Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια, μετα απο hard format εξαφανιστηκε το λογοτυπο του facebook στη λιστα του μενου "οn line". Πως μπορω να το επαναφερω; ευχαριστω^^
"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε εδώ και θα βρεις την λύση...

Το ίδιο έπαθα και εγώ.

 

Facebook

Mobile : iPhone 12 ProMax 256GB Pacific Blue / iOS 14.2 (A2411)
Provider : Vodafone GR Giga Unlimited Ultra
===
Tablet : iPad  Pro 5th Gen 12.9" Wi-Fi/LTE 2021 256GB: iOS 15.2.1

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενω παταω το πληκτρο ληψης φωτογραφιας η καμερα δεν ανοιγει.Εχει συμβει και σε κανενα αλλο?Μπορω να το λύσω καπως?:cry:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενω παταω το πληκτρο ληψης φωτογραφιας η καμερα δεν ανοιγει.Εχει συμβει και σε κανενα αλλο?Μπορω να το λύσω καπως?:cry:

εχεις vodafone καρτα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενω παταω το πληκτρο ληψης φωτογραφιας η καμερα δεν ανοιγει.Εχει συμβει και σε κανενα αλλο?Μπορω να το λύσω καπως?:cry:

Δοκίμασε να το κλείσεις και όταν το ξανα ανοίξεις να πατήσεις στην οθόνη την ώρα που δείχνει τα χέρια της nokia και μετά εντάξει εκεί που λέει για τις υπηρεσίες.

πιθανότατα δεν λειτουργεί και το αυτόματο κλείδωμα;

και μάλλον έχεις vodafone?

Link to comment
Share on other sites

Οντως φίλε εκανα αυτο που ειπες και δουλεψε κανονικα.Αλλα θα πρεπει να θυμαμαι να το κανω αυτο καθε φορα που το ανοιγω?
Link to comment
Share on other sites

την ωρα που το ανοιγεις πατα "ναι ¨' στο χαιρετισμο vodafone.

 

Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν έχει ενημερωθεί η Vodafone για αυτό το θέμα και αν (δεν το πιστεύω) ερευνούν τη λύση του προβλήματος.

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχουν ακουστει και καποια αλλα μικροκολληματα οπως αυτο με την καρτα της vodafone και σκεφτομαι και εγω να βαλω ξερει τι αλλο κολλημα υπαρχει εκτος απο το κουμπι της καμερας?
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει ένα nokia 5800, εχω σύνδεση wind και παρά τις απεγνωσμενες μου προσπάθεις (αυτοματες ρυθμισεις, χειροκινητες ρυθμίσεις, δύο επισκέψεις σε καταστήματα wind) δεν μπορώ να στείλω και να λάβω mms και να μπω στο internet. Η κάρτα από άλλο τηλέφωνο στέλνει mms. Μπορείτε να με βοηθήσεται???

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να δω τι IP διεύθυνση έχει το κινητό μου, όταν συνδέομαι με Wifi στο internet;

 

Για να δεις την ip μεσω της οποιας "βγαινεις" στο internet πηγαινε στο http://www.whatismyip.com.

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει ένα nokia 5800, εχω σύνδεση wind και παρά τις απεγνωσμενες μου προσπάθεις (αυτοματες ρυθμισεις, χειροκινητες ρυθμίσεις, δύο επισκέψεις σε καταστήματα wind) δεν μπορώ να στείλω και να λάβω mms και να μπω στο internet. Η κάρτα από άλλο τηλέφωνο στέλνει mms. Μπορείτε να με βοηθήσεται???

Ευχαριστώ

 

Για αρχη τσεκαρε στο μενου εαν ειναι σωστες οι ρυθμισεις για mms.Αν ολα ειναι οκ,τοτε μπορεις να δεις αν χρειαζεται αναβαθμιση το λειτουργικο και αν ναι,να προβεις σε αυτην,αν οχι κανε ενα φορματ δινοντας *#7370#.Λογικα δεν ειναι προβλημα harware...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό Πάσχα. Διάβασα λίγο παραπάνω και επειδή μες τη βδομάδα θα έχω το κινητό από τη βονταφον αναρωτιέμαι ΟΛΑ τα βονταφον έχουν τα κολλήματα αυτά? (κάμερα και αυτόματο κλείδωμα).

