Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτες οι εφαρμογες θα διατιθενται αποκλειστηκα μεσω οβι στορ και νομιζω πως σε λιγο καιρο θα σπασουν...

 

οταν μπει το facebook app στο i8910 ποιος το πιανει :D

 

Αλλη μια nooboερωτηση... αν δν μπει η εφαρμογη του fb δν μπορουμε παλι να μπαινουμε απο τον explorer του κινητου? και επισης τα κινητα τετοιας τεχνολογιας υποστηριζουν flash περιεχομενο στις σελιδες? Και επισης αυτα τα widgets τι ακριβως ειναι και πως τα βρισκουμε? (Ειναι πολι basic οι ερωτησεις, αν βαρεθειτε να απαντησετε τουλαχιστον link me να τα δω απο καπου, ευχαριστω :Ρ )

.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αλλη μια nooboερωτηση... αν δν μπει η εφαρμογη του fb δν μπορουμε παλι να μπαινουμε απο τον explorer του κινητου? και επισης τα κινητα τετοιας τεχνολογιας υποστηριζουν flash περιεχομενο στις σελιδες? Και επισης αυτα τα widgets τι ακριβως ειναι και πως τα βρισκουμε? (Ειναι πολι basic οι ερωτησεις, αν βαρεθειτε να απαντησετε τουλαχιστον link me να τα δω απο καπου, ευχαριστω :Ρ )

 

λοιπον... μπορεις να μπεις στο facebook σε διαφορα υπο-site...(mobile.facebook.com)

 

εγω προσωπικα μπαινω απο το iphone facebook μιας και ειναι πολυ γρηγορο και ευχρηστο... iphone.facebook.com

 

και στο κανονικο facebook μπορεις να μπεις αλλα θα κολαει αγρια σε τετιο βαθμο που δε μπορει να το χρησιμοποιησει ανθρωπος.

 

flash υποστηριζει ειδικα το youtube παιζει αψοηα μεσα απο το browser αλλα μην περιμενεις να παιξεις και flash παιχνιδια στο κινητο.

 

τα widgets ειναι προγραμματα η συντομευσεις προγραμματων και URL τα widget τα κατεβαζεις κατευθειαν στο κινητο με HSDPA η WLAN

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον... μπορεις να μπεις στο facebook σε διαφορα υπο-site...(mobile.facebook.com)

 

εγω προσωπικα μπαινω απο το iphone facebook μιας και ειναι πολυ γρηγορο και ευχρηστο... iphone.facebook.com

 

και στο κανονικο facebook μπορεις να μπεις αλλα θα κολαει αγρια σε τετιο βαθμο που δε μπορει να το χρησιμοποιησει ανθρωπος.

 

flash υποστηριζει ειδικα το youtube παιζει αψοηα μεσα απο το browser αλλα μην περιμενεις να παιξεις και flash παιχνιδια στο κινητο.

 

τα widgets ειναι προγραμματα η συντομευσεις προγραμματων και URL τα widget τα κατεβαζεις κατευθειαν στο κινητο με HSDPA η WLAN

 

Ευχαριστω για την απαντηση, τα καταλαβα μια χαρα, τωρα που περασαν και μερικες μερες πως σου φαινεται το κινητο? Φορτωσες τιποτα?

.
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ο περιορισμός στην καταγραφή HD video (30 με 40 λεπτά το πολύ) δεν επηρρεάζει σημαντικά τους υποψηφιους αγοραστές...

 

Αν είναι να δώσετε-ουμε 600 ωραία ευρωπουλάκια θα πρέπει να ελέγξουμε κάθε παράμετρο..... και αυτό είναι ένας συμβιβασμός που θα πρέπει να εκτιμηθεί από όλους...

 

Η πρώτη αντίδραση θα είναι "έλα, ντάξει.... και τι έγινε.... καλά είναι 30-40 λεπτά" αλλά όταν θα χρειαστεί το κάτι παραπάνω... εκεί φαίνεται ο περιορισμός... ;)

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, μήπως ξέρει κανείς απο τους τυχερούς που το έχουν ήδη να μας πεί αν το πληκτρολόγιο στην κανονική του διάταξη (όρθιο) έχει λεξικό Τ9
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ο περιορισμός στην καταγραφή HD video (30 με 40 λεπτά το πολύ) δεν επηρρεάζει σημαντικά τους υποψηφιους αγοραστές...

 

Αν είναι να δώσετε-ουμε 600 ωραία ευρωπουλάκια θα πρέπει να ελέγξουμε κάθε παράμετρο..... και αυτό είναι ένας συμβιβασμός που θα πρέπει να εκτιμηθεί από όλους...

 

Η πρώτη αντίδραση θα είναι "έλα, ντάξει.... και τι έγινε.... καλά είναι 30-40 λεπτά" αλλά όταν θα χρειαστεί το κάτι παραπάνω... εκεί φαίνεται ο περιορισμός... ;)

 

οταν ακουσεις και τον ηχο... εκει να δεις περιορισμο :lol:

 

εχει τ9 και ορθιο και ξαπλωτο και εντος εκτος κι επι τ'αυτα.

 

δεν ειμαι φαν των προγραμματων... το nimbuzz και το coreplayer δεν μαφησε να τα περασω αλλα 99% ειναι θεμα certificate αρα θα το λυσω οταν λαβω το cert μου...

 

τα fring, ybrowser, handy taskman δουλευουν αψογα

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

σε 10 μερες μου ειπαν οτι θα εχει ελληνικα το ομνια απο το online support του e-click.

