Jump to content

Γυμνή φωτογράφηση


katerinasos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν ειναι ετσι τοτε τι καθεστε ολλες??? πεταξτετα ολα να γινετε εξωφυλλο...

αφου ειναι κατι το συνηθισμένο κ δεν πρεπει να μας κανει εντυπωση....

μην τα ισοπεδωνουμε ολα...μπορει παντου να βλεπεις γυμνες κ να μην σου κανει

αισθηση αλλα αυτο δεν σημαινει οτι το επικροτούμε κιολας....

αντε καντε ολες γυμνη φωτογραφιση...οχι για εσας...για την φουκαριαρα την μανα σας..:p:p

Κοιτα καποιος /α βρισκει αυτον τον τροπο με το να βγαλει χρηματα κ ισως απο πολλα παραδειγματα διασημων που βλεπει να φανταζεται οτι απο καπου πρεπει να αρχισει... Δεν θεωρω οτι ουτε πρεπει να επικροτηθει αλλα ουτε κ να κατηγορηθει, ειναι ενας τροπος εργασιας...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 121
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Nα ηθελε η κορη μου να κανει γυμνη φωτογραφιση θα τις εκοβα τα ποδια.....ευτυχως ομως δεν σκεφτονται ολοι σαν κι εμενα αλλιως δεν θα ειχαμε ολα αυτα τα περιοδικα και τα σάιτ κλπ κλπ.

Βεβαια ειναι και τα χρηματα πολλα, οποτε μια κοπελα που τα εχει αναγκη μπορει να οδηγηθει στο να τα πεταξει ολα.

Εγω παντως σε οποια οικονομικη κατασταση και να βρισκομουν δεν θα αφηνα την κορη ή την αδερφη μου να κανει κατι τετοιο. Πρεπει να υπαρχει και μια αξιοπρεπεια.

 

Εσυ παντως κοπελα μου αν θελεις πολυ και αν το εχεις αναγκη κανε το να δουμε και μεις το αποτελεσμα..... ή δωσε μας το facebook σου να σου πουμε απο πριν μια αποψη.

Link to comment
Share on other sites

Κλείστε το,το mπουρδέλο να τελειώνουμε.

 

Nτροπή ...

 

 

Πάντως αν δεν είχαμε εμείς οι ίδιοι ξεφτυλίσει το θέμα αρχικά, θα μπορούσε να έχει γίνει μια καθόλα αξιοπρεπής συζήτηση που να εξετάζει τις κοινωνικές επεκτάσεις του θέματος πουρουπουπου πουρουπουπου.

 

Τελικά ρε συ Κατερίνα, πες μου πόσα €€€ παίζουν σε τέτοιες φάσεις, εκτός φυσικά κι αν είναι μυστικό. Αλλά γιατί, όλες πάνω κάτω (οι άγνωστες) τα ίδια δεν παίρνουν;

Link to comment
Share on other sites

 

Τελικά ρε συ Κατερίνα, πες μου πόσα €€€ παίζουν σε τέτοιες φάσεις, εκτός φυσικά κι αν είναι μυστικό. Αλλά γιατί, όλες πάνω κάτω (οι άγνωστες) τα ίδια δεν παίρνουν;

Είναι τόσα πολλά που δεν θα ήμουν αρνητική εκ των προτέρων και τόσα λίγα που δεν θα ήμουν θετική μονομιάς . Αλλά αυτό δεν έχει και τόση βαρύτητα στην δική μου απόφαση . :blink: Τι έχω διαβάσει ...Παναγία μου ... τόοοοοοοοοοσο αντιφατικές τοποθετήσεις . Δεν το περίμενα ειλικρινά.
Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσα πολλά που δεν θα ήμουν αρνητική εκ των προτέρων και τόσα λίγα που δεν θα ήμουν θετική μονομιάς . Αλλά αυτό δεν έχει και τόση βαρύτητα στην δική μου απόφαση . :blink:

 

Ανεξάρτητα που δεν έχει βαρύτητα στη δική σου απόφαση, εμείς που είμαστε στην απέξω θα ενδιαφερόμασταν να μάθουμε.

