Jump to content

Sony Ericsson C510


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν καταλαβαινω τι λες??:P

cosmote εχω!και συγκεκριμενα whats'up.

Καλά δεν πειράζει...

 

http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?_pageLabel=L124_customer_care_home&path=/SCSDevRepository/content/el/dummypages/L124_customer_care_home.xml&_nfpb=true

 

πήγαινε εδώ, και στείλε τις ρυθμίσεις στο κινητό σου.

Link to comment
Share on other sites

Τις εστηλα.Αλλα στην εφαρμογη facebook palι μου λεει σφαλμα.Απο το μενου ομως μπορω να μπω στο ιντερνετ αφου πρωτα πειραξα καποιεσ ρυθμισεις στη συνδεσιμοτητα.Πριν μπω στο ιντερνετ μου βγαζει "συνδεση με χρηση δυκτιου κινητης τηλεφωνιας."

Να ρωτισω επισης για το πληκτρολογιο.Εχει χαλασει σε κανεναν τα πληκτρα πανω πανω?(που μπορεις να πας για παραδειγμα στο μενου δεξια,αριστερα,πανω,κατω)

Το λεω αυτο γιατι δε τα βλεπω και πολυ..γερα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εάν η εφαρμογή είναι αγορασμένη από Γερμανό και είναι "σεταρισμένη" για Cosmote τότε και firmware update να γίνει, το "σετάρισμα" παραμένει ("ξαναστήνεται" αυτόματα).

 

Πάντως κι εγώ που έκανα firmware update και (πλέον) έχει και την εφαρμογή facebook μέσα, με το wap που έχω (καρτοκινητό) δεν μπόρεσα να συνδεθώ (ενώ σε άλλες εφαρμογές πχ opera mini μπαίνει κανονικά).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εάν η εφαρμογή είναι αγορασμένη από Γερμανό και είναι "σεταρισμένη" για Cosmote τότε και firmware update να γίνει, το "σετάρισμα" παραμένει ("ξαναστήνεται" αυτόματα).

 

Πάντως κι εγώ που έκανα firmware update και (πλέον) έχει και την εφαρμογή facebook μέσα, με το wap που έχω (καρτοκινητό) δεν μπόρεσα να συνδεθώ (ενώ σε άλλες εφαρμογές πχ opera mini μπαίνει κανονικά).

 

Όταν είχα περάσει την F πρίν 2 μήνες στο κινητό μου, δεν είχε πάνω το facebook. Τώρα το έχουν προσθέσει???

Link to comment
Share on other sites

Κανενας για βοηθεια...;:cry:

Για μενα παρε το C510.υπερτερει το Τ700.

αλλα γνωμη μου ειναι εφοσον παρεις καινουργιο κινητο,να βρεις καποιο που να εχει WIFI ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα περάσει την F πρίν 2 μήνες στο κινητό μου, δεν είχε πάνω το facebook. Τώρα το έχουν προσθέσει???

 

Στο firmware που πέρασα πριν λίγες μέρες (R1FA035) το είχε ΑΛΛΑ δεν το κατάφερα να λειτουργήσει (βλέπε την προηγούμενη μου δημοσίευση στο παρόν θέμα)

Link to comment
Share on other sites

Ωχ κι εσύ αυτή την έκδοση? :whistle::cold::heat: Θα μου πεις η προηγούμενη δεν είχε facebook.......... :O Τις ρυθμίσεις πάντως μπορείς να τις πάρεις κι απτο site του δικτύου σου. Και οι 3 πάροχοι έχουν αυτόματες ρυθμίσεις στο site τους, απλά επιλέγεις μάρκα-μοντέλο κινητού, γράφεις τον αριθμό σου και σου στέλνονται..... Εσύ λογικά έχεις cosmote γιατί νομίζω μόνο αυτή βάζει το facebook. :p

 

R1HA035 Βγήκε καινούρια ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! :D

Link to comment
Share on other sites

Eμένα πάντως μου λέει ότι έχω ήδη την νεότερη έκδοση λογισμικου :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Eμένα πάντως μου λέει ότι έχω ήδη την νεότερη έκδοση λογισμικου :wacko:

 

Παράξενοοοο...εμένα μου την πέρασε κανονικά! Και στο μενού είναι εμφανές πιο γρήγορη!

Link to comment
Share on other sites

R1HA035

τι ειναι αυτο?

Η καινούρια έκδοση λογισμικού που έχει βγει για το C510 και είναι διαθέσιμη για αναβάθμιση του κινητού.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

και για να το αναβαθμισω τι θα πρεπει να κανω??:O

Αυτό θα σε βοηθήσει. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ χτές πέρασα την R1HA035, σήμερα φορτίζω το κινητό από τις 2 το μεσημέρι και η μπαταρία είναι ακόμα στο 99% και δείχνει να κουνιέται η μπάρα....

 

κάτι δεν μου πάει καλά....φτιάξαν το ένα χαλάσαν το άλλο???

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ χτές πέρασα την R1HA035, σήμερα φορτίζω το κινητό από τις 2 το μεσημέρι και η μπαταρία είναι ακόμα στο 99% και δείχνει να κουνιέται η μπάρα....

 

κάτι δεν μου πάει καλά....φτιάξαν το ένα χαλάσαν το άλλο???

 

στις οδηγιες ειχα δει οτι για να φορτιστει πληρως το c510 θα πρεπει να φορτιζετε επι 2,μισι ωρες.

και εμενα γυρω στις 2μισι ωρες με παιρνει περιπου.

Link to comment
Share on other sites

στις οδηγιες ειχα δει οτι για να φορτιστει πληρως το c510 θα πρεπει να φορτιζετε επι 2,μισι ωρες.

και εμενα γυρω στις 2μισι ωρες με παιρνει περιπου.

 

Αναφέρομαι στην συγκεκριμένη έκδοση παντοδύναμε. Και ήταν παραπάνω από 2μισι ώρες στην πρίζα.

Link to comment
Share on other sites

:D:DΌντως βγήκε νέα έκδοση! Την περνάω τώρα!!! :D:D:D

Ότι και να είναι, καλύτερη απτην προηγούμενη θα είναι...... :rolleyes:

:)
Link to comment
Share on other sites

το φισακι του φορτιστη απο το κινητο πως το βγαζετε?το τραβατε ευθεια ή το πισω μερος το σπρωχνετε πρως τα πανω ακι το τραβατε?(εγω κανω το δευτερο.γιατι μια-δυο φορεσ οταν ειχα πρωτοπαρει το κινητο που το εβγαλα ευθεια ηθελε αρκετη δυναμη)
Link to comment
Share on other sites

το φισακι του φορτιστη απο το κινητο πως το βγαζετε?το τραβατε ευθεια ή το πισω μερος το σπρωχνετε πρως τα πανω ακι το τραβατε?(εγω κανω το δευτερο.γιατι μια-δυο φορεσ οταν ειχα πρωτοπαρει το κινητο που το εβγαλα ευθεια ηθελε αρκετη δυναμη)

Το δεύτερο είναι το σωστό. Αυτό ισχύει σε όλα τα κινητά της SE.

Θα το δεις άλλωστε και στη σελίδα 9 του εγχειριδίου χρήσης του κινητού.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

πηγα να περασω στο κινητο το R1ΗA035 αλλα μου λεει και σε εμενα οτι εχω τη νεοτερη εκδοση :s

και πηγα να δω στο κινητο μου, μηπως εχω πραγματι το R1ΗA035 αλλα εχω ακομα την R1FA035.

καποια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε ξανά κάποια στιγμή αργότερα (αύριο, μεθαύριο). Λογικά θα το δει.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C510

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...