Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε την πατησες.το τηλεφωνο ειναι παραεισαγωγης.διαβασε αυτο που εχω γραψει στην ενοτητα,αντιμετωπισατε προβλημα με το νοκια 5800?

 

Ωραια!!! Και τωρα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φυσικά υπάρχει νεότερη έκδοση.

Η 20.0.012.

Έκανες αναβάθμιση μέσω NSU και σου πέρασε την 11...;

Τι product code έχεις;

 

Ναι εκανα αναβαθμιση με το νοκια updater και μου περασε την 11.0.9.

μολις τελειωσε το Update πατησα ξανα να γινει update και μου ειπε οτι ειναι ενημερωμενο.που βρισκω το product code?τ εχω παρει απο αγγλια αν εχει καποια διαφορα?

 

ευχαριστω πολυ:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την γρηγορη απάντηση...!!!

Οταν λεω αν hackaρετε εννοω αν οι εφαρμογες χρειαζονται πιστοποιητικο και αν μπορουμε να το hackαρουμε για να αποφυγουμε αυτη την διαδικασια...

Πόσο sar εχει..??? (Ν78=1,23sar)

Καμία photo με τα ηχεία παίζει πουθενα...?

 

Χρειάζονται πιστοποιητικό αλλά αν δεις στο αντίστοιχο θέμα το δεύτερο ποστ μέσα σε δυο λεπτά έχεις τελειώσει. Το sar είναι 0.99

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την γρηγορη απάντηση...!!!

Οταν λεω αν hackaρετε εννοω αν οι εφαρμογες χρειαζονται πιστοποιητικο και αν μπορουμε να το hackαρουμε για να αποφυγουμε αυτη την διαδικασια...

Πόσο sar εχει..??? (Ν78=1,23sar)

Καμία photo με τα ηχεία παίζει πουθενα...?

Παρότι χακάρεται, για τις εφαρμογές χρειάζεσαι πιστοποιητικό.

 

 

Ωραια!!! Και τωρα?

Και τώρα θα πας σε Nokia Shop ώστε να σου περάσουν αυτοί τα ελληνικά.

Φυσικά θα πληρώσεις 15€.

Από πού το πήρες; Αν θέλεις πήγαινε το πίσω και ζήτα εξηγήσεις.

 

 

Ναι εκανα αναβαθμιση με το νοκια updater και μου περασε την 11.0.9.

μολις τελειωσε το Update πατησα ξανα να γινει update και μου ειπε οτι ειναι ενημερωμενο.που βρισκω το product code?τ εχω παρει απο αγγλια αν εχει καποια διαφορα?

 

ευχαριστω πολυ:)

Επειδή το πήρες από Αγγλία έγινε αυτό.

Το product code αναγράφεται στην ετικέτα πίσω από τη μπαταρία της συσκευής.

Πήγαινε σε Nokia Shop ώστε να σου περάσουν αυτοί τα ελληνικά.

Φυσικά θα πληρώσεις 15€.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παρότι χακάρεται, για τις εφαρμογές χρειάζεσαι πιστοποιητικό.

 

 

 

Και τώρα θα πας σε Nokia Shop ώστε να σου περάσουν αυτοί τα ελληνικά.

Φυσικά θα πληρώσεις 15€.

Από πού το πήρες; Αν θέλεις πήγαινε το πίσω και ζήτα εξηγήσεις.

 

 

 

Επειδή το πήρες από Αγγλία έγινε αυτό.

Πήγαινε σε Nokia Shop ώστε να σου περάσουν αυτοί τα ελληνικά.

Φυσικά θα πληρώσεις 15€.

 

Αγγλια μενω:) Δλδ εδω δεν μπορω να την περασω την καινουρια εκδοση?τι σχεση εχει απο που το πηρα?

Link to comment
Share on other sites

Παρότι χακάρεται, για τις εφαρμογές χρειάζεσαι πιστοποιητικό.

 

 

 

Και τώρα θα πας σε Nokia Shop ώστε να σου περάσουν αυτοί τα ελληνικά.

Φυσικά θα πληρώσεις 15€.

