Jump to content

[Firmwares] iPhone OS 3.x Betas & Gold Master: πληροφορίες - δοκιμές


Nikats
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν δε κανω λαθος η κανονικη V3 θα ειναι διαθεσιμη τον Ιουνιο...Ξερουμε ποτε ακριβως?

Θα παρουσιαστει λογικα, μαζι με το/τα(;) καινουρια μοντελα στο WWDC' 09..

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

 

Notice to mods!: Γραφω με greeklish MONO οταν ειμαι σε PC χωρις ελληνικα ή για καποιο αλλο σοβαρο λογο. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έβαλα και εγώ την beta 3.5 πατάω το Bootloaders αλλα λέει συνεχεια please wait.

Πόση ώρα κάνει?

Μήπως κόλλησε έχει 5 λεπτά :dizzy::chair::oops:

 

 

Πάμε για 10 λεπτά και αυτό εκεί μάλλον δε κάνει τίποτα!!!

Πως να το κάνω να έχει σήμα?:chair:

Link to comment
Share on other sites

οταν βγει η 3.0 official απο apple θα την πληρωσουμε για να τιν βαλουμε? και αν την βαλουμε θα χριαστει πάλι jealbreak ? και Install ολα τα app?

 

και ποτε αναμενεται η official release?

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

οταν βγει η 3.0 official απο apple θα την πληρωσουμε για να τιν βαλουμε? και αν την βαλουμε θα χριαστει πάλι jealbreak ? και Install ολα τα app?

 

και ποτε αναμενεται η official release?

 

thnx

1. Κάτοχοι iPhone δεν θα πληρώσουν

2. Θα χρειαστεί jailbreak, εφόσον σε ενδιαφέρουν εφαρμογές απο cydia κ.λ.π.

3. Αν κάνεις upgrade και όχι restore οι εφαρμογές απο appstore θα παραμείνουν. Θα χρειαστεί να ξαναπεράσεις τις εφαρμογές απο cydia

4. Μέσα Ιουνίου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξέρει κανείς πότε ακριβώς θα βγει η 3.0??

 

Εχει ειπωθει 100 φορες!Δες λιγο πιο πανω-και πιο πισω-και θα καταλαβεις...Φιλικα:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εχει ειπωθει 100 φορες!Δες λιγο πιο πανω-και πιο πισω-και θα καταλαβεις...Φιλικα:)

 

ναι ο λόγος που το είπα ήταν μήπως είχε οριστεί η ημερομηνία..

 

δηλαδή το Update σε 3.0 γίνεται με απλό upgrade από itunes αλλά θα χρειαστεί νέο jealbreak.. ahm τότε πρέπει να περιμένουμε πριν κάνουμε upgrade ώστε να έχουμε τα app μας και να μην περιμένουμε πότε θα μπορούμε να κάνουμε jailbreak για να μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τα app που θέλουμε..

 

thnx .

 

κάτι ακόμα αληθεύει ότι η 3.0 θα υποστηρίζει flash ??

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ηθελα να κανω μια ερωτηση εχω την 3 beta 5 απο τοτε που κυκλοφορησε jailbreak κανονικα αλλα τωρα τελευταια βλεπω οτι μου τρωει κατι κολληματα κ μου πεταει συνεχεια το μηνυμα της vodafone το how are you...αυτο το σκαλωματακι που τρωει κλεινει κ ξανα ενεργοποιειται η καρτα μου παιζει να ειναι θεμα αναβαθμισης κατι αλλο στο κινητο?η μονο οτι ισως χρειαζεται αντικατασταση η καρτα σιμ?

 

οσο για το flash που λεει ο φιλος ultralord δεν αληθεθει κατι τετοιο μακαρι να ταν αληθεια...κατι ειχα ακουσει οτι η apple ετοιμαζει συνεργασια με την adobe αλλα ακομα δεν εχουμε δει καμια συνεργασια...

 

ναι ο λόγος που το είπα ήταν μήπως είχε οριστεί η ημερομηνία..

 

δηλαδή το Update σε 3.0 γίνεται με απλό upgrade από itunes αλλά θα χρειαστεί νέο jealbreak.. ahm τότε πρέπει να περιμένουμε πριν κάνουμε upgrade ώστε να έχουμε τα app μας και να μην περιμένουμε πότε θα μπορούμε να κάνουμε jailbreak για να μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τα app που θέλουμε..

 

thnx .

