Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mipws kserei kaneis pote tha erthei sto germano??

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, [highlight]δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish»[/highlight]. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα..

 

Τελικά ΠΟΤΕ θα κυκλοφορίσει επιτέλους..; Από αρχές Ιουνίου που έλεγαν, το πήγαν για 12.. και από 12 Ιουνίου.. σήμερα από Πλαίσιο.. μου είπαν για αρχές Ιουλίου..

Τι θα γίνει επιτέλους.. ;; Μέλι μέλι.. και τηγανίτα.. τίποτα.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

 

Τελικά ΠΟΤΕ θα κυκλοφορίσει επιτέλους..; Από αρχές Ιουνίου που έλεγαν, το πήγαν για 12.. και από 12 Ιουνίου.. σήμερα από Πλαίσιο.. μου είπαν για αρχές Ιουλίου..

Τι θα γίνει επιτέλους.. ;; Μέλι μέλι.. και τηγανίτα.. τίποτα.. :confused:

 

Η κυκλοφορια του στην (Αγ)Ελλαδα ειναι το μεγαλυτερο μυστηριο που απασχολει τους επιστημονες αυτην την εποχη!! Πιο πολλες πιθανοτητες εχουν να λυσουν το μυστηριο στο Τριγωνο τον Βερμουδων παρα να μαθουν την κυκλοφορια!!:mad:

Ετσι μου ερχεται να παω να σπασω ολα τα μαγαζια που μας λενε γενικα και αοριστα ποτε θα κυκλοφορησει! Αντε γιατι πολυ το παρατραβηξαν! Τοσο δυσκολο ειναι να ρωτησουν την Sony Ericsson??? Μου φαινεται θα παρω να ρωτησω αυριο αν και ξερω τι θα πουν......''ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ!

¨:angry::chair::rocket::kill::shoot::protest:

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

Πες τα Χρυσόστομε.. Πες τα!!! Το χει παραχέσει αυτή η S.E. παρουσιάζει τα κινητά της.. κανα 6μηνο πριν.. Λες και είναι η Microsoft που παρουσιάζει νέο λειτουργικό..

Έτσι όπως πάει.. πρώτα θα κυκλοφορήσουν τα Win7.. και μετά το w995 :(

Link to comment
Share on other sites

Πες τα Χρυσόστομε.. Πες τα!!! Το χει παραχέσει αυτή η S.E. παρουσιάζει τα κινητά της.. κανα 6μηνο πριν.. Λες και είναι η Microsoft που παρουσιάζει νέο λειτουργικό..

Έτσι όπως πάει.. πρώτα θα κυκλοφορήσουν τα Win7.. και μετά το w995 :(

 

Καλα μολις ερθει η ιστορικη στιγμη και το εχω στα χερια μου, στο unboxing και review που θα κανω, θα το κανω upload στο Youtube.

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

Η κυκλοφορια του στην (Αγ)Ελλαδα ειναι το μεγαλυτερο μυστηριο που απασχολει τους επιστημονες αυτην την εποχη!! Πιο πολλες πιθανοτητες εχουν να λυσουν το μυστηριο στο Τριγωνο τον Βερμουδων παρα να μαθουν την κυκλοφορια!!:mad:

Ετσι μου ερχεται να παω να σπασω ολα τα μαγαζια που μας λενε γενικα και αοριστα ποτε θα κυκλοφορησει! Αντε γιατι πολυ το παρατραβηξαν! Τοσο δυσκολο ειναι να ρωτησουν την Sony Ericsson??? Μου φαινεται θα παρω να ρωτησω αυριο αν και ξερω τι θα πουν......''ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ!

¨:angry::chair::rocket::kill::shoot::protest:

 

Γιατι ποιος σου ειπε οτι η SE ξερει??;)

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο, ξερετε αν το παρω απο εξω. πχ. απο Expansys το Αγγλικο, αν θα μπορω να το στειλω για service ΑΝ παθει κατι εδω στην Ελλαδα?

