Jump to content

[Επίσημο] Nokia 2700 Classic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

The Nokia 2700 classic is a quad-band GSM phone , supporting GSM 850/900/1800/1900. Key features of the device include a 2" large active display, 2 megapixel camera, Email, Ovi Share, MP3 player, 3.5 mm AV connector, USB 2.0, Bluetooth 2.0 +EDR, Bluetooth stereo, Flash Lite 3.0 and MIDP Java 2.1 with additional Java APIs.

 

http://nds3.nokia.com/pressphotos/public/global/devices/2700c/Nokia_2700-classic_1_lowres.jpg

Περισσότερες εικόνες

 

 

Τεχνικά χαρακτηριστικά

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 53
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χμ..αρκετα ομορφο!!:rolleyes:

Και εδω...

http://www.mobilewhack.com/nokia-2700-classic/

Περιπου 65 ευρω λεει οτι θα εχει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
Αρκετα καλο κινητο και με μονο 85€ :happy:...σκεφτομαι να το παρω σαν δευτερο..το εχει κανεις?? να πει εντυπωσεις..:)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Το εχω εδω και 4-5 μερες. Συμπαγης, ελαφρια κατασκευη, δεν τριζει, καλη ποιοτητα κατασκευης, καλη οθονη αν κ καπως μικρη σε μεγεθος, αρκετα φωτεινη, δυνατος ηχος κλησης, καλη ποιοτητα ηχου στο music player, μετρια προς κακη καμερα, μια μερα βασταει η μπαταρια αλλα με πολυυυυυ χρηση (γυρω στις 3+ ωρες ομιλιας τουλαχιστον).. Πολυ τιμια αγορα παντως για τα λεφτα του. Νομιζω αν διαβασα καλα στις οδηγιες στο βιβλιαρακι το σαρ ειναι 0.83..

οτι αλλο θελετε να μαθετε, ρωτηστε...

Link to comment
Share on other sites

μια μερα βασταει η μπαταρια ??????????????αποκλειεται....η μπαταρια του στα χατακτηριστικα του ειναι:BL-5CT 1050 mAh Li-Ion standard battery,πως ειναι δυνατον να σε κραταει τοσο λιγο?εχει καρτουλα μνημης?για πρωτο κινητο δεν κανει?
Link to comment
Share on other sites

μια μερα βασταει η μπαταρια ??????????????αποκλειεται....η μπαταρια του στα χατακτηριστικα του ειναι:BL-5CT 1050 mAh Li-Ion standard battery,πως ειναι δυνατον να σε κραταει τοσο λιγο?εχει καρτουλα μνημης?για πρωτο κινητο δεν κανει?

 

Φιλαρακι, εγραψα οτι μιλαω πανω απο 3 ωρες την ημερα..

με πιο φυσιολογικη χρηση, σιγουρα θα κραταει κανενα τριημερο.

Προσωπικα καθε βραδυ το φορτιζω.

Εχει στο πακετο καρτα 1 giga.

Αμα δεν εχεις απαιτησεις απο την καμερα του, η οποια δεν εχει ουτε ρυθμιση για νυχτερινη ληψη, τοτε ειναι ενα τιμιο κινητακι για τα λεφτα του, και φυσικα κανει κ για πρωτο κινητο.

Α.. μου τη σπαει επισης λιγο που τα πληκτρα του ειναι σαν το n79.. δηλαδη ενιαιο πλαστικο κ οχι ξεχωριστα πληκτρα. Απο μπροστα φαινεται αρκετα ομορφο, το πισω μερος ομως φαινεται αρκετα φθηνο...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΝ ΤΟ 5130?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, το κινητο το πηρα χθες τελικα. Αν εξαιρεσεις την καμερα, που VGA την χαρακτηριζα χαλαρα, το ολο κινητο ειναι μια χαρα ακομα και για πρωτο. Φορτιση δεν του εκανα, λογω του οτι η μπαταρια ηταν σχεδον φορτισμενη. Ειχε 3/4 γραμμες. Τωρα μετα απο 24 ωρες εχει μια γραμμη και δεν εχει βγαλει ακομα προειδοποιηση χαμηλης μπαταριας. Η χρηση που του εκανα ηταν bluetooth 2 ωρες, 1 ωρα ομιλια, κι αλλη 1 ωρα χαζεμα στις ρυθμισεις και το περασμα των επαφων. Περασα ολες τις επαφες μου απο Sony Ericsson απροβληματιστα, μεσω συγχρονισμου με υπολογιστη. Ομορφο κινητο ειναι. Τα αξιζει τα λεφτα του. Η συσκευασια μεσα ειχε φορτιστη, καρτα μνημης η οποια ηταν φορεμενη στο κινητο κ και ακουστικα. Τα ακουστικα ειναι τα WH-102,φτηνιαρικα, χαμηλης ποιοτητας. Σε 2-3 κλησεις που τα χρησιμοποιησα ηταν απογοητευτικα. Τα ακουστικα του Ν82 που εχω, ειναι τα HS-43. Σαφως καλυτερα. Η οθονη του ειναι αρκετα καλη. Ο,τι θελετε σχετικα με το κινητο ρωτατε.

