Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι δεν χρεωνεσαι τιποτα...λειτουργει το gps αυτονομο χωρις να χρειαζεται υποστηριξη απο το 3g κτλ...

 

Και για εναν αλλο παιδι που αναρωτιεται αν θα χασει τις επαφες του μετα την αναβαθμιση....δεν νομιζω οτι υπαρχει καμια πιο ευκολη λυση απο το outlook ....μπες με το κινητο σου στο lgpc suite και κανε συγχρονισμο τις επαφες σου στο outlook...ωστε αν ποτε αλλαξεις κινητο η της χασεις τις επαναφερεις παλι κατευθειαν...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οχι....εχοντας τους χαρτες μεσα δε χρειαζεται να κατεβαζει το κινητο τπτ οποτε καμια χρεωση...οπως κ στο mgmpas σε offline mode

 

Οχι δεν χρεωνεσαι τιποτα...λειτουργει το gps αυτονομο χωρις να χρειαζεται υποστηριξη απο το 3g κτλ...

 

Ευχαριστω και τους 2 για την απαντηση.

Οποτε μονομιας λυθηκε ενα "μεινοεκτημα" του κινητου

Ηταν απο τα πρωτα που χτυπησαν ασχημα οταν διαβαζα reviews.

 

Το αλλο που ανησυχω ειναι το Mp3 player

Με ενδιαφερει να εχω καλο ηχο με τα headphones αλλα ταυτοχρονα διαβαζω πως υπαρχουν παραπονα για καπως δυσχρηστο Interface που αργει να φορτωσει τραγουδια και εχει προβλημα με τα tags

Αλλα αυτο ειναι προσωπικη αποψη του καθενος και θα δω τι παιζει μολις το παρω στα χερια μου

Ουτε σημερα ηρθε :(

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη που επαναλαμβάνομαι αλλά επειδή βιάζομαι λιγο, ξέρει κάποιος σίγουρα να μου πεί εαν μου φέρουν απο Αμερική το arena αν 8α υπαρχει πρόβλημα στην λειτουργία του εδω? Στην φόρτιση ή τίποτα με τις συχνότητες?
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή, όταν δεν έχει πιάσει σήμα ακόμη, θα σας βγάλει σε κάτι χωράφια (!) και θα λέει ταχύτητα 64km/h. Αυτό είναι φυσιολογικό. Απλά περιμένετε μέχρι να σας εντοπίσει (συνήθως μέσα σε 2 λεπτά ή λίγο παραπάνω. καλύτερα να είστε ακίνητοι και σε ανοιχτό χώρο). Επίσης, για να βάλετε την αρχική τοποθεσία σας, επιλέξτε στις ρυθμίσεις του GPS-> No GPS (set location). Μετά, εισάγετε τα αρχικά της πόλης σας, και αφού διαλέξετε πόλη, εισάγετε την οδό. (Θα σας βγάλει ένα drop-down μενού για να διαλέξετε μεταξύ πόλεων ή οδών) Αφού τα διαλέξετε, ξαναβάλτε Internal GPS και πάτε πίσω στην κεντρική σελίδα. Έτσι, όταν ξεκινά θα σας βγάζει στο σπίτι σας, όχι στα χωράφια! Το δοκίμασα στο αυτοκίνητο (παρ'όλο που δέν βρήκε στίγμα όταν ήμουν ακίνητος, το άφησα μέσα στο αμάξι και με βρήκε καθ'οδόν. ) Η ταχύτητα που εμφάνιζε ήταν σχετικά αξιόπιστη.

 

Επίσης μέσω του Navigation στο μενού, μπορείτε να εισάγετε πόλη και οδό ή μόνο πόλη και να επιλέξετε ένα poi. Αφού κάνετε τις επιλογές σας (πρώτα να έχετε πιάσει στίγμα) θα υπολογίσει την συντομότερη διαδρομή, λέγοντάς σας σε πόση ώρα θα φτάσετε με αυτό το ρυθμό και θα σας καθοδηγεί φωνητικά [(προσωρινά, μόνο Αγγλικά, Γερμανικά Ή Ισπανικά (ανάλογα με το τί επιλέξατε εσείς για voices)]

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει το Arena από Γερμανό με ρυθμίσεις της Cosmote αλλά έχω Vodafone.

