Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ελα μ ντε!μπορεις και σε mp4. Υπαρχει το πολυ καλο xmedia recode με προφιλ ειδικα για το αρενα!

 

Το δοκίμασα παίζει, ευχαριστώ πολύ για το προγραμματάκι, αυτό που είχα δεν έκανε σωστή μετατροπή...Ευχαριστώ κ πάλι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας παιδια σε λιγεσ μερες εχει επιδοτηση ο πατερας μου και λεω να παρω ενα καινουριο κινητο με wifi κυριως.ειχα καταληξει κατα 95% στο LG GT500 γιατι ειναι ποι καλι και οι τιμη του αλλα σημερα που εριξα μια ματια στις τιμες στο σιτε του γερμανου και στο πλασιο το αρενα εχει πεσει πολυ η τιμή του.Στο πλασιο το εχει 327€

και στον γερμανο 295€ θα ήθελα να μου πειτε πιες ειναι οι διαφορες του απο το αλλο , και κατα την αποψη μου ειναι πολυ καλυτερο το αρενα.Εγω τωρα εχο το LG KU990 και είμαι πολυ ευχαριστιμενος μεχρι τωρα.Για 80 ευρο διαφορα αξίζει να παρω το αρενα αντι του GT500 ?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κατοχος του arena εδω και 6μηνες περιπου. Η γνωμη μου ειναι, πως σαν μηχανημα και εμφανιση το κινητο μετραει, αλλα αν δεν βγαλουν μια ολοκληλωμενη εκδοση firmware και app store που να υποστηριζει το arena, η lg θα φαει τρελο Χ απο εμενα. Δεν εδωσα 400 euro, για 5mp καμερα και το βραδυ να μου τραβαει photo λες εχω κινητο με 2mp, ουτε για GPS χωρις ενα καλο free προγραμμα να το αξιοποιησω (το wetravel ουτε για την "πλακα" σου δεν χρησιμευει), και για αλλα μικροπροβληματα που δεν με πολυενδιαφερουν. Δηλαδη, γιατι να παρω το arena και να μην παρω το nokia 5530 που ειναι 100+ euro φθινοτερο απ'το arena? Βεβαια, σαν hardware υστερει του arena, ωστοσο δεν νομιζω το arena να σου προσφερει περισσοτερα απ'το 5530, μαλιστα στο 5530 μπορεις να βαλεις "δικα" του παιχνιδια και διαφορες εφαρμογες απο το ovi store. Αυτα ειχα να πω, Ευχαριστω!

 

Υ.Γ. 1)Στο arena εχω κανει απειρα φλασαρισματα, τωρα εχω την γερμανικη V10P και εχω δοκιμασει πολλες εφαρμογες, μονο 2-3 "ταιριαζουν" στο arena.

2) Καμια πληροφορια για το app store της lg η' για κανενα νεο firmware???

Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωση που αλλάξεις

κάποια ρύθμιση στο κρυφό μενού

και μετά κάνεις Factory Reset από το κρυφό μενού πάλι,

οι ρυθμίσεις αυτές γυρίζουν ξανά στις αρχικές;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγνώμη για το παρακάτω post αλλά έχω φτάσει στα όριά μου. Έχω το LG ARENA και είμαι συνδρομητής στο Cosmote i-35. Δεν μπορώ με τίποτα εδώ και ένα μήνα να μπω στο internet μέσω 3G προκειμένου να κάνω χρήση του δωρεάν όγκου. Αν καποιος από εσάς παιδιά είναι χρήστης των ανωτέρω ας μου στείλει ένα pm με τις ρυθμίσεις ή κάποια συμβουλή έστω. Σας ευχαριστώ και πάλι συγνώμη.
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κατοχος του arena εδω και 6μηνες περιπου. Η γνωμη μου ειναι, πως σαν μηχανημα και εμφανιση το κινητο μετραει, αλλα αν δεν βγαλουν μια ολοκληλωμενη εκδοση firmware και app store που να υποστηριζει το arena, η lg θα φαει τρελο Χ απο εμενα. Δεν εδωσα 400 euro, για 5mp καμερα και το βραδυ να μου τραβαει photo λες εχω κινητο με 2mp, ουτε για GPS χωρις ενα καλο free προγραμμα να το αξιοποιησω (το wetravel ουτε για την "πλακα" σου δεν χρησιμευει), και για αλλα μικροπροβληματα που δεν με πολυενδιαφερουν. Δηλαδη, γιατι να παρω το arena και να μην παρω το nokia 5530 που ειναι 100+ euro φθινοτερο απ'το arena? Βεβαια, σαν hardware υστερει του arena, ωστοσο δεν νομιζω το arena να σου προσφερει περισσοτερα απ'το 5530, μαλιστα στο 5530 μπορεις να βαλεις "δικα" του παιχνιδια και διαφορες εφαρμογες απο το ovi store. Αυτα ειχα να πω, Ευχαριστω!