αληθεια???,οπως και με το i7110???οπως και με αλλες αγορες που εκαναν παιδια απο δω και ποτε τα κινητα τους δεν ειχαν ελληνικα???η το 7110 που ποτε δεν μπηκαν ελληνικα και 2 μηνες ημουν με κοροιδια???δε φταις εσυ εννοειται.

παιδια αν δε σιγουρευτητε οτι το κινητο εχει ελληνικα μην το ρισκαρετε,πλαισιο και παλι πλαισιο για τις αγορες των κινητων πλεον.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αληθεια???,οπως και με το i7110???οπως και με αλλες αγορες που εκαναν παιδια απο δω και ποτε τα κινητα τους δεν ειχαν ελληνικα???η το 7110 που ποτε δεν μπηκαν ελληνικα και 2 μηνες ημουν με κοροιδια???δε φταις εσυ εννοειται.

παιδια αν δε σιγουρευτητε οτι το κινητο εχει ελληνικα μην το ρισκαρετε,πλαισιο και παλι πλαισιο για τις αγορες των κινητων πλεον.:)

 

εννοειται οτι δεν παιρνω απο εκει με την υποσχεση να βαλουν ελληνικα.

μονο αν εχει ελληνικα εξαρχης.

Link to comment
Share on other sites

για ριξτε μια ματια...

 

http://techblog.gr/mobile/samsung-omnia-hd-i8910-vodafone/

 

και κατι ασχημο που αντιπροσωπευει την αληθεια ομως..

 

http://techblog.gr/mobile/magic-diamond2-w995-omnia-hd/

Link to comment
Share on other sites

σε ποια vodafone ειναι??

εχουμε κατι νεοτερο περι

διαθεσιμοτητας??θα ειναι ελληνικα??:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στη θεσσαλονικη ειναι το παραπανω,κατι περισσοτερο δεν γνωριζω..

αλλα αν διαβασες το δευτερο αρθρο θα καταλαβεις καποια πραγματα.. κ οχι μονο για vodafone,genikotero einai to kako..(βλεπε htc magic)

Link to comment
Share on other sites

για ριξτε μια ματια...

 

http://techblog.gr/mobile/samsung-omnia-hd-i8910-vodafone/

 

Το είχαμε πει καιρό, δυστυχώς :(.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μια ιστοσελιδα με φωτος και βιντεο παραδειγματα , μιας και αυτοι που το εχουν , αν και το εχουμε ζητησει δεν εχουνε βαλει

 

http://www.gsmarena.com/samsung_i8910_omnia_hd-review-349p6.php

 

Παντως πολυ κακη ποιοτητα ηχου μεχρι στιγμης στα βιντεο

 

ειναι πολυ παλια αυτα... και ναι υποθετω πως οποιος ειναι εδω μελος θα ξερει και το gsmarena

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέθηκαν posts. Στο εξής να προσέχετε περισσότερο τι και πως το γράφετε. Μείνετε στο θέμα και αποφύγετε τις προσωπικές αντιπαραθέσεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,θα ηθελα τη βοηθεια σας για μια αγορα που θελω να κανω.

Ειμαι κατοχος 5800 απο τον δεκεμβριο αλλα βλεποντας στο e-click το ομνια hd στα 589ε

σκεφτηκα οτι ειναι μια σχετικα καλη τιμη και οτι αν μου πει καποιος που γνωριζει για το

συγκεκριμενο ηλεκτρονικο καταστημα και για την συσκευη αυτη οτι ειναι καλη η τιμη,θα

προχωρησω στην αγορα της.Μαλιστα πριν απο λιγο επικοινωνησα με το e-click και μου ειπαν

οτι 8α εχουν δια8εσιμα κομματια απο δευτερα στα 8gb και με ελληνικο μενου.

Περιμενω τα σχολια και τις προτασεις σας.

Link to comment
Share on other sites

στα 589ε πιο ειναι? Το 8αρι ή το 16αρι?Εγω θα ηθελα να ρωτησω αν το αγορασω απο Δανια με αγγλικο μενου και το φερω εδω υπαρχει τροπος να το κανω ελληνικο?
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέθηκαν posts. Στο εξής να προσέχετε περισσότερο τι και πως το γράφετε. Μείνετε στο θέμα και αποφύγετε τις προσωπικές αντιπαραθέσεις.

 

ελα φιλε μου συγνωμη για το post μου και καλα εκανες και το εσβησες,δε τρεχει τιποτα,ουτε καποια προσωπικη αντιπαραθεση,τοσο καιρο με βλεπεις εδω μεσα και ξερεις οτι δεν ασχολιεμαι με προσωπικες αντιπαραθεσεις.

οσο για το κινητακι???επιτελους πλησιαζει ο καιρος να το πιασουμε στα χερια μας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το 8gb. -589e

 

και σε 10 μερες ελληνικα μου ειπε η online βοηθεια του σαιτ, ενω απο το τηλεφωνο οι κοπελλες μου ειπαν απο χθες.

παντως και εδω υπαρχει μαγαζι που βαζει ελληνικα με 30Ε.

παντως η εδω αντιπροσωπεια αν εχεις αγορασει συσκευη απο ευρωπη δεχεται να την υποσστηριξη για σερβις κλπ αλλα με πληρωμη.

αν φανε μια καταγγελια θα στρωσουν.

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να βάλω και στην Κυπρο ελληνικα??

δεν ξερω αν καποιο μαγαζι το κανει εκει.

εδω το κανουν παντως.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...