Μπορεί κάποιος να μου στείλει τις ρυθμίσεις της Vodafone στο μενού Connectivity και στα υπομενού Internet Profiles και Access points?

Χρειάζομαι όλες τις ρυθμίσεις για WAP, MMS, Internet, WiFi.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Nokia N95, SonyEricsson W960i, HTC TyTN II, HTC Touch Dual, Nokia N95 8 GB, HTC Touch Diamond, SE C902, Samsung SGH i-900 Omnia, HTC Touch HD, SE Xperia X1, LG Arena, SE W995, Samsung i8910 HD, Samsung i8000 Omnia II, iPhone 3GS, HTC HD2, iPhone 4, Xperia Mini, iPhone 4S, Galaxy Note II, Sony Xperia S, Galaxy S4, Galaxy Note3, LG Nexus 5, Galaxy Note 8, Galaxy Note 10.1 LTE 2014 Edition, LG G3, Galaxy Note 4, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus.
Link to comment
Share on other sites

Τις πόλεις τις γράφεις με Ελληνικά ή Αγγλικά; Ath ή Αθ; Ότι και να γράψω μένει εκεί. Δεν προχωράει να του γράψω οδό....Μένει εκεί...οκ, οκ οκ ..τίποτα!
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή, όταν δεν έχει πιάσει σήμα ακόμη, θα σας βγάλει σε κάτι χωράφια (!) και θα λέει ταχύτητα 64km/h. Αυτό είναι φυσιολογικό.

Βεβαιως και ειναι φυσιολογικο.. απλα στην αρχη σου δειχνει το σημειο που εισαι στο παρελθον, οταν αντι για πολυκατοικιες υπηρχαν χωραφια και αντι για αυτοκινητα καρα!!:lol:

Κοιτα εξελιξη η τεχνολογια...:p

Link to comment
Share on other sites

τελικα το we travel δε μου παιζει επειδη το κινητο δε με αφηνει να του δωσω ολα τα δικαιωματα κ μαλλον φταιει το οτι ειναι vl συσκευη..

δοκιμασε καποιος να το φλασαρει για να μου πει ποιο firmware να κατεβασω?? δε με πειραζει αν ειναι αγγλικο αλλα θελω να υποστηριζει ελληνικους χαρακτηρες στα μηνυματα...

Link to comment
Share on other sites

Εγκατάσταση We-travel στο LG Arena:

 

1.Αρχικά, κατεβάζουμε τα απαραίτητα αρχεία:

Εφαρμογή->

Μενού->

Φωνητικές οδηγίες (Αγγλικά, Γερμανικά, Ισπανικά μόνο)->

Χάρτες (Το mgreece.zip)->

 

2. Αποσυμπιέστε όλα τα αρχεία με μέθοδο (extract to folder).

Δημιουργήστε ένα φάκελο "WeTravel"

Μετονομάστε το φάκελο με τους χάρτες σε "Map"

Μετονομάστε το φάκελο με τις φωνές σε "Voice"

Δημιουργήστε ένα φάκελο "Menus" και μέσα σε αυτόν τοποθετήστε το φάκελο "DefaultMenu"

(Οι ονομασίες ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τις έγραψα χωρίς τα ")

Έπειτα, βάλτε τους φακέλους μαζί με τα jar και jad στον φάκελο WeTravel που

δημιουργήσατε νωρίτερα. Γενικά, πρέπει τα αρχεία να έχουν ταξινομηθεί έτσι:

WeTravel\

Map\

 

lots of files

\0\

\1\

 

Voice\

 

lots of *.wav files

 

Menus\DefaultMenu\

WeTravel.jad

WeTravel.jar

 

3. Μεταφέρετε το φάκελο "WeTravel" στο φάκελο "Others" του κινητού, μέσω λειτουργίας μαζικής αποθήκευσης.

