Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παδια αν κανς Update το κινητο μου απο το κινητο πρηκτολογωντας *#0000# για V20.0.012 που βγηκε εχτες νομιζω..θα φυγουν τα ελληνικα??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eαν κανεις αναβαθμιση μεσω fota ΔΕΝ χανεις τα ελληνικα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2687367#post2687367

 

Xθες την απεσυραν σημερα δεν γνωριζω εαν ειναι ξανα πανω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2687944#post2687944

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

:pακολουθησα τη συμβουλη ενος φιλου παραπανω και εψαξα λιγο την εκθεση.........οντως μπορουμε να δημιουργησουμε φακελους και να μην ειναι ολα χυμα.τωρα πια εχω το βιντεο ξεχωριστα σε ενα φακελο και τις φωτογραφιες σε ξεχωριστους φακελους,αναλογο τα γουστα μου.μια χαρα ολα!!! :lol::p

 

Δεν μου λετε και μενα το τροπο διοτι ειμαι και λιγο ασχετος :p

Link to comment
Share on other sites

Εικόνες και βίντεο --> επιλογές --> επιλογές φακέλου --> νέος φάκελος

 

Στις εικονες και βιντεο μου δινει επιλογες--> Ληψη-->Προβολη κατα --> Βοηθεια--> Εξοδος (σορρυ αν κουραζω)

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησουλες:

1ον έχει παρει κανεις την Full Body Coverage απο zagg και αν ναι ειναι ικανοποιημένος?ποσα ειναι τα μεταφορικα και ποσες μερες εκανε να παραλαβει?

2ον ειχα βαλει στο φακελο ηχοι ψηφιακοι ηχοι ενα φακελο cd.εσβησα τα κομματια αλλα στην λιστα καλλιτεχνες κτλ εμφανιζεται ακομα.πηγα να κανω απο εκει διαγραφη αλλα δε γινεται.πως το εξαφανιζω?

Link to comment
Share on other sites

Στις εικονες και βιντεο μου δινει επιλογες--> Ληψη-->Προβολη κατα --> Βοηθεια--> Εξοδος (σορρυ αν κουραζω)

 

Πάτα πάνω σε μία εικόνα (μην την ανοίξεις όμως), και μετά επιλογές

Link to comment
Share on other sites

Eαν κανεις αναβαθμιση μεσω fota ΔΕΝ χανεις τα ελληνικα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2687367#post2687367

 

Xθες την απεσυραν σημερα δεν γνωριζω εαν ειναι ξανα πανω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2687944#post2687944

 

δηλαδη αν την κανεις την αναβαθμηση μεσω nsu τα χανεις τα ελληνικα?

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Πάτα πάνω σε μία εικόνα (μην την ανοίξεις όμως), και μετά επιλογές

 

 

Ευχαριστω :lol: Τωρα μαλιστα :) Ααα,και κατι ακομα. Το να κλειδωνει με καποιο κωδικο ασ πουμε ενας φακελος ειναι εφαρμογη ?

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση το GPS μου δεν δουλεύει. Έκανα hard reset. Να ρωτήσω κάτι άλλο. Όταν είστε μέσα στο GPS σας δουλεύει το rotate;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Στην συγκεκριμενη σελιδα εχω γραψει 2 φορες οτι για τους χαρτες υπαρχει Επισημο θεμα. Μαλλον πρεπει να αρχισω να διαγραφω μηνυματα για να το καταλαβετε.

 

@gv_liou δεν το γραφω για εσενα αλλα για ολους.

 

H ερωτηση μου αναφεροταν στο γιατι δε βρισκει δορυφορους φιλε μου, οχι πως δουλευουν οι χαρτες. ελεγα μηπως ηταν κανενα hardware προβλημα. αν επρεπε να το πω και αυτο στο θεμα για τους χαρτες ζητω συγνωμη :)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αξίζει να κάνω αναβάθμιση ή μήπως όχι? Το κινητό μου πέρα από το πλήκτρο της κάμερας, λειτουργεί άψογα. Έχω την έκδοση 10.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση το GPS μου δεν δουλεύει. Έκανα hard reset. Να ρωτήσω κάτι άλλο. Όταν είστε μέσα στο GPS σας δουλεύει το rotate;

 

Δουλεύει, αλλά την πρώτη φορά κάνει αρκετά λεπτά. Στους χάρτες δεν λειτουργεί η περιστροφή.

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει, αλλά την πρώτη φορά κάνει αρκετά λεπτά. Στους χάρτες δεν λειτουργεί η περιστροφή.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση σου .Βέβαια ήμουν μέσα σε λεωφορείο άρα δικαιολογμένα θα έλεγα. Αν και είχα βάλει το a-gps δεν έπιανε.Anyway θα ξαναδοκιμάσω.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν την κανεις την αναβαθμηση μεσω nsu τα χανεις τα ελληνικα?

Αν δεν είναι ελληνικό, φυσικά και ναι.

 

 

Ευχαριστω :lol: Τωρα μαλιστα :) Ααα,και κατι ακομα. Το να κλειδωνει με καποιο κωδικο ασ πουμε ενας φακελος ειναι εφαρμογη ?

Χρειάζεσαι εφαρμογή.

Περισσότερα στο αντίστοιχο θέμα!

 

 

Μετά την αναβάθμιση το GPS μου δεν δουλεύει. Έκανα hard reset. Να ρωτήσω κάτι άλλο. Όταν είστε μέσα στο GPS σας δουλεύει το rotate;

Ναι, δουλεύει.

 

 

Τελικά αξίζει να κάνω αναβάθμιση ή μήπως όχι? Το κινητό μου πέρα από το πλήκτρο της κάμερας, λειτουργεί άψογα. Έχω την έκδοση 10.

Αξίζει να τη κάνεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου .Βέβαια ήμουν μέσα σε λεωφορείο άρα δικαιολογμένα θα έλεγα. Αν και είχα βάλει το a-gps δεν έπιανε.Anyway θα ξαναδοκιμάσω.

 

Να ξέρεις ότι τα gps αργούν πάρα πολύ αν δεν είσαι σταματημένος

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους .

μετα την αναβαθμιση εχω 2 προβλήματα στην εφαρμογη λεξικο μου εμφανιζει μονο αγγλικα και οταν κανω ληψη των ελληνικων απο το site της νοκια και παω να τα εγκαταστησω μου εμφανιζει μυνημα οτι το πιστοποιητικο εχει ληξει

Επισης δεν μου ανοιγει την εφαρμογη διαμορφωση εξαρτηματων

Αν καποιος ξερει ας βοηθησει thanks

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αν δουλεύει το CorePlayer 1.3.0;

Mπορεις να ρωτησεις στο επισημο θεμα των εφαρμογων!

 

καλησπερα σε ολους .

μετα την αναβαθμιση εχω 2 προβλήματα στην εφαρμογη λεξικο μου εμφανιζει μονο αγγλικα και οταν κανω ληψη των ελληνικων απο το site της νοκια και παω να τα εγκαταστησω μου εμφανιζει μυνημα οτι το πιστοποιητικο εχει ληξει

Επισης δεν μου ανοιγει την εφαρμογη διαμορφωση εξαρτηματων

Αν καποιος ξερει ας βοηθησει thanks

Μηπως εχεις λαθος την ημερομηνια της συσκευης σου?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...