 

Υ.Γ. 1)Στο arena εχω κανει απειρα φλασαρισματα, τωρα εχω την γερμανικη V10P και εχω δοκιμασει πολλες εφαρμογες, μονο 2-3 "ταιριαζουν" στο arena.

2) Καμια πληροφορια για το app store της lg η' για κανενα νεο firmware???

Αρχίζοντας από τα τελευταία, καμία ενημέρωση για το appstore και προσωπική άποψη, δε νομίζω να γίνει και κάτι με το Αρένα.

Τι είναι για σένα μια ολοκληρωμένη έκδοση;

Περί κάμερας, δεν προκειται να αλλάξει η ποιότητα με όποια έκδοση και να βγάλουν.Το φλας είναι αδύναμο και το κινητό θα εμφανίζει θόρυβο σε νυχτερινές λήψεις.

Θα μπορούσα να σου πω πολλούς λόγους γιατί να επιλέξεις το Αρένα σε σχέση με το νόκια, αλλά ο καθένας έχει διαφορετικές ανάγκες-απαιτήσεις από το κινητό του.

Στην περίπτωση που αλλάξεις

κάποια ρύθμιση στο κρυφό μενού

και μετά κάνεις Factory Reset από το κρυφό μενού πάλι,

οι ρυθμίσεις αυτές γυρίζουν ξανά στις αρχικές;:confused:

Ναι.

Ζητώ συγνώμη για το παρακάτω post αλλά έχω φτάσει στα όριά μου. Έχω το LG ARENA και είμαι συνδρομητής στο Cosmote i-35. Δεν μπορώ με τίποτα εδώ και ένα μήνα να μπω στο internet μέσω 3G προκειμένου να κάνω χρήση του δωρεάν όγκου. Αν καποιος από εσάς παιδιά είναι χρήστης των ανωτέρω ας μου στείλει ένα pm με τις ρυθμίσεις ή κάποια συμβουλή έστω. Σας ευχαριστώ και πάλι συγνώμη.

Στο προφίλ ίντερνετ έχεις επιλέξει "Cosmote GPRS";Γράψε αναλυτικά λίγο τις ρυθμίσεις που έχεις.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Η γερμανικη V10P ειναι αρκετα καλη και σταθερη, αλλα θα ηθελα να εχει στις επαφες το αρχικο γραμμα στο γκριζο τετραγωνακι, που τωρα ειναι κενο, οπως και handwritting στα μυνηματα που ειδα σε αλλες εκδοσεις. Πανω κατω αυτο εννοω σαν πιο ολοκληρωμενη εκδοση. Οσο για το app store θα ειναι μεγαλο λαθος της lg αν δεν υποστιριξει το arena, τα παιχνιδια που εχει στο m-toy χτυπανε αυτα του iphone, βλακεια να μην βγαλουν και αλλα τετοια η' εφαρμογες στο ιδιο στυλ! Κριμα παντως, γιατι απο αποψη hardware το arena ειναι πολυ καλο.! Και κατι τελευταιο, κατα την διαρκεια ληψης βιντεο μπορεις να κανεις ζουμ????
Link to comment
Share on other sites