 

Τώρα αρχίζουν τα "δύσκολα"

 

4. Μέσω του κινητού, βρείτε το φάκελο που αντιγράψατε και εγκαταστήστε το WeTravel.jad. Μήν το εκκινήσετε μετά την εγκατάσταση.

 

5. Πηγαίνετε στις εφαρμογές και βρείτε το WeTravelMidlet Suite

Πατήστε επάνω του (όχι εκκίνηση!) και σύρετε το μενού μέχρι να εμφανιστεί το κουμπί "Ορισμός δικαιωμάτων"

 

6.Αφού πατήσετε ορισμός δικαιωμάτων, στα : local_connectivity, read_user_data_access, write_user_data_access και location, επιλέξτε "Να επιτρέπεται πάντα"

 

7. Ανοίξτε το πρόγραμμα. Πατήστε Menu και μετά πηγαίνετε Settings -> Advanced -> Files. Χρησιμοποιώντας το d-pad, κατεβείτε στο Others και πατήστε OK. Μετά, με το d-pad, κατεβείτε στο WeTravel/ και πατήστε Επιλ.->Set We-travel root

 

8. Επανεκκινήστε το πρόγραμμα.

 

9. Για τα εικονίδια μενού: Πηγαίνετε Settings->Advanced Config -> Screen details εκεί, βρείτε την επιλογή Menu, και στο μενού που θα ανοίξει πατώντας πάνω του , επιλέξτε 'DefaultMenu'

 

10. Πηγαίνετε Settings/GPS και επιλέξτε το Internal GPS (ΠΡΟΣΟΧΗ! Από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου επιλέξτε αυτόνομο gps)

 

11. Κλείστε το πρόγραμμα, βγείτε σε ανοιχτό χώρο και ανοίξτε το ξανά.

 

12. Περιμένετε μερικά λεπτά (υπομονή...) και θα σας εμφανίσει με μικρή απόκλιση, στο μέρος που βρίσκεστε.

 

(Εάν θέλετε να πληκτρολογήσετε μια πόλη για πλοήγηση, καλό είναι να βάζετε μόνο τα αρχικά΄γράμματα πχ για Αθήνα ένα Α ή Αθ είναι αρκετό)

 

Αυτό ήταν. Με αυτά τα βήματα το έκανα και δούλεψε τέλεια, οπότε αν δεν δουλεύει σε εσάς μάλλον κάτι δεν κάνετε καλά. To Arena είναι μια πολύ καλή συσκευή με πολλές δυνατότητες!

 

Σημείωση: για περισσότερες ρυθμίσεις και επιλογές, συμβουλευτείτε το http://we-travel.co.cc/joomla/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=15&lang=en

 

στο 4ο βήμα βρίσκω το jad ,αλλά δεν ξεκινάει καν η εγκατάσταση.

ξέρει κανείς γιατί ή τι μπορεί να έχω κάνει λάθος?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

σε μενα εβγαζε σφαλμα ταυτοτητας...δοκιμασε το .jar κανει μια χαρα την εγκατασταση
Link to comment
Share on other sites

σε μενα εβγαζε σφαλμα ταυτοτητας...δοκιμασε το .jar κανει μια χαρα την εγκατασταση

 

κ το jar δοκίμασα,αλλά αρνείται πεισματικά να ξεκινήσει η εγκατάσταση.

όλες οι άλλες επιλογές για μετακίνηση,αποστολή,κτλ εκτελούνται κανονικά εκτός απο την εγκατάσταση.

τις πταίει???κόλλησα τώρα κ με εκνευρίζει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

σβηστα ολα...ξαναβαλτα κ δοκιμασε...

θα σου ελεγα να προσπαθησεις με pc suite αλλα εμενα δε την εκανε την εγκατασταση απο εκει...κανε κ επανεκκινηση το κινητο μηπως βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

Βεβαιως και ειναι φυσιολογικο.. απλα στην αρχη σου δειχνει το σημειο που εισαι στο παρελθον, οταν αντι για πολυκατοικιες υπηρχαν χωραφια και αντι για αυτοκινητα καρα!!:lol:

Κοιτα εξελιξη η τεχνολογια...:p

 

Εννοώ, φυσιολογικό για το πρόγραμμα. Έτσι ξεκινά.