Και αν, λεμε, δεν μπορουν να κανουν κατι, θα μπορουν να το στειλουν εξω??!!

 

PLEASE απαντηστε ΑΜΕΣΩΣ αν γνωριζετε κατι.....

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

:angry:ΚΑΛΑ Ε!!!! ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ '' Ελα μωρε, υπομονη και δεν φταιει η Ελλαδα..εμ..λαθος..!!!!!!!!!!!''

 

Μαντεψτε τι εμαθα.....27 κολω ΙΟΛΙΟΥ!!!!!!!! ΑΠΙΣΤΕΤΥΟ!!

Τι συμβαινει με αυτην την !!!!?????:chair::chair::rocket:

 

Ασχετο, ξερετε αν το παρω απο εξω. πχ. απο Expansys το Αγγλικο, αν θα μπορω να το στειλω για service ΑΝ παθει κατι εδω στην Ελλαδα?

Και αν, λεμε, δεν μπορουν να κανουν κατι, θα μπορουν να το στειλουν εξω??!!

 

PLEASE απαντηστε ΑΜΕΣΩΣ αν γνωριζετε κατι.....

η εγγυηση θα ισχυει κανονικα.

επισης να μιλας λιγο καλυτερα...και μην φωναζεις :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η εγγυηση αν το κινητο ειναι απο εξωτερικο δεν καλυπτεται στην ελλαδα παρα μονο απο το support του καταστηματος που θα το επιλεξεις.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:angry:ΚΑΛΑ Ε!!!! ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ '' Ελα μωρε, υπομονη και δεν φταιει η Ελλαδα..εμ..λαθος..!!!!!!!!!!!''

 

Μαντεψτε τι εμαθα.....27 κολω ΙΟΛΙΟΥ!!!!!!!! ΑΠΙΣΤΕΤΥΟ!!

Τι συμβαινει με αυτην την !!!!?????:chair::chair::rocket:

 

Ασχετο, ξερετε αν το παρω απο εξω. πχ. απο Expansys το Αγγλικο, αν θα μπορω να το στειλω για service ΑΝ παθει κατι εδω στην Ελλαδα?

Και αν, λεμε, δεν μπορουν να κανουν κατι, θα μπορουν να το στειλουν εξω??!!

 

PLEASE απαντηστε ΑΜΕΣΩΣ αν γνωριζετε κατι.....

 

φιλε το e-click το εχει σημερα στο site του ως ετοιμοπαραδοτο.για παρε ενα τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

:angry:ΚΑΛΑ Ε!!!! ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ '' Ελα μωρε, υπομονη και δεν φταιει η Ελλαδα..εμ..λαθος..!!!!!!!!!!!''

 

Μαντεψτε τι εμαθα.....27 κολω ΙΟΛΙΟΥ!!!!!!!! ΑΠΙΣΤΕΤΥΟ!!

Τι συμβαινει με αυτην την !!?????:chair::chair::rocket:

 

Ασχετο, ξερετε αν το παρω απο εξω. πχ. απο Expansys το Αγγλικο, αν θα μπορω να το στειλω για service ΑΝ παθει κατι εδω στην Ελλαδα?

Και αν, λεμε, δεν μπορουν να κανουν κατι, θα μπορουν να το στειλουν εξω??!!

 

PLEASE απαντηστε ΑΜΕΣΩΣ αν γνωριζετε κατι.....

 

Μεγαλε χαλαρωσε λιγο. Οι εκφρασεις σου και ο τροπος που γραφεις ειναι αν μη τι αλλο υπερβολικες.

Μιλας για ενα τηλεφωνο και οχι για φαγητο ή νερο.

 

Ημαρτον πια με την πορωση που εχετε ορισμενοι.....

