Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να τους ρωτήσω σε πόσο καιρό δίνουν refund?

 

"και φυσικα αμεσα ελαβα refund"

kostas1 όταν λες άμεσα πότε εννοείς, αμέσως την ίδια στιγμή πήρες refund?

 

Μόλις μιλησα μαζί τους και μου είπε ότι εξαρτάται από την χώρα, μερίκες φορές κάνει 2-3 μέρες και άλλες 5-7 μέρες.

Λέτε να ζητήσω refund?

Αμεσα την ιδια ημερα τα εβαλαν στον λογαριασμο μου στο paypal.Αλλα επαναλαμβανω απο αλλο καταστημα.

Εαν δεν μπορεις να περιμενεις για το κντ ζητα επιστροφη.Εσυ αποφασιζεις εδω φιλε μου.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αμεσα την ιδια ημερα τα εβαλαν στον λογαριασμο μου στο paypal.Αλλα επαναλαμβανω απο αλλο καταστημα.

Εαν δεν μπορεις να περιμενεις για το κντ ζητα επιστροφη.Εσυ αποφασιζεις εδω φιλε μου.......:)

 

Oπότε αυτά που λένε για 2-3 μέρες είναι μουφιές των Κινέζων?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oπότε αυτά που λένε για 2-3 μέρες είναι μουφιές των Κινέζων?

............Αλλα επαναλαμβανω αναλογα το καταστημα...........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Oπότε αυτά που λένε για 2-3 μέρες είναι μουφιές των Κινέζων?

Αναλόγως με το κατάστημα , την πολιτική του και την ταχύτητα που γίνεται η διεκπεραίωση είναι, εμένα από το Geekbuyig και το focalprice μου τα επέστρεψαν αμέσως.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Το vickmall αποχωρησε απο το site? Ξερει κανεις?

 

...με ενδιαφέρει και μένα ο λόγος που/αν αποχώρησε. Υπάρχει ζήτημα που πρέπει να μας "αγχώνει" όσους αγόρασαν από κει;

Link to comment
Share on other sites

...με ενδιαφέρει και μένα ο λόγος που/αν αποχώρησε. Υπάρχει ζήτημα που πρέπει να μας "αγχώνει" όσους αγόρασαν από κει;

 

Αν μπορούσε κάποιος υπεύθυνος να απαντήσει γιατί έχουμε κάνει αγορές από το Vickmall.

Η μία βέβαια σήμερα μου έδειξε ότι είναι στο κέντρο διανομής αλλά για τις άλλες που είναι πιο πρόσφατες και έχουν κλείσιμο από IPS status ανησυχώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κάποια αρνητικά σχόλια στο thread του καταστήματος. Μάλλον απλή "ανακύκλωση" των παρουσιαζόμενων μαγαζιών είναι. Και άλλα έφυγαν απο τα sticky.
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κάποια αρνητικά σχόλια στο thread του καταστήματος. Μάλλον απλή "ανακύκλωση" των παρουσιαζόμενων μαγαζιών. Και άλλα έφυγαν απο τα sticky.

 

Και γιατί είναι κλειδωμένο τότε;

Κάποιος λόγος υπάρχει και δεν μας ανακοινώθηκε ότι κλείδωσε το νήμα. Πολύ περίεργα συμβαίνουν τώρα τελευταία στο φόρουμ .

Πολλά παράπονα για κορυφαία, μέχρι τώρα, μαγαζιά (To2c, minideal) και εμφάνιση παντελώς άγνωστων και αμφιβόλου αξιοπιστίας μαγαζιών (coolicool, Ibuymi και πως αλλιώς λέγονται). Για τα τελευταία μαγαζιά, για να μην παρεξηγηθώ, δεν είχα διαβάσει ούτε ακούσει τίποτα τόσα χρόνια που παρακολουθώ το φόρουμ.

Εάν κάνω λάθος διορθώστε με.

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί είναι κλειδωμένο τότε;

Κάποιος λόγος υπάρχει και δεν μας ανακοινώθηκε ότι κλείδωσε το νήμα. Πολύ περίεργα συμβαίνουν τώρα τελευταία στο φόρουμ .