Από πού το πήρες; Αν θέλεις πήγαινε το πίσω και ζήτα εξηγήσεις.

 

 

 

Επειδή το πήρες από Αγγλία έγινε αυτό.

Το product code αναγράφεται στην ετικέτα πίσω από τη μπαταρία της συσκευής.

Πήγαινε σε Nokia Shop ώστε να σου περάσουν αυτοί τα ελληνικά.

Φυσικά θα πληρώσεις 15€.

 

Μετα θα θελει καθε φορα το ιδιο? Οτα κανω update?

 

το τηλεφωνο απο που το εχεις παρει?

 

Απο Multirama

Link to comment
Share on other sites

Μετα θα θελει καθε φορα το ιδιο? Οτα κανω update?

 

 

 

Απο Multirama

 

ακου.εαν δεν το αλλαξεις,σε καθε αναβαθμιση θα χανονται τα ελληνικα,και θα δινεις 15 ευρω για να περνας τα ελληνικα.κανε καταγγελια στο συνηγορο του πολιτη.μην το αφηνεις ετσι.το τηλεφωνο αυτο δεν εχει περασμενα τα ελληνικα απο την αρχη,αλλα εκ των υστερων.για αυτο χανονται.

Link to comment
Share on other sites

ακου.εαν δεν το αλλαξεις,σε καθε αναβαθμιση θα χανονται τα ελληνικα,και θα δινεις 15 ευρω για να περνας τα ελληνικα.κανε καταγγελια στο συνηγορο του πολιτη.μην το αφηνεις ετσι.το τηλεφωνο αυτο δεν εχει περασμενα τα ελληνικα απο την αρχη,αλλα εκ των υστερων.για αυτο χανονται.

 

Αυριο θα μιλησω με τα Multirama. Τι να ζητησω αν χρειαστει ωστε να ειναι ολα ενταξει μετα?

Αν μου πει αλλαγη συσκευης τι να κοιταξω?

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα μιλησω με τα Multirama. Τι να ζητησω αν χρειαστει ωστε να ειναι ολα ενταξει μετα?

Αν μου πει αλλαγη συσκευης τι να κοιταξω?

 

η μονη λυση ειναι η εξης:επιτοπου τηλεφωνο στη alphacopy με το ΙΜΕΙ που γραφει εξω στο κουτι,να σου πουν αν το αναγνωριζουν.μονο ετσι.αλλιως ζητα τα χρηματα πισω.αν αρνηθουν,αμεσως καταγγελια στο συνηγορο του πολιτη.τηλεφωνο 1520.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις πως μεταφερω απο τηλ στο pc της επαφες μου?προσπαθω με το ovi suite αλλα δε βρισκω καμια δυνατοτητα!ειναι επειγον,πρεπει να κανω αναβαθμιση και δε θελω να της χασω
Link to comment
Share on other sites

η μονη λυση ειναι η εξης:επιτοπου τηλεφωνο στη alphacopy με το ΙΜΕΙ που γραφει εξω στο κουτι,να σου πουν αν το αναγνωριζουν.μονο ετσι.αλλιως ζητα τα χρηματα πισω.αν αρνηθουν,αμεσως καταγγελια στο συνηγορο του πολιτη.τηλεφωνο 1520.

 

 

Μηπως φταιει που το update εγινε απο το ξενο site και οχι απο το ελληνικο?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως φταιει που το update εγινε απο το ξενο site και οχι απο το ελληνικο?

 

οχι φιλε.κατι εχει παιχθει με αυτα τα κινητα,αλλα ποιος σου λεει.το κινητο ειχε ζητηση,ειχε καποια ελλειψη και προφανως εγιναν εισαγωγη απο παρτιδες αλλων χωρων και προστεθηκαν τα ελληνικα.μαλλον εχουν γινει σε καποιο εργοστασιο της νοκιας,μαλλον στη γερμανια,με ευθυνη μαλλον των εισαγωγεων.το κακο ειναι οτι δεν τα αναγνωριζει η επισημη alphacopy ελλαδος.παντως αν σε ενδιαφερει δινουν χαρτι επισημο,οτι δεν το αναγνωριζουν.στελνεις ενα fax και σου απαντανε.εγω εχω ζητησει.μετα κανε οτι θελεις,ειναι στη κριση σου.