Link to comment
Share on other sites

που το ακουσες για 27 Ιουλιου;;;Αν ειναι ετσι θα αρχίσω να κλαίω
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

που το ακουσες για 27 Ιουλιου;;;Αν ειναι ετσι θα αρχίσω να κλαίω

 

αραγε αξιζουν τοσα δακρυα για ενα κινητο?αυτα μαλλον βλεπει η sony και βαραει τις τιμες.ας μην ψωνιζει κανενας νεα κινητα να δουμε τι θα τα κανουν.

Link to comment
Share on other sites

αραγε αξιζουν τοσα δακρυα για ενα κινητο?αυτα μαλλον βλεπει η sony και βαραει τις τιμες.ας μην ψωνιζει κανενας νεα κινητα να δουμε τι θα τα κανουν.

 

Ετσι ακριβως φιλε μου. :up:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως φιλε μου. :up:

 

εγω αγορασα το w810 (που οταν βγηκε ειχε 425 ευρω) μετα απο ενα χρονο περιπου στα 179 ευρω.πιο κατω και απο το μισο.μεχρι τελους του χρονου το w995 θα εχει φθασει περιπου στα 300-350 ευρω.λιγη υπομονη δειξτε.και εμενα με ενδιαφερει η αγορα του,αλλα οχι σε αυτα τα λεφτα,το θεωρω κοροιδια.100 ευρω φτηνοτερα θα ηταν μια καλη προταση.δεν βιαζομαι ομως.θελω να δω αν βγαλει και προβληματα.μην σας πιανει πανικος με οτιδηποτε καινουργιο.καλο στις εταιρειες κανετε και οχι στην τσεπη σας.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι. Δεν χρειαζεται να κανουμε σαν μικρα παιδια με το που βγαινει μια συσκευη να τρεχουμε να την παρουμε. Οι εταιριες το εκμεταλλευονται αυτο και ποσο μαλλον καποια online καταστηματα που βαρανε στο ψαχνο! Και οχι μονο αυτο.. οι εταιριες βιαζονται να βγαλουν καποια μοντελα στην αγορα γιατι ξερουν οτι καποιοι ανυπομονουν να τ'αγορασουν και πολλες φορες αυτα τα μοντελα εχουν προβληματα στο λογισμικο η την κατασκευη τους..και ερχονται δευτερες η τριτες παρτιδες για να τα διορθωσουν. Υπομονη θελει..ουτε αυτοι να πλουτιζουν ουτε εμας να πιανουν κοροϊδα!
Link to comment
Share on other sites

φιλε το e-click το εχει σημερα στο site του ως ετοιμοπαραδοτο.για παρε ενα τηλεφωνο.

 

στο e-click το και αλλα τετοια site το εχουν κανει εισαγωγη απο εξωτερικο!

 

Μεγαλε χαλαρωσε λιγο. Οι εκφρασεις σου και ο τροπος που γραφεις ειναι αν μη τι αλλο υπερβολικες.

Μιλας για ενα τηλεφωνο και οχι για φαγητο ή νερο.

 

Ημαρτον πια με την πορωση που εχετε ορισμενοι.....

 

 

 

1. Αυτος ειμαι εγω, δεν μπορεις να με αλλαξεις...ετσι μιλαω και εκφραζομαι

2.Τι σε νοιαζει εσενα αν εχουμε πορωση? 16 ειμαι λογικο να εχω τετοιου ειδους ποροσεις!!

3.Για μενα το κινητο ειναι πιο σημαντικο απο νερο και φαι, τι σε νοιαζει?

4.Αν δεν σας αρεσει ο τροπος που μιλαω, καντε report και δε ξερω και τι αλλο και ας φαω ban.

5.To 27 Ιουλιου δεν ισχυει, μ εκανε πλακα ενας φιλος μου.

Εγω φταιω που καθομαι και ασχολουμε μαζι σας, προσπαθω να δωσω πληροφοριες για οσους δεν ηερουν, και συνεχεια μ την λετε...

