Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλα, χαθηκε ο κοσμος να ριξουνε πανω μια 800x480 οθονη που "φοριεται" ολο και περισσοτερο?? (htc, LG viewty smart κλπ.) Με τετοιον επεξεργαστη για HD υλικο, και 3,7 οθοναρα, γιατι να χανει σε λεπτομερεια απο την αναλυση???:mad:
Απλώς....Κωστας
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πηρε ο πατερας μου την Vodafone και μιλησε με καποια υπευθυνο (επειδη εχουμε καποια εταιρικη επιδωτηση) για το i8910.

 

Σημερα του απαντησε οτι μαλλον το κινητο θα ερθει στα 539 (?) χωρις το Φ.Π.Α.

Αναμενομενο νομιζω.

 

Θα παραθεσω ο,τι νεο απο Δευτερα που θα επικοινωνησουμε παλι με την Vodafone (σε περιπτωση λαθους επειδη σημερα Σαββατο ηταν κλειστη η εταιρεια και δεν ηταν ευκαιρη η βαση δεδομενων? κατι τετοιο νομιζω)

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή θα κυκλοφορήσει σε 4 εκδόσεις:

 

8GB

8GB + Route66 (+50 ευρώ)

16GB (+100 ευρώ)

16GB + Route66 (+150 ευρώ)

 

Δεν θα κυκλοφορήσουν όλες οι εκδόσεις σε όλες τις αγορές. Γι' αυτό, ας ελπίσουμε να φέρουν σε μας την πρώτη απλή έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή θα κυκλοφορήσει σε 4 εκδόσεις:

 

8GB

8GB + Route66 (+50 ευρώ)

16GB (+100 ευρώ)

16GB + Route66 (+150 ευρώ)

 

Δεν θα κυκλοφορήσουν όλες οι εκδόσεις σε όλες τις αγορές. Γι' αυτό, ας ελπίσουμε να φέρουν σε μας την πρώτη απλή έκδοση.

αν το παρουμε απεξω λες να μην εχει ελληνικα οπως το ιννοβ?

και να μην τα βαζει η εδω αντιπροσωπεια?

Link to comment
Share on other sites

Καλα, χαθηκε ο κοσμος να ριξουνε πανω μια 800x480 οθονη που "φοριεται" ολο και περισσοτερο?? (htc, LG viewty smart κλπ.) Με τετοιον επεξεργαστη για HD υλικο, και 3,7 οθοναρα, γιατι να χανει σε λεπτομερεια απο την αναλυση???:mad:

 

Εχεις δικιο οσον αφορα την αναλυση, μη ξεχνας ομως και την τεχνολογια Amoled....Ειδομεν...

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι χαρακτηριστικά και να έχει μια συσκευή, εμείς πάντα θα ζητάμε το κάτι παραπάνω. Αυτό που λείπει για μένα απο το HD είναι το xenon και ένα qwerty kb.
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι χαρακτηριστικά και να έχει μια συσκευή, εμείς πάντα θα ζητάμε το κάτι παραπάνω. Αυτό που λείπει για μένα απο το HD είναι το xenon και ένα qwerty kb.

Εχω το hd και ψάχνω την επόμενη συσκευή. είμαι πολύ ευχαριστημένος απο τα πάντα εκτος απο το Multimedia τμήμα του. Μπορεί ως "επαγγελματίας' να με έχει βοηθήσει σημαντικά το οτι είναι wm αλλα πως να το κάνουμε οταν έχεις εναν πιτσιρικά 5 ετων σε ενδιαφέρει να βγάζεις φωτό και video της προκοπής γμτ.

Δεν έχω δουλέψει ποτε συσκευές με symbian μα θα αφηνα τα wm για χάρη του νεου samsung (που πρέπει να φυσάει σε αυτό το κομματι ) αν με το λειτουργικό αυτοoμπορώ να έχω το office mobile me editing δυνατότητα κανονικα. μπορω να το έχω σε symbian αυτο παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως και μπορείς. Quickoffice και Officesuite. :)

 

αυτα είναι νέα!! μου έφτιαξες την διάθεση :lol:

Με βλέπω να αφήνω τα wm σιγα σιγα, τουλάχιστον μέχρι να φτιάξουν επιτέλους το λειτουργικό τους φωτοφραφικό κομματι

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Χθες μου φερανε απο γερμανια το ομνια μαζι με το route-66 και απο εκεινη τη στιγμη προσπαθω να βρω τροπο να αλλαξω το γερμανικο wm 6.1 σε ελληνικο ή εστω αγγλικό.

Γνωρίζει κανεις αν υπάρχει τρόπος ;

Αν βρω το λειτουργικό πως το κάνω εγκατάσταση ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Χθες μου φερανε απο γερμανια το ομνια μαζι με το route-66 και απο εκεινη τη στιγμη προσπαθω να βρω τροπο να αλλαξω το γερμανικο wm 6.1 σε ελληνικο ή εστω αγγλικό.

Γνωρίζει κανεις αν υπάρχει τρόπος ;

Αν βρω το λειτουργικό πως το κάνω εγκατάσταση ;

 

Σιγουρα αυτο σου φέρανε? αφου λένε θα εχει symbian λειτουργικο

1,2Tbytes
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Χθες μου φερανε απο γερμανια το ομνια μαζι με το route-66 και απο εκεινη τη στιγμη προσπαθω να βρω τροπο να αλλαξω το γερμανικο wm 6.1 σε ελληνικο ή εστω αγγλικό.

Γνωρίζει κανεις αν υπάρχει τρόπος ;

Αν βρω το λειτουργικό πως το κάνω εγκατάσταση ;

σου φερανε tο ομνια μαλλον , οχι το ομνια HD.

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone σημερα μου ειπε οτι μαλλον το κινητο θα ερθει μεσα Ιουλιου...

Λετε να ειναι τοσο μεγαλη η αναμονη?? :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone σημερα μου ειπε οτι μαλλον το κινητο θα ερθει μεσα Ιουλιου...

Λετε να ειναι τοσο μεγαλη η αναμονη?? :cry: :cry:

 

ιουλιο μπορει να το φερει η vodafone.αλλα το τηλεφωνο μπορει να ερθει πολυ νωριτερα απο αλλους εισαγωγεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

...... το δειγμα ειναι test unit .......

 

Κανένα νέο απο την συμβίωση .

 

Απο εχθές αποφάσισα να μήν πάω σε HTC και να περιμένω το Samsung

Link to comment
Share on other sites

ιουλιο μπορει να το φερει η vodafone.αλλα το τηλεφωνο μπορει να ερθει πολυ νωριτερα απο αλλους εισαγωγεις.

 

ναι απο εισαγωγεις οπως eclick που διαβεβαιωνουν οτι ενα κινητο εχει ελληνικα και μολις το παραλαβει ο αγοραστης τρωει την φρικη:mad:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μάλλον συμφωνώ για Σεπτέμβριο. Έτσι μας έχουν συνηθίσει μέχρι τώρα.Πρέπει όμως μέχρι τότε η Samsung να βρει μια λύση σε σχέση με τις αναβαθμίσεις της.
Link to comment
Share on other sites

Από θέμα hardware η συσκευή και η sami χτύπησε κορυφή. Να δούμε απο θέμα software τι θα μας παρουσιάσουν. Γιατί, καλά όλα αυτά τα εντυπωσιακά βίντεο που βλέπουμε αλλά σίγουρα δεν αποκαλύπτουν όλες τις πτυχές της συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...