πολλα περιμενε ειπες μου φαινεται εσυ...οταν κυκλοφορησει επισημα η 3 ναι θα σου βγαλει μηνυμα το itunes για update στην 3 εφοσον κανεις update μετα πας κ του χτυπας ενα jb k εισαι jet...(υπαρχει ηδη jb για την 3)οποτε γιατι να περιμενεις τσαμπα εσυ?μολις κυκλοφορησει επισημα εφυγες για update κ τα σχετικα

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν θα υπάρχει στη νέα έκδοση συγχρονισμός των iCal ToDo εγγραφών; Βαρέθηκα να συγχρονίζω ένα σωρό διαφορετικά προγράμματα...
Link to comment
Share on other sites

εμεις που εχουμε το 2G απο States και το εχουμε ξεκλειδωσει γνωριζουμε αν με την 3.0 θα χρειαστει να περιμενουμε καποιο ξεκλειδωμα παλι?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια μια ερώτηση:

Όσοι έχετε beta 5, έχετε δοκιμάσει το A2DP ? Πήρα σήμερα i-Tech D Clip (Radio) και ενώ το Play Pause δουλεύει, το Previous - Next όχι. Πιστεύετε ότι θα διορθωθεί στη Stable έκδοση;

 

και κάτι που ανακάλυψα μόλις τώρα... Με το ipod.app ανοιχτό και τη μουσική να παίζει, αν ταρακουνήσετε το iPhone θα πάει στο επόμενο κομμάτι της playlist..!

http://www.we-blog.gr/

we Blog... για επιστήμες, εκπαίδευση, τεχνολογία, για τη ζωη!

Link to comment
Share on other sites

εχουμε τελικη ημερομηνια ημερομηνια κυκλοφοριας τησ 3.0?γιατι σιγουρα θααλλαξει καταπολυ η λειτυουργια του iphone

να ρωτησω και κατι ταmms θαδουλευουν κανονικα ή θα χρειαζονται αποστολη ρυθμισεων απο τον παροχο?ή δε θα υπαρχουν καθολου?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

εχουμε τελικη ημερομηνια ημερομηνια κυκλοφοριας τησ 3.0?γιατι σιγουρα θααλλαξει καταπολυ η λειτυουργια του iphone

να ρωτησω και κατι ταmms θαδουλευουν κανονικα ή θα χρειαζονται αποστολη ρυθμισεων απο τον παροχο?ή δε θα υπαρχουν καθολου?

 

Λογικά στις 8-12 Ιουνίου στο WWDC 09 event αν και εγώ πιστεύω ότι ίσως να κυκλοφορήσει και νωρίτερα απο το event!:X

 

Apple γερά! Μόνο εσύ, πάντα εσύ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια μια ερώτηση:

Όσοι έχετε beta 5, έχετε δοκιμάσει το A2DP ? Πήρα σήμερα i-Tech D Clip (Radio) και ενώ το Play Pause δουλεύει, το Previous - Next όχι. Πιστεύετε ότι θα διορθωθεί στη Stable έκδοση;

 

και κάτι που ανακάλυψα μόλις τώρα... Με το ipod.app ανοιχτό και τη μουσική να παίζει, αν ταρακουνήσετε το iPhone θα πάει στο επόμενο κομμάτι της playlist..!

Για το πρωτο δε γνωριζω να σου απαντησω, παντως οσον αφορα το δευτερο, αυτο ηταν ηδη γνωστο απο την παρουσιαση της 3 τον Απριλη(;)..!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

 

Notice to mods!: Γραφω με greeklish MONO οταν ειμαι σε PC χωρις ελληνικα ή για καποιο αλλο σοβαρο λογο. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

τελικα ποια ειναι τα καινουρια στοιχεια που θα εισαγει η 3.0?μπορει καποιοσ να μας διαφωτισει?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

τελικα ποια ειναι τα καινουρια στοιχεια που θα εισαγει η 3.0?μπορει καποιοσ να μας διαφωτισει?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2794843#post2794843

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...βοηθεια γιατι 3 μερες διαβαζω και ακρη δεν βγαζω....εχω 3g και υπολογιστη windows υαπαρχει καποιοσ που να ξερει πως μπορω να βαλω την 3 ??κοντευω να λαλλησω...!!!και αν υπαρχει ευκαιρο και καποιο λινκ για να δω αν εχω κατεβασει τις σωστες firmware ευχαριστω εκ των προτερων!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...βοηθεια γιατι 3 μερες διαβαζω και ακρη δεν βγαζω....εχω 3g και υπολογιστη windows υαπαρχει καποιοσ που να ξερει πως μπορω να βαλω την 3 ??κοντευω να λαλλησω...!!!και αν υπαρχει ευκαιρο και καποιο λινκ για να δω αν εχω κατεβασει τις σωστες firmware ευχαριστω εκ των προτερων!!!!

 

Κάνε υπομονή θα σου έλεγα λίγες μέρες ακόμα που θα βγεί η final εκδοση!

Link to comment
Share on other sites

λιγη υπομονη ακομα για να μην μπαινεις σε φασαριες.μαζι με την 3.0 θα δωσει και το itunes 8.2?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

ολα αυτα θα ειναι σιγουρα προσβασιμα και στην ελληνικη εκδοση?:wacko:

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

λιγη υπομονη ακομα για να μην μπαινεις σε φασαριες.μαζι με την 3.0 θα δωσει και το itunes 8.2?

λογικα ναι εγω το εχω κατεβασει ηδη...και το χρησιμοποιω κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...