Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα!

Εχω το εξής "προβλήματάκι"...οπότε ολοκληρωνω μια κλήση, το μητρώο κλήσεων παραμένει ανοικτό.ακόμη κ όταν εχω πάρει εγώ τηλ... Υπάρχει τρόπος να σταματήσει αυτό;

 

Ευχαριστώ!

 

Κρατάς πατημενο το μεσαίο άσπρο κουμπί, μόλις εμφανιστούν τα εικονιδια των εφαρμογών που τρέχουν, κρατάς πατημενο το εικονίδιο του μητρώου και πατάς έξοδος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα!

Εχω το εξής "προβλήματάκι"...οποτε ολοκληρωνω μια κλήση, το μητρώο κλήσεων παραμένει ανοικτό.ακόμη κ όταν εχω πάρει εγώ τηλ... Υπάρχει τρόπος να σταματήσει αυτό;

 

Ευχαριστώ!

Δεν είναι πρόβλημα.

Φυσικό επακόλουθο είναι όταν επιλέγεις μια επαφή από το Μητρώο και κάνεις κλήση, ανοίγει κατευθείαν την εφαρμογή κλήσεων και μένει στο παρασκήνιο το Μητρώο.

Έτσι είναι όταν το κινητό έχει τη δυνατότητα multitasking.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο αρκετούς μήνες ενασχόλησης με το συγκεκριμένο κινητό, για εμένα προσωπικά είναι το χειρότερο κινητό που έπεσε ποτέ στα χέρια μου... Τελικά ισχύει το "οτι πληρώνεις παίρνεις". Ναι για την τιμή του προσφέρει πολλά περισσότερα απο αυτα που περιμένεις, αλλα τι να το κάνω? Το συγκεκριμένο κινητό είναι ένα ζωντανό bug! Κολλήματα σε άσχετες στιγμές, ο browser πότε να κολλάει και πότε να σε πετάει, άσχετες επανεκκινήσεις του κινητού, πρόβλημα με το ακουστικό, κενό διάστημα μεταξύ των πλαστικών, προχειροκατασκευή (τα πλαστικά δείχνουν πολύ low quality), και..και..και... Περιμένουμε κάθε φορά κάποια αναβάθμιση μπας και σώσουμε κάτι, αλλα προκειμένου να γίνει πλήρως λειτουργικό το κινητό, θα πρέπει να φτάσουμε στην 100+ έκδοση αναβάθμισης... Και μην μου πείτε το κλασσικό "κάνε φορμάτ και θα στρώσει" γιατί κάτι τέτοιο δεν ισχύει, πάλι κάποια στιγμή τα ίδια προβλήματα θα εμφανιστούν ξανά και δεν έχω καμία διάθεση κάθε 5-6 ημέρες να μπαίνω στην συγκεκριμένη διαδικασία. Πραγματικά για εμένα ήταν μία λανθασμένη επιλογή, και το κακό είναι οτι πλήρωσα 350 ευρώ για να γίνω beta tester ενός ανέτοιμου κινητού...
Link to comment
Share on other sites

tha thela na rwtisw,isws exei idi apantithei,alla 400 selides thread dn diavazontai.poia gps programmata apo s60 einai symvata me to til?exw garmin sto n95 mou,tha to treksei?euxaristw.
Link to comment
Share on other sites

tha thela na rwtisw,isws exei idi apantithei,alla 400 selides thread dn diavazontai.poia gps programmata apo s60 einai symvata me to til?exw garmin sto n95 mou,tha to treksei?euxaristw.

 

Καταρχην ,να χρησιμοποιεις Ελληνικους χαρακτηρες :wacko:

 

2ον Δες τα αναλογα θεματα για garmin ,sygic ,ndrive

και θα καταλαβεις ...:rolleyes:

 

 

@mysterios : No comments ....

