Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επισης βρισκονται και μεσα στο κινητο. Ειναι στις ρυθμισεις εχει τον πληρη οδηγο αναλυτικα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια για σας αξιζει να το παρω αυτο το κινητο σε συγκριση με το c902 που εχω τωρα? η να περιμενω,να πεσει κ η τιμη του λιγο, ευχαριστω.....

 

Κατά τη γνώμη μου και το c902 που έχεις είναι μια χαρούλα τηλέφωνο. Δύσκολα θα το άλλαζα. Αν παρ' όλα αυτά θες οπωσδήποτε να το αλλάξεις, τότε οκ. Θα μείνεις ευχαριστημένος απόλυτα. Αξίζει και με το παραπάνω.

I watched a snail crawl along the edge of a straight razor. That's my dream! That's my nightmare. Crawling, slithering, along the edge of a straight razor... and surviving.
Link to comment
Share on other sites

δεν το κανω για αυτο απλως εχω 2 c902 θελω να φυγει το ενα για να παρω το w995 να περασω τα 4GB μουσικη μεσα γιατι εχει 4 ηχεια παιζει ποιο καλα απο το c902 μου κ εχει κ 8,1 mpx camera τωρα οσο για το φυλαδιο καλυτερα που δεν εχει μεσα γιατι κανουν και οικονομια στον χωρο στο κουτι του + ποιος καθεται κ διαβαζει τα manual ποια? τα μαθενουμε ολα εμπηρικα αλα αφου μιοσε τα φυλαδια ας μιωσει κ της τιμες στα κινητα της κ τα αξεσουαρ της. ας πουμε ενα κινητο της που το δινει 600 ευρω ας το δινει με 390 το w995 απο 415 ας το δινει 215 γιατι η lg εχει αντιστιχα μοντελα με 205 ευρω κ ολο αφης κινητα κ ας αλαξει το βισμα που χαλαει κ δεν ποιανει καλα + κ ας τα κανει ολα αφης οπως ολες η αλες ετερειες.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει 4 ηχεία το W995, αλλά 2

 

να σε καλα φιλε που μου το ειπες γιατι ενα παιδι που το πηρε μου ειπε οτι εχει 4 σαν το w980 που ειχει 2

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος που εχει βαλει το idou pack απο το φορουμ se-nse πως να το βαλω και εγω;;;
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος που εχει βαλει το idou pack απο το φορουμ se-nse πως να το βαλω και εγω;;;

εγω δοκιμασα αλλα κατι δεν πηγε καλα....θελουμε διαβασμα...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

To W995 ειναι ισως το καλυτερο τηλ που εχω δοκιμασει χωρις να ειμαι ο πλεον ειδικος..

Υπαρχει καινουριο software ? η εχουμε μεινει στο 090906 ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι νομίζω ότι η θέση του W995 είναι στον Καιάδα! Δεν έχω πουθενά σήμα εκτός έξω από τη WIND! Και σίγουρα δεν είναι θέμα της εταιρείας, αφού έχω και δεύτερη συσκευή με σύνδεση WIND η οποία έχει σήμα παντού. Έχω αλλάξει την κάρτα, την έχω κάνει 3G, έχω κάνει και update από τη SONY ERICSSON και δε δουλεύει τπτ! Όποιος ξέρει κάτι, ας βοηθήσει!:ninja:

«Και όταν θα ‘ρθουνε οι καιροί, που θα ‘χει σβήσει το κερί στην καταιγίδα,

υπερασπίσου το παιδί, γιατί αν γλυτώσει το παιδί, υπάρχει ελπίδα»

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι νομίζω ότι η θέση του W995 είναι στον Καιάδα! Δεν έχω πουθενά σήμα εκτός έξω από τη WIND! Και σίγουρα δεν είναι θέμα της εταιρείας, αφού έχω και δεύτερη συσκευή με σύνδεση WIND η οποία έχει σήμα παντού. Έχω αλλάξει την κάρτα, την έχω κάνει 3G, έχω κάνει και update από τη SONY ERICSSON και δε δουλεύει τπτ! Όποιος ξέρει κάτι, ας βοηθήσει!:ninja:

 

Προσπαθησε να απενεργοποιησης το 3G και αστο μονο σε GSM μηπως δεν εχει καλο 3G σημα στη περιοχη σου και κανει διακοπες και πες μας αν εστρωσε καθολου

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

παιδιά από θέμα slide πώς πάει το κινητό? εννοώ είναι "στιβαρό" ή "παίζει" καθόλου? γενικά σαν κατασκευή είναι γερή?
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτίσω κάτι και ίσως αξίζει να γίνει και ειδικό θέμα. Το w995 είναι symbian ή κάνω λάθος?Κάτι αναζητήσεις στον γοογλη αυτό έδειξαν. Και εφόσον είναι μπορεί κάποιος να μας πεί πώς μπορούμε να περάσουμε κάποιο GPS application πχ Garmin?
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτίσω κάτι και ίσως αξίζει να γίνει και ειδικό θέμα. Το w995 είναι symbian ή κάνω λάθος?Κάτι αναζητήσεις στον γοογλη αυτό έδειξαν. Και εφόσον είναι μπορεί κάποιος να μας πεί πώς μπορούμε να περάσουμε κάποιο GPS application πχ Garmin?

