Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το φερε και το e-shop

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000422

αλλα πριν τις αρχες ιουλιου το βλέπω δυσκολο τελικα να το εχουμε

το λεει και στο e-shop

"Προπαραγγείλτε τώρα και κάντε δικό σας το νέο, εντυπωσιακό κινητό τηλέφωνο Nokia N97... Η παραλαβή του αναμένεται στις αρχές Ιουλίου!"

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτήσω κάτι??? Αν πάρουμε το Ν97 με αγγλικό μενού μπορούμε μετά να το κάνουμε ελληνικό?? ("μετά" εννοώ όταν κυκλοφορήσει το ελληνικό).
Link to comment
Share on other sites

Έχει ήδη απαντηθεί 2 φορές αυτό που ρωτάς και βρίσκεται σε αυτή ακριβώς την σελίδα!!! Είναι μερικά ποστ πιο κάτω!!!

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Έχει ήδη απαντηθεί 2 φορές αυτό που ρωτάς και βρίσκεται σε αυτή ακριβώς την σελίδα!!! Είναι μερικά ποστ πιο κάτω!!!

 

Ευχαριστώ για την παρατήρηση κ συγγνώμη, αλλά δεν διευκρινίζεται το αν το έχει κάνει κανείς εως τώρα και με ποιό τρόπο μπορούμε να το κάνουμε μόνοι μας ... Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που είναι γνωστό ότι λήγει το συμβόλαιο, θα έχουν παρθεί ήδη αποφάσεις για το τι θα γίνει. Δε νομίζω να μας αφήσουν ξεκρέμαστους.

 

 

Ότι θα υπάρξει και νέος επίσημος αντιπρόσωπος είναι σχεδόν βέβαιο και γι' αυτό τον λόγο η ΑC συρρικνώνεται για να μειώσει τα έξοδά της και να αυξήσει τα κέρδη της, ώστε μετά εφόσον χάσει από το ποσοστό κέρδους, λόγω της μείωσης του μεριδίου στην ελληνική αγορά από την εμφάνιση του νέου αντιπροσώπου, μπορούν να παιχτούν διάφορα σενάρια, ακόμη και της ‘’εικονικής’’ πτώχευσης, όπου έχει ακουστεί στους εσωτερικούς κύκλους.

Ήδη στα κεντρικά της Θεσσαλονίκης από την παραμονή της πρωτοχρονιάς μέχρι σήμερα, έχουν απολύσει πάρα πολλά άτομα, με σκοπό να τα κλείσουν.

Στην Βουλγαρία, εδώ και καιρό, η αντιπροσωπεία της AC έχει κλείσει.

Νομίζω λοιπόν κανείς δεν σκέφτεται το αγοραστικό κοινό… αλλά μόνο την τσέπη τους.

Link to comment
Share on other sites

Μερικά τεστ για την αντοχή του Ν97

 

Nokia N97 Stress Tests

http://dailymobile.se/2009/06/22/nokia-n97-stress-tests/

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μερικά τεστ για την αντοχή του Ν97

 

Nokia N97 Stress Tests

http://dailymobile.se/2009/06/22/nokia-n97-stress-tests/

Καλά τα πήγε πάντως! :)

 

Ευτυχώς που υπάρχουν κάποιοι που τα κάνουν αυτά για εμάς!!:p

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην έκανα τέτοια τεστ σε κινητό που έχω πληρώσει 600+€!! :lol:

Αν μου το έδιναν τσάμπα και μου έλεγαν τέσταρε την αντοχή του τότε πολύ ευχαρίστως. :D

Δεν μπόρεσα να δω όλα τα βίντεο αλλά μόνο το 1ο και το 3ο, επειδή τα θεωρώ πιο πιθανά στο να τα πάθουμε (ποτέ δεν τρώω πρωινό με γάλα και cornflakes και ποτέ δεν πλένω τα χέρια μου παρέα με το κινητό μου) και δείχνει ότι τα πάει πολύ καλά ενάντια στην φθορά της οθόνης και του χρώματος.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

