δεν υπάρχει ακόμα. Μπορείς όμως να μπείς απο το e-buddy.

 

Μπές από το κινητό στο get.ebuddy.com κατέβασε το στο κινητό μπές μια και http://www.ebuddy.com και φτιάξε και ένα account και θα μπορείς να μπείς MSN, Yahoo!, AIM, ICQ, Google Talk και Facebook μέσα από το πρόγραμμα.

Μπηκα στο get.ebuddy.com από το κινητό αλλά δεν έχει το μοντέλο s8000,οπότε επέλεξα το s8300.Μετά τι κάνω?Πάω εκεί που αποθηκεύτηκε αλλά μόνο ρυθμίσεις έχει.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου παρουσιάζει ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα!!! Όταν μιλάω και θέλω να βάλω σε αναμονή αυτόν που μιλάω επειδή με παίρνει κάποιος άλλο το κινητό σβήνει!!!!

Επειδή με εκνευρίζει υπερβολικά ψάχνω να βρω πως να αλλάξω firmware αλλά δεν είμαι σίγουρος αν σε αυτά που βρίσκω υπάρχει ελληνικά γλώσσα και πουθενά δεν το αναφέρει!!!!! Έχει κάνει κανένας αναβάθμιση και αν ναι ποιά έκδοση λειτουργικού χρησιμοποίησε????!!!

Link to comment
Share on other sites

...αρχιζουν σιγα-σιγα τα οργανα....

 

Αληθεια μηπως εχει παρει κανεις αυτο εδω: http://www.mobilecenter.gr/index.php?target=products&product_id=30741 (screen projector)

Link to comment
Share on other sites

69 ολόκληρες σελίδες ''πού είναι η φούσκα''

πάρτε μια καρφίτσα και σκάστε την τέλος πάντων...:p:p

πάντα καλόπροαίρετα σχόλια..................

παράγγειλα την invisible shield και χτές έφαγα πόση ώρα στο πέρασμα...δεν είναι δύσκολο αλλά έκανα μια ψιλομ@λ@κία και μου φαινεται λίγο σαγρέ η επιφάνεια στο πάνω μέρος της οθόνης,κατά τα άλλα,είναι σαν να περνάς φιμέ στο αυτοκίνητο,όσο για γρατζουνιές........ίδωμεν

ΥΓ:έχω και γώ φούσκα...:X:X:X λέτε να το στςίλω για επισκευή?? θα μου πουν φταίει η shield

ααααχαχαχαχαχαααα:D:D

 

Σκαστε τη φουσκα ή μηπως....οι ιδιοι...;

Σε ολουw μεγαλωσε και καρδαμωσε μονο σε με μενα μικρυνε,σε σημειο να μη φαινεται σχεδον καθολου ουτε υπο γωνια. Τι να πεις...φταιει που μ αρεσε το κινητο και δε του βρηκα κανενα προβλημα !

Κανενα site καινουργιο παιδια με apps ; αρκετα επαιξα μονοπολυ :P

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει σας παρακαλώ να εξηγήσει κάποιος αναλυτικά πως μπορουμε να μπαίνουμε σε chat όπως του msn και του fb απο το κινητο?

δεν βγάζω άκρη με τίποτα.. :(

σας ευχαριστω προκαταβολικά! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα !

Κόλλησα. Πως να μεταφέρω τις τηλ. επαφές απο το soul u-900 που είχα, στο jet8000 που μόλις πήρα και έχω τρελλαθεί ?

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !

 

ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑ.Ο.Κ.

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα στο get.ebuddy.com από το κινητό αλλά δεν έχει το μοντέλο s8000,οπότε επέλεξα το s8300.Μετά τι κάνω?Πάω εκεί που αποθηκεύτηκε αλλά μόνο ρυθμίσεις έχει.

 

Σωστά επέλεξες το s8300 δουλεύει και για το δικό μας μια χαρά απλός όταν το κατεβάσει σε ρωτάει αναπαραγωγή ή πίσω, εγώ πάτησα αναπαραγωγή και κατευθείαν έτρεξε το ebuddy.

 

Λογικά θα το βρείς και στο Παιχνίδια και άλλα στο μενού εγκατεστημένο ήδη...

Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι εκει που λέει παιχνίδια κ.α! Ομως ζηταει ενα e-buddy id για την εγγραφή!δημιουργούμε κάποιο δικό μας έτσι δεν είναι?και μετα στη φόρμα ccount που συμπληρωνουμε, λέει please make sure you sign in with at least one account..ε και μετα δεν προχωραει τίποτα!
Link to comment
Share on other sites

Wallpapers μπαίνουν στο κινητό?

Οταν μπαίνω στο fb από το widget που έχει,δεν έχει το chat.Πως μπορω να κανω chat μεσω fb?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παλικάρια πατε στιν διεύθυνση

http://www.66.com/samsung/index.php?cid=UK&act=2&cat=2&scat=1

 

και εγκαταστήστε το πρόγραμμά του royter66 απο εκει με βοήθεια στα ελληνικά θα εγκαταστήσετε το πρόγραμμα στο samsung s8000jet

 

εναλλακτικά υπάρχει καιτο wetravel που ειναι free άλλα οχι και τόσο καλούς χάρτες http://www.brothersoft.com/mobile/we-travel-download-4715.html

 

αν παρεμπίπτοντος βρείτε κανένα προγραμματακι να λειτουργεί στο s8000jet ενημερώστε. Να είστε καλά!!!!!!:lol::lol::ninja::ninja:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχετε και εσεις το ιδιο προβλημα με εμενα η φταιει η δικη μου θηκη. το βαζω μεσα στην θηκη αλλα οταν ερθει η ωρα να το βγαλω μου βγαζει την πιστη με χρι να βγει
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S8000 Jet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...