Jump to content

Θάνατος 15χρονου από σφαίρα αστυνομικού στα Εξάρχεια


Dead Angel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείται ποτέ δεν θα πιστέψουμε ότι είναι θεωρία συνομωσίας η ακαριαία ανταπόκριση των "αντιεξουσιαστών" και το κάψιμο της χώρας μέσα σε 2 ώρες.

Η μαθηματική ακρίβεια με την οποία δρουν οφείλεται καθαρά και μόνον στην δεξιότητά τους. Δηλ. μετά απο 3 ημέρες εξακολουθεί να πιστεύει κάποιος ότι είναι "οργισμένοι" νέοι που δρούν αυτόνομα? Δεν δέχονται εντολές?

Αυτό είναι εξαιρετικά αφελές.

Αν είναι ένα καλοστημένο σχέδιο και βέβαια ο Ελληνάρας με το κορυφαίο IQ θα το είχε καταλάβει...που κοιμάται όμως τον ύπνου του δικαίου. Εμείς όλα τα ξέρουμε και τα καταδικάζουμε.

Καληνύχτα και καλή τύχη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με τη βια δε κερδιζετε τιποτα. χανεται.

γινεστε γραναζι του συστηματος.

αλλά ειστε φελοι που νομιζεται οτι η επανασταση γινεται με μολοτωφ κ πετρες.

q.f.e. :!:

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτά που άκουσα απ'τον Παυλόπουλο και απο την απαθής αντίδραση της αστυνομίας ένα πράγμα έχω να πώ... όλα όσα γίνονται είναι σκόπιμα, χρειαζόταν να συμβεί κάποιο δυνατό γεγονός για να ξεφύγει η προσοχή της κοινής γνώμης απο τα σκάνδαλα της κυβέρνησης.

Μην ξεχνάτε ότι οι Ομάδες αναρχικών (ίσως να) είναι υποκοινούμενες απο ανώτατα στελέχη...

Αν δεν ισχύει κάτι τέτοιο μακάρι αυτές οι μέρες που διανύουμε να αφυπνήσουν την Πολιτική ηγεσία και να δει με πιο φιλολαικό μάτι τους Πολίτες...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, αυτη τη στιγμή στον Ant1 προβάλλονται εικόνες ελλήνων και μεταναστών που κλεβουν από μαγαζιά κ αστυνομικούς να τους συλλαμβάνουν. Οι άνθρωποι αυτοί δεν φοράνε κουκούλα που σημαίνει είναι απλά ξεκάρφωτοι που εκμεταλέυονται την κατάσταση. Επίσης, η αστυνομία όταν θέλει μπορεί να κάνει κάτι
Link to comment
Share on other sites

Μη το γυρίσετε σε πολιτικό το θέμα. :!:

 

Το προφίλ στο hi-5 σας ενημερώνω ότι μόλις έκλεισε.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Ο ευτελισμός της ανθρώπινης αξιοπρέπειας για μία ακόμη φορά σε όλο του το μεγαλείο.

 

Η είδηση τραγικών γεγονότων μετατρέπει συναισθηματικά κενούς ανθρώπους σε κοράκια, έτοιμους να τραφούν από τη θλίψη των ανθρώπων και να την οικειοποιηθούν για να αναζωογονήσουν τις χαμένες από καιρό αισθήσεις τους.

 

Αφήστε τις ψυχές που έφυγαν να αναπαυθούν κι αυτές που έμειναν να θρηνήσουν χωρίς παρενοχλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

η κυβέρνηση ήταν εξαφανισμένη και ξαφνικά τσουυυπ όλοι μαζι βγήκαν να κάνουν δηλώσεις.

τι καλά!

τελικά το υππο το κάψανε???

που και που πάντως αναφέρονται και στον άλεξ, μπράβο τους

αφήσαμε τα γεγονότα και πιάσαμε τις δηλώσεις.. θα δω sex & the city

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Τους είχε προλάβει ο "μουσάτος" πριν που τσούπ έκανε δηλώσεις στο ALTER για το πόσο αγαπάει την νεολαία....ειλικρινά συγκινήθηκα πολύ:blink:
Link to comment
Share on other sites

για το υππο δεν ξέρω αλλά το υπουργείο οικονομικών στην Συγγρού το κάψανε. Ήμουν μπροστά
Link to comment
Share on other sites

Τους είχε προλάβει ο "μουσάτος" πριν που τσούπ έκανε δηλώσεις στο ALTER για το πόσο αγαπάει την νεολαία....ειλικρινά συγκινήθηκα πολύ:blink:

δεν είδα ποιόοοοοος???