 

Οχι φιλε μου δεν ειναι Symbian.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά από θέμα slide πώς πάει το κινητό? εννοώ είναι "στιβαρό" ή "παίζει" καθόλου? γενικά σαν κατασκευή είναι γερή?

 

slide και κατασκευη είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο, ειδικά το slide είναι πολύ στιβαρό και δεν εχει τζόγο..

Link to comment
Share on other sites

Το slider του W995 είναι πράγματι αρκετά καλό και στιβαρό. Βέβαια εξαρτάται και από το κομμάτι καθότι άλλα μπορεί να έχουν λίγο τζόγο και άλλα καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησε να απενεργοποιησης το 3G και αστο μονο σε GSM μηπως δεν εχει καλο 3G σημα στη περιοχη σου και κανει διακοπες και πες μας αν εστρωσε καθολου

 

Το έχω δοκιμάσει κι αυτό, αλλά το θέμα είναι ότι δεν έχει σήμα πουθενά στην Αθήνα, ούτε έξω από το Mall!

«Και όταν θα ‘ρθουνε οι καιροί, που θα ‘χει σβήσει το κερί στην καταιγίδα,

υπερασπίσου το παιδί, γιατί αν γλυτώσει το παιδί, υπάρχει ελπίδα»

Link to comment
Share on other sites

το πήρα κιεγώ το κινητάκι! στα 320 περιπου. :)

του πέρασα και το νεώτερο λογισμικό μεσω wifi και όλα μια χαρα μεχρι στιγμης..

το μονο με το gps δεν έβγαλα άκρη γιατι δεν μπορεί να συνδεθεί..

 

οι πρώτες μου εντυπώσεις γενικά είναι θετικότατες, η μπαταρία του μόνο, λίγο με προβληματίζει..εννοώ για το πόσες μέρες κρατάει.. αλλά θα δείξει.. πρώτη φόρτιση είναι..:confused:

Link to comment
Share on other sites

το πήρα κιεγώ το κινητάκι! στα 320 περιπου. :)

του πέρασα και το νεώτερο λογισμικό μεσω wifi και όλα μια χαρα μεχρι στιγμης..

το μονο με το gps δεν έβγαλα άκρη γιατι δεν μπορεί να συνδεθεί..

 

οι πρώτες μου εντυπώσεις γενικά είναι θετικότατες, η μπαταρία του μόνο, λίγο με προβληματίζει..εννοώ για το πόσες μέρες κρατάει.. αλλά θα δείξει.. πρώτη φόρτιση είναι..:confused:

Το συγκεκριμενο κινητο εχει πολυ καλη αποδοση μπαταριας.

τωρα για να χρησιμοποιησεις το GPS θελει να εισαι στο ιντερνετ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω σε κάποια καταστήματα πως το ασημί είναι πιο ακριβό από το μαύρο.

Υπάρχει κάποιος λόγος;Έχουν κάποια άλλη διαφορά εκτός του χρώματος;

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω σε κάποια καταστήματα πως το ασημί είναι πιο ακριβό από το μαύρο.

Υπάρχει κάποιος λόγος;Έχουν κάποια άλλη διαφορά εκτός του χρώματος;

 

πλακα μας κανεις? οχι δεν εχει καμια διαφορα αφου ειναι το ιδειο τηλεφωνο

 

( παιδια αξιζει να παρω το w995 η να προτιμησω το satio το εχω βρει με μια διαφορα στα χρηματα 156 ευρω αξιζει η να περιμενο? )

Link to comment
Share on other sites

πλακα μας κανεις? οχι δεν εχει καμια διαφορα αφου ειναι το ιδειο τηλεφωνο

 

( παιδια αξιζει να παρω το w995 η να προτιμησω το satio το εχω βρει με μια διαφορα στα χρηματα 156 ευρω αξιζει η να περιμενο? )

παρε satio που ειναι και symbian ;) εγω αν ειχα αυτο το διλλημα θα επαιρνα Satio :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας.

Πήρα και εγώ το κινητό εδώ και μερικές ημέρες

και εχθές τελικά το άνοιξα και το έβγαλα από το κουτί του.

Μέχρι στιγμής όλα καλά, εκτός από έναν ελαφρό τζόγο στο slide

όταν είναι ανοικτό.

Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει από θα μπορούσα να προμηθευτώ ορισμένες

δωρεάν εφαρμογές, για το κινητό;

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας.

Πήρα και εγώ το κινητό εδώ και μερικές ημέρες

και εχθές τελικά το άνοιξα και το έβγαλα από το κουτί του.

Μέχρι στιγμής όλα καλά, εκτός από έναν ελαφρό τζόγο στο slide

όταν είναι ανοικτό.

Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει από θα μπορούσα να προμηθευτώ ορισμένες

δωρεάν εφαρμογές, για το κινητό;

 

μπορεις να κατεβασεις παιχνιδια και εφαρμογες απο το blog μου (πατας πανω στην εφαρμογη)

επισης μπορεις να κατεβασεις και απο το getjar.com & θεματα απο το lasyk.net :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...