Jump to content

[Οδηγός] Πώς να κάνετε debrand Α2 συσκευές


proper_evolution
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν το κανω debrand το c902 και παει στην r39 μπορω μετα να το ξανα γυρισω σε myview
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 670
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα ειμαι καινουργιος στο site εχω ενα w705 αγορασμενο απο τη wind με τα καλούδια της που δεν τα θελω τι πρεπει να κάνω
johnmast:X
Link to comment
Share on other sites

αν το κανω debrand το c902 και παει στην r39 μπορω μετα να το ξανα γυρισω σε myview

Φυσικα και μπορεις!

 

Καλημερα ειμαι καινουργιος στο site εχω ενα w705 αγορασμενο απο τη wind με τα καλούδια της που δεν τα θελω τι πρεπει να κάνω

Καλο θα ηταν να ριξεις μια ματια στον οδηγο πρωτα και επειτα αν δεν εχεις καταλαβει τα βηματα που πρεπει να ακολουθησεις εδω ειμαστε φυσικα για περαιτερω βοηθεια;)

Link to comment
Share on other sites

και τι πρεπει να κανω ανοιγω το προγραματακι αλαζω τον κωδικο και κανω αναβαθμιση? και τον ξανα περναω και εχω το myvew ξανα. και τι διαφορα εχει η R3EA039 απο την R3EA038 ξερει κανεις? ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

και τι πρεπει να κανω ανοιγω το προγραματακι αλαζω τον κωδικο και κανω αναβαθμιση? και τον ξανα περναω και εχω το myvew ξανα. και τι διαφορα εχει η R3EA039 απο την R3EA038 ξερει κανεις? ευχαριστω...

Ναι οπως το ειπες πραττεις!;)Δεν ξερω τι διαφορες εχουν τα δυο λογισμικα.Προφανως το 39 θα διορθωνει καποια bugs που συναντηθηκαν στην 38.Τωρα μπορει το 39 να ειναι το debranded λογισμικο και το 38 της cosmote.Και μπορει ακομα το 39 να μην εχει βγει branded σε cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οπως το ειπες πραττεις!;)Δεν ξερω τι διαφορες εχουν τα δυο λογισμικα.Προφανως το 39 θα διορθωνει καποια bugs που συναντηθηκαν στην 38.Τωρα μπορει το 39 να ειναι το debranded λογισμικο και το 38 της cosmote.Και μπορει ακομα το 39 να μην εχει βγει branded σε cosmote.

 

ναι δεν εχει βγει αλα αμα δεν γινεται να ξανα γινει myveiw χανεται η εγγυση γιατι ρωτισα και την sony ericsson Που εχει κανει συνφονεια με την cosmote,vondafone,wind.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πολλές φορές τα greeklish είναι καλύτερο να χρησιμοποιηθούν.

Σου έχω κάνει πολλές φορές παρατήρηση, εγώ είμαι βλάκας δηλαδή που γράφω κανονικά?

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν εχει βγει αλα αμα δεν γινεται να ξανα γινει myveiw χανεται η εγγυση γιατι ρωτισα και την sony ericsson Που εχει κανει συνφονεια με την cosmote,vondafone,wind.

Γινεται να ξαναγινει myview!Απλα στο προγραμμα αντι να επιλεξεις ADRIATIC ανοιγεις διπλα την CDA List(το βελακι διπλα στο About) και ψαχνεις να βρεις Cosmote;)Επειτα κανεις Generate και εισαι τζιτζι:pΕχει τα παντα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβαζω το προγραμμα απο εδω περα αλλα οταν παω να το τρεξω δεν μου το τρεχει λεει οτι :

 

τα Widnows δεν ειναι δυνατο να αποκτησουν προσβαση στην επιλεγμεν συσκευη, διαδρομη ή αρχειο. Ισως να μην εχετε το καταλληλα δικαιωματα προσβασης στο στοιχειο.

 

Εχω κατεβαζει απο 2-3 server το προγραμμα και το εχω τρεξει σε 2 διαφορετικα pc.:(

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβαζω το προγραμμα απο εδω περα αλλα οταν παω να το τρεξω δεν μου το τρεχει λεει οτι :

 

τα Widnows δεν ειναι δυνατο να αποκτησουν προσβαση στην επιλεγμεν συσκευη, διαδρομη ή αρχειο. Ισως να μην εχετε το καταλληλα δικαιωματα προσβασης στο στοιχειο.

 

Εχω κατεβαζει απο 2-3 server το προγραμμα και το εχω τρεξει σε 2 διαφορετικα pc.:(

Ο λογαριασμος χρηστη σου εχει δικαωματα διαχειριστη(Administrator)?