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

η κυβέρνηση ήταν εξαφανισμένη και ξαφνικά τσουυυπ όλοι μαζι βγήκαν να κάνουν δηλώσεις.

τι καλά!

τελικά το υππο το κάψανε???

που και που πάντως αναφέρονται και στον άλεξ, μπράβο τους

αφήσαμε τα γεγονότα και πιάσαμε τις δηλώσεις.. θα δω sex & the city

 

καμμια δηλωση δεν εκαναν...ΝΕΡΩΝΕΣ

Link to comment
Share on other sites

ρε μπας και είμαι αναρχική και δεν το ξέρω???? πάει και το μουσείο

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Τα ζωα εχουν καψει οτι αποτελει εθνικη κληρονομια για το ελληνικο εθνος!!! Αλλα οταν ειναι υποκινουμενοι, τι περιμενεις. Παντως κι οι αστυνομικοι ωραιοι ειναι με τη κουκουλα!

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ!

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Παντως κι οι αστυνομικοι ωραιοι ειναι με τη κουκουλα!

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ!

έχει ψύχρα απόψε

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

την βρηκες?

?ποιά να βρω?? δεν έχασα τπτ

 

και αν υπονοείς ότι μου αρέσει αυτή η κατάσταση να σου πω ότι χλευάζω την ΕΛΑΣ και τη ******* που τους δέρνει νομίζοντας ότι μας κοροϊδεύουν οκ??

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

ο αγώνας συνεχίζεται αμέιωτος.

όλο και πληθαίνουν οι αγωνιστές στους δρόμους.

τι παραπληροφόρηση κι αυτή απο τους δημοσιογράφους πάλι,για έκτακτα μέτρα κτλ?τι θα κάνει η ανύπαρκτη κυβέρνηση?

θα κατεβάσουν τον στρατό?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

ο αγώνας συνεχίζεται αμέιωτος.

όλο και πληθαίνουν οι αγωνιστές στους δρόμους.

τι παραπληροφόρηση κι αυτή απο τους δημοσιογράφους πάλι,για έκτακτα μέτρα κτλ?τι θα κάνει η ανύπαρκτη κυβέρνηση?

θα κατεβάσουν τον στρατό?

 

 

Έλα πάνω στην ώρα ήρθες.Ήθελα κάτι να ρωτήσω και νομίζω είσαι ένας από αυτούς που μπορούν να μου δώσουν μια απάντηση.

 

Τι σκοπό έχουν όλα αυτά λοιπόν;Που θέλετε να καταλήξουν;Με τι θα είστε ικανοποιημένοι και θα πείτε "εντάξει φτάνει,κερδίσαμε"; Τι ακριβώς θέλετε να πετύχετε;

Link to comment
Share on other sites

ο αγώνας συνεχίζεται αμέιωτος.

όλο και πληθαίνουν οι αγωνιστές στους δρόμους.

τι παραπληροφόρηση κι αυτή απο τους δημοσιογράφους πάλι,για έκτακτα μέτρα κτλ?τι θα κάνει η ανύπαρκτη κυβέρνηση?

θα κατεβάσουν τον στρατό?

 

Καλως τον Βελουχιωτη!!!:ninja:

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

Έλα πάνω στην ώρα ήρθες.Ήθελα κάτι να ρωτήσω και νομίζω είσαι ένας από αυτούς που μπορούν να μου δώσουν μια απάντηση.

 

Τι σκοπό έχουν όλα αυτά λοιπόν;Που θέλετε να καταλήξουν;Με τι θα είστε ικανοποιημένοι και θα πείτε "εντάξει φτάνει,κερδίσαμε"; Τι ακριβώς θέλετε να πετύχετε;

την ανατροπή.όλοι οι αγώνες και επαναστάσεις με αίμα ξεκίνησαν.

ως πότε πιστεύετε όλοι εσείς που κατακρίνετε τα συγκεκριμένα γεγονότα οτι θα άντεχαν οι νέοι αυτής της χώρας?τόσα σκάνδαλα μαζεμένα,εκμετάλλευση,πάντα να προστατεύεται το κεφάλαιο και οι τράπεζες, ήρθε και το κερασάκι με την εν ψυχρώ δολοφονία και έδεσε το σκηνικό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...