 

Το πιό σημαντικό είναι ο ορισμός δικαιωμάτων. Εάν δέν εγκαθίστανται το jad δοκιμάστε το jar. Σε εμένα δουλεύει κανονικά οπότε ή το κινητό φταίει (κλειδωμένο) ή εσείς κάτι κάνετε λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Το περασα και το δοκιμασα στο δρομο...οντως επιασε δορυφορο με τρελλα κολληματα αλλα το αποτελεσμα ηταν απογοητευτικο εκτος αν εκανα κατι λαθος...

Απο κηφησια πατησια στο χαρτι εδειχνε μονο το δρομο της κηφησιας της 28 οκτωβριου...γενικα μονο τους μεγαλους...

Συν οτι με τιποτα δεν μπορουσα να ορισω εγω διαδρομη...τη αθηνα εβαζα τη αθ τη athens τη ath γενικα δεν μπορουσα να βαλω τιποτα...

Εσυ ρε jim το δοκιμασες σε κανονικη διαδρομη και δουλευε κανονικα...

Το μονο καλο στην ολη υποθεση ειναι οτι βλεπουμε οτι το gps δουλευει κανονικα...

Σε γενικες γραμμες δεν με νοιαζει και πολυ μιας και εχω ξεχωριστο στο αμαξι αλλα ηθελα να το περασω να το εχω μηπως χρειαστει καποια αλλη στιγμη...

Jim μπορεις να μου πεις αν λειτουργησε κανονικα?Οταν πηγαινω enter city name δεν μπορω να ορισω τιποτα...πως γινεται αυτο?

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι λίγο μυστήριο το πρόγραμμα (ακόμα rc έκδοση και το πρόγραμμα και οι χάρτες), βάλε για πόλη μόνο το Α. Ύστερα, βάλε και πάλι με λίγα γράμματα την οδό. Μετά, το πρόγραμμα θα υπολογίσει τη διαδρομή και θα αρχίσει η πλοήγηση. Όπως προανέφερα, το πρόγραμμα είναι που αναδεικνύει το αυτόνομο gps του κινητού. Λογικά θα υπάρχουν σφάλματα και κολλήματα αφού είναι ακόμα pre-release έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπική άποψη-μην ασχολειστε, οι χαρτες ειναι ελλιπεστατοι, δε ξέρω για αθηνα-θεσνικη βεβαια,αλλα λαρισα ισχυει το παραπανω,μενω κεντρο λάρισας κ οι οδοι ειναι ανυπαρκτοι.Οπως κ σε μια διαδρομη Λαρισα-Θεσνικη, το μονο που εδειχνε ηταν μια γραμμη (ο δρομος δλδ) με ελαχιστες ενδείξεις.Δεν κανει για πλοηγηση στην Ελλάδα.Το προγραμμα αυτο το εχουμε δουλεψει στο ρενουάρ μηνες τώρα κ δε μας ικανοποιησε καθολου.
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κέρδισα το κινητό απο διαγωνισμό και είναι χωρίς Vodafone menu και τα σχετικά!

Είχε πάνω την V10a s/w version και το FM Transmitter υπήρχε μέσα στο μενού μέχρι και που έκανα αναβάθμιση σε V10b.

 

Να πώ την αλήθεια δεν με πολυαπασχολεί το FM transmitter αλλά το λέω για όποιον το έχει και το θέλει να μήν την πατήσει.

 

Το μοναδικό πρόβλημα που έχω και μου έχει σπάσει τα νεύρα είναι με την αναγνώριση κλήσεων, γι΄αυτό και έκανα update μήπως και έστρωνε.

 

Το πρόβλημα είναι πώς επαφές και συναφή συγχρονίζω μέσω Exchange και είχα την μορφή με το +30 69xxxxxxxx η αναγνώριση δέν παίζει γιατί όταν με καλούν δεν υπάρχει ανάμεσα στο +30 και στον αριθμό το κενό. Αυτό το κενό δυστυχώς δεν αλλάζει απο το Outlook.

Έτσι έκατσα και έβγαλα το +30 για να δώ τι θα γίνει δυστυχώς και πάλι τζίφος.

