Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οσο και να κανει θα το παρω,ειναι το πιο κινητο μου κανει το κλικ.κι εδω μιλαμε για samsung κι οχι κουραφεξαλα.

και εγω το περιμενω πως και πως.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βρε ας ερθει κι ας ερθει με οτι μνημη θελει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εχετε δει την διαφημηση omnia hd ambassador?και καλα η samsung θα διαλεξει 50 ατομα τα καλυτερα βασικα απο εκεινα που θα στειλουν δειγμα με το blog τους κτλ για να "τεσταρουν" και να παρουσιασουν το hd.

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Samsung Omnia HD Commercial

 

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

εχετε δει την διαφημηση omnia hd ambassador?και καλα η samsung θα διαλεξει 50 ατομα τα καλυτερα βασικα απο εκεινα που θα στειλουν δειγμα με το blog τους κτλ για να "τεσταρουν" και να παρουσιασουν το hd.

 

και να ημουνα ενας απο αυτους...:p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

και να ημουνα ενας απο αυτους...:p

 

Θα επαιρνες ενα Omnia HD με πρωιμο hardware/software στα χερια σου και πιθανοτατα θα απογοητευοσουν.Η υπομονη ειναι βασιλικη αρετη.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω,εχω να νιωσω παθος για κινητο πολυ καιρο και μην το γελασετε,με τα κινητα ειχα παθος που ευτυχως η δυστυχως μετα απο ενα σημειο που εβλεπα τα ιδια και τα ιδια η και μετα απο ξενερωματα που εφαγα με εταιρειες κινητων απομακρυνθηκα καπως.

ε,λοιπον αυτο το κινητο μου ξυπνησε ρε παιδι μου αυτο το παθος ξανα,αγωνιω να πιασω το κουτι του με τρεμουλο στα χερια απο την αγωνια και να το εξερευνησω οπως ποτε κανενα αλλο κινητο.

κι ας ελπισουμε,να μην δουμε καμια απογοητευση στο προσκηνιο στα ξαφνικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ετσι οπως φαινεται στην διαφημηση , και διευκρινιζω τοσοοοο γρηγορο , τοτε πλησιαζει το iphone στην ευχρηστια και στην απολαυση του web γενικοτερα , αλλα δυστυχως εχω μαθει κα κρατω παντα μικρο καλαθι , μακαρι να ειναι ετσι να μην αλλαζουμε κινητα σαν τα πουκαμισα , αλλα αν ειναι οπως το omnia στα winmobiles τοτε ειναι απλα για πεταμα .....(ωχ θα με φανε οι omniacs τωρα χεχεχεχεχ)

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Όντως στο βίντεο είναι πάρα μα πάρα πολύ γρήγορο. Με εντυπωσίασε. Αχ και να είχε Windows Mobile. Δεν πειράζει όμως και symbian μια χαρά είναι.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω μικρο καλαθι κραταω,αλλα τουλαχιστον θαπαρουμε μια γευση απο τις δυνατοτητες του συγχρονου h/w(OMAP 3,POWERVR SGX κτλ)
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το λάτρεψα:food:

Ήμουν σχεδόν έτοιμος να πάρω το HTC TOUCH HD αλλά με ψιλοχαλούσαν τα windows mobile.Τώρα μάλλον κατευθύνομαι προς αυτό αλλά τί λέει εδώ?Το μόνο που με χαλάει λίγο είναι τα εικονίδια του μενού.Πάντως θα πρέπει να είναι τέλειο να βλέπεις ταινίες σε τέτοια οθόνη:D.Ελπίζω να βγουν και αρκετές εφαρμογές δωρεάν στο ίντερνετ για να εκμεταλλευτούμε στο έπακρο τις δυνατότητες της οθόνης.Πιστεύετε ότι θα έχει βγει Ελλάδα πριν τον Ιούλιο ή θα πρέπει να περιμένουμε από Σεπτέμβρη?:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το λάτρεψα:food:

Ήμουν σχεδόν έτοιμος να πάρω το HTC TOUCH HD αλλά με ψιλοχαλούσαν τα windows mobile.Τώρα μάλλον κατευθύνομαι προς αυτό αλλά τί λέει εδώ?Το μόνο που με χαλάει λίγο είναι τα εικονίδια του μενού.Πάντως θα πρέπει να είναι τέλειο να βλέπεις ταινίες σε τέτοια οθόνη:D.Ελπίζω να βγουν και αρκετές εφαρμογές δωρεάν στο ίντερνετ για να εκμεταλλευτούμε στο έπακρο τις δυνατότητες της οθόνης.Πιστεύετε ότι θα έχει βγει Ελλάδα πριν τον Ιούλιο ή θα πρέπει να περιμένουμε από Σεπτέμβρη?:(

υπαρχει σκεψη να βγει και σε wm, αλλα σιγουρα θα ειναι symbian.

καπου για ιουλιο λενε οτι θα βγει. το περιμενω και εγω.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει σκεψη να βγει και σε wm, αλλα σιγουρα θα ειναι symbian.