 

ΥΓ.: Από τώρα σκέφτομαι τον ελεεινό διάλογο τύπου "συγνώμη η συσκευή δεν είναι για Ελλάδα θα ήθελα μια με το σωστό πρόντακτ κόουντ" - Μα τι λέτε κύριε... (κτλ κτλ τα ίδια είχα περάσει με το ¨γερμανικό¨ ναβιγκέιτορ) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν έχει ενημερωθεί η Vodafone για αυτό το θέμα και αν (δεν το πιστεύω) ερευνούν τη λύση του προβλήματος.

 

εγω ταλαιπωρηθηκα μεχρι που τα παιδια εδω βρηκαν τη λυση ειχα παει το τηλεφωνο στο σερβις 2 φορες και δεν βρισκανε τιποτα. 2 μηνες το ειχαν κρατησει οι μαμακες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό Πάσχα. Διάβασα λίγο παραπάνω και επειδή μες τη βδομάδα θα έχω το κινητό από τη βονταφον αναρωτιέμαι ΟΛΑ τα βονταφον έχουν τα κολλήματα αυτά? (κάμερα και αυτόματο κλείδωμα).

 

ΥΓ.: Από τώρα σκέφτομαι τον ελεεινό διάλογο τύπου "συγνώμη η συσκευή δεν είναι για Ελλάδα θα ήθελα μια με το σωστό πρόντακτ κόουντ" - Μα τι λέτε κύριε... (κτλ κτλ τα ίδια είχα περάσει με το ¨γερμανικό¨ ναβιγκέιτορ) :wacko:

 

ΟΛΕΣ οι sim της Voda εχουν αυτά τα κολλήματα δυστυχως και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. αν σε ενοχλούν πολύ, αλλάζεις πάροχο....

 

Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα σε όλους εδώ μέσα.

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

εμέμα με sim voda δεν έχει πρόβλημα με το κουμπί της κάμερας ότι και αν πατήσω ή δεν πατήσω στον χαιρετισμό της voda:D

 

Καλή Ανάσταση σε όλους

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΕΣ οι sim της Voda εχουν αυτά τα κολλήματα δυστυχως και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. αν σε ενοχλούν πολύ, αλλάζεις πάροχο...

 

:mad::( ...Αν είναι δυνατόν...

 

εμέμα με sim voda δεν έχει πρόβλημα με το κουμπί της κάμερας ότι και αν πατήσω ή δεν πατήσω στον χαιρετισμό της voda:D

 

Ας ελπίσω να μου 'κάτσει' καλή σίμ :rolleyes:

 

ΥΓ.: Τη παλεύω να προσθέσω το πόστ του johnlotos στη τροποποίηση αλλά δε το έχω...

Link to comment
Share on other sites

εμέμα με sim voda δεν έχει πρόβλημα με το κουμπί της κάμερας ότι και αν πατήσω ή δεν πατήσω στον χαιρετισμό της voda:D

 

Καλή Ανάσταση σε όλους

 

Να υποθέσω ότι ειναι παλιά κάρτα;

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

έχω το total video converter τι επιλογες να δώσω για να φτιάξω videaki για το 5800 που να το δειχνει και σωστά μέσα στο 5800 (το avatar) ????
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Για να δεις την ip μεσω της οποιας "βγαινεις" στο internet πηγαινε στο http://www.whatismyip.com.

 

κατεβασα ενα αρχειο μεσω rapidshare και εβγαλε μηνυμα πως η ΙΡ μου κατεβαζε εκεινη τι στιγμη. Πώς συμβαινει αυτο; "μοιραζομαι" ΙΡ με αλλους στο wireless internet? καλη ανάσταση σε όλους!

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...