Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5030 XpressMusic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχεις πάνω από έναν αριθμό στο κάθε όνομα όταν κάνεις την αντιγραφή γίνονται όλα σκ@τ@...και καταλήγεις να έχεις διαφορετικά τηλέφωνα με το ίδιο όνομα.

Χωρίς συνχονισμό δεν γίνεται δουλειά, η μόνη εναλλακτική είναι το ΠΟΛΥ γράψιμο!

Αν είχε bluetooth θα γίνόταν η δουλειά και με αποστολή όλων των επαφών με την μια αλλα δεν έχει το άτιμο...

Τελικά μπορεί να πάρω το 2323 classic και να ξεμπερδεύω.

 

ετσι μπερδευει λιγο το θεμα, αλλα παλι γλυτωνεις αρκετο γραψιμο. αν δεν κανω λαθος αν εχεις σε ενα ονομα 3 αριθμους για παραδειγμα, στην καρτα αντιγραφεται 3 φορες το ιδιο ονομα με τον καθε αριθμο ξεχωριστα. μετα το ξεκαθαριζεις εσυ οποτε παλι γλυτωνεις πολυ δουλεια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ε ναι έτσι θα το κάνω τελικά , σιγά μην δώσω 30 για ένα καλώδιο

 

45 ευρω το κινητο και 30 ευρω το καλωδιο;και δεν παιρνεις εξαρχης ενα κινητο των 75 ευρω;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά έχεις καταλάβει, ας ελπίσω να καταφέρω να χώσω μέσα μετά την ορκομοσία το Ε51.

 

τόσο απελπιστική η κατάσταση?? δηλ δυσκολεύει πολύ τα μηνύματα??

Link to comment
Share on other sites

κοίτα είναι μονοκόματο όλο το μπροστινό φαντάσου , είναι σκληρά τα κουμπιά. Τώρα μπορεί να είναι θέμα συνήθειας, πάντως εμένα δεν με βολεύει και τόσο.

Βασικά τα κριτήρια που το πήρα είναι η μπαταρία (σήμερα κλείνει 11 μέρες και δεν έχει κουνήσει ακόμα η μπαταρία), ο φακός που χρειάζετε στον στρατό και το ραδιόφωνο που παίζει αμέσως χωρίς handfree.

Link to comment
Share on other sites

Τα κριτήρια είναι ακριβώς τα ίδια και για εμένα και για αυτό εχθές το πήρα κι εγώ τελικά (45€ από Πλαίσιο).

Τα κουμπιά δεν είναι τόσο χάλια.Απλά έιναι λίγο σκληρά, αυτό είναι όλο.

Το ραδιόφωνο απλά τα ΣΠΑΕΙ ! Έχει σήμα παντού και όσο και αν το κουνάς δεν κάνει καθόλου παράσιτα και το ηχείο είναι απίστευτα δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα, από αυτά που έχω διαβάσει, μου φαίνεται ότι μπορεί να βγάλω και όλη την βασική εκπαίδευση στον στρατό χωρίς να το φορτίσω καθόλου...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα, από αυτά που έχω διαβάσει, μου φαίνεται ότι μπορεί να βγάλω και όλη την βασική εκπαίδευση στον στρατό χωρίς να το φορτίσω καθόλου...

 

καθολου δεν γινεται, αλλα 4-5 φορες το πολυ. ειναι απο αλλο κοσμο η μπαταρια του

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καθολου δεν γινεται, αλλα 4-5 φορες το πολυ. ειναι απο αλλο κοσμο η μπαταρια του

 

Η βασική εκπαίδευση είναι 2 εβδομάδες με το ζόρι οπότε μια χαρά γίνεται :wink:

Link to comment
Share on other sites

Η βασική εκπαίδευση είναι 2 εβδομάδες με το ζόρι οπότε μια χαρά γίνεται :wink:

 

ουτε φορτιστης δεν χρειαζεται δηλαδη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, όλα είναι σχετικά. Ανάλογα την χρήση που θα του κάνεις. Αν είσαι όλη μέρα στο τηλέφωνο με το έτερον ήμισυ και στέλνεις ασταμάτητα sms, μην περιμένεις να σε βγάζει βδομάδα.

 

Και η βασική εκπαίδευση, γιατί λες είναι 2 βδομάδες; Μετά τις βδομάδες ξεκινάει. ;) Σύνολο το κέντρο είναι στις 6 βδομάδες και αυτή τν διάρκεια καλείται να βγάλει το 5030. Μετά, επιστρέφουμε σε συσκευές με κάμερες. :)

Link to comment
Share on other sites

Για αυτους που το εχουν ξερουν αν εχει.Αναμονη κλησης,καταγραφει εισερχομενων,εξερχομενων κλησεων και διαρκεια κλησης:D
Link to comment
Share on other sites

Για αυτους που το εχουν ξερουν αν εχει.Αναμονη κλησης,καταγραφει εισερχομενων,εξερχομενων κλησεων και διαρκεια κλησης:D

 

τα εχει φιλε μου, παραειναι απλα για να μην τα εχει ακομα και αυτη η συσκευη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, όλα είναι σχετικά. Ανάλογα την χρήση που θα του κάνεις. Αν είσαι όλη μέρα στο τηλέφωνο με το έτερον ήμισυ και στέλνεις ασταμάτητα sms, μην περιμένεις να σε βγάζει βδομάδα.