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εχω την εκδοση 20.0.012 και θελω να κανω αναβθιση στην 20.0.025 προσπαθησα μεσω του Nokia updater αλλα μου βγαζει οτι δεν υπαρχει νεοτερη εκδοση λογισμικου ο κωδικος του κινητου ειναι 0559395 υπαρχει λυση ? Thanks
Link to comment
Share on other sites

To Product code της συσκευη σου ειναι ελληνικο.

 

Δοκιμασε να κανεις αναβαθμιση λογισμικου μεσω fota:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2651202#post2651202

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εμενα σημερα για πρωτη φορα κολλησε και αναγκαστικα να βγαλω μπαταρια , για να κλεισει , και μετα το ξανανοιξα.

Πως κολλησε?

Απλα το εκλεισα εγω κανονικα , και μετα το ξανανοιξα , και κολησε στο αρχικο σημα Nokia.

Αυτα.Απλα το αναφερω.

 

Ξανα σημερα το πρωι που το ανοιξα , παλι τα ιδια.:mad:

 

Ουπς!!Πατησα παραθεση , αντι για τροποποιηση.Συγνωμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξανα σημερα το πρωι που το ανοιξα , παλι τα ιδια.:mad:

 

Ουπς!!Πατησα παραθεση , αντι για τροποποιηση.Συγνωμη.

Δοκίμασε να το ανοίξεις κ χωρίς κάρτα μνήμης να δεις αν σου κολλάει? Έχεις την κάρτα που είχε μέσα στο κουτί ή την έχεις αλλάξει?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ισως να δημιουργει το προβλημα μια απο τις εφαρμογες που εχεις κανει εγκατασταση στην συσκευη σου. Στην θεση σου θα εκανα hard format στην συσκευη για να εβλεπα τι θα γινοταν..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω κανει εγκατασταση , καμια εφαρμογη επιπλεον , και ναι η καρτα μνημης ειναι η μαμισια.

Αυτο σκεφτομαι κι εγω το hard format , αλλα μετα αντε παλι απο την αρχη ρυθμισεις προσωπικες , κ.λ.π.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν έχεις κάποια εφαρμογή για δοκίμασε να βγάλεις την κάρτα μνήμης κ να το ανοίξεις ξανά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ διαπιστωσα οτι το κινητο εχει και αλλη σχισμη.το βραδυ ειδα οτι διπλα στο κουμπι της φωτογραφικης φαινεται απο μεσα κατι κοκκινο το οποιο ειναι τι ο φωτισμος του κοκκινου κουμπιου που φαινεται απο εκει...πολυ πλαστικουρα.ελεος...και το θεμα ειναι οτι και να το πιεσεις με το χερι δεν κλεινει,ενω στην αλλη αν το πιεσεις κλεινει δηλαδη αν σφιξεις την βιδα διορθωνεται,ενω σε αυτο μπα.
Link to comment
Share on other sites

Κρατάς πατημενο το μεσαίο άσπρο κουμπί, μόλις εμφανιστούν τα εικονιδια των εφαρμογών που τρέχουν, κρατάς πατημενο το εικονίδιο του μητρώου και πατάς έξοδος

 

Ναι, το γνωρίζω αυτό! :)

Απλά εννοούσα αν υπήρχε τρόπος να μην γίνεται αυτό.......:happy:

 

Δεν είναι πρόβλημα.

Φυσικό επακόλουθο είναι όταν επιλέγεις μια επαφή από το Μητρώο και κάνεις κλήση, ανοίγει κατευθείαν την εφαρμογή κλήσεων και μένει στο παρασκήνιο το Μητρώο.

Έτσι είναι όταν το κινητό έχει τη δυνατότητα multitasking.

 

Σωστά! (δεν το είχα σκεφτεί έτσι......:rolleyes:)

Το ίδιο είχαμε πει (δηλαδή έχει αναφερθεί) πως συμβαίνει και όταν ανοίγουμε την λίστα επαφών!