 

υγ. Ολα τα κινητα οταν τα παιρνουμε, εχουν μπαταρια σχεδον φορτισμενη. Το σωστο ειναι να γινεται πρωτα πληρης αποφορτιση της με χρηση του κινητου, σε σημειο που να μην μπορει να ανοιξει, και μετα φορτιση, με κλειστο το κινητο μεχρι να δειξει οτι εχει φορτιστει πληρως. Τα 8ωρα και τα λοιπα ειναι αηδιες των καταστηματαρχων που εχουν μεινει στην εποχη των δεινοσαυρων.

Link to comment
Share on other sites

ποσο κανει?88 ευρώ?η μπαταρια ποσο κραταει?σε συγκριση με το 6300 ποιο ειναι καλυτερο?ποια τα -?η συσκευασια τι περιλαμβανει?ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Για την τιμη καπου εκει κυμαινεται. Η μπαταρια εχει 17 ωρες χωρις να εχει πεσει γραμμη, με 1 ωρα ομιλια, καποιες φωτογραφιες και bluetooth. Τωρα δε μπορω να συγκρινω το 2700 με το 6303(αυτο εννοεις πιστευω). Δεν το εχω χρησιμοποιησει το αλλο το κινητο. Τα υπολοιπα εχουν απαντηθει.. Δε βλαπτει λιγος κοπος να διαβασεις το ποστ..
Link to comment
Share on other sites

τι καρτα μνημης εχει στην συσκευασια?μετα απο λιγες μερες πως σου φαινεται το κινητο?πιστευω πως στα λεφτα του ( γυρω στα 90 ευρω ειναι το καλυτερο!!!);)
Link to comment
Share on other sites

ποσο κανει?88 ευρώ?η μπαταρια ποσο κραταει?σε συγκριση με το 6300 ποιο ειναι καλυτερο?ποια τα -?η συσκευασια τι περιλαμβανει?ευχαριστω!!

εχω κ τα 2 κοιτα καλυτερο ειναι το 6303 αλλα και 90% πιο πανω η τιμη εχει 150 αλλα το κινητακι για τα λεφτα του ειναι σουπερ καλη μπαταρια ωραια εμφανιση μια χαρα ολα

Link to comment
Share on other sites

Δυο μερες κραταει η μπαταρια με 2.5 ωρες ομιλιας, λιγα τραγουδια-βιντεο, bluetooth, μηνυματα.. Αυτα. Η καρτα μνημης ειναι 1gb, και ευτυχως προς το παρον δεν εχει εμφανισει καποιο προβλημα οπως το 99% των καρτων της Nokia.
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα και εγω το τηλεφωνο παιδια και το θεωρω μια απο τις πιο αξιολογες συσκευες της αγορας.το αγορασα 54ε απο καταστημα πλαισιο και πραγματικα εχω ενθουσιαστει απο την αγορα μου!:D δεν ειναι ευκολο να βρεις κινητα με 55 ε που να παιρνουν καρτα μνημης και να εχουν κ μια 1gb μεσα στην συσκευασια,με καμερα 2 mega(καλα εχω δει και καλυτερες στα 2 αλλα το... ..προσπερναμε) mp3 player bluetooth και να εχουν εξοδο 3.5 για ακουστικα!το συνδεσα με το αυτοκινητο και παιζει αψογα.εχει και μια χαρα δυνατο ηχειο!οσο για το σαρ ειναι στα 0.84!να ρωτησω αυτους που το εχουν αν εχουν χρησιμοποιησει την εφαρμογη χαρτες επειδη το τηλεφωνο δεν εχει gps ειμαι περιεργος να δω τι λεει!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...