Jump to content

Τι θα ντυθείτε τις Απόκριες; Αποκριάτικες στολές


nikkosnet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Egw lew na ntythw pita gyros... :blink:

to eixa dei perisi se ena party :alien:

 

poly kalo, pairneis ena strwma gymnastikis kai tiligesai kai koveis mesa xartonenia kremidia, gyro, ntomates ktl :lol: :lol:

 

poly kalo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 433
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Λοιπόν

 

Επειδή δε ξέρω αν θα προλάβω να πάω σε κανένα πάρτυ φέτος (λόγω δουλειάς κτλ ) , αν ντυθώ στο κουτουρού θα δούμε τι θα βάλω..Πχ πέρυσι με είχαν ντύσει φακίρη (αν και δεν γούσταρα τόσο)... Προτιμώ πιο ακραίες λύσεις...

 

αν γίνει κάτι οργανωμένο , λέμε να ντυθούμε Hi 5 με άλλους 4 φίλους .

Θα είναι καταπληκτικό πιστεύω. Λολ

:X
Link to comment
Share on other sites

γυναικα προς πεζοδρομιου πλευρα.....Το κλασσικοτερο και πιο πετυχημενο :p

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος anderson (29 Ιαν. 2004 , 01:37)

 

Θα ντυθώ... ντουζιέρα!!! Αν δείτε έναν σκελετό που έφτιαξα για να στηρίζεται πάνω μου, θα πάθετε!!! :lol: Εχει και κουρτίνα! :happy: Οπότε για πιο... ήσυχες στιγμές ακόμα και μέσα σε κλαμπ, απλά θα τραβάω την κουρτίνα!!! :whistle: Αλλες χρονιές είχα ντυθεί Χάρος, ψυγείο, :blink: γορίλας ακόμα και... Παναθηναϊκός(μπρρρ...)!!! :cry:

 

 

Με βαζεις σε σκεψεις :worry: ! Λες να ντυθω....μπουγαδα??? :p :alien: :wacko: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens SX1: SIE-SX1/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Ego tha valo tin persini mou pou einai scream! H maska petaei kai aima kai tromazoun ta koritsia!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 6310i: NokiaN-Gage/1.0 (4.03) SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την manos the greek

Wirelessly posted (Siemens SX1: SIE-SX1/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Ego tha valo tin persini mou pou einai scream! H maska petaei kai aima kai tromazoun ta koritsia!

 

Kai egw tha evaza tin persini mou (scream) an den eixe trypisei to mpoukalaki. @manos the Greek: koita ta pm's.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν ξέρω αν ντυθώ φέτος... Αν ντυθώ με την παρέα μάλλον στρουμφάκια! :D :D

Ρε παιδιά δεν έχετε καμιά φώτο να γελάσουμε λίγο; ;) :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος UnReaL (30 Ιαν. 2004 , 18:18)

 

καταπληκτικές ιδέες....

 

*Ξεχώρισα την Μπανιέρα, τις Hi-5, και το Χριστουγιεννιάτικο δέντρο*

 

 

Χαχαχαχαχαχαχα!!

 

Βασικά και εγώ ανυπομονώ για τις Hi5

 

θα έχει τρελό γέλιο πιστεύω !

 

Επίσης να προτείνω "κρεμάστρα"

 

Είναι πολύ απλό και εύκολο.Ντύνεστε με ένα άσπρο σεντόνι , σας δένουν με σκοινιά μπουγάδας , και κρεμάτε πάνω σας κάλτσες , βρακιά , σουτιέν , κιλότες , σώβρακα , μανταλάκια και ότι βρείτε... Λέει . Παλιά είχα ντυθεί και είχε συζητηθεί :happy:

:X
Link to comment
Share on other sites

η τάξη του '93 αποφάσισαμε να ξαναβρεθούμε όλοι μετά από 11 χρόνια αυτές τις απόκριες. σχεδόν όλοι χαθήκαμε από τότε. μετά από σκέψη είπαμε να μην μεταμφιεστούμε γιατί έτσι κι αλλιώς μάλλον δεν θα αναγνωρίζει ο ένας τον άλλον... ;)
The carpet crawlers heed their callersالسجاده الزواحف عن اهتمام المتصلين We've got to get in to get out ويفي على التدخل في الخروج
Link to comment
Share on other sites