 

Ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Οποιο θεμα και να βαλω στο κινητο ρε παιδια το κινητο γινεται λιγο πιο αργο..Ειτε ειναι περασμενο στην μνημη του κινητου ειτε στην καρτα μνημης..Εχουν βγει τοσο ωραια θεματα και δεν μπορω να τα χρησιμοποιησω.Δηλαδη στους αλλους ολα ειναι μια χαρα?:wacko:Ξερει κανεις μηπως τι φταει?

"ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ"

"SUPER3*FAMILIA"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχω να σας κάνω δύο ερωτήσεις...

1) Όταν έχω κλειστό το κινητό και το ανοίγω, αφού φορτώνει το NOKIA logo, μετά μένει με μία μαύρη οθόνη. Αν πατήσω το πλήκτρο για το menu, μπαίνει κανονικά, και όταν βγώ όλα φαίνονται εντάξει. Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό?

 

2) Έχω την έκδοση v20.0.012... Θέλω να κάνω αναβάθμιση στην έκδοση v23 με ποιον τρόπο να το κάνω? Το NOKIA update manager δεν είναι συμβατό ακόμα με το κινητό... Από το ίδιο το κινητό αν το κάνω πατώντας: *#0000#-->επιλογές-->αναζήτηση ενημερώσεων, όλα γίνονται Ok? Μπορεί κάποιος να δώσει περισσότερες λεπτομέρειες για αυτόν τον τρόπο?

 

Ευχαριστώ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταίες παρτίδες δεν έχουν δεύτερη γραφίδα καθώς και θήκη.

 

Edit:

http://img38.imageshack.us/img38/4595/40353518.jpg

 

Παιδιά νεώτερα από το μέτωπο :

Πριν απο 1 ώρα το αγόρασε συνάδελφός μου και είχε θήκη και 2η γραφίδα ενώ το usb καλώδιο ήταν 10πλάσιο από το δικό μου. Πήγα λοιπόν στο ίδιο κατάστημα και τους είπα τις διαφορές και ελλείψεις, ζήτησα αντικατάσταση και μου είπαν πως θα είναι διαφορετικές παραλαβές από την Alpha Copy και εφόσον δεν έχει πρόβλημα η συσκευή δεν μπορούν να το αλλάξουν. Είπατε τίποτε ;

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις το πήρα, δεν είχε μέσα δεύτερη γραφίδα, ούτε θήκη, και είχε το μικρό καλώδιο usb... Ύστερα από επικοινωνία με το κατάστημα, μου είπαν ότι η NOKIA στις νέες παραλαβές, δεν τα έχει μέσα πλεόν τα δύο πρώτα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχω να σας κάνω δύο ερωτήσεις...

1) Όταν έχω κλειστό το κινητό και το ανοίγω, αφού φορτώνει το NOKIA logo, μετά μένει με μία μαύρη οθόνη. Αν πατήσω το πλήκτρο για το menu, μπαίνει κανονικά, και όταν βγώ όλα φαίνονται εντάξει. Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό?

 

2) Έχω την έκδοση v20.0.012... Θέλω να κάνω αναβάθμιση στην έκδοση v23 με ποιον τρόπο να το κάνω? Το NOKIA update manager δεν είναι συμβατό ακόμα με το κινητό... Από το ίδιο το κινητό αν το κάνω πατώντας: *#0000#-->επιλογές-->αναζήτηση ενημερώσεων, όλα γίνονται Ok? Μπορεί κάποιος να δώσει περισσότερες λεπτομέρειες για αυτόν τον τρόπο?

 

Ευχαριστώ!

Για το πρώτο ερωτήμα σου φταίει το ότι έχεις sim vodafone. Έχει αναφερθεί χιλιάδες φορές στο θέμα, κάνε μια αναζήτη κ θα δεις ότι υπάρχει λύση.

