Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6700 Classic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
τελικα μολις εδωσα την παραγγελια εδω http://www.apiastos.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_2&products_id=543 πιστευω να ειναι οκ το κινητακι:)ποια ειναι παιδια η τελευταια εκδοση λογισμικου αυτη την στιγμη;ευχαριστω:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και θα εμπιστευτείς να κάνεις update το firmware μέσα απτο ίδιο το κινητό???? Είναι σαν να κάνεις καθαρή εγκατάσταση windows μέσα απτα windows..... :lol::blink::O

 

Γιατί όχι; Σε φόρουμ άλλων συσκευών ΝΟΚΙΑ το κάνουν και δεν είχαν κανένα πρόβλημα.

Αλλά δεν ρωτάω αυτό ρωτάω αν χάνεται η γλώσσα έτσι, γιατί νομίζω ότι δεν χάνεται....

Link to comment
Share on other sites

τελικα μολις εδωσα την παραγγελια εδω http://www.apiastos.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_2&products_id=543 πιστευω να ειναι οκ το κινητακι:)ποια ειναι παιδια η τελευταια εκδοση λογισμικου αυτη την στιγμη;ευχαριστω:)

 

 

Και εγώ από εκεί το πήρα και μου ήρθε με την 7,90. Η τελευταία που κυκλοφορεί είναι η 10,90. Καλορίζικο :)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ευχαριστω φιλε μου,καλα το καταστημα του ειναι απιστευτα γρηγορο!!!!μολις πριν λιγο μου ηρθε η συσκευη:)η πρωτη εντυπωση ειναι πολυ καλη!!!φοραει την 10.50 με ημερομηνια εκδοσης 23-11-09,μου εκανε εντυπωση η ποιοτητα της,αξιζει σιγουρα τα χρηματα της,κατα την γνωμη μου το ασημενιο ειναι πολυ πιο ωραιο απο το μαυρο(γουστα ειναι αυτα)
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο 10,50 είναι η τελευταία έκδοση (όχι 10,90 που έγραψα παραπάνω).

Και εγώ σε ασημί το έχω, νομίζω υπερτερεί πολύ σε σχέση με το μαύρο.

Από το κατάστημα, είχα ανάμεικτες εντυπώσεις μιας και εμένα με καθυστέρησε 10 μέρες, αλλά οι μισές από αυτές δικαιολογούνταν μιας και έκανε απογραφή (και με είχε ενημερώσει). Γενικά όμως, είναι εξυπηρετικός, φτηνός και αξίζει να τον στηρίζουμε. Δεν έχω κάνει αναβάθμιση και δεν ξέρω αν χάνονται τα ελληνικά. Και εμένα με είχε διαβεβαιώσει ότι δε θα τα χάσω. Αν κάνεις αναβάθμιση ενημέρωσε με σχετικά. Καλορίζικο και πάλι!

 

Ας κάνω και μια ερώτηση σε όποιον γνωρίζει: Τι βελτιώνει η 10,50 σε σχέση με την 7,90?

Edited by greek_aeras
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τον ρωτησα 2 φορες αν θα χασω τα ελληνικα σε μελλοντικη αναβαθμιση και ηταν κατηγορηματικος πως οχι γιατι μου ειπε οτι στις συσκευες που φερνει αλλαζει το product code και η συσκευη αναγνωριζεται σαν ελληνικη οποτε δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα,θα το διαπιστωσω αν βγει καποια νεα αναβαθμιση:O (αυτη την στιγμη φοραει την τελευταια η συσκευη μου) παντως οσο παιζω μαζι του τοσο μου αρεσει απο καθε αποψη,απλα να μην αφηνε και δαχτυλιες:O παντως επιμενω οτι ειναι κουκλα στο ασημι:happy:και απιστευτα στιβαρη και ποιοτικη συσκευη
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ναι αυτο μου ειπε.κατα τα λεγομενα του οι αλλοι περνανε απλα τα ελληνικα οποτε στην επομενη αναβαθμιση τα χανεις,προφανως αυτος το προχωραει το θεμα πιο βαθια
Link to comment
Share on other sites