Link to comment
Share on other sites

εκανα οτι λεει ο οδηγος αλλα παραμενει το μενου της wind.κ δημιουργηθηκε το εξης προβλημα

πηγαινω στο κρυφο μενου κ εκει που εγραφε κατω απο τη προσαρμογη 1208-5945 R3A τωρα γραφει no CDA.τι εχω κανει λαθος? αν ξερει καποιος.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησω τον Proper_evolution για τον πολυ ωραιο οδηγο, σε 10 λεπτα ειχα debranded C510 (απο wind)

χρησιμοποιησα τον κωδικο του C910

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Τσεκάρισέ το με τον τρόπο που λέω στο 1ο post.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Τσεκάρισέ το με τον τρόπο που λέω στο 1ο post.

 

Έλεγα μήπως κάποιος το έχει κάνει ήδη ...

 

Αν εννοείς με τον αριθμό που δίνει κάτω από το ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ναι, μοιάζει με αυτόν αλλά είναι κάπως διαφορετική η διάταξη ... για παράδειγμα το VODAFONE LIVE το λέει σε άλλη γραμμή και όχι εκεί που λες ...

 

Τελικά ξεκίνησα τη διαδικασία αλλά το A2Uploader δεν αναγνωρίζει το W205 ... Κρατάω πατημένο το C, συνδέω το USB, αλλά τίποτα ...

 

Καμιά ιδέα ?

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα V640i.Δεν καταλαβαίνω πως βάζω αυτά <>< ανάμεσα στους αστερίσκους ώστε να μπω στο κρυφό μενού.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα V640i.Δεν καταλαβαίνω πως βάζω αυτά <>< ανάμεσα στους αστερίσκους ώστε να μπω στο κρυφό μενού.

Τα σύμβολα " <>< " δεν σημαίνουν ότι θα πρέπει να τα βάλεις κάπου. Είναι απλά οι κινήσεις που θα πρέπει να κάνεις με το joystic/navikey.

 

Εξηγούμαι: το " < " σημαίνει ότι θα πρέπει να πατήσεις το navikey μια φορά προς τα αριστερά ενώ το " > " μια φορά προς τα δεξιά.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πλέων απαλλαχτικά και εγώ από το ενοχλητικό Myview με την βοήθεια του proper_evolution .

 

Το θέμα είναι οτι πάλι δε με αφήνει να επιλέξω τι θα κάνει αυτό το καταραμένο κουμπί και έχει ντε και καλά Αναζήτηση στο Net υπάρχει κάποιος τρόπος ?

 

Ευχαριστω και Sorry για το Off topic

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβαζω το προγραμμα απο εδω περα αλλα οταν παω να το τρεξω δεν μου το τρεχει λεει οτι :

 

τα Widnows δεν ειναι δυνατο να αποκτησουν προσβαση στην επιλεγμεν συσκευη, διαδρομη ή αρχειο. Ισως να μην εχετε το καταλληλα δικαιωματα προσβασης στο στοιχειο.

 

Εχω κατεβαζει απο 2-3 server το προγραμμα και το εχω τρεξει σε 2 διαφορετικα pc.:(

 

Ναι εχει!

 

Το Flash αρχειο απο Flash theme σε ποιο path το βαζουμε?:O:O

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα μήπως κάποιος το έχει κάνει ήδη ...

 

Αν εννοείς με τον αριθμό που δίνει κάτω από το ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ναι, μοιάζει με αυτόν αλλά είναι κάπως διαφορετική η διάταξη ... για παράδειγμα το VODAFONE LIVE το λέει σε άλλη γραμμή και όχι εκεί που λες ...

 

Τελικά ξεκίνησα τη διαδικασία αλλά το A2Uploader δεν αναγνωρίζει το W205 ... Κρατάω πατημένο το C, συνδέω το USB, αλλά τίποτα ...

 

Καμιά ιδέα ?

Το τηλέφωνο πρέπει να είναι κλειστό.

Τελικά πλέων απαλλαχτικά και εγώ από το ενοχλητικό Myview με την βοήθεια του proper_evolution .

 

Το θέμα είναι οτι πάλι δε με αφήνει να επιλέξω τι θα κάνει αυτό το καταραμένο κουμπί και έχει ντε και καλά Αναζήτηση στο Net υπάρχει κάποιος τρόπος ?

 

Ευχαριστω και Sorry για το Off topic

Δεν υπάρχει επιλογή για το τί θα κάνει το κουμπί.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχω εγκαταστήσει το gordon's gate όταν πάω να ανοίξω το a2 μου λέει πως τα windows δεν έχουν δικαιώματα σε αυτήν την εφαρμογή κάτι τέτοιο.Τι κάνω;Τι φταίει έχει τίποτα ο υπολογιστής μου;
Link to comment
Share on other sites

Να το εκτελέσεις ως διαχειριστής, προφανώς έχεις (S)Vista...
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Οδηγός] Πώς να κάνετε debrand Α2 συσκευές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...