Δεν υπάρχει έκδοση ν23. Η τελευταία αναβάθμιση είναι η ν21.0.025. Το nokia software updater είναι συμβατό με το 5800. Επειδή βλέπω ότι είσαι νέος καλύτερα διάβασε το Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 5th Edition Platform FAQ θα σου λύσει πολλές απορίες. Για το πω κάνεις αναβάθμιση διάβασε το Πως κάνω αναβάθμιση λογισμικού;

 

@CrazyDoc & bathan Πρόφανως αυτό που πήρε ο φίλος σου bathan να είχε μείνει από παλιότερες παρτίδες κ απλά ήταν ο τελευταίος που το πήρε. Διάλεξαν ένα κουτί στην τύχη κ το έδωσαν στον φίλο σου. Θα μπορούσε να είχε πάρει εκείνος καινούργια παρτίδα κ εσύ την παλία. Εσύ απλά αγόρασες καινούργια παρτίδα η οποία δεν έχει πια θήκη κ 2η γραφίδα, όπως τέτοια αγόρασε κ ο CrazyDoc.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νεώτερα από το μέτωπο :

Πριν απο 1 ώρα το αγόρασε συνάδελφός μου και είχε θήκη και 2η γραφίδα ενώ το usb καλώδιο ήταν 10πλάσιο από το δικό μου. Πήγα λοιπόν στο ίδιο κατάστημα και τους είπα τις διαφορές και ελλείψεις, ζήτησα αντικατάσταση και μου είπαν πως θα είναι διαφορετικές παραλαβές από την Alpha Copy και εφόσον δεν έχει πρόβλημα η συσκευή δεν μπορούν να το αλλάξουν. Είπατε τίποτε ;

λογικό αυτό που σου είπανε τι σου φάνηκε περίεργο. Έχει αναφερθεί ότι οι νέες παραγγελίες δεν έχουν τα επιπλέον μέσα οπότε προφανώς ο φίλος σου έπεσε σε παλιότερη συσκευή. Ήταν δυνατόν να σου άλλαζαν το τηλέφωνο αφού έτσι έρχεται εκ κατασκευής το βρισκεις λογικό;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω κανει εγκατασταση , καμια εφαρμογη επιπλεον , και ναι η καρτα μνημης ειναι η μαμισια.

Αυτο σκεφτομαι κι εγω το hard format , αλλα μετα αντε παλι απο την αρχη ρυθμισεις προσωπικες , κ.λ.π.:(

Αφού δεν έχεις κάποια εφαρμογή για δοκίμασε να βγάλεις την κάρτα μνήμης κ να το ανοίξεις ξανά.

 

Θα συμφωνησω με τον stendor[/member] δηλ. οτι το προβλημα μπορει να ξεκιναει απο την καρτα μνημης. Επειδη δεν εχεις κανει τιποτα εγκατασταση και δεν ξερουμε τι μπορει να εχει συμβει θα σου προτεινα να ακολουθησεις τα παρακατω βηματα για να εισαι 100% σιγουρος.

 

1. Να περασεις ξανα την ιδια εκδοση λογισμικου.

2. Harf format στην συσκευη

3. Format στην καρτα μνημης μεσα απο το κινητο.

 

Απο την στιγμη που δεν εχεις περασει εφαρμογες δεν θα σου παρει χρονο να κανεις τις ρυθμισεις. Σιγουρα η δικη σου περιπτωση δεν ειναι τοσο τραβηγμενη αλλα ποτε δεν ξερεις:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2801046#post2801046

Προς ολους:

Πριν κανουμε μια ερωτηση καλυτερα να διαβαζουμε τις 2-3 τελευταιες σελιδες ειναι πολυ πιθανον να υπαρχει η απαντηση :!:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Οποιο θεμα και να βαλω στο κινητο ρε παιδια το κινητο γινεται λιγο πιο αργο..Ειτε ειναι περασμενο στην μνημη του κινητου ειτε στην καρτα μνημης..Εχουν βγει τοσο ωραια θεματα και δεν μπορω να τα χρησιμοποιησω.Δηλαδη στους αλλους ολα ειναι μια χαρα?:wacko:Ξερει κανεις μηπως τι φταει?

Αν το θέμα είναι αρκετά βαρύ, είναι λογικό να υπάρχει μια μικρή καθυστέρηση σε σχέση με το εργοστασιακό.