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε.κατι εχει παιχθει με αυτα τα κινητα,αλλα ποιος σου λεει.το κινητο ειχε ζητηση,ειχε καποια ελλειψη και προφανως εγιναν εισαγωγη απο παρτιδες αλλων χωρων και προστεθηκαν τα ελληνικα.μαλλον εχουν γινει σε καποιο εργοστασιο της νοκιας,μαλλον στη γερμανια,με ευθυνη μαλλον των εισαγωγεων.το κακο ειναι οτι δεν τα αναγνωριζει η επισημη alphacopy ελλαδος.παντως αν σε ενδιαφερει δινουν χαρτι επισημο,οτι δεν το αναγνωριζουν.στελνεις ενα fax και σου απαντανε.εγω εχω ζητησει.μετα κανε οτι θελεις,ειναι στη κριση σου.

 

Υπαρχει περιπτωση να περαστει απο την Νοκια ολο το software απο την αρχή ωστε μετα να ειναι οκ και με το καθε update?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις πως μεταφερω απο τηλ στο pc της επαφες μου?προσπαθω με το ovi suite αλλα δε βρισκω καμια δυνατοτητα!ειναι επειγον,πρεπει να κανω αναβαθμιση και δε θελω να της χασω

 

Γίνεται 1000% εγώ έτσι το έκανα. Αν δεν βρίσκεις δοκίμασε και Όλα τα προγράμματα-->Nokia-->Nokia ovi-->PC Sync

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να περαστει απο την Νοκια ολο το software απο την αρχή ωστε μετα να ειναι οκ και με το καθε update?

 

αυτο δεν το ξερω.παρε ενα τηλεφωνο αυριο στην alphacopy.αλλα κανε και μια καταγγελια,δεν χανεις τιποτα.νομιζω θα δικαιωθουμε.μας πουλησαν ψευτικο προιον παραεισαγωγης εν αγνοια μας, χωρις να ισχυει η εγγυηση του πληρως απο την ελληνικη alphacopy.

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν το ξερω.παρε ενα τηλεφωνο αυριο στην alphacopy.αλλα κανε και μια καταγγελια,δεν χανεις τιποτα.νομιζω θα δικαιωθουμε.μας πουλησαν ψευτικο προιον παραεισαγωγης εν αγνοια μας, χωρις να ισχυει η εγγυηση του πληρως απο την ελληνικη alphacopy.

 

 

Οκ φιλε.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Οκ φιλε.

Thanks

 

η γνωμη μου ειναι να ζητησεις τα λεφτα σου πισω γιατι εδω υπαρχει απατη εκ μερους τους.η καταγγελια ειναι σωστη κινηση απλα δεν ξερω αν ειναι και η καταλληλη καθως ολοι αυτοι διαθετουν νομικα τμηματα στελεχωμενα και συ εισαι ενα απλο παιδι που αγορασε το κινητο:)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

η γνωμη μου ειναι να ζητησεις τα λεφτα σου πισω γιατι εδω υπαρχει απατη εκ μερους τους.η καταγγελια ειναι σωστη κινηση απλα δεν ξερω αν ειναι και η καταλληλη καθως ολοι αυτοι διαθετουν νομικα τμηματα στελεχωμενα και συ εισαι ενα απλο παιδι που αγορασε το κινητο:)

 

παντως εμενα ακομα να μου απαντησει το πλαισιο για την αλλαγη.εξαλλου αυριο θα εχω και το επισημο εγγραφο της alphacopy.οσο δεν μιλαμε φιλε και δεν αντιδρουμε,αυτα θα μας κανουν.ειναι ευκολο να δωσω 15 ευρω και να περασω τα ελληνικα.δεν θα το κανω.θα το παλεψω και οπου φτασω.με αποδειχτηκα στοιχεια δεν φοβαμε κανενα νομικο τμημα του πλαισιου.

