Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλά η DSC-R1 είναι κάμερα 5ετίας. Ίσως οι τωρινές να την έβγαζαν καλύτερα.... Anyway εφ'όσον φτάνουμε σε σημείο να συγκρίνουμε μια κάμερα με ένα ΜΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ τηλέφωνο, οφείλω να παραδεχτώ πως είναι όντως πολύ καλό.

Ορίστε κι ένα δείγμα κι από μένα. Τραβηγμένη μέσα σε θεοσκόταδο...

 

Σωστος..:)

Παρ'ολο που ειναι 5ετιας η R1 παραμενει κορυφαια..:respect:

Εχω κι αλλες απο το 995 .εξισου καλες :)

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με την αναβάθμιση έχω χάσει από τα μηνύματα την άμεση απάντηση,

μήπως είναι θέμα ρύθμισης η άλλαξε από το νέο λογισμικό;

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Κάτι πήγε στραβά. Δοκίμασε να κάνεις επανεγκατάσταση και αν δεν επιλυθεί το πρόβλημα πήγαινε σε service να σου κάνουν από εκεί επανεγκατάσταση λογισμικού.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι πήγε στραβά. Δοκίμασε να κάνεις επανεγκατάσταση και αν δεν επιλυθεί το πρόβλημα πήγαινε σε service να σου κάνουν από εκεί επανεγκατάσταση λογισμικού.

 

Θα απεγκαταστήσω και θα επανέλθω.

Merci.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

έχω και εγώ μια ΄βδομάδα το κινητο και ενώ στην αρχη έβρισκε δικτυα wifi τωρα δεν βρισκει και δεν μου βρισκει και μια συσκευη bluetooth i-tech. Να το πάω στο e-shop για service?:happy::happy:
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε πρώτα να κάνεις επανεγκατάσταση λογισμικού, μπας και λυθεί ανώδυνα το πρόβλημα. Κατεβάζεις απ'την ενότητα Υποστήριξη στην ιστοσελίδα της Sony Ericsson το πρόγραμμα Update Service, το εγκαθιστάς στον υπολογιστή και το τρέχεις.Είναι απλούστατη διαδικασία. Προηγουμένως όμως, κράτα αντίγραφα ασφαλείας από κατάλογο, μηνύματα, εικόνες κλπ. διότι όσα δεν είναι αποθηκευμένα στην κάρτα μνήμης διαγράφονται.

 

Αν δε διορθωθεί το πρόβλημα, πήγαινέ το εσύ η ίδια αν μπορείς στο service της Sony Ericsson, διότι θα επιδιορθωθεί σε λιγότερο καιρό. Άλλωστε, και το e-shop το ίδιο πράγμα θα κάνει.;)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε πρώτα να κάνεις επανεγκατάσταση λογισμικού, μπας και λυθεί ανώδυνα το πρόβλημα. Κατεβάζεις απ'την ενότητα Υποστήριξη στην ιστοσελίδα της Sony Ericsson το πρόγραμμα Update Service, το εγκαθιστάς στον υπολογιστή και το τρέχεις.Είναι απλούστατη διαδικασία. Προηγουμένως όμως, κράτα αντίγραφα ασφαλείας από κατάλογο, μηνύματα, εικόνες κλπ. διότι όσα δεν είναι αποθηκευμένα στην κάρτα μνήμης διαγράφονται.

 

Αν δε διορθωθεί το πρόβλημα, πήγαινέ το εσύ η ίδια αν μπορείς στο service της Sony Ericsson, διότι θα επιδιορθωθεί σε λιγότερο καιρό. Άλλωστε, και το e-shop το ίδιο πράγμα θα κάνει.;)

 

 

Ευχαριστω!!!!!!!!!

 

ααααααα!και αν κανω update μονη μου χανω την εγγυηση?:O

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, χωρίς να προλάβω να κάνω κάτι το sms επανήλθε στα φυσιολογικά του.

 

Και πάλι ευχαριστώ.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες..υσχίει τωρα αυτο που ειπε ενας οτι το κηνητο έχει κατι που ριθμιζει την φωτινοτητα αναλογα με της συνθηκες φωτισμου?? γιατι πολλές φωρες αλαζει η φωτινοτητα της οθόνης σε πολύ χαμιλα επίπεδα ασχετα με της σινθήκες φωτισμού και νομίζω πως έχει πρόβλιμα..και κατι αλλο..και εμενα ADRIATIC ειναι αλλα εχει συντομευση για το my view..παει να πει οτι θελει debrand?..εμενα δεν ειναι αναβαθμισμενο και ειναι το R1FA035 και λεει διαθετο ιδι το νεοτερο λογισμικο..δεν καταλαβενω τιποτα!! Edited by DenisTF
Link to comment
Share on other sites

Ναι ο αισθητηρας ειναι...Σπαστικο για μερικους βεβαια...Απενεργοποιηται με patch...Αλλα ειναι ολοκληρη διαδηκασια(αν γινεται οντως!)...