 

 

Καλησπέρα παιδιά! Έχω να σας κάνω δύο ερωτήσεις...

1) Όταν έχω κλειστό το κινητό και το ανοίγω, αφού φορτώνει το NOKIA logo, μετά μένει με μία μαύρη οθόνη. Αν πατήσω το πλήκτρο για το menu, μπαίνει κανονικά, και όταν βγώ όλα φαίνονται εντάξει. Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2802495#post2802495

 

 

Παιδιά νεώτερα από το μέτωπο :

Πριν απο 1 ώρα το αγόρασε συνάδελφός μου και είχε θήκη και 2η γραφίδα ενώ το usb καλώδιο ήταν 10πλάσιο από το δικό μου. Πήγα λοιπόν στο ίδιο κατάστημα και τους είπα τις διαφορές και ελλείψεις, ζήτησα αντικατάσταση και μου είπαν πως θα είναι διαφορετικές παραλαβές από την Alpha Copy και εφόσον δεν έχει πρόβλημα η συσκευή δεν μπορούν να το αλλάξουν. Είπατε τίποτε ;

Προφανώς είναι από παλιότερη παρτίδα.

Πώς να στο αλλάξουν...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Προκειται σε μερικες μερες να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο. Θα ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις. Ξερω οτι σιγουρα καποιες απ'αυτες εχουν απαντηθει, αλλα οπως γινεται σε ολα τα θεματα, καπου χανεις τη μπαλα!Να σημειωσω οτι δεν ειμαι εντελως ασχετος, απλα δεν εχω καταάβει πληρως καποια θεματα..

1) Το χακ της συσκευης προβλεπει, αν καταλαβα σωστα, μια εγκατασταση του installserver. Αυτο πως γινεται? Εννοω, εγκαθισταται αυτοματα με το που τρεξεις το RomPatcher?(ή λεω βλακειες?)

2) Τι ειναι πια αυτο το RomPatcher και πως τρεχει?

3) Τα directories Ε:/patches k E:/h@ck υπαρχουν/δημιουργουνται αυτοματα ή τα δημιουργουμε εμεις χειροκινητα?

4)Μου θυμιζετε τον κωδικο για hard format ή το συνδυασμο πληκτρων?

5)Το προβλημα με τη σχισμη υπαρχει ακομη? Και αν ναι, ποσο μεγαλη ειναι? Αν, οταν το παρω την εχει, το παω στην alpha copy, θα μου το φτιαξουν ή θα τα κανουν χειροτερα?

6)Το προβλημα με τη σχισμη κανει "διακρισεις" στα χρωματα ή υπαρχει σε ολα?

7)Το πισω καλυμμα, πως φαινεται στο μπλε/κοκκινο/μαυρο? Κανενα screenshot παιζει?

8) Οι ελλειψεις σε 2η γραφιδα και θηκη ειναι λογω καινουριων παρτιδων? Ή θα υπαρξουν ξανα?

 

Αυτα προς το παρον! Σας παρακαλω μη με φατε αλλα ειμαι noob το παραδεχομαι!

Ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις σας!:)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

 

Notice to mods!: Γραφω με greeklish MONO οταν ειμαι σε PC χωρις ελληνικα ή για καποιο αλλο σοβαρο λογο. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

1 & 2) Δες εδώ. Πιο απλά δεν γίνεται...

3) Δημιουργείται μόνο του το Ε:/patches. Το άλλο δεν υπάρχει και δεν το χρειάζεσαι.

4) Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 5th Edition Platform FAQ :: Πως κάνω format στο κινητό;

5) Ναι, υπάχει. Μη τα λεμε πάλι... Διάβασε λίγο το θέμα...

7) Έτσι βγαίνουν πλέον. Δεν νομίζω πως θα αλλάξει αυτό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση, όταν χρησιμοποιείς την οθόνη και την πιέζεις για εκτέλεση κάποιας λειτουργίας αισθάνεστε σαν να "χτυπάει" η μπαταρία από κάτω, κάτι σαν στιγμιαία δόνηση ;

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...