6.Και θα συνεχισω να προσπαθω να βοηθησω αυτους που το χρειαζονται με τον τροπο μ...

 

που το ακουσες για 27 Ιουλιου;;;Αν ειναι ετσι θα αρχίσω να κλαίω

 

ακυρο μην ανυσηχεις...αν και πλακα πλακα για τοτε το κοβω....

 

:!:Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για πολλαπλή παράθεση χρησιμοποιείστε το κουμπάκι που βρίσκεται τέρμα δεξιά. Για οδηγίες: http://www.myphone.gr/forum/faq.php?faq=vb3_reading_posting#faq_vb3_replying:!:

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

SelectivePants ηρεμισε σιγα τωρα μην χαλιεσαι για ενα κινητο!!:)

Που το ξερεις οτι το e-click κανει εισαγωγη απ εξω?

Link to comment
Share on other sites

SelectivePants ηρεμισε σιγα τωρα μην χαλιεσαι για ενα κινητο!!:)

Που το ξερεις οτι το e-click κανει εισαγωγη απ εξω?

 

δεν χαλιεμαι τοσο για το κινητο αλλα για το γεγονος οτι ειμαστε οπισθωδρομικη χωρα,..

δεν υπαρχει περιπτωση να ΜΗΝ ειναι απο εξω..αν θεσ παρε και ρωτα..

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

στο e-click το και αλλα τετοια site το εχουν κανει εισαγωγη απο εξωτερικο!

 

γιατι τα αλλα καταστηματα απο που το παιρνουν?μηπως σου δειχνουν και τα παραστατικα εισαγωγης οταν το αγοραζεις?μια αποδειξη παιρνεις που ειναι για την sony η εγγυηση.τωρα απο που ηρθε ειναι αλλη υποθεση.

Link to comment
Share on other sites

Ας μου απαντησει και καποιος σε αυτο.

Πως ειναι δυνατον να λενε στην Αγγλια οτι θα βγει στην 2-3 Ιουνιου καιι να βγαινει, κ εδω να λενε αρχες Ιουνιου και να μην εχει βγει αλλα να μην ξερουν και ποτε?

 

Γιατι το καθηστερησαν εδω?

 

γιατι τα αλλα καταστηματα απο που το παιρνουν?μηπως σου δειχνουν και τα παραστατικα εισαγωγης οταν το αγοραζεις?μια αποδειξη παιρνεις που ειναι για την sony η εγγυηση.τωρα απο που ηρθε ειναι αλλη υποθεση.

Εννοω πριν γινει η επισημη εισαγωγη στην Ελλαδα...

 

:!:Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση": http://www.myphone.gr/forum/faq.php?faq=vb3_reading_posting#faq_vb3_replying:!:

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

Εννοω πριν γινει η επισημη εισαγωγη στην Ελλαδα...

 

αγαπητε φιλε,επειδη πριν 2 μηνες την πατησα με ενα κινητο nokia που αγορασα απο πολυ γνωστο μαγαζι,σου λεω οτι οντως δεν ξερεις ποια ειναι η επισημη και ποια η ανεπισημη εισαγωγη.δεν πιστευα οτι μπορει να συμβαινουν τετοια πραγματα.πρεπει να κανουμε μονο τον σταυρο μας να δουλευουν και να μην βγαλουν κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

αγαπητε φιλε,επειδη πριν 2 μηνες την πατησα με ενα κινητο nokia που αγορασα απο πολυ γνωστο μαγαζι,σου λεω οτι οντως δεν ξερεις ποια ειναι η επισημη και ποια η ανεπισημη εισαγωγη.δεν πιστευα οτι μπορει να συμβαινουν τετοια πραγματα.πρεπει να κανουμε μονο τον σταυρο μας να δουλευουν και να μην βγαλουν κανενα προβλημα.

 

Α καλα! Αφου πηρες ΝΟΚΙΑ τι περιμενεις?!!?

Και για πες τι ακριβως επαθες?????

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...