 

Εσείς έχετε πρόβλημα με την αναγνώριση?

http://www.myphone.gr/mp1/myphone7.gif

P900/P910i/V3i/K800i/iPhone 2G/C510/Galaxy 3/Galaxy Ace/Galaxy S2/Galaxy S3/LG G2/OpO/Galaxy Alpha/S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κέρδισα το κινητό απο διαγωνισμό και είναι χωρίς Vodafone menu και τα σχετικά!

Είχε πάνω την V10a s/w version και το FM Transmitter υπήρχε μέσα στο μενού μέχρι και που έκανα αναβάθμιση σε V10b.

 

Να πώ την αλήθεια δεν με πολυαπασχολεί το FM transmitter αλλά το λέω για όποιον το έχει και το θέλει να μήν την πατήσει.

 

Το μοναδικό πρόβλημα που έχω και μου έχει σπάσει τα νεύρα είναι με την αναγνώριση κλήσεων, γι΄αυτό και έκανα update μήπως και έστρωνε.

 

Το πρόβλημα είναι πώς επαφές και συναφή συγχρονίζω μέσω Exchange και είχα την μορφή με το +30 69xxxxxxxx η αναγνώριση δέν παίζει γιατί όταν με καλούν δεν υπάρχει ανάμεσα στο +30 και στον αριθμό το κενό. Αυτό το κενό δυστυχώς δεν αλλάζει απο το Outlook.

Έτσι έκατσα και έβγαλα το +30 για να δώ τι θα γίνει δυστυχώς και πάλι τζίφος.

 

Εσείς έχετε πρόβλημα με την αναγνώριση?

 

Αν περάσεις πχ ξανα τον αριθμο του σπιτιου σου κ παρεις τηλ δε σου βγαζει αναγνωριση;Πάρε αντιγραφα επαφών (θα χασεις τα παντα κ τα μνμ) κ μπες στο κρυφο μενου να κανεις factory reset.

Απο την οθονη κλησης 1809#*900# κ θα το βρεις.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Προσωπική άποψη-μην ασχολειστε, οι χαρτες ειναι ελλιπεστατοι, δε ξέρω για αθηνα-θεσνικη βεβαια,αλλα λαρισα ισχυει το παραπανω,μενω κεντρο λάρισας κ οι οδοι ειναι ανυπαρκτοι.Οπως κ σε μια διαδρομη Λαρισα-Θεσνικη, το μονο που εδειχνε ηταν μια γραμμη (ο δρομος δλδ) με ελαχιστες ενδείξεις.Δεν κανει για πλοηγηση στην Ελλάδα.Το προγραμμα αυτο το εχουμε δουλεψει στο ρενουάρ μηνες τώρα κ δε μας ικανοποιησε καθολου.

 

Άρα λοιπόν το μόνο που μένει είναι να φτιαχτούν σωστοί χάρτες ή να βρεθεί ένας άλλος τρόπος να περάσουμε χάρτες από άλλο πρόγραμμα (αν γίνεται) που να είναι σωστοί....

BECK23
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε κανείς την αναβάθμιση?

ακολούθησα την διαδικασία κ πρόσπαθησα να κάνω downgrade σε open europe va10a_02 αλλά εμφανίζει error κάπου στο 45%.

έχω κι εγώ vl.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω και μια εβδομαδα περιπου το προγραμματακι της lg, το B2CΑppsetupp δλδ, δε μου δουλευει κ δε μπορω να δω τις διαθεσιμες αναβαθμισεις.Ετσι ξαφνικα απο το πουθενά..
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

τελικα το we travel δε μου παιζει επειδη το κινητο δε με αφηνει να του δωσω ολα τα δικαιωματα κ μαλλον φταιει το οτι ειναι vl συσκευη..

δοκιμασε καποιος να το φλασαρει για να μου πει ποιο firmware να κατεβασω?? δε με πειραζει αν ειναι αγγλικο αλλα θελω να υποστηριζει ελληνικους χαρακτηρες στα μηνυματα...