Link to comment
Share on other sites

παντως εμενα ακομα να μου απαντησει το πλαισιο για την αλλαγη.εξαλλου αυριο θα εχω και το επισημο εγγραφο της alphacopy.οσο δεν μιλαμε φιλε και δεν αντιδρουμε,αυτα θα μας κανουν.ειναι ευκολο να δωσω 15 ευρω και να περασω τα ελληνικα.δεν θα το κανω.θα το παλεψω και οπου φτασω.με αποδειχτηκα στοιχεια δεν φοβαμε κανενα νομικο τμημα του πλαισιου.

 

καλως και γω μαζι σου και μενα με εχουν κοροιδεψει απλα καμια φορα εμεισ ειμαστε που χανουμε σε χρονο και χρημα

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Αγγλια μενω:) Δλδ εδω δεν μπορω να την περασω την καινουρια εκδοση?τι σχεση εχει απο που το πηρα?

Επειδή δεν βλέπω άλλη λύση, αν μπορείς επισκέψου ένα Nokia Shop και ζήτα τους να σου περάσουν την έκδοση λογισμικού με την ελληνική γλώσσα.

Βέβαια μπορείς να αλλάξεις το product code της συσκευής σου, αλλά θα χάσεις την εγγύηση.

Απλά για το αγγλικό product code δεν είναι διαθέσιμη η έκδοση 20. Το λόγο δεν τον ξέρω.

 

 

Μετα θα θελει καθε φορα το ιδιο? Οτα κανω update?

 

Απο Multirama

Μετά θα πηγαίνεις σε Nokia Shop και θα σου περνάνε την αναβάθμιση εντελώς δωρεάν!

 

 

Παιδια ξερει κανεις πως μεταφερω απο τηλ στο pc της επαφες μου?προσπαθω με το ovi suite αλλα δε βρισκω καμια δυνατοτητα!ειναι επειγον,πρεπει να κανω αναβαθμιση και δε θελω να της χασω

Πως μπορω να μεταφερω της επαφες απο το τηλ στο pc?

Δεν τις χάνεις αν κάνεις αναβάθμιση.

Επίσης μπορείς να τις περάσεις και στη κάρτα μνήμης.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρατηρησει κανεις οτι με την 20αρα την version οταν παιρνεις τηλ.(χωρις να το εχει σηκωσει ο αλλος....) η σε παιρνουν...αν ο αισθητηρας αποστασης νιωσει κατι μπροστα του δεν σβηνει την οθονη απλως απενεργοποιει την οθονη αφης?και μονο οταν το σηκωσεις εσυ η αλλος και η κληση "αρχιζει" μονο τοτε οταν αντιληφθει κατι μπροστα του σβηνει την οθονη?Η μονο σε εμενα το κανει?:):):):D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρατηρησει κανεις οτι με την 20αρα την version οταν παιρνεις τηλ.(χωρις να το εχει σηκωσει ο αλλος....) η σε παιρνουν...αν ο αισθητηρας αποστασης νιωσει κατι μπροστα του δεν σβηνει την οθονη απλως απενεργοποιει την οθονη αφης?και μονο οταν το σηκωσεις εσυ η αλλος και η κληση "αρχιζει" μονο τοτε οταν αντιληφθει κατι μπροστα του σβηνει την οθονη?Η μονο σε εμενα το κανει?:):):):D:D:D

 

Έτσι είναι πλέον :)

Link to comment
Share on other sites

Παρότι χακάρεται, για τις εφαρμογές χρειάζεσαι πιστοποιητικό.

 

 

 

Και τώρα θα πας σε Nokia Shop ώστε να σου περάσουν αυτοί τα ελληνικά.

Φυσικά θα πληρώσεις 15€.

Από πού το πήρες; Αν θέλεις πήγαινε το πίσω και ζήτα εξηγήσεις.

 

 

 

Επειδή το πήρες από Αγγλία έγινε αυτό.

Το product code αναγράφεται στην ετικέτα πίσω από τη μπαταρία της συσκευής.

Πήγαινε σε Nokia Shop ώστε να σου περάσουν αυτοί τα ελληνικά.

Φυσικά θα πληρώσεις 15€.

 

η μεσω phoenix τα περνας αλλα αν δεν ξερεις καλυτερα μην το δοκιμασεις:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...