Μπα τιποτα δεν αλλαξε Α και τελικα μου λεει οτι ¨Η υπηρεσια δεν υποστιριζεται - Wi-Fi :-(

 

γιατι δεν μου παιζει τα βιωτεακια στο youtube και μου λεει οτι η υπηρεσια δεν υποστιριζεται - Wi-Fi ???????? Τα εχω παρει χοντρα με αυτο το θεμα. Και μηπωσ ξερει κανενασ αν υπαρχει αντιπροσοπωσ τισ lg στο Βολο?????

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα και εγώ σήμερα το Αρένα από την Βόνταφον και έχει έκδοση KM900 AT v10t .Αυτή είναι η τελευταία σε βόνταφον? Και επιπλέον, γιατί δεν μου περνάει το DivxConvertor στο pc από το cd? (vista έχω)
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα και εγώ σήμερα το Αρένα από την Βόνταφον και έχει έκδοση KM900 AT v10t .Αυτή είναι η τελευταία σε βόνταφον? Και επιπλέον, γιατί δεν μου περνάει το DivxConvertor στο pc από το cd? (vista έχω)

Βάλε το Xmediarecode, να κάνεις τη δουλειά σου.Μετατρέπει τα avi σε mp4.To arena δε θα παίξει divx ανάλυση πάνω από 320χ240 (γι αυτο και το divx converter του cd αυτό κάνει, μετατρέπει σε 320χ240).Επειδή είναι κρίμα όμως σε μια οθόνη με τέτοια ανάλυση να βλέπεις βίντεο σε 320χ240, πας στο xmediarecode και επιλέγεις το έτοιμο προφίλ του αρένα που έχει και είσαι εντάξει.

Για να δεις ποια είναι η τελευταία έκδοση, σύνδεσε το κινητό στο pc suite και περίμενε αν θα σου βγάλει μήνυμα για αναβάθμιση.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ τις ακόλουθες ρυθμίσεις. Με αυτές έχω πρόσβαση στο internet αλλά είναι πάρα πολύ αργή (τόσο που η πλοήγηση γίνεται ανυπόφορη).

Σημεία πρόσβασης >

Τίτλος σύνδεσης : COSMOTE wireless internet

Φορέας : GPRS

Πιστοποίηση ταυτότητας : Χωρίς έλεγχο ταυτότητας

APN : internet

 

Σημεία Πρόσβασης >

Τίτλος : COSMOTE wireless internet

Χρήση Proxy : (Όχι)

Σημείο Πρόσβασης : COSMOTE wireless internet

 

Ρυθμίσεις Browser > Προφίλ >

Ενεργοποιημένο το COSMOTE wireless internet

 

Αν αυτή είναι η υπηρεσία δεδομένων δεν αξίζει καθόλου τα λεφτά της.

Σημείωση : Η πλοήγηση μέσω WiFi είναι μια χαρά, αναμένω αντίστοιχη ταχύτητα και από την υπηρεσία της COSMOTE.

Link to comment
Share on other sites

ChrisKats, σόρρυ τώρα αν ρωτάω βλακείες, αλλά το κινητό σου το έχεις ρυθμίσει να λειτουργεί σε 3g??

(Τις ρυθμίσεις για κοσμοτέ δεν τις ξέρω)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ένα γεια σε ολους !

 

Και ενα παραξενο, οταν ειμαι στις επαφες και συγκεκριμενα στις φωτο των επαφων,

τις εχω σε κυκλικη κινηση , και κανω μια συγκεκριμενη κινηση πανω κατω και αριστερα στο μεσον της οθονης για να επιλεξω καποια φωτο επαφης, κανει restart ??

 

Εχει τυχει σε κανεναν αλλον??

ANDROID FOLLOWER
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ τις ακόλουθες ρυθμίσεις. Με αυτές έχω πρόσβαση στο internet αλλά είναι πάρα πολύ αργή (τόσο που η πλοήγηση γίνεται ανυπόφορη).

