Jump to content

Τι θα ντυθείτε τις Απόκριες; Αποκριάτικες στολές


nikkosnet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σχετικα με ντυσιμο για αποκριες εχει κανεις ποτε ντυθει κατι που να εχει βαψει ολοι του την μαπα;;; Ρωταω γιατι θελω να χερω πωσο περιπου αντεχουν αυτα τα make-up. Θελω να με βαψει η ξαδερφη μου αλλα θα μαζευτουμε στο σπιτι μου 2-3 ωρες νοριτερα με τους φιλους μου να ετοιμαστουμε και φοβαμε μην τοιχον τελικα παω στο παρτυ χωρις ηχνος make up.Θα γινω ρεζιλοι κια αδικα και ολες οι προετιμασιες. Θα μου πειτε γιατι δεν σε βαφουν οι φιλοι σου. Επιδι δεν τους εμπιστευομαι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 433
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ακουστε εικονα! Τζινακι κατεβασμενο(trendy), πανω απο το τζιν μποξερακι, μπλουζα αναποδα (και αναποδογυρισμενη και το μπρος πισω), καλτσες στα χερια,

αναποδα φορεμενα παπουτσια και καπελο, κουκουλα, σκουφι! :w00t:

\

 

Λίγο δύσκολο να ακούσουμε την εικόνα όπως και να δούμε την μυρωδιά.

 

:lol: :w00t: :lol: :w00t:

 

Δηλαδή τι θα ντυθείς τρελός «κλείστε μου μια θέση στο Δαφνή» γιατί εγώ έτσι ακούω αυτή την εικόνα εκτός και είναι πολύ πρωτοποριακό και δνε το πιάνω.

 

 

:w00t: :w00t: :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

ego mia pou mou egine synh8eia,8a balo thn iatrikh podia mou 8a kolhso sth plath ena xarti "dexomaste fakelakia"kai eimai etoimh...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τιλικα βρηκα μποτες και μαζι με 3φιλους μου θα ντυθουμε KISS. Θα ξεχωριζουμε κατα πολυ στο παρτυ του σχολιου

 

Ωραία και εγώ Bruce Dickinson

:p :D :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να ντυθώ ανθρωπος :D !!!Γυναίκα πάντως δεν ντύνομαι διότι την προηγούμενη φορα το είχα δαγκώσει!!! :X Αλλιώς λέω να ντυθώ μουρατιδης! :p
http://www.braker1.com/southclubs/banners/mg-roverclub.jpg
Link to comment
Share on other sites

τελικα οι μποτες ειναι προβλιματικες. χαλασαν πριν καν της χρειαστω.Θα παω χωρις μποτες γιατι η μονες μποτες που μπορω να βρω με τετιο τακουνι που να μου κανει ειναι σε μαγαζι για τραβεστη και εγω σε τετιο δεν μπαινω ποτε.
Link to comment
Share on other sites

ντιθεικατε κατι τελικα;;;Πως πηγε η Βραδια;;Γελασατε με της στολες των αλλων οι αλλοι με την δικι σας;;Εγω το Σαββατο θα ντυθο στο παρτυ του σχολειου. εκει θα γελασουμε
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ντύθηκα γκόμενα!Φουστίτσα και καλτσόν από carrefour,μακιγιάζ περούκα σγουρό μαλί μαύρο μακρί,μπλουζάκι ντεκολτέ και δε συμμαζεύεται! :lol:
iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Εγω έλεγα να ντυθώ τρομοκράτης, αλλά είμαι και απο μόνος μου τρομοκράτης, δεν χρειάζεται μεταμφίεση.. Κοιτάζω να ντυθώ κάτι πιο ξεχωριστό, όπως άνθρωπος βόμβα-ξέρετε, αυτοί οι τύποι στις προς ανατολή χώρες που τους γεμίζουν βομβίτσες και τους στέλνουν σε κάποια αποστολή, πάνε, σκάνε τις βομβίτσες και πεθαίνουν όλοι αλλά και οι ίδιοι βέβαια. Λέω λοιπόν να το κάνω και γω αυτό, και όπου γίνεται το πάρτι, να ανατινάξω τον χώρο. Αλλιώς θα ντυθώ νεκροθάφτης. Η Μητροπολίτης..
http://www.esnips.com/nsdoc/a98e7192-b2bd-49f0-97be-34129e08725d
Link to comment
Share on other sites