Πολλά παράπονα για κορυφαία, μέχρι τώρα, μαγαζιά (To2c, minideal) και εμφάνιση παντελώς άγνωστων και αμφιβόλου αξιοπιστίας μαγαζιών (coolicool, Ibuymi και πως αλλιώς λέγονται). Για τα τελευταία μαγαζιά, για να μην παρεξηγηθώ, δεν είχα διαβάσει ούτε ακούσει τίποτα τόσα χρόνια που παρακολουθώ το φόρουμ.

Εάν κάνω λάθος διορθώστε με.

Τον προηγούμενο μηνα τράβηξα απίστευτη ταλαιπωρία με το coolicool. Για μενα μακριά κι αγαπημένοι.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως το vicmall δεν ανανέωσε τη συνδρομή του?

 

Κατι τετοιο πρεπει να παιζει.Παντως απο τις λιγες παραγγελιες που εχω κανει,θεωρω το Vickmall εξαιρετικο καταστημα.Μετα το to2c,θα μπορουσε ανετα να ειναι το μαγαζι που επωφεληθηκε παρα πολυ απο την παρουσια του στο φορουμ προσφεροντας εξαιρετικες υπηρεσιες.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλεπω ειναι ενεργοι, αλλα δεν ειναι στο φορουμ. Μια απλη ερωτηση σε αυτους, θα μας λυσει την απορια.

Θα συμφωνησω και εγω με τα νεα ονοματα των καταστηματων που δεν θα τα πλησιαζα εφοσον εχτισα εμπιστοσυνη με το geek. Δεν ειναι καιρος για πειραματα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και άλλα sites, ενδεικτικά είπα.....

Αν θέλει ο φίλος μας, ας ψάξει ποια αναφέρουμε, υπάρχει λίστα σε πάρα πολλά posts... ;)

Οχι βρε το εγραψα για να δει και ο φιλος οτι το τοπικ ειναι μονο για site και οχι για προτασεις αγορας.Εχει αλλα τοπικ για αυτο τον σκοπο το φορα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το vicmall δεν ανανέωσε τη συνδρομή του?

 

Κατι τετοιο πρεπει να παιζει.Παντως απο τις λιγες παραγγελιες που εχω κανει,θεωρω το Vickmall εξαιρετικο καταστημα.Μετα το to2c,θα μπορουσε ανετα να ειναι το μαγαζι που επωφεληθηκε παρα πολυ απο την παρουσια του στο φορουμ προσφεροντας εξαιρετικες υπηρεσιες.

 

Απο οτι βλεπω ειναι ενεργοι, αλλα δεν ειναι στο φορουμ. Μια απλη ερωτηση σε αυτους, θα μας λυσει την απορια.

Θα συμφωνησω και εγω με τα νεα ονοματα των καταστηματων που δεν θα τα πλησιαζα εφοσον εχτισα εμπιστοσυνη με το geek. Δεν ειναι καιρος για πειραματα.

 

Τους έχω κάνει ερώτηση γι'αυτό και περιμένω την απάντησή τους. Προσωπικά σε ότι έχω αγοράσει από Vickmall μέχρι τώρα είμαι 100% ικανοποιημένος σε όλες τις διαδικασίες που έχει μια αγορά από Internet και εξωτερικό.

TΗΙΝΚ :!: " It's Not Illegal Yet "
Link to comment
Share on other sites

Ο εκπρόσωπος του vicmall αποχώρησε για άγνωστο λόγο. Δεν υπάρχει κάποια συνδρομή. Το κάθε κατάστημα μπορεί να 'ρθει και να φύγει όποτε θέλει.
Link to comment
Share on other sites

Τους έχω κάνει ερώτηση γι'αυτό και περιμένω την απάντησή τους. Προσωπικά σε ότι έχω αγοράσει από Vickmall μέχρι τώρα είμαι 100% ικανοποιημένος σε όλες τις διαδικασίες που έχει μια αγορά από Internet και εξωτερικό.

 

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους και όλες!

Οι παρακάτω απαντήσεις μου ήρθαν με 2 email από το Vickmall.

(Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του)

 

1η 30/04/2014 στις 21:00

Dear customer,

Thanks for your support.

And about our site,everything is ok.