εμενα με επιασε ανατριχιλα που τα εκανε αυτα. μονο to scratch test μου πηρε το ενδιαφερον μιας και ηθελα να δω την αντοχη
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην έκανα τέτοια τεστ σε κινητό που έχω πληρώσει 600+€!! :lol:

Αν μου το έδιναν τσάμπα και μου έλεγαν τέσταρε την αντοχή του τότε πολύ ευχαρίστως. :D

Δεν μπόρεσα να δω όλα τα βίντεο αλλά μόνο το 1ο και το 3ο, επειδή τα θεωρώ πιο πιθανά στο να τα πάθουμε (ποτέ δεν τρώω πρωινό με γάλα και cornflakes και ποτέ δεν πλένω τα χέρια μου παρέα με το κινητό μου) και δείχνει ότι τα πάει πολύ καλά ενάντια στην φθορά της οθόνης και του χρώματος.

 

συμφωνω μαζι σου!

Link to comment
Share on other sites

Παντως ο Γερμανος δεν εχει ιδεα ακομη, στη vodafone και wind αναμενεται, αρα μονο απο nokia shop και eshops θα ειναι διαθεσιμο ?
Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Παντως ο Γερμανος δεν εχει ιδεα ακομη, στη vodafone και wind αναμενεται, αρα μονο απο nokia shop και eshops θα ειναι διαθεσιμο ?

Ο skroutz αποδεικνύει το αντίθετο http://www.skroutz.gr/search?keyphrase=Nokia+N97 .:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

δειτε αυτο , αρκετα απογοητευτικο θα ελεγα

ελπιζω οτι ειναι καθαρα θεμα firmware και οτι με αναβαθμισεις θα στρωσει

Link to comment
Share on other sites

δειτε αυτο , αρκετα απογοητευτικο θα ελεγα

ελπιζω οτι ειναι καθαρα θεμα firmware και οτι με αναβαθμισεις θα στρωσει

δεν θα το ελεγα γιατι στο 5800 εχουμε φτασει στη ν21 ενω το ν97 ειναι ακομα στη ν10

οταν με το καλο κυκλοφορησουν αντιστοιχες αναβαθμισεις και για το ν97 τοτε θα θα μπορουμε να βγαλουμε ασφαλη συμπερασματα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να κανω μια αφελης ερωτηση.βαζουμε σε βιντεο τα αρνητικα και θετικα αυτου του τηλεφωνου( και εγω περιμενω να βγει για τα παρω) αλλα ολα αυτα που παρουσιαζονται ως αρνητικα,η νοκια πριν το βγαλει σε διαθεσημοτιτα να μην τα εχει ελενξει αφου το προοριζει σαν την ναυαρχιδα των κινητων τις.να ειναι τοσο αφελεις ωστε να σε πλασαρει ενα τηλεφωνο με τοσα αρνητικα προβληματα.μηπως ειναι και λιγο φτιαγμενα αυτα τα βιντεο απο ανταγωνιστριες εταιριες?
Link to comment
Share on other sites

Unboxing the All New Nokia N97 by Vodafone UK

Πληρέστατο πακέτο. Περιλαμβάνει επιπλέον ασύρματα ηχεία και το καλώδιο tv-out.

Link to comment
Share on other sites

Πληρέστατο πακέτο. Περιλαμβάνει επιπλέον ασύρματα ηχεία και το καλώδιο tv-out.

Φαντάζομαι ότι αν έρθει αυτό το πακέτο στην ελληνική Vodafone, θα έχει και διαφορετική τιμή από το απλό...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το "non-Vodafone" πακέτο δεν θα περιέχει τα έξτρα ηχεία και το καλώδιο TV-out?

Μακάρι να υπάρχει αυτός ο εξοπλισμός και στο ελληνικό πακέτο, τουλάχιστον το καλώδιο TV-out ας υπάρχει. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...