 

Να υποθέσω ότι για να το στριφογυρνάς δε θες να μας δώσει ένα ποσό έστω στο περίπου;

Link to comment
Share on other sites

 

Να υποθέσω ότι για να το στριφογυρνάς δε θες να μας δώσει ένα ποσό έστω στο περίπου;

Σωστά .:X και δεν έχει να κάνει για κανένα φόβο αλλά με τις "δεισιδαιμονίες" μου.
Link to comment
Share on other sites

οι γονεις σου, οι φιλοι σου, ο φιλος σου(αν υπαρχει) τι λενε για ολο αυτο???

συμφωνουνε?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφησεις αυτου του ειδους (1-2 φωτο στο εσωτερικο περιοδικου) ειναι συνηθως χωρις αμοιβη, γιατι τα κοριτσια δεν ειναι "επωνυμα" και καιγονται για δημοσιοτητα. Οταν υπαρχει αμοιβη, συνηθως δεν ξεπερναει τα 2-3 χιλιαρικα.

 

Επι της ουσιας, ειτε κανεις τη φωτογραφηση, ειτε οχι λιγη σημασια εχει. Το πως θα διαχειριστεις την φωτογραφηση και τα επομενα βηματα σου ειναι κατα πολυ σημαντικοτερο.

 

ΥΓ. Παντως, απορω που βλεπω νεα παιδια με ιδεες και αποψεις που διαβασα παραπανω. Οπως οτι μια κοπελα που θα κανει μια τετοια φωτογραφηση "δεν θα σταματησει εκει", αλλα θα παρει σβαρνα τα ξενοδοχεια με τις βιζιτες. Ή οτι όλες οι γυναικες ας ειναι πορνες για να την παιζουμε και λιγακι, εκτος φυσικα απο τις αδερφες και τις μαναδες μας. Ή να μην μπορουν να συζητησουν σοβαρα για ενα τετοιο θεμα, αλλα να λενε κρυαδες δημοτικου.

Link to comment
Share on other sites

Πόσες φορές θα έχω αυτή την ευκαιρία ? Μπορεί και ποτέ . Τι είναι καλύτερο να είχες φτερά και να σου τα κόψουν ή να μην είχες ποτέ ? Προτιμώ το πρώτο . Δεν έχουμε υπογράψει και σε συμβόλαιο ότι θα ζούμε αύριο !!! :D Πάω για διάβασμα....

 

συμφωνω μαζι σου..&εγω το πρωτο θα προτιμουσα!!για μενα κανε την φωτογραφηση-τι να σε δει ο κοσμος στο playboy τι να σε δει στην παραλια με ενα ρουχο παραπανω(βλεπε μαγιο-το ''παραπανω'' αναφερεται στο πανω μερος του μαγιου)..απλα με προσοχη!μην παρουν τα μυαλα σου αερα&φροντισε για πολλους παραγοντες πριν υπογραψεις..σαν&αυτους που ανεφερε η freak στην αρχη του θεματος:)..αληθεια εχεις ρωτησει αυτοι στο playboy τι εννοουν γυμνη φωτογραφηση?γιατι αλλο τελειως μα τελειως γυμνη&αλλο με εσωρουχα-γιατι τελευταια&αυτες γυμνες θεωρουνται...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφησεις αυτου του ειδους (1-2 φωτο στο εσωτερικο περιοδικου) ειναι συνηθως χωρις αμοιβη, γιατι τα κοριτσια δεν ειναι "επωνυμα" και καιγονται για δημοσιοτητα. Οταν υπαρχει αμοιβη, συνηθως δεν ξεπερναει τα 2-3 χιλιαρικα.

 

Επι της ουσιας, ειτε κανεις τη φωτογραφηση, ειτε οχι λιγη σημασια εχει. Το πως θα διαχειριστεις την φωτογραφηση και τα επομενα βηματα σου ειναι κατα πολυ σημαντικοτερο.

 

ΥΓ. Παντως, απορω που βλεπω νεα παιδια με ιδεες και αποψεις που διαβασα παραπανω. Οπως οτι μια κοπελα που θα κανει μια τετοια φωτογραφηση "δεν θα σταματησει εκει", αλλα θα παρει σβαρνα τα ξενοδοχεια με τις βιζιτες. Ή οτι όλες οι γυναικες ας ειναι πορνες για να την παιζουμε και λιγακι, εκτος φυσικα απο τις αδερφες και τις μαναδες μας. Ή να μην μπορουν να συζητησουν σοβαρα για ενα τετοιο θεμα, αλλα να λενε κρυαδες δημοτικου.