Σημεία πρόσβασης >

Τίτλος σύνδεσης : COSMOTE wireless internet

Φορέας : GPRS

Πιστοποίηση ταυτότητας : Χωρίς έλεγχο ταυτότητας

APN : internet

 

Σημεία Πρόσβασης >

Τίτλος : COSMOTE wireless internet

Χρήση Proxy : (Όχι)

Σημείο Πρόσβασης : COSMOTE wireless internet

 

Ρυθμίσεις Browser > Προφίλ >

Ενεργοποιημένο το COSMOTE wireless internet

 

Αν αυτή είναι η υπηρεσία δεδομένων δεν αξίζει καθόλου τα λεφτά της.

Σημείωση : Η πλοήγηση μέσω WiFi είναι μια χαρά, αναμένω αντίστοιχη ταχύτητα και από την υπηρεσία της COSMOTE.

 

ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ :: ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΟΘΟΝΗ . ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ – ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ – ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ – ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΗ .

 

ΤΙΤΛΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ : COSMOTE INTERNET

ΦΟΡΕΑΣ : UMTS

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ : ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΓΧΟ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ

ΟΝΟΜΑ ΧΡΗΣΤΗ : TO ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΕΝΟ

ΚΩΔΙΚΟΣ : TO ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΕΝΟ

APN : internet

ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ.

 

ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ BROWSER – ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ – ΠΡΟΦΙΛ – ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΝΕΟΥ –

 

ΟΝΟΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ : COSMOTE INTERNET

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ : TO ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΕΝΟ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ – TCP ΧΩΡΙΣ PROXY

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ IP : 000.000.000.000

ΘΥΡΑ PROXY SERVER : 0000

ΑΣΦΑΛΕΙΑ : ΜΗ ΑΣΦΑΛΗΣ

ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ : COSMOTE INTERNET

KAI ΤΕΛΟΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ.

:):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωση που αλλάξεις

κάποια ρύθμιση στο κρυφό μενού

και μετά κάνεις Factory Reset από το κρυφό μενού πάλι,

οι ρυθμίσεις αυτές γυρίζουν ξανά στις αρχικές;:confused:

 

Προσοχή, το έκανα σήμερα κατά λάθος και έχασα όλες της επαφές

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ξερει κανενας το βιντεακια σε τι αναλυση τα κανουμε convert για να παιζουν full screen sto Αρενα? χωρις να αλλοιωνονται ομως... πχ οι ανθρωποι να φαινονται μακροστενοι....
Link to comment
Share on other sites

Ένα γεια σε ολους !

 

Και ενα παραξενο, οταν ειμαι στις επαφες και συγκεκριμενα στις φωτο των επαφων,

τις εχω σε κυκλικη κινηση , και κανω μια συγκεκριμενη κινηση πανω κατω και αριστερα στο μεσον της οθονης για να επιλεξω καποια φωτο επαφης, κανει restart ??

 

Εχει τυχει σε κανεναν αλλον??

Πρώτη φορά αναφέρει κάποιος κάτι τέτοιο.Κάνε ένα factory reset.

ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ :: ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΟΘΟΝΗ . ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ – ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ – ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ – ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΗ .

 

ΤΙΤΛΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ : COSMOTE INTERNET

ΦΟΡΕΑΣ : UMTS

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ : ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΓΧΟ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ

ΟΝΟΜΑ ΧΡΗΣΤΗ : TO ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΕΝΟ

ΚΩΔΙΚΟΣ : TO ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΕΝΟ

APN : internet

ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ.

 

ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ BROWSER – ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ – ΠΡΟΦΙΛ – ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΝΕΟΥ –

 

ΟΝΟΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ : COSMOTE INTERNET

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ : TO ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΕΝΟ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ – TCP ΧΩΡΙΣ PROXY

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ IP : 000.000.000.000

ΘΥΡΑ PROXY SERVER : 0000

ΑΣΦΑΛΕΙΑ : ΜΗ ΑΣΦΑΛΗΣ

ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ : COSMOTE INTERNET

KAI ΤΕΛΟΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ.

