Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν γινεται σε multirama.....
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν γινεται σε multirama.....

 

Κάνεις την ανανέωση ηλεκτρονικά απ'το myaccount(αν είσαι εγγεγραμμένος).Όμως,απ'το myaccount δεν μπορείς να συμψηφίσεις τις επιδοτήσεις.Πάρε ένα τηλ στο 13830(ή 1399 αν είσαι εταιρικός)και ζήτα τους διαυκρινίσεις.Πες τους αν μπορούν να σου μεταβιβάσουν την επιδότηση στην άλλη γραμμη(χλωμό το κόβω,αλλά κάνε μια κουβέντα μαζί τους μπας και βγάλεις άκρη).

 

Αλλιώς,όταν το φέρουν τα vf shops στην Ρόδο,κάνε μια βόλτα να δεις αν είναι branded και αν δεν είναι τσίμπα το!

Link to comment
Share on other sites

ουτε αν ειναι στο ιδιο αφμ;;
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Οpera mini δεν έχει βγει ακόμα για το W995. Μπορούμε να κατεβάσουμε άλλου μοντέλου έκδοση ή δεν θα είναι συμβατή...;;;

 

Επίσης, ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τις ρυθμίσεις για MMS, WAP, Internet για wind στο W995...;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν δοκιμαζεις καποια εκδοση java για κινητα 240x320. Λογικα θα παιζει.

 

Edit: Δοκιμασε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια το ασημένιο θα κυκλοφορήσει στην ελλάδα?Η μόνο σε μαύρο?

με το καιρο θα κυκλοφορησει και στα 3 χρωματα.ετσι γινετε με ολα τα κινητα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο πραγμα που κανει "μπαμ" οταν κοιτας αυτο το κινητο ειναι η οθονη του! Φαινεται μεγαλη και εντυπωσιακη σε σχεση με αλλα S.E. Ανυπομονω να τη δω σε λειτουργια...
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο πραγμα που κανει "μπαμ" οταν κοιτας αυτο το κινητο ειναι η οθονη του! Φαινεται μεγαλη και εντυπωσιακη σε σχεση με αλλα S.E. Ανυπομονω να τη δω σε λειτουργια...

 

Ναι πρεπει να ναι αρκετα εντυπωσιακη απο κοντα.

Σκεφτειται πως θα ναι η οθονη του Aino που ειναι και 3αρα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρεπει να ναι αρκετα εντυπωσιακη απο κοντα.

Σκεφτειται πως θα ναι η οθονη του Aino που ειναι και 3αρα.

Και πανω που ελεγα,θα παρω το 995,να το Αινο και παλι πισω εγω.

Αντε να δουμε τωρα,μηπως σκασει και κανα αλλο εν τω μεταξυ.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

To κινητο ειναι απλα καταπλικτικο!!!!Το πηρα απο το πλαισιο με 440e :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

My bikepics member

http://www.bikepics.com/members/akis236/

Tα παντα για τα scooter

http://greekscooters.50.forumer.com

Link to comment
Share on other sites

To κινητο ειναι απλα καταπλικτικο!!!!Το πηρα απο το πλαισιο με 440e :D

Καλοριζικο και ευχομαι χωρις προβληματα...

 

Απο ποιοτητα κατασκευης και στο θεμα tou slide με ποιο θα το συγκρινες?

Εαν θες μες μας και εσυ τις εντυπωσεις σου

Link to comment
Share on other sites

To κινητο ειναι απλα καταπλικτικο!!!!Το πηρα απο το πλαισιο με 440e :D

 

Καλορίζικο. Επειδή το παρήγγειλα κι εγώ από Πλαίσιο, μπορείς να μου πεις αν είναι Cosmote ή απλό;

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. Επειδή το παρήγγειλα κι εγώ από Πλαίσιο, μπορείς να μου πεις αν είναι Cosmote ή απλό;

Είναι debranded!!

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Μήπως ξέρεις αν έχουμε και αναφορά παράδοσης μηνυμάτων;

Φυσικά καλέ. Γιατί να μην έχει? Το είδα σε λειτουργία παρεπιπτόντως και όλα είναι άψογα.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Πριν από καμιά βδομάδα το έπιασα και εγώ στα χέρια μου από επίσημο αντιπρόσωπο μέσα στον Ο.Τ.Ε. Το έπιασα το χειρίστηκα, και μου άρεσε πολύ περισσότερο απ' οποιοδήποτε Sony Ericsson που έχω χειριστεί μέχρι τώρα... Πολύ στιβαρή κατασκευή, άψογη οθόνη, πολύ καλή κάμερα, ικανοποιητικό το Wi-Fi... Νομίζω πως με έπεισε να γίνει το επόμενό μου κινητό (ενόψη και της επιδότησης που έχω :lol:).
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά καλέ. Γιατί να μην έχει? Το είδα σε λειτουργία παρεπιπτόντως και όλα είναι άψογα.

 

Γιατί στο C510 που έχω, μετά την αναβάθμιση χάθηκε η αναφορά παράδοσης και είδα ωστόσο κι αυτό στο GSMArena και ανησύχησα.

 

I've just got this phone but can't see how to turn message delivery reports on. Can anyone help?

Link to comment
Share on other sites

Το wi-fi πως θα μπορουσε να μην ειναι ικανοποιητικο ?

 

θα μπορουσε να ναι αργο ας πουμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το μόνο πράγμα που δεν υπαρχει στα κλειστα λειτουργικα είναι τα θεματα? Δηλαδή προγράμματα για gps και java εφαρμογές δέχονται.Θα έπερνα το diamond 2 μέχρι που ήρθε η αποφήτηση και 120 ευροπουλάκια πέταξαν και τώρα θέλω κάτι πιο φτηνό και όλα είναι σε κλειστο λειτουργικο. Είμαι αναμεσα σε αυτο και το LG GC900 viewty smart
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προτεινα αυτο, εκτος και αν θες οπωσδηποτε touch screen! Το W995 ειναι ενα κινητο που κανει ο,τι υποσχεται σε αντιθεση με το Smart που θεωρητικα τουλαχιστον θα επρεπε να ειναι απο τα κορυφαια φωτογραφικα κινητα! Εδω εχεις και 8 μεγαπιξελ στην αναμενομενη ποιοτητα και κορυφαιο ηχο και αρκετα μεγαλη οθονη και απ'οτι φαινεται αψογη κατασκευη. Τι αλλο θελεις; Εγω το εχω για No1 υποψηφιο αν αλλαξω κινητο μετα απο μερικους μηνες...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...