Εγω έλεγα να ντυθώ τρομοκράτης, αλλά είμαι και απο μόνος μου τρομοκράτης, δεν χρειάζεται μεταμφίεση.. Κοιτάζω να ντυθώ κάτι πιο ξεχωριστό, όπως άνθρωπος βόμβα-ξέρετε, αυτοί οι τύποι στις προς ανατολή χώρες που τους γεμίζουν βομβίτσες και τους στέλνουν σε κάποια αποστολή, πάνε, σκάνε τις βομβίτσες και πεθαίνουν όλοι αλλά και οι ίδιοι βέβαια. Λέω λοιπόν να το κάνω και γω αυτό, και όπου γίνεται το πάρτι, να ανατινάξω τον χώρο. Αλλιώς θα ντυθώ νεκροθάφτης. Η Μητροπολίτης..

τρομοκρατης οταν λες οτι θα ντυθεις εννοεις μπατσο ε? γιατι αν εννοεις τους αλλους απο 17Ν και ΕΛΑ εισαι λαθος, αλλα μπορω να σε βοηθησω σε πολλες πληροφοριες γιατι ξερω μερικα πολυ μεγαλα ονοματα απο αυτους :O :D

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε, απλά μαύρα ρούχα, σκουφο, μαύρα γυαλιά, μαύρα γάντια, και ένα βενζινοκίνητο πριόνι ανα χείρας. Σιγά το δύσκολο!
http://www.esnips.com/nsdoc/a98e7192-b2bd-49f0-97be-34129e08725d
Link to comment
Share on other sites

to na nty8hte xali to exete skeftei?axm..

to eida kai to brhka polu eksupno...ligo duskoloforeto bebaia alla eksupno

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

perneis ena xalaki kai to tyligeis guro gyro sou :)

epeidh mia alfa eidikothta sta xalia thn exo,sas enhmerono pos den einai toso duskolo oso akougete ka8os de 8a parete to pio xontro xali pou yparxei..

epishs mporeis na rapseis stolh apo ena eidos moketas pou einai polu lepto..ntona flor onomazetai...sxetika fthnouli einai(an ki ego ta perno tzampa):p

epishs ntyneis ton sunodo sou gyfto,kai eiste polu in zeygari:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το σκευτικες λιγο αργα.Τωρα πλεον δεν ξερω αν προλαβενουμε αλλα θα ητανε μια πολι καλοι ιδεα για του χρονου.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το σκευτικες λιγο αργα.Τωρα πλεον δεν ξερω αν προλαβενουμε αλλα θα ητανε μια πολι καλοι ιδεα για του χρονου.

Βασικά τώρα μόλις είδα το θέμα. :)

Δεν υπάρχει κανένα ενδεχόμενο;

Link to comment
Share on other sites

Φετος ειναι η πρωτη φορα που δεν ντυθηκα τιποτα! Ή μηπως ειναι η πρωτη φορα που ντυθηκα ανθρωπος? :lol: :yahoo: :tease:
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω για Alien..κεφαλι απο τα κλασικα απο τις ταινιες με τα σχιστα μεγαλα μαυρα ματια και ολοσομο ιδιο χρωμα με το κεφαλι ...φορμακι.
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ντυθηκα παπας με κολλημενα εικοσαευρα πανω στο ρασο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ ντύθηκα χίπης με μεγάλη επιτυχεία :up: :up: :yahoo: !αλήθεια τι λέτε να ανεβάσω φωτογραφία?:tease:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ειδα χτες εδω στην Λαρισσα ενα παληκαρι με γαζες στο κεφαλι, στα χερια, στα ποδια, κολαρο στο λαιμο, χαμος σας λεω και αγκαλια μια ροδα απο ποδηλατο!

Ειχε ντυθει ατυχημα :lol: :rotfl: :vava: :grin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...