απλα να μην αφηνε και δαχτυλιες:O παντως επιμενω οτι ειναι κουκλα στο ασημι:happy:και απιστευτα στιβαρη και ποιοτικη συσκευη

 

Και εμένα αρχικά με ενοχλούσαν οι δαχτυλιές. Τώρα ή το έχω συνηθίσει ή έχει "μαυρίσει" κατά κάποιο τρόπο και δε με ενοχλούν τόσο. Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει... Πάντως στις αρχές με ενοχλούσαν έντονα οι δαχτυλιές, τώρα όχι...

Πράγματι είναι φτιαγμένη από εξαιρετικά ποιοτικά υλικά. 2 μήνες τώρα, δεν έχει ούτε αμυχή.

Link to comment
Share on other sites

Το τηλ ειναι απλα τελειο!!!!! Η μπαταρια του ειναι το κατι αλλο και σε 30 λεπτακια ειναι παλι ετοιμο:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα! Απεκτησα αυτο το κινητο με ανταλλαγη απο το καταστημα buy&sell στην Ομονοια. Το πηρα μεταχειρισμενο, αλλα σε κατασταση καινουργιου με τις ζελατινες του μπρος πισω και σε χρωμα μαυρο, που προσωπικα μου αρεσει πολυ και δεν φαινονται τοσο εντονα οι δαχτυλιες οπως στο ασημι! Φαινεται αψογο κινητακι τοσο απο θεμα κατασκευης(βαρυ, αλλα στιβαρο)οσο και λειτουργικοτητας! Επισης η καμερα ειναι παρα πολυ καλη, πραγμα για το οποιο δεν ειχα καμια αμφιβολια υστερα απο τις φωτογραφιες του φιλου haki!;) Μιλαμε για απιστευτη λεπτομερεια και χρωματικη αποδοση σε τοσο μικρη συσκευη! Και το μονο ledακι μια χαρα τα καταφερνει!

Το μονο που ψαχνω ειναι καποιο τροπο για να βλεπω το ποσοστο της μπαταριας, καθ΄οτι η ενδειξη ειναι φτωχη. Ισως καποιο θεματακι με μπαταρια να βοηθησει...

Αψογο παντως!:D

Link to comment
Share on other sites

Το τηλ ειναι απλα τελειο!!!!! Η μπαταρια του ειναι το κατι αλλο και σε 30 λεπτακια ειναι παλι ετοιμο:)

Τι εννοεις φιλε οτι σε 30 λεπτα ειναι ετοιμο; Οτι φορτιζει τοσο γρηγορα; Εμενα με τον φορτιστη μου εκανε 1 ωρα και κατι, ενω με το καλωδιο usb χρειαστηκε 2μιση ωρες περιπου! Η αυτονομια φαινεται ικανοποιητικη, αλλα η ενδειξη δεν ειναι και η καλυτερη. Πρεπει να τη συνηθισω για να ξερω ποτε ξεμενω απο μπαταρια...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις φιλε οτι σε 30 λεπτα ειναι ετοιμο; Οτι φορτιζει τοσο γρηγορα; Εμενα με τον φορτιστη μου εκανε 1 ωρα και κατι, ενω με το καλωδιο usb χρειαστηκε 2μιση ωρες περιπου! Η αυτονομια φαινεται ικανοποιητικη, αλλα η ενδειξη δεν ειναι και η καλυτερη. Πρεπει να τη συνηθισω για να ξερω ποτε ξεμενω απο μπαταρια...

Εμενα σε 30 - 40 λεπτα το πολυ ειναι πληρες φορτισμενο!!

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωση μου κανει παντως...δεν εχω δει αλλο κινητο να φορτιζει τοσο γρηγορα!