There are so many sites on "Myphone" forum,we want to be stronger and come back again.

We still will do our best ,offer best service to every customer,i love every customer from Greece.

http://www.vickmall.com/customer-service

 

Your feedback is very important for us,We will treat every customer seriously.

When you are satisfied with your purchase, we sincerely hope that you can leave us a POSITIVE FEEDBACK on Any Forums you know.

So we still will do our best,we will come back in future!

We love customer form Myphone!

--------------------------------------------------------------------------------

Best Regards

Vick

Email:vickmall02@gmail.com

 

2η 01/05/2014 στις 03:39

Dear customer,

Thanks for your support.

And i really don't know so many customers like my site...until we are out of "MYPHONE" on 4.29th.

Our site everything is ok.The reason why we leave because there are so many sites on that forum,and we want to be stronger and come back again.

Many sites who in myphone.gr,we know about them,and don't want to compare the price with them,just want to do our best ,keeping on offering good customer service.

But if we can offer good price,we also will put the best price.I promise our phone is original brand new 100% ,and customer's feekback is very important to us.

If you are satisfied with your purchase, we sincerely hope that you can leave us a POSITIVE FEEDBACK on Myphone.gr you know.

We will do my best,and keep on good customer service.

Your satisfaction is our motivation,really thanks.

--------------------------------------------------------------------------------

Best Regards

Vick

Email:vickmall02@gmail.com

TΗΙΝΚ :!: " It's Not Illegal Yet "
Link to comment
Share on other sites

Αν και τα Chinglish με δυσκολεύουν, καταλαβαίνω οτι δεν μπορούν να ανταγωνιστούν σε τιμές τα υπόλοιπα μαγαζιά.
Link to comment
Share on other sites

Αν και τα Chinglish με δυσκολεύουν, καταλαβαίνω οτι δεν μπορούν να ανταγωνιστούν σε τιμές τα υπόλοιπα μαγαζιά.

 

Στην τελευταία παραγγελία πλήρωσα 3$ παραπάνω αλλά μου έβαλε επιπλέον 2 δωράκια, άρα πιστεύω ότι στα ίδια μου βγήκε.

Αυτό που μου άρεσει με το μαγαζί είναι η άμεση απάντηση σε κάθε ερώτηση και η, πραγματικά, γρήγορη αποστολή των δεμάτων.

Κυριακή βράδυ παραγγελία Δευτέρα πρωί αποστολή!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Δευτερη παραγγελια χθες πρωι,το απογευμα trackimg number.Μου εκαναν καλυτερη τιμη απο οτι γραφει στο site και επιπλεον ενα δωρο.Απαντουν αμμεσα σε καθε ερωτηση και εχουν προσωπικη επαφη με τον πελατη.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Δευτερη παραγγελια χθες πρωι,το απογευμα trackimg number.Μου εκαναν καλυτερη τιμη απο οτι γραφει στο site και επιπλεον ενα δωρο.Απαντουν αμμεσα σε καθε ερωτηση και εχουν προσωπικη επαφη με τον πελατη.

 

Έτσι ακριβώς είναι "μέχρι σήμερα", παρόλο που κάποιοι είχαν ... τάσεις ειρωνείας στα σχόλιά τους όταν τα είχα πει για το συγκεκριμένο μαγαζί, λες και είμαι αντιπρόσωπός τους.

TΗΙΝΚ :!: " It's Not Illegal Yet "
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, για το spemall τι γνώμη έχετε;

 

Θέλω να πάρω ένα Jiayu G4S και μου πρότειναν αυτό το μαγαζί. Είναι αξιόπιστο; Σε περίπτωση βλάβης θα είμαι καλυμμένος ή θα με γράψουν; Προτείνεται και κανένα άλλο αν γνωρίζετε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, για το spemall τι γνώμη έχετε;

 

Θέλω να πάρω ένα Jiayu G4S και μου πρότειναν αυτό το μαγαζί. Είναι αξιόπιστο; Σε περίπτωση βλάβης θα είμαι καλυμμένος ή θα με γράψουν; Προτείνεται και κανένα άλλο αν γνωρίζετε!

http://www.vickmall.com αξιοπιστο και στελνει γρηγορα για κοιτα το.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...