καπου για ιουλιο λενε οτι θα βγει. το περιμενω και εγω.

Δηλαδή θα βγει στα καταστήματα σε δύο εκδόσεις,η μία με symbian και η άλλη με wm?Ή απλώς θα βγει με symbian και με κάποιο τρόπο μετά θα μπορείς να βάλεις και wm?Αν γινόταν πάντως το δεύτερο θα ήταν καλύτερο.;)

Εγώ πάντως θα προτιμούσα να βγει σε και σε android.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να βγει και σε Linux
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

μπορει να βγει και σε Linux

Δεν μπορούμε να πούμε μια σκέψη μας αμέσως να πετάξετε την εξυπνάδα σας:confused:

Link to comment
Share on other sites

Εσυ το ξεκινησες πρωτος

 

Δηλαδή θα βγει στα καταστήματα σε δύο εκδόσεις,η μία με symbian και η άλλη με wm?Ή απλώς θα βγει με symbian και με κάποιο τρόπο μετά θα μπορείς να βάλεις και wm?Αν γινόταν πάντως το δεύτερο θα ήταν καλύτερο.
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Εσυ το ξεκινησες πρωτος

Εγώ δεν ειρωνεύτηκα κανέναν.Εξέφρασα κάποιες σκέψεις επειδή τίποτα δεν είναι ξεκάθαρο ακόμη και υπάρχουν πολλές φήμες όπως το λινκ που έδωσα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας sorry αν ξεφυγα,αλλα αν κανεις τον κοπο να ψαξεις λιγα posts πανω απο το δικο σου θα εβλεπες πως το μονο omnia HD που εχει ανακοινωθει επισημα ειναι αυτο που θα τρεχει S60 5th edition.

 

Συμφωνα με ανεπιβεβαιωτες φημες αλλα και με την κοινη λογικη που θελει τη samsung να εξελισσει τα μοντελα της καποια στιγμη θα βγει Omnia με αντιστοιχες δυνατοτητες με το Omnia HD αλλα με λειτουργικο WinMo 6.5,ενω δεν αποκλειεται να βγει και συσκευη Omnia που θα τρεχει το Android OS.Οπως καταλαβαινεις δεν μιλαμε για μια συσκευη που θα τρεχει διαφορα λειουργικα αλλα για μια οικογενεια συσκευων με την ονομασια Omnia

 

Τελος οσον αφορα για το αν στο Omnia HD θα μπορεις να εγκαταστησεις WinMo,προσωπικα μου φαινεται απιθανο και μου ρχονται στο μυαλο μια σειρα απο ασυμβατοτητες

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας sorry αν ξεφυγα,αλλα αν κανεις τον κοπο να ψαξεις λιγα posts πανω απο το δικο σου θα εβλεπες πως το μονο omnia HD που εχει ανακοινωθει επισημα ειναι αυτο που θα τρεχει S60 5th edition.

 

Συμφωνα με ανεπιβεβαιωτες φημες αλλα και με την κοινη λογικη που θελει τη samsung να εξελισσει τα μοντελα της καποια στιγμη θα βγει Omnia με αντιστοιχες δυνατοτητες με το Omnia HD αλλα με λειτουργικο WinMo 6.5,ενω δεν αποκλειεται να βγει και συσκευη Omnia που θα τρεχει το Android OS.Οπως καταλαβαινεις δεν μιλαμε για μια συσκευη που θα τρεχει διαφορα λειουργικα αλλα για μια οικογενεια συσκευων με την ονομασια Omnia

 

Τελος οσον αφορα για το αν στο Omnia HD θα μπορεις να εγκαταστησεις WinMo,προσωπικα μου φαινεται απιθανο και μου ρχονται στο μυαλο μια σειρα απο ασυμβατοτητες

Εντάξει φίλε δεν έγινε και τίποτα.Δεν γνώριζα ότι πιθανολογείται να κυκλοφορήσει με περισσότερα από ένα λειτουργικά και επειδή είμαι και ψιλοαρχάριος από smartphone δεν σκέφτηκα ότι δεν γίνεται να βάλεις πάνω από ένα λειτουργικά στην ίδια συσκευή.Εγώ πάντως θα το πάρω με το S60 γιατί δεν μπορώ να περιμένω κι άλλο.Και έτσι μια χαρά είναι.Ελπίζω μόνο ο browser αυτού του λειτουργικού να είναι ικανοποιητικός και να υπάρξει ποικιλία δωρεάν εφαρμογών για να βάλουμε μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Για τον ενσωματομενο browser Μπορεις να παρις μια ιδεα στο παρακατω βιντεακι

 

8:01 και μετα

 

εφαρμογες θεωρητικα ο,τι υπαρχει και για το 5800/Ν97

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως δε με χαλαει καθολου μα καθολου που εχει symbian,ισως και καλυτερα,να αρχισει να κλεινει και σπιτια σε αλλους που νομιζαν οτι μονο αυτοι μας προωθουν symbian κι οπως τους καπνισει και με αθλιες κατασκευες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...