μάλλον Αντώνης θα ντυθώ (πρωτότυπο)... σκέφτομαστε στο σχολείο να ντυθουμε τίποτα όλοι μαζί... να κάνουμε ντου με τίποτα στολές scream και μαχαίρια κ να μπαίνουμε στις διάφορες τάξεις! (κ στο τέλος θα φάμε καμία απόβολη να ηρεμίσουμε!)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ (29 Ιαν. 2004 , 15:01)

 

Λοιπόν

 

Επειδή δε ξέρω αν θα προλάβω να πάω σε κανένα πάρτυ φέτος (λόγω δουλειάς κτλ ) , αν ντυθώ στο κουτουρού θα δούμε τι θα βάλω..Πχ πέρυσι με είχαν ντύσει φακίρη (αν και δεν γούσταρα τόσο)... Προτιμώ πιο ακραίες λύσεις...

 

αν γίνει κάτι οργανωμένο , λέμε να ντυθούμε Hi 5 με άλλους 4 φίλους .

Θα είναι καταπληκτικό πιστεύω. Λολ

 

poli souper idea k pistevo tha exei poli gelio!!!! :D
Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω μαυρος.

Να βαφτώ μαύρος κ στο πρόσωπο και στα χέρια, να βάλω ενα μαντήλι στο κεφάλι και να πάρω καμια 20αρια cd και να φωναζω :"CD ΚΑΝΕΙΣ???"....

 

αλλα από ιδέες όχι και πολλές φέτος. μάλλον λόγω εξεταστικής, αν και είμαι στην Πάτρα... απαράδεκτος είμαι

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mixalaros (31 Ιαν. 2004 , 00:52)

 

εγώ λέω μαυρος.

Να βαφτώ μαύρος κ στο πρόσωπο και στα χέρια, να βάλω ενα μαντήλι στο κεφάλι και να πάρω καμια 20αρια cd και να φωναζω :"CD ΚΑΝΕΙΣ???"....

 

 

ρε φιλε δεν κρεμας και μια "προβοσκιδα" απο κατω να εισαι πιο πειστικος??? :lol: :lol: :D :whistle: :p

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SuRfeRCy (31 Ιαν. 2004 , 19:07)

 

ρε φιλε δεν κρεμας και μια "προβοσκιδα" απο κατω να εισαι πιο πειστικος??? :lol: :lol: :D :whistle: :p

 

Ναι... :lol: να ντυθείς... Μουτόμπο!!! :blink: :lol:
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mixalaros ( 1 Φεβ. 2004 , 22:47)

 

καλή ιδέα... μισό ...μέτρο λουκάνικο θα πάω να ζητήσω...

 

Με μισό μέτρο ντύνεσαι Μουτόμπο, 2 ετών!!! :blink: Βάλε ένα μέτρο και... βλέπουμε!!! :lol: :wacko: :lol:
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

να σου δωσω το δικο μου που ναι οτι πρεπει????? :p :D :lol: :whistle:

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως θα ντυθω σημα ακαταλληλοτητας! Φυσικα θα την κανω μονος μου την στολη!

 

Θα πω και στους φιλους μου να ντυθουν και αυτοι με τα λοιπα σηματα...

 

Μαλλον θα παρω μια απλη ασπρη μπλουζα και θα την βαψω η το πολυ-πολυ να το κανω σε κανενα χαρτονι πανω ... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Fetzisjr ( 2 Φεβ. 2004 , 23:07)

 

Εγω παντως θα ντυθω σημα ακαταλληλοτητας! Φυσικα θα την κανω μονος μου την στολη!

 

Θα πω και στους φιλους μου να ντυθουν και αυτοι με τα λοιπα σηματα...

 

Μαλλον θα παρω μια απλη ασπρη μπλουζα και θα την βαψω η το πολυ-πολυ να το κανω σε κανενα χαρτονι πανω ... :happy:

 

Κάτι μου λέει ότι πρέπει να βγείς με τον... Μουτόμπο, από πάνω!!! :lol: :whistle:
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...