:):):):):):)

Μη γράφεις με κεφαλαία σε παρακαλώ.

Προσοχή, το έκανα σήμερα κατά λάθος και έχασα όλες της επαφές

Ναι θέλει προσοχή, γιατί δε ζητάει επιβεβαίωση.

καποιος τροπος για να καλυτερεψω τον ηχο και την εικονα του youtube?

Όχι.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ξερει κανενας το βιντεακια σε τι αναλυση τα κανουμε convert για να παιζουν full screen sto Αρενα? χωρις να αλλοιωνονται ομως... πχ οι ανθρωποι να φαινονται μακροστενοι....

xmedia recode

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Πειρα μια καρτα Micro SDHC αλλα ειναι δυσκολο να την τοποθετησω στο κινητο γιατι εχει περιεργο πορτακι. Επειδη δεν θελω να τη χαλασω απο την πιεση ξερει καποιος πως να τη βαλω?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Πειρα μια καρτα Micro SDHC αλλα ειναι δυσκολο να την τοποθετησω στο κινητο γιατι εχει περιεργο πορτακι. Επειδη δεν θελω να τη χαλασω απο την πιεση ξερει καποιος πως να τη βαλω?

 

http://www.youtube.com/watch?v=MefbW8e5Uj0

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

http://www.mylgarena.com/index.php?topic=244.0

 

Λεει για το πως αφαιρει καποιος το ενοχλητικο D-pad απο το Arena. Το δοκιμασα σε αρκετες εφαρμογες (java) και δουλευει μια χαρα!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Είμαι λίγο πριν την αγορά ενός arena αλλά με φρενάρει το θέμα του gps. Το wetravel έχει αποδεκτή πλοήγηση; Έχει ενημερωμένους χάρτες με οδους, κτλ; Δεν περιμένω να είναι garmin αλλά θέλω να κάνω τη δουλεια μου τουλάχιστο στην Αττική.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι λίγο πριν την αγορά ενός arena αλλά με φρενάρει το θέμα του gps. Το wetravel έχει αποδεκτή πλοήγηση; Έχει ενημερωμένους χάρτες με οδους, κτλ; Δεν περιμένω να είναι garmin αλλά θέλω να κάνω τη δουλεια μου τουλάχιστο στην Αττική.

 

Αν θέλεις πλοήγηση, πάρε άλλο κινητό. Δεν κάνει για πλοήγηση το αρένα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ :: ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΟΘΟΝΗ . ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ – ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ – ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ – ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΗ .

 

ΤΙΤΛΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ : COSMOTE INTERNET

ΦΟΡΕΑΣ : UMTS

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ : ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΓΧΟ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ

ΟΝΟΜΑ ΧΡΗΣΤΗ : TO ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΕΝΟ

ΚΩΔΙΚΟΣ : TO ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΕΝΟ

APN : internet

ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ.

 

ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ BROWSER – ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ – ΠΡΟΦΙΛ – ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΝΕΟΥ –

 

ΟΝΟΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ : COSMOTE INTERNET

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ : TO ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΕΝΟ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ – TCP ΧΩΡΙΣ PROXY

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ IP : 000.000.000.000

ΘΥΡΑ PROXY SERVER : 0000

ΑΣΦΑΛΕΙΑ : ΜΗ ΑΣΦΑΛΗΣ

ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ : COSMOTE INTERNET

KAI ΤΕΛΟΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ.

:):):):):):)

 

Στην επιλογή του φορέα δεν έχει επιλογή UMTS. Οι επιλογές είναι μόνο 3G, GPRS και Wifi. Επίσης η διάταξη του μενού είναι διαφορετική από αυτή που περιγράφεις. Η έκδοση του λογισμικού μου είναι η KM900AT_V10b. Μήπως παίζει ρόλο αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...