Προφανως για το myview μεχρι εκει υπαρχει αναβαθμιση τωρα...Μπορεις να κανεις debrand χανοντας την εγγυηση κανοντας το generic και επειτα αναβαθμιζεις στη πιο προσφατη εκδοση την R1HA036!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, αν αγοράσω ένα κινητό SE από εξωτερικό, ισχύει κανονικά η εγγύησή του εδώ για 2 χρόνια έτσι :worry: ? Μπορώ να πάω σε service εδώ κ να ζητήσω να μου περάσουν τα ελληνικά?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, αν αγοράσω ένα κινητό SE από εξωτερικό, ισχύει κανονικά η εγγύησή του εδώ για 2 χρόνια έτσι :worry: ? Μπορώ να πάω σε service εδώ κ να ζητήσω να μου περάσουν τα ελληνικά?

μπορεις κανονικα εφοσον το αγορασεις απο χωρα κρατος της ευρωπαικης ενωσης.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποια εκδοση λογισμικου εχει αυτο το κινητο?

s60 5th?

εχει κλειστο λειτουργικο αυτο το κινητο.δεν ειναι symbian.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορεις κανονικα εφοσον το αγορασεις απο χωρα κρατος της ευρωπαικης ενωσης.;)

Το πήγα σήμερα σε κατάστημα της SE και δεν με καλύπτουν γιατί λέει δεν είναι από Ελλάδα :worry::worry: Πήρα τηλ. 1520 Υπηρεσία Προστασίας Καταναλωτή και μου είπαν ότι μόνο αν έχει εισαχθεί μέσω της επίσημης αντιπροσωπείας της SE της Ελλάδας :worry: Για κατατοπίστε με...

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει από Γαλλία.

Μια χαρα ισχυει η εγγυηση σου σε επισημη αντιπροσωπια.

εγω στο παρελθον ειχα κινητο αγορασμενο απο Γερμανια και εκανα δωρεαν αναβαθμιση στην ελλαδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mα γιατι να μπλεξεις μ'αυτους οταν μπορεις να το κανεις μονος σου..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2962778#post2962778

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

πηρα πριν κανα μηνα το w995, και εκανα τωρα το i30 της cosmote. Μου ρθε λοιπον ενα sms που ελεγε να δεχτω το επομενο μηνυμα που θα ειναι οι ρυθμισεις για το ιντερνετ. Ηρθαν οι ρυθμισεις, πατησα αποδοχη, αλλα μετα εβγαλε ενα σφαλμα και τιποτα. Δεν εχει ιντερνετ με 3G. (το wifi δουλευει κανονικα οταν υπαρχει). Που μπορω να βρω τις ρυθμισεις??? Στο site της cosmote δεν την εχει την συσκευη (στις ρυθμισεις).....

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

πηρα πριν κανα μηνα το w995, και εκανα τωρα το i30 της cosmote. Μου ρθε λοιπον ενα sms που ελεγε να δεχτω το επομενο μηνυμα που θα ειναι οι ρυθμισεις για το ιντερνετ. Ηρθαν οι ρυθμισεις, πατησα αποδοχη, αλλα μετα εβγαλε ενα σφαλμα και τιποτα. Δεν εχει ιντερνετ με 3G. (το wifi δουλευει κανονικα οταν υπαρχει). Που μπορω να βρω τις ρυθμισεις??? Στο site της cosmote δεν την εχει την συσκευη (στις ρυθμισεις).....

 

ευχαριστω!

Μπορεις να το ρυθμισεις το κινητο σου απο το επισημο site της sony ericsson :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως για μια τέτοια τιμή να είσαι προετοιμασμένος γιατί τα ανταλλακτικά στα κινητά κοστίζουν γενικά πολύ!

Όσον αφορά το ερώτημα με το χρώμα, εγώ είχα το μαύρο (το έδωσα τώρα), αλλά νομίζω το ασημί είναι πιο όμορφο. Αν το ξαναπάρω, θα ψάξω για ασημί.

 

150 ευρώ μου ζητησανε για να μου το φτιαξουνε υπερβολικη τιμη πιστευω...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το ρυθμισεις το κινητο σου απο το επισημο site της sony ericsson :)

 

Στο site λεει :

1.Επιλέξτε Μενού > Ρυθμίσεις > Βοήθεια χρήστη.

2.Επιλέξτε Λήψη ρυθμίσεων > Συνέχεια.

 

Το κανω αλλα μου : Δεν ηταν δυνατη η λυψη των ρυθμισεων, επικοινωνηστε με τον λειτουργο κτλ κτλ "

 

:(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...