 

kκάνε εγκατάσταση με το .jad γιατί και εγώ όταν έκανα την εγκατάσταση με το .jar δεν με άφηνε να ορίσω δικαιώματα....δοκίμασε το.....μπορεί να δουλέψει....

BECK23
Link to comment
Share on other sites

Εγκατάσταση We-travel στο LG Arena:

 

 

 

Τώρα αρχίζουν τα "δύσκολα"

 

4. Μέσω του κινητού, βρείτε το φάκελο που αντιγράψατε και εγκαταστήστε το WeTravel.jad. Μήν το εκκινήσετε μετά την εγκατάσταση.

 

5. Πηγαίνετε στις εφαρμογές και βρείτε το WeTravelMidlet Suite

Πατήστε επάνω του (όχι εκκίνηση!) και σύρετε το μενού μέχρι να εμφανιστεί το κουμπί "Ορισμός δικαιωμάτων"

 

6.Αφού πατήσετε ορισμός δικαιωμάτων, στα : local_connectivity, read_user_data_access, write_user_data_access και location, επιλέξτε "Να επιτρέπεται πάντα"

 

7. Ανοίξτε το πρόγραμμα. Πατήστε Menu και μετά πηγαίνετε Settings -> Advanced -> Files. Χρησιμοποιώντας το d-pad, κατεβείτε στο Others και πατήστε OK. Μετά, με το d-pad, κατεβείτε στο WeTravel/ και πατήστε Επιλ.->Set We-travel root

 

8. Επανεκκινήστε το πρόγραμμα.

 

9. Για τα εικονίδια μενού: Πηγαίνετε Settings->Advanced Config -> Screen details εκεί, βρείτε την επιλογή Menu, και στο μενού που θα ανοίξει πατώντας πάνω του , επιλέξτε 'DefaultMenu'

 

10. Πηγαίνετε Settings/GPS και επιλέξτε το Internal GPS (ΠΡΟΣΟΧΗ! Από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου επιλέξτε αυτόνομο gps)

 

11. Κλείστε το πρόγραμμα, βγείτε σε ανοιχτό χώρο και ανοίξτε το ξανά.

 

12. Περιμένετε μερικά λεπτά (υπομονή...) και θα σας εμφανίσει με μικρή απόκλιση, στο μέρος που βρίσκεστε.

 

(Εάν θέλετε να πληκτρολογήσετε μια πόλη για πλοήγηση, καλό είναι να βάζετε μόνο τα αρχικά΄γράμματα πχ για Αθήνα ένα Α ή Αθ είναι αρκετό)

 

Αυτό ήταν. Με αυτά τα βήματα το έκανα και δούλεψε τέλεια, οπότε αν δεν δουλεύει σε εσάς μάλλον κάτι δεν κάνετε καλά. To Arena είναι μια πολύ καλή συσκευή με πολλές δυνατότητες!

 

Σημείωση: για περισσότερες ρυθμίσεις και επιλογές, συμβουλευτείτε το http://we-travel.co.cc/joomla/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=15&lang=en

 

Eμενα δυστυχως δεν μου βγαζει επιλογη "Να επιτρέπεται πάντα" στα read_user_data_access, write_user_data_access και location μου το βγαζει μονο στο local_connectivity στα αλλα μου βγαζει για ερωτηση η να μην επιτρεπεται καθολου.Επισης δεν μπορω να φτιαξω το μενου γιατι πηγαινω εκει που λες αλλα δεν μου το βγαζει παρολο που τα εκανα οπως λες :( ...η συσκευη ειναι vl.......:mad:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πάντω, το νο.1 προβλημα της συσκευής τελικά για μένα είναι η μπαταρία. Ούτε GPS, ούτε divx. Η μπαταρία! Λίγο να ασχοληθείς με το τι πρέπει να κάνεις για να δουλέψει το GPS με τα διάφορα προγραμματάκια, ζητάει τη συντροφιά του φορτιστή το ρημάδι! :lol:

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη ρε παιδια ... όλη η διαδικασία για το wetravel γινεται πρώτα στο pc kai στο τελος το παιρναμε στο arena? γιατί αποσυμπίεση αρχείων δε βρίσκω στο αρενα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...