Ειμαι σεχδον 100% σιγουρος. Θα κανω αυριο μαλλον που θα μεινω απο μπαταρια μια ακριβη στο λεπτο μετρηση και θα γράψω τους χρόνους.

Εννοειται οτι η μπαταρία μου εχει κόκκινη ενδειξη όταν την φορτίζω:)

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ.:) Οταν ειναι κοκκινη η ενδειξη ποσο κραταει ακομα; Εγω το φορτισα αμεσως για να μη μεινω απο μπαταρια!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!! έχω να κάνω 2 ερωτήσεις σχετικά με το νόκια 6700 που αγόρασα.

1) το βίντεο γιατί δεν έχει φλας???

2) Μπορώ να βάλω λογισμικο για να διαβάζει έγγραφα του office????

3) που μπορώ να βρώ την φωνητική ειδοποίηση όταν σε παίρνει κάποιος να σου λέει το ονομά του!

ΑΑΑ η εκδοσή του είναι η 7.09

Link to comment
Share on other sites

Φορτίζει όντως ΠΟΛΥ πιο γρήγορα σε σχέση με άλλα κινητά και η μπαταρία του κρατάει πολύ (για τον χρόνο φόρτισης που θέλει)...... :D Με 50 λεπτά φόρτισης (εντελώς άδειας μπαταρίας) κρατάει 4+ μέρες συνεχούς λειτουργίας....... Τι καλύτερο??? :cool: Κι όσο για το κόκκινο κουτάκι θα σας κρατήσει σίγουρα ένα 24ωρο οπότε μην αγχώνεστε..... Απλά συμφωνώ πως η ένδειξη της μπαταρίας είναι κάπως "περίεργη" .... κι εγώ δεν την συνήθισα ακόμα, απλά ξέρω πως μόλις πάει στο κόκκινο έχω άλλη μια μέρα.................. :whistle: Κι έχω 2 εκδόσεις πίσω απο την τελευταία που κυκλοφορεί αλλά.........δεν με χαλάει ΚΑΘΟΛΟΥ! Λειτουργεί ά-ψ-ο-γ-α! ;)
:)
Link to comment
Share on other sites

ακριβως!!ειχα καιρο να δουλεψω συσκευη που να δουλευει αψογα σε ολα και να ειναι κουκλα:)

 

Το ότι δουλεύει άψογα οφείλεται στο φοβερό λειτουργικό της το S40...

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ειναι αψογο σε ολα του. Φοβερο υλικο κατασκευης, ευκρινεστατη οθονη, πολυ καλη καμερα, καλη μπαταρια και ολα αυτα σε μια μικρη και κομψη συσκευη που χωραει παντου!

H Nokia εβγαλε καποια κορυφαια μοντελα, οπως το 6303 και αυτο. Μακαρι να συνεχισει ετσι...

Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα απο τη wind και εκτος οτι δεν εχουν και περιμενουν μου ειπαν οτι εχει ερθει μονο σε μαυρο! ειναι αληθεια? η μια γκαντεμια πανω στην αλλη!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω τι εχουν μερικοι με το μαυρο...εμενα μου αρεσει παρα πολυ! Ενταξει, γουστα ειναι αυτα...αλλα εχει και το μαυρο τη σκοτεινη γοητεια του!:p;)
Link to comment
Share on other sites

μαυρο μονοτονια φιλε! το διχρωμο σπαει στο ματι. δεν ξερω αν εχεις προσεξει τα ακριβα αμαξια αλλο χρωμα εχουν εξω και αλλο μεσα και αλλα εχουν διχρωμια και απο εξω. δεν ειναι τυχαιο!

 

http://www.seriouswheels.com/pics-2007/2007-Audi-R8-Front-Angle-Closeup-1600x1200.jpg

 

για να τεριαζει και με το αμαξι μου καταλαβες!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αφου το θετεις ετσι παω πασο!:lol:Παντως μη νομιζεις οτι το μαυρο υστερει σε ποιοτητα...ειναι αψογη κατασκευη!:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...