 

Και η βασική εκπαίδευση, γιατί λες είναι 2 βδομάδες; Μετά τις βδομάδες ξεκινάει. ;) Σύνολο το κέντρο είναι στις 6 βδομάδες και αυτή τν διάρκεια καλείται να βγάλει το 5030. Μετά, επιστρέφουμε σε συσκευές με κάμερες. :)

 

:offtopic: Εγώ που θα κάνω 9μηνο θα μείνω στο κέτρο εκπαίδευσης 4,5 εβδομάδες.Και ΒΑΣΚΙΚΗ εκπαίδευση λέω τις 12 μέρες που θα περάσουν μέχρι να ορκιστώ και να πάρω την πρώτη άδεια. :offtopic:

 

Βέβαια εννοείται πως έχεις δικιο για το κατά πόσο θα κρατήσει αν μιλάω όλη την ώρα με το έταιρον ήμισυ αλλά το έλυσα κι αυτό μιας και έχω μια καινούρια BL-5C και μια από ένα Νοκια 6680:D.....θα είχα και άλλη μια αλλά το 7610 το είχα παρατήσει αφόρτιστο και χάλασε τελείως η δική του:p

Οπότε αν κάνουμε μια σούμα έχουμε: 1020 mAh (η δική του) + 850 mAh (η σφραγισμένη) + 900 mAh (από το 6680) = 2770 mAh

Πως με βλέπεις? Θα βγάλω τον χειμώνα? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.πηρα κι εγω αυτο το κινητο αυτο για τον στρατο μου.εχτες εγραφα ενα μηνυμα και ενω δν ειχα γραψει πολλες λεξεις κοιταξα και ειδα οτι το εστελνα σαν δυο μηνυματα.μηπως πρεπει ν αλλαξω τπτ ρυθμισεις?
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια.το προβλημα λυθηκε απλα το θεωρησα καπως να γραφω 10 λεξεις και μετα να μου πηγαινει σαν δευτερο μυνημα.καλη μας θητεια στα φανταρακια που μπαινουμε.η μπαταρια αντεχει καλα παντως
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

καλησπερα παιδια και απο μενα. αγορασα και εγω αυτο το κιν για τον στρατο. δεν προσεξα ομως οτι δεν εχει bluetooth. μετα οταν το ειδα ειπα δεν πειραζει τοσα νοκια εχω θα περασω κανα δυο πραγματα που θελω με το καλωδιο.. ψαχνω καλωδιο πουθενα. κοιταω την υποδοχη.. πρωτη φορα βλεπω τετοιο πραγμα..και σκεφτομαι.. αν ειναι να αγορασω καλωδιο τουλαχιστον να χρησιμοποιηθει και σε καπιος αλλο τηλ. ξερουμε μηπως αν θα καθιερωθει αυτο το βισμα?? η απλα το εκαναν ετσι για να μας σπασουν τα νευρα?:p

 

 

τελικα το καλωδιο που χρειαζετε ειναι USB DATA CABLE ca-50

Edited by SYZo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
οτι και να εκανα δεν μπορεσα να το συνδεσω στο pc.. κριμα και ηταν πολυ καλο τηλ.. στο 2010 και δεν μπορει ενα κινη να συδεθει στο pc.. μ θυμιζει την εποχη του 6600 που παλεβαμε με τις υπερηθρες:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αγορασα κι εγω αυτο το κινητο για δευτερο. Μια χαρα ειναι πιστευω και με καλη μπαταρια. Αλλα εχω μια απορια, ειδα στον καταλογο του γερμανου οτι εχει εσωτ. μνημη 8mb αλλα δεν βρισκω πουθενα την διαχειριση αρχειων για να δεις εικονες, ηχους κλπ :confused:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο κινητό είναι το ιδανικό κινητό για το κέντρο εκπαίδευσης στο στρατό και μόνο. Το πρόβλημα με τη μεταφορά των επαφών λύνεται αντιγράφοντας χειροκίνητα τις απαραίτητες και εκτυπώνοντας τις υπόλοιπες. Υπομονή, ένας μήνας είναι, θα περάσει! :lol:

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Καλά ούτε mms δεν έχει? Το πήρε η γιαγιά μου το συγκεκριμένο κινητό και με ρωτούσε αν αλλάζει η ταπετσαρία (δεν μου το είπε έτσι ακριβώς αλλά αυτό ήθελε) :p και λέω εφόσον δεν έχει ούτε bluetooth ούτε τίποτα.. θα στείλω καμια φώτο με mms να έχει, αλλά δεν βλέπω πουθενά να αναφέρει στα χαρακτηριστικά του για mms! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...