ετσι.

:respect:

Link to comment
Share on other sites

Tελικά katerinasos τι αποφάσισες?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tελικά katerinasos τι αποφάσισες?

..οτι θα κανει γυμνη φωτογραφηση και θα μας πει ποτε βγαινει να παμε να αγορασουμε το περιοδικο :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tελικά katerinasos τι αποφάσισες?
σιγουρα οτι και να αποφασισε πρεπει να εχει την εγκριση των γονιων...οποτε ρωτα καλυτερα οι γονεις της τι αποφασισαν.

αληθεια κατερινασος,οι υπευθυνοι του περιοδικου που σε βρηκαν?εισαι σε καποιο πρακτορειο?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αν ήμουνα γονέας,σε καμία περίπτωση δεν το συζητούσα καν το θέμα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδη η ζωη μας ειναι μονο μια, φροντισε να κανεις αυτο που πραγματικα θελεις ωστε αργοτερα να μην εχεις προβληματισμους. Εσυ αν πραγματικα το θελεις κανε το - διαφορετικα αστο και προσπερασε το.:)

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μετανοιώνεις για πράγματα που έκανες παρά που δεν έκανες!!!

So Go For It αν το θες πραγματικα

Αν έχεις όμως έστω και ελάχιστους ενδιασμούς άστο για αργότερα

 

Φιλικά

 

Νικόλας

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Μιά κοπέλα στα 17, που της έχουν τάξει φωτογράφιση σε γνωστό κλασικό αντρικό περιοδικό είναι αρκετό για να να πυρπολήσουν τα μυαλά της. Απλώς πρόσεξε την σοβαρότητα των ατόμων που θα σε περιβάλλουν και τις απαιτήσεις που (θα σου πουν) πως θα έχει αυτή η φωτογράφιση....Γενικά θέλει αρκετή προσοχή και σύνεση από την πλευρά σου...Κατά τα άλλα κάνε αυτό που σε εκφράζει, η ηλικία σου τα επιτρέπει όλα....Και μόνο που σκέφτηκες μιά δεύτερη άποψη από το αγαπημένο σου (φαντάζομαι...) site αυτό είναι ακετά σημαντικό....Σου εύχομαι καλή επιτυχία και ενημέρωσέ μας για την εξέλιξη και το χρονικό προσδιορισμό της έκδοσης, καθώς και την επίμαχη σελίδα.....:D

 

Υ.Γ. Μετά την φωτογράφιση, κατά την συνήθη πρακτική των θεμάτων τεχνολογίας, θα πρέπει το θέμα να γίνει επισημασμένο, με τις απόψεις των μελών για την φωτογράφιση, που θα κάψει καρδιές και κινητά!!!:grin:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

αληθεια κατερινασος,οι υπευθυνοι του περιοδικου που σε βρηκαν?εισαι σε καποιο πρακτορειο?

 

 

Αφού είπε η κοπέλα ότι είναι ήδη στο χώρο ως μοντέλο ρούχων ...

Link to comment
Share on other sites

ok . Tην απόφαση μου την πήρα . :thanks:

Οπότε δεν υπάρχει λόγος και να παραμένει ανοιχτό το θέμα.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και ενημέρωσέ μας για την εξέλιξη και το χρονικό προσδιορισμό της έκδοσης, καθώς και την επίμαχη σελίδα.....:D

Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας . :dance::dance::dance::superman: ΔΕΝ θα αναφέρω τίποτα ...sorry , ήδη μετά από αυτόν τον προβληματισμό μου οποιαδήποτε συμμετοχή μου σε post θα είναι σταμπαρισμένη απο χέρι ( ναι ... μωρέ αυτή η ... που τα πέταξε ... και τι ...άλλο ...ποιός ξέρει....) . Σκέφτηκα να αλλάξω nickname αλλά "τι διάολο η ζωή είναι γεμάτη μάχες " .
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...